Sprawdź

Wspieramy rozwój zawodowy pracowników

W Leroy Merlin wszyscy dzielimy się wizją, wiedzą, władzą, wynikami i zaangażowaniem. To, jak pracujemy i czujemy się jako pracownicy, wynika z naszych wartości, które są wspólne dla wszystkich firm w ramach Przedsiębiorstwa ADEO, którego Leroy Merlin jest częścią.

Nasi pracownicy mogą skorzystać z programów rozwojowych: Akademia Orląt, Program Menedżerski, Drabina Rozwoju oraz międzynarodowego programu Talent Booster. Statystycznie na każdego z ponad 9 000 pracowników przypada blisko 30 godzin szkoleń rocznie! Szkolenia przeprowadzane są zarówno w formie tradycyjnej, jak i za pomocą platformy e-learningowej.

Dbamy o tworzenie przyjaznego miejsca pracy. Wśród pracowników regularnie przeprowadzane jest badanie poziomu satysfakcji, a wszyscy menedżerowie poddani są procesowi 360, polegającemu na zbieraniu informacji zwrotnych. Nasi pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w postaci umowy o pracę, ubezpieczenie i prywatna opiekę medyczną, służbowy smartfon, udział w zyskach firmy, akcjonariat pracowniczy oraz dobrą atmosferę.

Nasze zaangażowanie w odpowiedzialne zarządzanie zasobami ludzkimi jest doceniane. Jesteśmy laureatami wielu prestiżowych nagród, takich jak: HR Innowator, Great Place to Work, Inwestor w Kapitał Ludzki, Solidny Pracodawca Dekady, HR Najwyższej Jakości oraz Najaktywniejsza Firma 2015 – Dzień Przedsiębiorczości.

   
W 2014, 2015 oraz 2016 roku za zachowanie najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przyznało nam tytuł HR Najwyższej Jakości.   W 2016 roku otrzymaliśmy tytuł HR Innovator za Zgrywalizowany Program Talentów i Sukcesorów DRABINA ROZWOJU – 7 kontynentów.   W 2016 roku otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Najaktywniejszej Firmy za organizację Dnia Przedsiębiorczości za wspieranie młodzieży w podejmowaniu świadomych wyborów edukacyjnych i zawodowych.
   
Czterokrotnie w latach 2002, 2003, 2009 i 2015 otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat potwierdzający to, że nasza polityka personalna, dbanie o rozwój pracowników i budowanie z nimi dobrych relacji wyróżnia nas pozytywnie na tle rynku.   W 2006, 2007 i 2017 roku Leroy Merlin została nagrodzona tytułem Solidnego Pracodawcy Roku, a w 2013 Solidnego Pracodawcy Dekady.   Leroy Merlin Polska znalazło się w gronie laureatów prestiżowej Listy Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2010 (The Great Place to Work), zajmując III miejsce.