Menu
Produkty

Dekoracyjny panel ścienny Wall Comfort do łazienki 210X100X6 Schedpol

Dekoracyjny panel ścienny Wall Comfort do łazienki 210X100X6 Schedpol
Dekoracyjny panel ścienny Wall Comfort do łazienki 210X100X6 Schedpol
Dekoracyjny panel ścienny Wall Comfort do łazienki 210X100X6 Schedpol
Szerokość (w cm)100
Wysokość (w cm)210
Zalety produktuProsty, wygodny montaż (1-osobowy), zabezpieczenie przed wilgocią, 3 kolory do kolory zgodne z powierzchniami brodzików. Montaż na każdej powierzchni na wysokoplastyczny klej do płytek lub jednokomponentowy klej poliuretanowy. Możliwość ukrycia przyłączy (tylko w ściance 6cm). Czysty, łatwy remont (łazienka szybciej dostępna do użytku) możliwość docięcia do konkretnego rozmiaru.
KolorCzarny
Waga (w kg)15.1
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Na zamówienie

Opis

System Wall Comfort pozwala na wymianę wanny w ciągu zaledwie jednego dnia na łatwo\ndostępny prysznic bez znacznych nakładów pracy, układania płytek oraz znaczących zmian w\ninstalacji wodociągowej. Wielkoformatowe ścianki prysznicowe Wall Comfort o wymiarach\n(210x100cm) dostępne są w 2 grubościach: 1 cm oraz 6 cm (grubość 6cm pozwala na ukrycie\ninstalacji wodnej oraz baterii zastosowanych bez ingerencji w strukturę ściany). Ścianki można\nprzycinać do pożądanego wymiaru oraz przymocować do ściany za pomocą wysokoplastycznego kleju do płytek lub kleju poliuretanowego. Miejsca łączeń uszczelnić można silikonem sanitarnym. Powierzchnie ścianek jak i brodzików posiadają powłokę Easy to Clean i Antibac®.W ofercie ścianki dostępne są w kolorach: Biały gładki (RAL9003), White Stone (RAL9003), Cement Stone (RAL7038) oraz Black Stone (RAL9004).

Szerokość (w cm)
100
Wysokość (w cm)
210
Zalety produktu
Prosty, wygodny montaż (1-osobowy), zabezpieczenie przed wilgocią, 3 kolory do kolory zgodne z powierzchniami brodzików. Montaż na każdej powierzchni na wysokoplastyczny klej do płytek lub jednokomponentowy klej poliuretanowy. Możliwość ukrycia przyłączy (tylko w ściance 6cm). Czysty, łatwy remont (łazienka szybciej dostępna do użytku) możliwość docięcia do konkretnego rozmiaru.
Kolor
Czarny
Waga (w kg)
15.1
1499 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Wybierz wariant

661499 zł / szt.

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.