Usługi

Produkty dostępne w sklepach Leroy Merlin uzupełnia oferta usług dodatkowych. Dzięki nim szybko zaadaptujesz zakupione u nas towary do swoich potrzeb i zastosujesz w swoim domu.

Dopasowanie produktów do potrzeb

 • Cięcie płyt

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Cięcie płyt

  Przycinamy różnego rodzaju płyty zakupione w naszym sklepie na dogodny dla Ciebie wymiar. Unikasz w ten sposób komplikacji i ryzyka związanego z samodzielnym dopasowaniem. Usługa obejmuje bogaty wybór płyt drewnopodobnych . 

  O szczegóły pytaj w sklepie.
 • Docinanie łańcucha do pił łańcuchowych

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Docinanie łańcucha do pił łańcuchowych

  Nasi specjaliści posiadają niezbędne kwalifikacje do świadczenia profesjonalnych usług na wysokim poziomie. Jeśli potrzebujesz dociąć łańcuch do pił łańcuchowych, skontaktuj się z doradcami handlowymi działu ogród.

 • Mieszanie farb - wybór koloru na życzenie

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Mieszanie farb - wybór koloru na życzenie

  Bogaty wybór kolorów oferowanych z wzorników firm Dulux, Tikurilla i Dekoral daje gwarancję, że znajdziesz odpowiadającą Ci farbę o właściwej barwie i odpowiednich właściwościach. Na miejscu możesz skorzystać z fachowej pomocy. Nie pobieramy opłat za pigmenty, a cały proces mieszania trwa kilka chwil.

  Farby z mieszalnika dostępne w naszych sklepach:

  • akrylowe (satynowy połysk, półmat, mat), winylowe i lateksowe odporne na zmywanie i szorowanie (mat, półmat, o głębokim macie), farby transparentne do efektów dekoracyjnych
  • farby do malowania fasad, tynki do fasad
  • emalie do drewna i metalu (emalie alkidowe, błyszczące, półmatowe, emalie akrylowe, półmatowe)
  • farby do malowania podłóg drewnianych i betonowych.
 • Obszywanie wykładzin

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Obszywanie wykładzin

  W naszym sklepie wybierzesz spośród wielu kolorów i wzorów odpowiadającą Ci wykładzinę chodnikową lub chodnik. Na miejscu zapewniamy cięcie na wskazany przez Ciebie wymiar i obszywanie. Szybko, na miejscu i bez zbędnych kłopotów. Następny krok to piękny wygląd Twoich podłóg.

 • Oprawa obrazów i luster

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Oprawa obrazów i luster

  Jeśli chcesz, aby Twoje rysunki, plakaty, grafiki, zdjęcia czy hafty zyskały godną oprawę, skorzystaj z naszej usługi. W naszym butiku ramiarskim oprawimy je w ramę, którą wybierzesz na miejscu oraz profesjonalnie dopasujemy passpartout. Masz też możliwość zamówienia lustra na wymiar, zindywidualizowanego i dopasowanego do stylu pomieszczenia, w którym będzie wisieć.

  O szczegóły pytaj w sklepie.

  W naszych sklepach znajdziesz również gotowe produkty z rodziny ramiarstwa.

 • Realizowanie zamówień specjalnych

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Realizowanie zamówień specjalnych

  Jeśli spośród oferty kilkudziesięciu tysięcy produktów w naszych sklepach nie znalazłeś odpowiadającego Ci towaru lub masz specjalne wymagania, postaramy się spełnić Twoje oczekiwania. Wspólnie z naszymi dostawcami spróbujemy zrealizować Twoje zamówienie specjalne. O szczegółach rozmawiaj z doradcą handlowym w sklepie.

 • Szycie zasłon i firanek

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Szycie zasłon i firanek

  Kiedy wybierzesz już odpowiadający Ci fason i kolor zasłon oraz firan, nasi fachowcy zajmą się resztą. Oferujemy szeroki i kompleksowy pakiet usług związanych z adaptacją wybranych zasłon i firan do Twoich potrzeb. Szyjemy firany i zasłony proste, wszywamy taśmy mocujące, lamujemy i obszywamy gipiurę, montujemy kółka, wszywamy obciążniki i ciężarki, szyjemy poduszki. Szczegółowych informacji udzieli doradca klienta w dziale dekoracji.

 • Wycinanie otworów pod zawiasy puszkowe

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Wycinanie otworów pod zawiasy puszkowe

  Oferujemy usługę wycinania otworów pod zawiasy puszkowe: szybko, fachowo i bez zbędnego ryzyka. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usługi w Dziale Obsługi Klienta!

 • Wycinanie otworów wentylacyjnych w drzwiach

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Wycinanie otworów wentylacyjnych w drzwiach

  Oferujemy usługę wycinania otworów wentylacyjnych w drzwiach: szybko, fachowo i bez zbędnego ryzyka. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usługi w Dziale Obsługi Klienta!

 • Wycinanie otworów w blatach

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Wycinanie otworów w blatach

  Jeśli chcesz wyciąć otwór w zakupionym blacie kuchennym nie zapomnij, że możesz zrobić to na miejscu w sklepie Leroy Merlin.

 • Wycinanie otworów w zlewozmywakach

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Wycinanie otworów w zlewozmywakach

  Oferujemy usługę wycinania otworów w zlewozmywakach, zakupionych w Leroy Merlin - szybko, fachowo i bez zbędnego ryzyka. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usługi w Dziale Obsługi Klienta!

 • Zamawianie rolet na wymiar

  Usługi
  Dopasowanie produktów do potrzeb
  Zamawianie rolet na wymiar

  Idealnie dopasowane do Twoich okien rolety zamówisz w odpowiadającym Ci wymiarze w sklepie Leroy Merlin. Do wyboru jest szeroka gama kolorów, materiałów (przepuszczających światło lub zaciemniających) oraz rodzajów rolet (w prowadnicach lub bez). Katalogi dostępne są na dziale dekoracji.

  W celu zamówienia rolet niezbędne jest podanie odpowiednich wymiarów okna. Sposób mierzenia uzależniony jest od rodzaju rolet. Szczegółowych informacji udzielą doradcy handlowi na dziale dekoracji.

Ułatwienia zakupów

 • Montaż i uruchomienie sprzętu

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Montaż i uruchomienie sprzętu

  Na miejscu w sklepie Leroy Merlin pomożemy Ci zmontować i uruchomić zakupiony sprzęt i narzędzia. Zrobimy to profesjonalnie i szybko, a dzięki fachowym wskazówkom nie będziesz miał problemów z samodzielnym rozpoczęciem eksploatacji produktów.

 • Organizowanie transportu

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Organizowanie transportu

  Nie musisz martwić się o to w jaki sposób przetransportujesz zakupione przez siebie towary. Gwarantujemy szybką dostawę na wskazany adres, a obsługa naszych sklepów pomoże Ci w załadunku zakupionego towaru.

  Ceny transportu są zróżnicowane przede wszystkim w zależności od odległości na jaką dowożony jest towar. Do dyspozycji mamy samochody dostawcze dla towarów poniżej 1,5 t i auta ciężarowe przeznaczone do większych ładunków. Szczegółowych informacji szukaj w dziale obsługi klienta na terenie sklepu.

 • Pomoc w załadunku samochodu

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Pomoc w załadunku samochodu

  Nie obawiaj się, że nie będziesz w stanie samodzielnie zapakować zakupionych produktów do samochodu. W razie potrzeby nasi doradcy handlowi lub pracownicy działu obsługi klienta służą pomocą!

 • Projektowanie kuchni

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Projektowanie kuchni

  Jeśli planujesz zakup mebli i wyposażenia kuchni ta usługa jest dla Ciebie! Zapraszamy do sklepów Leroy Merlin, w których nasi doradcy w oparciu o plan pomieszczenia, Twoje preferencje i nasze produkty pomogą Ci zaprojektować kuchnię marzeń, którą zobaczysz dzięki trójwymiarowej wizualizacji. Więcej szczegółów znajdziesz w swoim najbliższym sklepie Leroy Merlin.

 • Projektowanie łazienki

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Projektowanie łazienki

  Remontujesz lub urządzasz swoją łazienkę? Ta usługa jest dla Ciebie! Zapraszamy do sklepów Leroy MerlIn, w których nasi doradcy w oparciu o plan pomieszczenia, Twoje preferencje i nasze produkty pomogą Ci zaprojektować łazienkę marzeń, którą zobaczysz dzięki trójwymiarowej wizualizacji. Więcej szczegółów znajdziesz w swoim najbliższym sklepie Leroy Merlin.

 • Projektowanie nawadniania ogrodu

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Projektowanie nawadniania ogrodu

  Systemy nawadniające ogrody to gwarancja systematycznego dostarczania odpowiednich ilości wody i dobrego utrzymania powierzchni zielonych bez wysiłku jakiego wymaga codzienne podlewanie. Nasza usługa obejmuje darmowe projektowanie układu instalacji wynurzalnego systemu nawadniania we współpracy z firmą Gardena i wycenę materiału. Do wykonania projektu niezbędny jest narysowany w skali układ ogrodu z zaznaczonymi budowlami i wielkościami roślin.
  Skorzystaj z naszej usługi a gwarantujemy Ci pomoc w realizacji systemu nawadniania pod kątem Twojego ogrodu i Twoich indywidualnych potrzeb.

 • Przesadzanie kwiatów

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Przesadzanie kwiatów

  Wybierz ulubione kwiaty w naszym sklepie, dobierz efektowną doniczkę pasującą do Twojego otoczenia, a my zapewnimy odpowiednie podłoże i przesadzimy rośliny bez żadnych dodatkowych opłat.

 • Rezerwacja produktów na życzenie

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Rezerwacja produktów na życzenie

  Każdy produkt, który znajdziesz w naszym sklepie możesz zarezerwować wpłacając 50% zaliczki i odebrać w dogodnym dla siebie czasie. W przypadku, gdy danego towaru nie ma w sklepie, a jest dostępny w naszej ofercie, sprowadzimy go dla Ciebie na podobnych zasadach. A jeśli się rozmyślisz gwarantujemy zwrot całej zaliczki! Zyskujesz pewność zakupu i gwarancję ceny bez żadnych zobowiązań!

 • Sporządzanie kosztorysów wybranych produktów

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Sporządzanie kosztorysów wybranych produktów

  Jeśli zastanawiasz się ile będzie kosztować Twoja inwestycja, nasi sprzedawcy pomogą Ci wybrać niezbędne produkty, a następnie sporządzą kosztorys. Dzięki tej usłudze dostaniesz jasną i klarowną informacje o kosztach poszczególnych materiałów i całościowym koszcie inwestycji. Dodatkowo Leroy Merlin gwarantuje stabilność cen kosztorysowych.

 • Testowanie żarówek

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Testowanie żarówek

  Dzięki naszej usłudze na miejscu możesz sprawdzić funkcjonowanie zakupionych żarówek i świetlówek oraz zobaczyć czy odpowiada Ci rodzaj emitowanego przez nie światła. Pamiętaj, że światło ciepłe tworzy atmosferę dla odpoczynku i relaksu, zimne z kolei nadaje się świetnie do pomieszczeń do pracy i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz światła zbliżonego do dziennego. Dlatego umiejętnie dobrane oświetlenie poprawia jakość codziennego życia.

 • Transport natychmiastowy

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Transport natychmiastowy

  W odróżnieniu od standardowej usługi transportu, dostępnej w każdym z naszych sklepów, transport natychmiastowy umożliwia Ci dowiezienie zakupów zaraz po ich dokonaniu.

  Wystarczy zgłosić taką potrzebę doradcy handlowemu, a taksówki bagażowe będą od razu do Twojej dyspozycji. Aby pozyskać więcej szczegółów dotyczących transportu natychmiastowego, zadzwoń do Punktu Informacyjnego w interesującym Cię sklepie

 • Transport z wnoszeniem

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Transport z wnoszeniem

  Jeśli potrzebujesz pomocy przy wniesieniu dostarczanego dostawą towaru do domu, możesz skorzystać z naszej usługi. Cena uzależniona jest od ciężaru wnoszonego towaru oraz wysokości na jaką wnoszony jest towar. O szczegóły pytaj w sklepie.

 • Wjazd samochodem na dział materiałów budowlanych

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Wjazd samochodem na dział materiałów budowlanych

  Zastanawiasz się w jaki sposób wygodnie przetransportować duże i ciężkie materiały budowlane ze sklepu do samochodu? Niepotrzebnie! W Leroy Merlin możesz bez problemu wjechać swoim pojazdem na dział materiałów budowlanych i wprost z regałów zapakować towar do samochodu.

 • Zamówienia przez telefon

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Zamówienia przez telefon

  Zabrakło Ci wcześniej zakupionych materiałów? Chcesz zamówić konkretne produkty z naszej gazetki? Teraz masz możliwość złożenia zamówienia telefonicznego!

  Twoje zamówienie zrealizowane zostanie bez konieczności odwiedzania sklepu i dostarczone pod wyznaczony adres w dogodnym dla Ciebie terminie. Płatność za towar oraz transport (zgodnie z  obowiązującym cennikiem) uiścisz gotówką lub kartą płatniczą u kierowcy, który dostarczy towar. Maksymalna wartość jednorazowego zamówienia wynosi 10 000 zł

  Jak złożyć zamówienie drogą telefoniczną?

  1. Zapoznaj się z regulaminem

  2. Spisz ośmiocyfrowy numer referencyjny produktu, który chcesz zamówić.


  3. Zadzwoń pod numer zamówień telefonicznych najbliższego sklepu Leroy Merlin w Twojej okolicy. Numer znajduje się również w lewym dolnym rogu paragonu.

  4. Przekaż Doradcy Leroy Merlin numer referencyjny produktu, który zamawiasz, jego ilość i miejsce oraz termin dostawy zamówienia. Jeśli jesteś posiadaczem Karty DOM, podaj również jej numer.

  5. W dniu umówionej dostawy odbierz dostarczony towar i zapłać kierowcy za zamówienie oraz transport.

  Sprawdź numer telefonu do swojego sklepu

   

Usługi finansowe

 • Bezpieczny dom i wnętrze

  Usługi
  Usługi finansowe
  Bezpieczny dom i wnętrze

  Ubezpieczenie Twojego Domu
  "Bezpieczny dom i wnętrze"

  Zadbaj o swój majątek z programem ubezpieczeń „Bezpieczny dom i wnętrze”, oferującym:

  • ubezpieczenie domu
  • ubezpieczenie domowych sprzętów
  • ubezpieczenie OC

  Wybierz polisy, które Cię interesują i śpij spokojnie!

   

  Korzyści przystąpienia do ubezpieczenia:

  Bezpieczeństwo domu
  Ubezpieczenie chroni budynek lub mieszkanie i gwarantuje:

  • odszkodowanie w razie zniszczenia np. w pożarze lub powodzi
  • zwrot kosztów np. akcji ratowniczej lub rozbiórki

  Bezpieczeństwo domowych sprzętów i pomoc na zawołanie
  Polisa zabezpiecza urządzenia domowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych, takich jak np. kradzież z włamaniem, rabunek, pożar, eksplozja. Do tego ubezpieczenia bezpłatnie dodajemy „Home Assistance” czyli pakiet usług, który w razie potrzeby zapewnia m.in. pomoc medyczną, interwencję ślusarza, czy naprawę sprzętu RTV i AGD.

  Bezpieczeństwo codziennego użytkowania
  Ubezpieczenie OC zapewnia pomoc finansową w razie wyrządzenia szkód osobom trzecim, np. zalania mieszkania sąsiada w wyniku usterki hydraulicznej.

  Atrakcyjne zniżki
  10% zniżki na składkę ubezpieczeniową przy płatności kartą kredytową Leroy Merlin.

  Przyjdź do punktu kredytowego, dowiedz się więcej i sprawdź wysokość swojej składki lub dowiedz się więcej http://www.oney.com.pl/pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania/szczegoly-11

  Oferta przygotowana przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A.

  Oney Polska S.A., ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa, NIP: 527-24-29-317, REGON 015707452, KRS 0000204413, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego wynosi 5 000 000 zł.

 • Karta kredytowa Leroy Merlin

  Usługi
  Usługi finansowe
  Karta kredytowa Leroy Merlin

  Karta kredytowa Leroy Merlin to nowoczesny i bezpieczny produkt finansowy, który zapewni Ci dodatkowe środki pieniężne w dowolnym momencie. Nawet na nieplanowe wydatki!

  Zalety naszej oferty

  Z Kartą kredytową Leroy Merlin:

  • kupujesz na całym świecie - karta jest akceptowana w milionach punktów na całym świecie
  • oszczędzasz korzystając z kredytu 0% do 54 dni - możesz spłacać całość zadłużenia bez żadnych kosztów
  • wypłacasz gotówkę z bankomatów - możesz wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów oznaczonych logo VISA
  • kupujesz bezpiecznie - transakcje akceptujesz znanym tylko Tobie czterocyfrowym kodem PIN
  • otrzymujesz bezpłatne zestawienie operacji - a wraz z nim informacje o aktualnych promocjach w Leroy Merlin
  • spłacasz bezpiecznie - prócz elastycznego sposobu spłat, możesz też ubezpieczyć zadłużenie od utraty pracy, zdrowia i życia

  Wymagane dokumenty

  Zapraszamy do Punktu Kredytowego z:

  • dowodem osobistym;
  • dokumentami poświadczającymi stałe dochody:


  Zatrudnieni na podstawie umowy o pracę:

  • wyciąg z konta z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • imienny raport miesięczny (RMUA) z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • samodzielnie wydrukowane potwierdzenie realizacji przelewu z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • zaświadczenie wystawione przez Bank potwierdzające wpływ przelewu z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • zaświadczenie z zakładu pracy ważne 30 dni od daty wystawienia


  Emeryci:

  • oryginał decyzji o przyznaniu świadczenia/ostatniej waloryzacji świadczenia lub legitymacja emeryta.


  Renciści:

  • oryginał decyzji o przyznaniu świadczenia/ostatniej waloryzacji świadczenia lub legitymacja rencisty i dowód wypłaty świadczenia.


  Osoby prowadzące działalność gospodarczą:

  • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, odpis lub wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego (kopia), lub inny dokument poświadczający fakt prowadzenia działalności gospodarczej (np. koncesja)

  • Oraz do wyboru:
  • zaświadczenie z US o uzyskanym dochodzie w okresie ostatnich 3 miesięcy (w oryginale)
  • poświadczone przez US zeznanie podatkowe za okres ostatnich co najmniej 3 miesięcy (kopia):
   • PIT-36 / PIT 36L - przy pełnej księgowości i podatkowej księdze przychodów i rozchodów,
   • PIT-28 - przy zryczałtowanym podatku dochodowym
   • Decyzja Urzędu Skarbowego o wysokości podatku dochodowego w formie karty podatkowej na dany rok - przy karcie podatkowej
  • zestawienie (wydruk) z podatkowej książki przychodów i rozchodów zawierające podsumowanie przychodów, kosztów i dochodu uzyskanego narastająco od początku roku do ostatniego zamkniętego miesiąca danego roku podatkowego włącznie, podpisane przez kredytobiorcę i biuro rachunkowe lub księgowego (jeżeli księgowość prowadzona jest przez biuro rachunkowe),
  • statystyczne sprawozdanie F01 podpisane przez księgowego i kredytobiorcę,
  • statystyczne sprawozdanie finansowe F02 za ostatni zamknięty rok podpisane przez księgowego i kredytobiorcę,
  • rachunek zysków i strat narastająco za rok bieżący podpisany przez księgowego i kredytobiorcę

  • Oraz:
  • dowody wpłat do ZUS lub KRUS składek na ubezpieczenie społeczne za ostatnie 3 miesiące (zachowana terminowość wpłat) lub zaświadczenie z ZUS lub KRUS o niezaleganiu ze składkami (w oryginale)

  • Oraz:
  • dowody opłacenia podatku dochodowego za okres ostatnich 3 miesięcy (zachowana terminowość wpłat) lub zaświadczenie z US o niezaleganiu z podatkami (w oryginale)


  Osoby prowadzące gospodarstwo rolne:

  • nakaz płatniczy lub zaświadczenie o posiadaniu gospodarstwa oraz ostatni odcinek wpłaty składki KRUS lub zaświadczenie z KRUS o niezaleganiu ze składkami


  Osoby uzyskujące dochód z innych źródeł:

  • informacje o potrzebnych dokumentach można uzyskać pod numerem Biura Obsługi Klienta 801 700 207 , 71 79 97 007 lub w Punkcie Kredytowym Leroy Merlin.

  Zaświadczenie o zarobkach

   

   

   

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania na dzień 17.11.2015 r. dla kredytu w karcie kredytowej Leroy Merlin w wysokości 3500 zł (całkowita kwota kredytu) spłacanego w 12 równych miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem nominalnym 10% (stopa zmienna) wynosi 12,30% i jest uzależniona od wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Całkowity koszt kredytu 222,47 zł, całkowita kwota do zapłaty 3722,47 zł. Oprocentowanie karty jest zmienne i zależy od stopy kredytu lombardowego NBP.

   

   

  Oney Polska S.A, jako pośrednik kredytowy współpracuje z Credit Agricole Bank Polska S.A. Zakres umocowania: zawieranie i zmiana umów o kartę kredytową, odbieranie oświadczeń w zakresie tych umów oraz umów pożyczki lub kredytu ratalnego, wykonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami.

 • Pożyczka gotówkowa

  Usługi
  Usługi finansowe
  Pożyczka gotówkowa

  Z naszym kredytem gotówkowym Twoje plany nabiorą realnych kształtów. U nas dostęp do dodatkowych pieniędzy jest wygodny i tani.
  Za każde pożyczone 1000 zł zapłacisz tylko 10 zł miesięcznie!

  Zalety naszej oferty

  • wygoda - minimum formalności
  • dowolny cel - sam decydujesz na co przeznaczysz otrzymaną gotówkę
  • minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 zł - możliwość realizacji drobnych wydatków
  • maksymalna kwota pożyczki - 50 000 zł - jeżeli planujesz większą inwestycję
  • okres kredytowania do 72 rat miesięcznych - dopasujesz do swoich możliwości
  • oprocentowanie stałe przez cały okres kredytowania - gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady od samego początku
  • możliwość połączenia dochodów swoich i współmałżonka - szansa na wyższą wartość pożyczki

  Wymagane dokumenty

  Zapraszamy do Punktu Kredytowego z:

  • dowodem osobistym;
  • dokumentami poświadczającymi stałe dochody:


  Zatrudnieni na podstawie umowy o pracę:

  • wyciąg z konta z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • imienny raport miesięczny (RMUA) z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • samodzielnie wydrukowane potwierdzenie realizacji przelewu z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • zaświadczenie wystawione przez Bank potwierdzające wpływ przelewu z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • zaświadczenie z zakładu pracy ważne 30 dni od daty wystawienia


  Emeryci:

  • oryginał decyzji o przyznaniu świadczenia/ostatniej waloryzacji świadczenia lub legitymacja emeryta.


  Renciści:

  • oryginał decyzji o przyznaniu świadczenia/ostatniej waloryzacji świadczenia lub legitymacja rencisty i dowód wypłaty świadczenia.


  Osoby prowadzące działalność gospodarczą:

  • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, odpis lub wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego (kopia), lub inny dokument poświadczający fakt prowadzenia działalności gospodarczej (np. koncesja)

  • Oraz do wyboru:
  • zaświadczenie z US o uzyskanym dochodzie w okresie ostatnich 3 miesięcy (w oryginale)
  • poświadczone przez US zeznanie podatkowe za okres ostatnich co najmniej 3 miesięcy (kopia):
   • PIT-36 / PIT 36L - przy pełnej księgowości i podatkowej księdze przychodów i rozchodów,
   • PIT-28 - przy zryczałtowanym podatku dochodowym
   • Decyzja Urzędu Skarbowego o wysokości podatku dochodowego w formie karty podatkowej na dany rok - przy karcie podatkowej
  • zestawienie (wydruk) z podatkowej książki przychodów i rozchodów zawierające podsumowanie przychodów, kosztów i dochodu uzyskanego narastająco od początku roku do ostatniego zamkniętego miesiąca danego roku podatkowego włącznie, podpisane przez kredytobiorcę i biuro rachunkowe lub księgowego (jeżeli księgowość prowadzona jest przez biuro rachunkowe),
  • statystyczne sprawozdanie F01 podpisane przez księgowego i kredytobiorcę,
  • statystyczne sprawozdanie finansowe F02 za ostatni zamknięty rok podpisane przez księgowego i kredytobiorcę,
  • rachunek zysków i strat narastająco za rok bieżący podpisany przez księgowego i kredytobiorcę

  • Oraz:
  • dowody wpłat do ZUS lub KRUS składek na ubezpieczenie społeczne za ostatnie 3 miesiące (zachowana terminowość wpłat) lub zaświadczenie z ZUS lub KRUS o niezaleganiu ze składkami (w oryginale)

  • Oraz:
  • dowody opłacenia podatku dochodowego za okres ostatnich 3 miesięcy (zachowana terminowość wpłat) lub zaświadczenie z US o niezaleganiu z podatkami (w oryginale)


  Osoby prowadzące gospodarstwo rolne:

  • nakaz płatniczy lub zaświadczenie o posiadaniu gospodarstwa oraz ostatni odcinek wpłaty składki KRUS lub zaświadczenie z KRUS o niezaleganiu ze składkami


  Osoby uzyskujące dochód z innych źródeł:

  • informacje o potrzebnych dokumentach można uzyskać pod numerem Biura Obsługi Klienta 801 700 207 , 71 79 97 007 lub w Punkcie Kredytowym Leroy Merlin.

  Zaświadczenie o zarobkach

   

  Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przyznanie kredytu, jego warunki, jego ostateczna wysokość oraz czas oczekiwania na decyzję kredytową uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta. Szczegóły oraz regulamin promocji dostępne w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin. W rozumieniu ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12.05,2011 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla kredytu gotówkowego w wysokości 11 500 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 32 równych miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych (okres obowiązywania umowy 32 miesiące) z oprocentowaniem nominalnym 0,3% (stopa stała), prowizją 2173,50 zł, opłatą za ochronę ubezpieczeniową w pakiecie podstawowym 1443,92 zł wynosi 23,55%. Całkowita kwota do zapłaty 15179,86 zł, całkowity koszt kredytu 3679,86 zł ( z czego odsetki 62,44 zł), rata miesięczna 474,37 zł. Oney Polska S.A. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Credit Agricole Bank Polska S.A. Zakres umocowania: zawierania i zmiana umów o kartę kredytową, odbieranie oświadczeń w zakresie tych umów oraz umów pożyczki i kredytu ratalnego, wykonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami.

 • Zakupy na kredyt

  Usługi
  Usługi finansowe
  Zakupy na kredyt

  Zalety naszej oferty

  • wygoda - minimum formalności!
  • pewność - niezmienne zasady przez cały okres obowiązywania umowy!
  • możliwości - nawet do 30 000zł!
  • przystępne raty - spłata rozłożona nawet w 36 ratach!

  Wymagane dokumenty

  Zapraszamy do Punktu Kredytowego z:

  • dowodem osobistym;
  • dokumentami poświadczającymi stałe dochody:


  Zatrudnieni na podstawie umowy o pracę:

  • wyciąg z konta z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • imienny raport miesięczny (RMUA) z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • samodzielnie wydrukowane potwierdzenie realizacji przelewu z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • zaświadczenie wystawione przez Bank potwierdzające wpływ przelewu z okresu 3 ostatnich miesięcy
  • zaświadczenie z zakładu pracy ważne 30 dni od daty wystawienia


  Emeryci:

  • oryginał decyzji o przyznaniu świadczenia/ostatniej waloryzacji świadczenia lub legitymacja emeryta.


  Renciści:

  • oryginał decyzji o przyznaniu świadczenia/ostatniej waloryzacji świadczenia lub legitymacja rencisty i dowód wypłaty świadczenia.


  Osoby prowadzące działalność gospodarczą:

  • zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, odpis lub wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego (kopia), lub inny dokument poświadczający fakt prowadzenia działalności gospodarczej (np. koncesja)

  • Oraz do wyboru:
  • zaświadczenie z US o uzyskanym dochodzie w okresie ostatnich 3 miesięcy (w oryginale)
  • poświadczone przez US zeznanie podatkowe za okres ostatnich co najmniej 3 miesięcy (kopia):
   • PIT-36 / PIT 36L - przy pełnej księgowości i podatkowej księdze przychodów i rozchodów,
   • PIT-28 - przy zryczałtowanym podatku dochodowym
   • Decyzja Urzędu Skarbowego o wysokości podatku dochodowego w formie karty podatkowej na dany rok - przy karcie podatkowej
  • zestawienie (wydruk) z podatkowej książki przychodów i rozchodów zawierające podsumowanie przychodów, kosztów i dochodu uzyskanego narastająco od początku roku do ostatniego zamkniętego miesiąca danego roku podatkowego włącznie, podpisane przez kredytobiorcę i biuro rachunkowe lub księgowego (jeżeli księgowość prowadzona jest przez biuro rachunkowe),
  • statystyczne sprawozdanie F01 podpisane przez księgowego i kredytobiorcę,
  • statystyczne sprawozdanie finansowe F02 za ostatni zamknięty rok podpisane przez księgowego i kredytobiorcę,
  • rachunek zysków i strat narastająco za rok bieżący podpisany przez księgowego i kredytobiorcę

  • Oraz:
  • dowody wpłat do ZUS lub KRUS składek na ubezpieczenie społeczne za ostatnie 3 miesiące (zachowana terminowość wpłat) lub zaświadczenie z ZUS lub KRUS o niezaleganiu ze składkami (w oryginale)

  • Oraz:
  • dowody opłacenia podatku dochodowego za okres ostatnich 3 miesięcy (zachowana terminowość wpłat) lub zaświadczenie z US o niezaleganiu z podatkami (w oryginale)


  Osoby prowadzące gospodarstwo rolne:

  • nakaz płatniczy lub zaświadczenie o posiadaniu gospodarstwa oraz ostatni odcinek wpłaty składki KRUS lub zaświadczenie z KRUS o niezaleganiu ze składkami


  Osoby uzyskujące dochód z innych źródeł:

  • informacje o potrzebnych dokumentach można uzyskać pod numerem Biura Obsługi Klienta 801 700 207 , 71 79 97 007 lub w Punkcie Kredytowym Leroy Merlin.

  Zaświadczenie o zarobkach

   

   

Usługi montażowe

 • Malowanie pomieszczeń

  Usługi
  Usługi montażowe
  Malowanie pomieszczeń

  Powierz malowanie pomieszczeń w swoim domu specjalistom. Tylko w ten sposób zyskasz szybkość i gwarancję dobrze przeprowadzonych prac. O szczegóły pytaj doradców handlowych działu farby.

 • Montaż bram garażowych

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż bram garażowych

  Współpracujące z nami firmy monterskie posiadają niezbędne kwalifikacje do świadczenia profesjonalnych usług na wysokim poziomie. Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu bram garażowych, skontaktuj się z doradcami handlowymi działu drzewnego.

 • Montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

  Kupując drzwi w naszym sklepie uzyskasz informacje o współpracujących z nami, sprawdzonych firmach świadczących usługi montażowe na wysokim poziomie.

 • Montaż kominków

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż kominków

  Wybór kominka dla wielu osób nie jest łatwą decyzją. Jedni preferują kominek o wyjątkowych walorach dekoracyjnych, a dla innych ważniejsza jest praktyczność i skuteczność ogrzewania. W każdym przypadku na efekt końcowy duży wpływ ma montaż. Dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować Państwu profesjonalną i sprawdzoną ekipę montującą kominki zakupione w naszym sklepie.

 • Montaż kuchni

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż kuchni

  W naszych sklepach znajdziesz zestawy mebli kuchenny w różnych stylach, ciekawe aranżacje, propozycje funkcjonalnych rozwiązań. Zapewniamy też profesjonalny montaż mebli kuchennych i instalowanie sprzętu AGD do naszych zestawów.

 • Montaż okien

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż okien

  Wiedza o bieżących trendach i wieloletnie doświadczenie to gwarancja dobrze przeprowadzonego montażu okien. Kompleksowa usługa obejmuje realizację wszystkich etapów: od pomiaru i projektowania rozwiązań do mocowania, uszczelnienia i wykańczania.

  Szczegółowych informacji o usłudze szukaj u doradców handlowych.

 • Montaż podłóg

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż podłóg

  Jeśli potrzebujesz firmy, która profesjonalnie i estetycznie wykona montaż zakupionych w Leroy Merlin parkietów, paneli czy desek szukaj informacji u doradców handlowych.

 • Montaż schodów

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż schodów

  Współpracujące z nami firmy monterskie posiadają niezbędne kwalifikacje do świadczenia profesjonalnych usług na wysokim poziomie. Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu schodów, skontaktuj się z doradcami handlowymi działu drzewnego.

 • Montaż szaf wnękowych

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż szaf wnękowych

  Szafy wnękowe to estetyczna i praktyczna odpowiedź na potrzeby Twojej garderoby, przedpokoju, sypialni. Fachowcy współpracujący z Leroy Merlin pomogą zagospodarować niewykorzystaną do tej pory przestrzeń w Twoich pomieszczeniach. Usługa obejmuje pomiar w domu klienta, przygotowanie projektu i montaż. W celu uzyskania informacji o szczegółach oferty skontaktuj się ze sklepem.

 • Montaż urządzeń grzewczych

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż urządzeń grzewczych

  Współpracujące z nami firmy monterskie posiadają niezbędne kwalifikacje do świadczenia profesjonalnych usług na wysokim poziomie. Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu urządzeń grzewczych, skontaktuj się z doradcami handlowymi działu hydraulicznego bądź elektrycznego.

 • Montaż urządzeń sanitarnych

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż urządzeń sanitarnych

  Informacje o firmach świadczących usługi w zakresie białego montażu znajdziesz na dziale sanitarnym.

 • Montaż zamków

  Usługi
  Usługi montażowe
  Montaż zamków

  Kiedy z naszą pomocą wybierzesz bezpieczny, dobry jakościowo zamek, powierz jego montaż wykwalifikowanej firmie. Informacje szczegółowe znajdziesz u naszych doradców hanlowych.

 • Układanie glazury, terakoty i gresu

  Usługi
  Usługi montażowe
  Układanie glazury, terakoty i gresu

  Współpracujące z nami firmy monterskie posiadają niezbędne kwalifikacje do świadczenia profesjonalnych usług na wysokim poziomie. Jeśli potrzebujesz fachowców do ułożenia glazury, terakoty i gresu skontaktuj się z doradcami handlowymi działu glazura.

Usługi posprzedażowe

 • Dorabianie kluczy

  Usługi
  Usługi posprzedażowe
  Dorabianie kluczy

  Na terenie sklepu znajduje się punkt, w którym dorobisz klucze do wielu typów zamków. Zapraszamy.

 • Mini serwis działu ogród

  Usługi
  Usługi posprzedażowe
  Mini serwis działu ogród

  Źle naostrzony łańcuch pilarki spalinowej lub elektrycznej powoduje spadek efektywności pracy i zwiększone zużycie paliwa. Dlatego warto pamiętać o jego regularnym ostrzeniu. Do Twojej dyspozycji oddajemy specjalistyczny punkt w naszym sklepie, gdzie przeprowadzimy ostrzenie profesjonalnie i szybko!

  Nasz serwis oferuje także wykonanie innych standardowych czynności eksploatacyjnych w urządzeniach ogrodowych takich jak ostrzenie noży i wymiana oleju w kosiarkach.

  Ponadto wszystkie sklepy Leroy Merlin oferują profesjonalne docinanie i dobieranie łańcucha do pilarek łańcuchowych.

 • Pomoc poprzez ulotki instruktażowe

  Usługi
  Usługi posprzedażowe
  Pomoc poprzez ulotki instruktażowe

  Nie musisz być specjalistą aby sprawnie wykonywać niektóre prace montażowe, dekoracyjne, a nawet budowlane. Ulotki instruktażowe Leroy Merlin to prawdziwa skarbnica wiedzy, która pozwoli samodzielnie realizować pomysły na dom. Znajdziesz w nich informacje o tym jakie narzędzia będą niezbędne podczas prac, jakie materiały najlepiej wykorzystać oraz sposób wykonania krok po kroku wraz ze schematami i rysunkami.

  Samodzielnie wykonane prace dają nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale również satysfakcję. Szukaj ulotek w sklepach i w naszym serwisie www!

 • Serwis gwarancyjny i posprzedażowy

  Usługi
  Usługi posprzedażowe
  Serwis gwarancyjny i posprzedażowy

  Pracownicy działu obsługi klienta pomogą Ci w razie problemów technicznych z produktami zakupionymi w naszych sklepach. W przypadku awarii sprzętu zapewniamy możliwie jak najszybsze rozpatrzenie reklamacji.

 • Wypożyczanie klucza do montażu grzejników

  Usługi
  Usługi posprzedażowe
  Wypożyczanie klucza do montażu grzejników

  Jeżeli zdecydowałeś się na instalację bądź wymianę grzejników i masz zamiar sam to wykonać, oferujemy Ci wypożyczenie klucza do montażu grzejników. Poproś doradców handlowych z działu hydraulicznego o pomoc.

 • Wypożyczanie odkurzaczy do prania dywanów

  Usługi
  Usługi posprzedażowe
  Wypożyczanie odkurzaczy do prania dywanów

  Jeśli Twoje dywany i wykładziny wymagają gruntownego czyszczenia wypożyczymy sprzęt do tego niezbędny. Jednym z warunków jest zakup koncentratu do prania dywanów. Dokładny regulamin usługi dostępny jest w sklepach. Twoje dywany i wykładziny czyste jak nigdy dotąd! Teraz to możliwe dzięki usługom Leroy Merlin.

 • Wypożyczanie pasów do układania paneli

  Usługi
  Usługi posprzedażowe
  Wypożyczanie pasów do układania paneli

  Jeżeli zdecydowałeś się na zakup klejonych paneli podłogowych i zamierzasz montować je samodzielnie, to ułatwimy Ci to zadanie. Wypożyczamy pasy do układania paneli. O szczegóły pytaj doradców handlowych w sklepach oferujących tą usługę.

 • Wypożyczanie sprzętu na czas trwania naprawy

  Usługi
  Usługi posprzedażowe
  Wypożyczanie sprzętu na czas trwania naprawy

  W przypadku reklamacji wypożyczymy Ci sprzęt zastępczy na czas trwania naprawy. Niezależnie od okoliczności losowych masz gwarancję korzystania ze sprzętu, który u nas kupiłeś bez przestojów. Wypożyczamy kosiarki, podkaszarki, elektronarzędzia, hydrofory i pompy, baterie, piły, wiertarki, młoty udarowe. Jako, że oferta urządzeń zastępczych poszczególnych sklepów różni się, skontaktuj się koniecznie ze sklepem w Twojej okolicy, aby upewnić się jaki dokładnie sprzęt jest w nim wypożyczany i na jakich warunkach.

 • Wypożyczanie zgrzewarek do rur z polipropylenu

  Usługi
  Usługi posprzedażowe
  Wypożyczanie zgrzewarek do rur z polipropylenu

  Jeżeli zdecydowałeś się na wewnętrzną instalację hydrauliczną z rur polipropylenowych i masz zamiar sam wykonać jej instalacje, to oferujemy Ci wypożyczenie zgrzewarki do łączenia rur. Urządzenie to wypożyczamy za kaucją (około 1000 zł) oraz opłatą (ok. 20 zł za dobę). Skontaktuj się ze swoim sklepem w celu sprawdzenia dostępności urządzenia w danym dniu oraz dokladnej ceny.