Sprawdź

Montaż oświetlenia Montaż oświetlenia

Montaż oświetlenia

Urządzasz dom lub mieszkanie i potrzebujesz pomocy fachowca przy montażu oświetlenia lub innego wybranego urządzenia elektrycznego? W naszych wybranych sklepach stacjonarnych gwarantujemy montaż naszych produktów elektrycznych oraz oświetleniowych. Usługę wykonają sprawdzeni współpracujący z nami specjaliści.

Montaż oświetlenia

Możesz skorzystać z usług:

  • montaż prostego sufitu podwieszanego wraz z oświetleniem,
  • montaż plafonu, żyrandola, lampy, kinkietu oraz halogenu,
  • montaż taśmy/paska LED,
  • montaż maty grzewczej (ułożenie i „zatopienie” maty grzewczej, montaż sterownika),
  • montaż standardowego gniazd, czujnika ruchu, wyłącznika.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą dostępną w specyfikacji usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń.

Pamiętaj, że nasze usługi wykonywane są w przygotowanych pomieszczeniach, w których zakończone zostały prace remontowo-budowlane i nie ma konieczności wypełnienia większych ubytków lub zastosowania środków pleśnio- lub grzybobójczych. Ważne jest również to, aby istniejąca instalacja spełniała wymogi BHP, była sprawna, wyprowadzona w stosowne miejsce oraz odpowiednio zakończona.

Jeżeli samodzielnie nie potrafisz zweryfikować miejsca montażu, stanu istniejącej instalacji, ścian, sufitu lub podłogi, możesz napisać lub zadzwonić do wybranego sklepu Leroy Merlin w celu umówienia się na konsultację lub pomiar. Wówczas Wykonawca w ramach usługi dokona szczegółowej weryfikacji, dzięki której zaoszczędzisz swój czas, usprawnisz zakupy w sklepie oraz dobierzesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz sam dokonać oceny przygotowania swoich pomieszczeń, zapoznaj się z pytaniami w formularzu. Możesz wypełnić go w domu lub w sklepie.

Warunki realizacji usługi dostępne są w regulaminie usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń. Zobacz regulamin

Inne usługi dostępne w Leroy Merlin

Jeśli chodzi o usługi,

odpowiedź zawsze brzmi:

Ułatwiamy zakupy, dopasowujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagamy w realizacji domu Twoich marzeń.