Usługi

Produkty dostępne w sklepach Leroy Merlin uzupełnia oferta usług dodatkowych. Dzięki nim szybko zaadaptujesz zakupione u nas towary do swoich potrzeb i zastosujesz w swoim domu.

TAK, dopasujemy

 • Cięcie płyt

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Cięcie płyt
  Przycinamy na dogodny dla Ciebie wymiar różnego rodzaju płyty: meblowe, HDF, MDF, OSB, wiórowe i sklejki zakupione w naszym sklepie. 
 • Mieszanie farb - wybór koloru na życzenie

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Mieszanie farb - wybór koloru na życzenie

  Na miejscu możesz skorzystać z fachowej pomocy w mieszaniu farb - wybierz kolor z dostępnej w sklepie palety kolorów. Nie pobieramy opłat za pigmenty, a cały proces mieszania trwa kilka chwil. 

 • Obszywanie wykładzin

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Obszywanie wykładzin
  Przy zakupie wykładziny dywanowej lub chodnikowej na wymiar, możesz na dziale Dekoracji zamówić usługę obszywania. Na miejscu zapewniamy cięcie na wskazany przez Ciebie wymiar i obszywanie. 
 • Oprawa obrazów i luster

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Oprawa obrazów i luster

  Jeśli chcesz, aby Twoje rysunki, plakaty, grafiki, zdjęcia czy hafty zyskały godną oprawę, skorzystaj z naszej usługi oprawy obrazów i luster. W naszym butiku ramiarskim oprawimy je w ramę, którą wybierzesz na miejscu oraz profesjonalnie dopasujemy Passe-partout. 
 • Projektowanie kuchni

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Projektowanie kuchni

  Jeśli planujesz zakup mebli i wyposażenia kuchni ta usługa jest dla Ciebie! Zapraszamy do sklepów Leroy Merlin, w których nasi Doradcy w oparciu o plan pomieszczenia, Twoje preferencje i nasze produkty pomogą Ci zaprojektować kuchnię marzeń, którą zobaczysz dzięki trójwymiarowej wizualizacji.

  Pobierz regulamin usługi projektowania

 • Projektowanie łazienki

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Projektowanie łazienki

  Remontujesz lub urządzasz swoją łazienkę? Ta usługa jest dla Ciebie! Zapraszamy do sklepów Leroy Merlin, w których nasi doradcy w oparciu o plan pomieszczenia, Twoje preferencje i nasze produkty pomogą Ci zaprojektować łazienkę marzeń, którą zobaczysz dzięki trójwymiarowej wizualizacji.

  Pobierz regulamin usługi projektowania

 • Szycie zasłon i firanek

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Szycie zasłon i firanek
  Oferujemy szeroki i kompleksowy pakiet usług związanych z adaptacją wybranych zasłon i firan do Twoich potrzeb. Szyjemy firany i zasłony proste, wszywamy taśmy mocujące, lamujemy i obszywamy, montujemy kółka, wszywamy obciążniki i ciężarki, szyjemy poduszki. 
 • Wycinanie otworów w blatach

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Wycinanie otworów w blatach
  Przy zakupie blatu kuchennego oferujemy usługę wycinania otworów pod wybrany zlewozmywak lub inne sprzęty kuchenne. 
 • Wycinanie otworów w zlewozmywakach

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Wycinanie otworów w zlewozmywakach
  Przy zakupie zlewozmywaka oferujemy bezpłatną usługę wycinania otworu pod baterię. Wykonanie otworu zajmuję tylko klika minut.  
 • Zamawianie rolet na wymiar

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Zamawianie rolet na wymiar
  Oferujemy szeroki wybór rolet na wymiar, idealnie dopasowane do Twoich okien rolety zamówisz w odpowiadającym Ci wymiarze. 

TAK, pomożemy

 • Dekoracyjne wykańczanie ścian

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Dekoracyjne wykańczanie ścian
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania dekoracyjnego wykończenia ścian, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z usługą i ich wyceną.
 • Gładzie gipsowe

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Gładzie gipsowe
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania gładzi gipsowych, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
 • Karta kredytowa Leroy Merlin

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Karta kredytowa Leroy Merlin
  Karta kredytowa Leroy Merlin zapewni Ci dodatkowe środki pieniężne w dowolnym momencie. Nawet na nieplanowane wydatki!
  Zalety naszej oferty
  • Wszystkie zakupy powyżej 300 zł możesz rozłożyć na 6 do 24 wygodnych rat pod numerem 71 799 70 07
  • Kartą zapłacisz wszędzie, zarówno w hipermarkecie, aptece, kiosku, jak i internecie
  • Swoje wydatki masz zawsze pod kontrolą w serwisie oney24.pl
  • Za aktywne korzystanie nagradzamy Cię brakiem opłaty za kartę
  Dowiedz się więcej w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin lub pod numerem 71 799 70 08 lub 801 700 307
  Zobacz też inne sposoby na sfinansowanie Twoich zakupów na www.oney.com.pl
  Oney Polska S.A., jako pośrednik kredytowy współpracuje z Credit Agricole Bank Polska S.A. Zakres umocowania: zawieranie i zmiana umów o kartę kredytową, odbieranie oświadczeń w zakresie tych umów oraz umów pożyczki lub kredytu ratalnego, wykonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami. Pośrednik kredytowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy kredytowej otrzymuje wynagrodzenie od banku.
  Dla umów o kartę kredytową Leroy Merlin zawartych od dnia 27.04.2016 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania na dzień 01.02.2017 r. dla kredytu w karcie kredytowej Leroy Merlin w wysokości 3500 zł (całkowita kwota kredytu) spłacanego w 12 równych miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem nominalnym 10% (stopa zmienna) wynosi 12,30% i jest uzależniona od stopy odsetek ustawowych określonych w art. 359 Kodeksu cywilnego. Całkowity koszt kredytu 222,47 zł, całkowita kwota do zapłaty 3722,47 zł. Oprocentowanie karty jest zmienne i zależy od stopy odsetek ustawowych określonych w art. 359 Kodeksu cywilnego.
  Dla umów o kartę kredytową Leroy Merlin zawartych do dnia 26.04.2016 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania na dzień 01.02.2017 r. dla kredytu w karcie kredytowej Leroy Merlin w wysokości 3500 zł (całkowita kwota kredytu) spłacanego w 12 równych miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem nominalnym 10% (stopa zmienna) wynosi 12,30% i jest uzależniona od wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Całkowity koszt kredytu 222,47 zł, całkowita kwota do zapłaty 3722,47 zł. Oprocentowanie karty jest zmienne i zależy od stopy kredytu lombardowego NBP.
 • Malowanie elewacji

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Malowanie elewacji
  Jeśli potrzebujesz fachowców do malowania elewacji, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
 • Malowanie ścian i sufitów

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Malowanie ścian i sufitów
  Jeśli potrzebujesz fachowców do malowania ścian i sufitów, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
 • Montaż armatury łazienkowej

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż armatury łazienkowej
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu armatury łazienkowej, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
 • Montaż automatyki do bram

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż automatyki do bram
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu automatyki do bram, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.
 • Montaż bram garażowych

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż bram garażowych
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu bram garażowych, zapytaj Doradcy Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.
 • Montaż deski tarasowej

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż deski tarasowej
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu deski tarasowej, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny.
 • Montaż domków ogrodowych

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż domków ogrodowych
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu domku ogrodowego, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
 • Montaż domofonów

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż domofonów
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu domofonu, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi montażu, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
 • Montaż drzwi

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż drzwi
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu drzwi, zapytaj Doradcy Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
 • Montaż grzejników

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż grzejników
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu grzejników, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
 • Montaż instalacji elektrycznych

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż instalacji elektrycznych
   Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu instalacji elektrycznych, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi montażu, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
 • Montaż karniszy

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż karniszy
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu karnisza, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi montażu, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
 • Montaż kasetonów

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż kasetonów
  .Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu kasetonów, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną.
 • Montaż klimatyzacji

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż klimatyzacji
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu klimatyzacji, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.  
 • Montaż kominków

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż kominków
   Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu kominków, zapytaj Doradcy Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.
 • Montaż kotłów

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż kotłów
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu kotła, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
 • Montaż kuchni

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż kuchni
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu kuchni, poinformuj o tym Doradcę Klienta lub Projektanta, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i umówi się z Tobą na dogodny termin wykonania usługi. 
 • Montaż listew

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż listew
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu listew, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
 • Montaż markiz

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż markiz
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu markizy, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną.
 • Montaż ogrodzeń

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż ogrodzeń
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu ogrodzenia, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
 • Montaż ogrzewaczy wody

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż ogrzewaczy wody
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu ogrzewacza wody, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
 • Montaż ogrzewania podłogowego

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż ogrzewania podłogowego
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu ogrzewania podłogowego, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną.
 • Montaż okien

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż okien
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu okien, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.
 • Montaż oświetlenia

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż oświetlenia
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu oświetlenia, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
 • Montaż pieców

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż pieców
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu pieca, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną.
 • Montaż płyt gipsowo-kartonowych

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż płyt gipsowo-kartonowych
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu płyt gipsowo-kartonowych, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
 • Montaż podłóg

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż podłóg
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu podłóg, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
 • Montaż rolet

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż rolet
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu rolet, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
 • Montaż schodów

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż schodów
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu schodów, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.  
 • Montaż sufitów podwieszanych

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż sufitów podwieszanych
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu sufitów podwieszanych, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny.  
 • Montaż szaf wnękowych i garderób

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż szaf wnękowych i garderób
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu garderoby lub szafy wnękowej, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi montażu, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.  
 • Montaż wykładzin

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż wykładzin
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu wykładziny, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.
 • Montaż żaluzji

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż żaluzji
  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu żaluzji, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
 • Ocieplanie ścian i sufitów

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Ocieplanie ścian i sufitów
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania ocieplenia ścian lub sufitów, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny.  
 • Odbiór materiałów z budowy

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Odbiór materiałów z budowy
  Jeżeli kupiłeś za dużo materiałów budowalnych, możesz zwrócić niewykorzystane produkty. Odbierzemy produkty z wybranego przez Ciebie miejsca.
  Usługa odbioru materiałów z budowy dotyczy produktów wielkogabarytowych o pojemności minimum 1 m3, do przewiezienia których niezbędny jest transport samochodowy min. 1,5 tony, położonych w odległości do 15 km od sklepu.
 • Pomiar kuchni

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Pomiar kuchni
  Prawidłowo wykonany pomiar to kluczowy element zaprojektowania kuchni idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania pomiaru kuchni, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi.
 • Pożyczka gotówkowa

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Pożyczka gotówkowa
  Z naszym kredytem gotówkowym Twoje plany nabiorą realnych kształtów.
  • wykonaj tylko jeden telefon 71 799 70 05 lub 801 700 270
  • odwiedź Punkt Oney w Leroy Merlin
  • lub wejdź na www.oney.com.pl
  Zalety naszej oferty
  • U nas otrzymasz nawet 200 000 zł na dowolny cel
  • Spłatę zobowiązania możesz rozłożyć nawet na 120 rat
  • Z nami masz pewność, że przez cały okres kredytowania oprocentowanie nie zmieni się
  • Nasz doradca dobierze rozwiązanie do Twoich potrzeb
  Dowiedz się więcej na www.oney.com.pl
  Oney Polska S.A., ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa, NIP: 527-24-29-317, KRS 0000204413, zarejestrowana
  w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy  w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego wynosi 14 000 000 zł.
  Oney Polska S.A. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Credit Agricole Bank Polska S.A. Zakres umocowania: zawieranie i zmiana umów o kartę kredytową, odbieranie oświadczeń w zakresie tych umów oraz umów pożyczki lub kredytu ratalnego, wykonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla kredytu gotówkowego w wysokości 6304,14 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 27 miesięcznych równych ratach kapitałowo-odsetkowych (okres obowiązywania umowy 27 miesięcy) z oprocentowaniem nominalnym 1,98% (stopa stała), prowizją 1185,18 zł, opłatą za obowiązkową ochronę ubezpieczeniową w pakiecie podstawowym w kwocie 667,30 zł wynosi 28,70%. Całkowita kwota do zapłaty 8346,38 zł, całkowity koszt kredytu 2042,24 zł (z czego odsetki 189,76 zł), kwota rat miesięcznych wynosi 309,13 zł oraz kwota raty wyrównawczej wynosi 309 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.10.2017 r. na przykładzie reprezentatywnym.
  Oney Polska S.A. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank S.A. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów pożyczki oferowanej przez Alior Bank S.A. o wartości nieprzekraczającej 200 000 zł oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 52 439,80 zł, oprocentowanie stałe 7,99%, całkowity koszt kredytu 20 439,80 zł [w tym prowizja 9553,05 zł (22,99%), odsetki 10 886,75 zł], 72 równe miesięczne raty w wysokości 728,34 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.11.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.
   
 • Tapetowanie

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Tapetowanie
  Jeśli potrzebujesz fachowców do położenia tapety, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi tapetowania, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny.
 • Transport HDS

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Transport HDS
  Zastanawiasz się w jaki sposób wygodnie przetransportować duże i ciężkie materiały budowlane? Przewieziemy dla Ciebie wszystkie materiały wielkogabarytowe. Cennik dostaw dostępny jest w sklepie.
 • Transport natychmiastowy

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Transport natychmiastowy
  W odróżnieniu od standardowej usługi transportu, dostępnej w każdym z naszych sklepów, oferujemy transport natychmiastowy, który umożliwia Ci dowiezienie zakupów zaraz po ich dokonaniu. 
 • Transport z wnoszeniem

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Transport z wnoszeniem
  Jeśli potrzebujesz pomocy przy wniesieniu dostarczanego dostawą towaru do domu, możesz skorzystać z naszej usługi wnoszenia. Usługę wnoszenia należy zamówić podczas składania zamówienia usługi transportu, cena usługi uzależniona jest od ciężaru wnoszonego towaru oraz wysokości na jaką wnoszony jest towar, cennik dostaw dostępny jest w sklepie.
 • Tynkowanie

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Tynkowanie
  Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania tynków, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi tynkowania, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
 • Ubezpieczenie Twojego domu

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Ubezpieczenie Twojego domu
  Zadbaj o solidną ochronę Twojego domu i domowych sprzętów z ubezpieczeniem „Bezpieczny dom i wnętrze”.
  Zalety naszej oferty
  • Otrzymasz odszkodowanie w przypadku wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia, np. pożaru czy powodzi i zwrot kosztów akcji ratowniczej
  • Z ochroną zabezpieczysz urządzenia domowe na wypadek zdarzeń losowych, np. kradzieży czy pożaru
  • Bezpłatny pakiet Home Assistance zapewni Ci np. interwencję ślusarza czy naprawę sprzętu RTV i AGD
  • Zwrócimy koszty naprawy szkód powstałych np. na skutek zalania mieszkania sąsiadowi

  Oferta specjalna
  Otrzymasz 10% rabatu, jeśli opłacisz polisę kartą kredytową Leroy Merlin.

  Dowiedz się więcej w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin lub na www.oney.com.pl
  Oferta przygotowana przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A.
  Oney Polska S.A., ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa, NIP: 527-24-29-317, REGON 015707452, KRS 0000204413, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego wynosi 14 000 000 zł. Oney Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym TUiR Allianz Polska S.A.
 • Układanie płytek

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Układanie płytek
  Jeśli potrzebujesz fachowców do ich ułożenia, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z ułożeniem płytek i ich wyceny.

         

 • Wjazd samochodem na dział materiałów budowlanych

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Wjazd samochodem na dział materiałów budowlanych
  Jeżeli zakupisz w Leroy Merlin duże i ciężkie materiały budowlane, możesz bez problemu wjechać swoim pojazdem na dział budowlany i wprost z regałów zapakować towar do samochodu. 
 • Zakupy na raty

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Zakupy na raty
  Kredyt ratalny
  Z kredytem ratalnym możesz sfinansować swoje projekty. Skorzystaj z tego wygodnego rozwiązania podczas zakupów w Leroy Merlin.
  Zalety naszej oferty
  • Dzięki kredytowi ratalnemu możesz opłacić zakupy do 30 000 zł
  • Umowa o kredyt może zostać przygotowana nawet na kilka towarów
  • Spłatę możesz dopasować do swoich możliwości i rozłożyć nawet na 36 miesięcy
  • Z nami możesz mieć pewność, że wysokość oprocentowania przez cały okres trwania umowy się nie zmieni.
  Dowiedz się więcej w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin lub pod numerem 71 799 70 08 lub 801 700 307
  Zobacz też inne sposoby na sfinansowanie Twoich zakupów na www.oney.com.pl
  Oney Polska S.A, jako pośrednik kredytowy współpracuje z Credit Agricole Bank Polska S.A. Zakres umocowania: zawieranie i zmiana umów o kartę kredytową, odbieranie oświadczeń w zakresie tych umów oraz umów pożyczki lub kredytu ratalnego, wykonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz dokonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami. Pośrednik kredytowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy kredytowej otrzymuje wynagrodzenie od banku. Dla kredytu na zakup towarów
  w wysokości 1200 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 10 miesięcznych równych ratach kapitałowo-odsetkowych (okres obowiązywania umowy 10 miesięcy) z oprocentowaniem nominalnym 0,02% (stopa stała), prowizją 119,88 zł Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 23,46%, całkowita kwota do zapłaty 1320 zł, całkowity koszt kredytu 120 zł (z czego odsetki 0,12 zł), rata miesięczna 132 zł.

Ułatwienia zakupów

 • Zamówienia przez telefon

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Zamówienia przez telefon

   

  Zabrakło Ci wcześniej zakupionych materiałów? Chcesz zamówić konkretne produkty z naszej gazetki? Teraz masz możliwość złożenia zamówienia telefonicznego!

  Twoje zamówienie zrealizowane zostanie bez konieczności odwiedzania sklepu i dostarczone pod wyznaczony adres w dogodnym dla Ciebie terminie. Płatność za towar oraz transport (zgodnie z  obowiązującym cennikiem) uiścisz gotówką lub kartą płatniczą u kierowcy, który dostarczy towar. Maksymalna wartość jednorazowego zamówienia wynosi 10 000 zł

  Jak złożyć zamówienie drogą telefoniczną?

  1. Zapoznaj się z regulaminem

  2. Spisz ośmiocyfrowy numer referencyjny produktu, który chcesz zamówić.


  3. Zadzwoń pod numer zamówień telefonicznych najbliższego sklepu Leroy Merlin w Twojej okolicy. Numer znajduje się również w lewym dolnym rogu paragonu.

  4. Przekaż Doradcy Leroy Merlin numer referencyjny produktu, który zamawiasz, jego ilość i miejsce oraz termin dostawy zamówienia. Jeśli jesteś posiadaczem Karty DOM, podaj również jej numer.

  5. W dniu umówionej dostawy odbierz dostarczony towar i zapłać kierowcy za zamówienie oraz transport.

  Sprawdź numer telefonu do swojego sklepu

   

  Zabrakło Ci wcześniej zakupionych materiałów? Chcesz zamówić konkretne produkty z naszej gazetki? Teraz masz możliwość złożenia zamówienia telefonicznego!

  Twoje zamówienie zrealizowane zostanie bez konieczności odwiedzania sklepu i dostarczone pod wyznaczony adres w dogodnym dla Ciebie terminie. Płatność za towar oraz transport (zgodnie z  obowiązującym cennikiem) uiścisz gotówką lub kartą płatniczą u kierowcy, który dostarczy towar. Maksymalna wartość jednorazowego zamówienia wynosi 10 000 zł

  Jak złożyć zamówienie drogą telefoniczną?

  1. Zapoznaj się z regulaminem

  2. Spisz ośmiocyfrowy numer referencyjny produktu, który chcesz zamówić.


  3. Zadzwoń pod numer zamówień telefonicznych najbliższego sklepu Leroy Merlin w Twojej okolicy. Numer znajduje się również w lewym dolnym rogu paragonu.

  4. Przekaż Doradcy Leroy Merlin numer referencyjny produktu, który zamawiasz, jego ilość i miejsce oraz termin dostawy zamówienia. Jeśli jesteś posiadaczem Karty DOM, podaj również jej numer.

  5. W dniu umówionej dostawy odbierz dostarczony towar i zapłać kierowcy za zamówienie oraz transport.

  Sprawdź numer telefonu do swojego sklepu