Sprawdź

Malowanie ścian i sufitu Malowanie ścian i sufitu

Malowanie ścian i sufitu

Potrzebujesz usługi malowania salonu, sypialni? W naszych wybranych sklepach stacjonarnych gwarantujemy usługę malowania ścian oraz sufitu. Prace malarskie wykonają sprawdzeni współpracujący z nami fachowcy.

Malowanie ścian i sufitu

Możesz skorzystać z usług:

  • malowanie na biało,
  • malowanie na kolor,
  • malowanie na kolor z dodatkowym użyciem farby gruntującej,
  • wykonanie dwukrotne gładzi gispowej.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą dostępną w specyfikacji usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń.

Pamiętaj, że nasze usługi wykonywane są w przygotowanych pomieszczeniach, w których zakończone zostały prace remontowo-budowlane i nie ma konieczności wypełnienia większych ubytków lub zastosowania środków pleśnio- lub grzybobójczych.

Jeżeli samodzielnie nie potrafisz zweryfikować miejsca montażu, stanu ścian oraz sufitu, możesz napisać lub zadzwonić do wybranego sklepu Leroy Merlin w celu umówienia się na konsultację lub pomiar. Wówczas Wykonawca w ramach usługi dokona szczegółowej weryfikacji, dzięki której zaoszczędzisz swój czas, usprawnisz zakupy w sklepie oraz dobierzesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz sam dokonać oceny przygotowania swoich pomieszczeń, zapoznaj się z pytaniami w formularzu. Możesz wypełnić go w domu lub w sklepie.

Warunki realizacji usługi dostępne są w regulaminie usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń. Zobacz regulamin

Inne usługi dostępne w Leroy Merlin

Jeśli chodzi o usługi,

odpowiedź zawsze brzmi:

Ułatwiamy zakupy, dopasowujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagamy w realizacji domu Twoich marzeń.