Sprawdź

Karta kredytowa Karta kredytowa

Karta kredytowa

Informacja o produktach finansowych oferowanych za pośrednictwem Oney Polska S.A.

Karta Kredytowa Leroy Merlin daje łatwy i tani dostęp do dodatkowych pieniędzy o każdej porze dnia i nocy.

Karta kredytowa

Korzyści posiadania karty kredytowej Leroy Merlin:

   Darmowe korzystanie. Dla aktywnych posiadaczy w pierwszym roku korzystania zwrot opłaty za wydanie karty oraz brak rocznej opłaty za kartę w kolejnych latach.
   Zakupy w każdym miejscu. Kartą zapłacisz za zakupy w Leroy Merlin, hipermarkecie, swojej aptece, a nawet w sklepie osiedlowym oraz w sklepach internetowych.
   Korzystne zakupy w Leroy Merlin. W trakcie trwania promocji możesz rozłożyć swoje zakupy na 5 lub 10 nieoprocentowanych rat.
   RRSO 0%.
   Wygodne zakupy. Zakupy na łączną kwotę powyżej 300 zł zawsze możesz rozłożyć na 6, 9, 12, 18 lub 24 „Wygodne Raty”.
   Nawet 54 dni bez odsetek. Jeśli wykonujesz transakcje bezgotówkowe, np. płacisz kartą za zakupy w sklepie lub przez Internet, a do tego spłacasz wszystko w okresie bezodsetkowym (do 54 dni), nie naliczymy Ci odsetek. W ten sposób korzystasz z darmowego kredytu.
   Pieniądze zawsze pod ręką. Karta daje łatwy dostęp do pieniędzy. Gotówkę wypłacisz we wszystkich bankomatach z logo Visa. Możesz także zadzwonić na naszą Infolinię i zlecić przelew środków z rachunku karty na swoje konto osobiste.

Poznaj 3 kroki do kredytu:

Karta kredytowa

Przyjdź do Punktu Kredytowego Oney w sklepach stacjonarnych Leroy Merlin.

Karta kredytowa

Wystarczy dowód osobisty oraz dokument potwierdzający źródło oraz wysokość otrzymywanych dochodów.

Karta kredytowa

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisz umowę i aktywnie korzystaj z benefitów, które niesie ze sobą posiadanie kart kredytowej.

Szczegółowe informacje dotyczące karty kredytowej Leroy Merlin znajdziesz również bezpośrednio na www.oney.com.pl Sprawdź

RRSO 9,16%

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty kredytowej Leroy Merlin wynosi 9,16% dla kredytu w wysokości 2200 zł, całkowita kwota do zapłaty spłacana w ciągu 12 miesięcy wynosi 2370,59 zł. Oprocentowanie zmienne wynosi 7,20%, całkowity koszt kredytu wynosi 170,59 zł, w tym: odsetki 140,59 zł oraz opłata roczna za obsługę rachunku karty kredytowej 30 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

5 lub 10 rat 0% w karcie kredytowej Leroy Merlin. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu w karcie kredytowej Leroy Merlin w promocji wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1900 zł, całkowita kwota do zapłaty 1900 zł, oprocentowanie 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości 190 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.01.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Materiał ma charakter informacyjny i dotyczy karty kredytowej banku Credit Agricole. Regulamin promocji „Karta kredytowa Leroy Merlin gratis” dostępny jest w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin oraz na oney.com.pl. Warunkiem promocji jest dokonanie min. 2 transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł kartą w ciągu 75 dni od dnia podpisania umowy. Opłata roczna za kartę główną naliczana jest rocznie w dniu generowania wyciągu z rachunku karty. Opłata w kolejnych latach nie jest pobierana, jeżeli suma transakcji gotówkowych i bezgotówkowych, wykonanych kartą główną, przy użyciu Kuponu Pierwszego Zakupu lub w formie przelewu z rachunku karty, zaksięgowanych na rachunku w ciągu ostatnich 12 miesięcy jest równa lub większa kwocie 6000 zł.

Oney Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ogrodowej 58, 00-876 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000204413, NIP 5272429317, kapitał zakładowy 14 000 000 zł w całości wpłacony.

Oney Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do zawierania i zmiany umów o kartę kredytową, pożyczkę, kredyt na zakup towarów i usług, odbierania oświadczeń w zakresie tych umów, wykonywania w imieniu banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami.

Oney Polska S.A. pośrednik kredytowy współpracujący również z instytucją pożyczkową Smartney Sp. z o.o.

Inne usługi dostępne w Leroy Merlin

Jeśli chodzi o usługi,

odpowiedź zawsze brzmi:

Ułatwiamy zakupy, dopasowujemy projekt do Twoich potrzeb, pomagamy w realizacji domu Twoich marzeń.