Usługi

Produkty dostępne w sklepach Leroy Merlin uzupełnia oferta usług dodatkowych. Dzięki nim szybko zaadaptujesz zakupione u nas towary do swoich potrzeb i zastosujesz w swoim domu.

TAK, dopasujemy

  • Cięcie płyt

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Cięcie płyt
    Przycinamy na dogodny dla Ciebie wymiar różnego rodzaju płyty: meblowe, HDF, MDF, OSB, wiórowe i sklejki zakupione w naszym sklepie. 
  • Mieszanie farb - wybór koloru na życzenie

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Mieszanie farb - wybór koloru na życzenie

    Na miejscu możesz skorzystać z fachowej pomocy w mieszaniu farb - wybierz kolor z dostępnej w sklepie palety kolorów. Nie pobieramy opłat za pigmenty, a cały proces mieszania trwa kilka chwil. 

  • Obszywanie wykładzin

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Obszywanie wykładzin
    Przy zakupie wykładziny dywanowej lub chodnikowej na wymiar, możesz na dziale Dekoracji zamówić usługę obszywania. Na miejscu zapewniamy cięcie na wskazany przez Ciebie wymiar i obszywanie. 
  • Oprawa obrazów i luster

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Oprawa obrazów i luster

    Jeśli chcesz, aby Twoje rysunki, plakaty, grafiki, zdjęcia czy hafty zyskały godną oprawę, skorzystaj z naszej usługi oprawy obrazów i luster. W naszym butiku ramiarskim oprawimy je w ramę, którą wybierzesz na miejscu oraz profesjonalnie dopasujemy Passe-partout. 
  • Projektowanie kuchni

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Projektowanie kuchni
    Jeśli planujesz zakup mebli i wyposażenia kuchni ta usługa jest dla Ciebie! Zapraszamy do sklepów Leroy Merlin, w których nasi Doradcy w oparciu o plan pomieszczenia, Twoje preferencje i nasze produkty pomogą Ci zaprojektować kuchnię marzeń, którą zobaczysz dzięki trójwymiarowej wizualizacji.
  • Projektowanie łazienki

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Projektowanie łazienki
    Remontujesz lub urządzasz swoją łazienkę? Ta usługa jest dla Ciebie! Zapraszamy do sklepów Leroy Merlin, w których nasi doradcy w oparciu o plan pomieszczenia, Twoje preferencje i nasze produkty pomogą Ci zaprojektować łazienkę marzeń, którą zobaczysz dzięki trójwymiarowej wizualizacji.
  • Szycie zasłon i firanek

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Szycie zasłon i firanek
    Oferujemy szeroki i kompleksowy pakiet usług związanych z adaptacją wybranych zasłon i firan do Twoich potrzeb. Szyjemy firany i zasłony proste, wszywamy taśmy mocujące, lamujemy i obszywamy, montujemy kółka, wszywamy obciążniki i ciężarki, szyjemy poduszki. 
  • Transport z wnoszeniem

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Transport z wnoszeniem
    Jeśli potrzebujesz pomocy przy wniesieniu dostarczanego dostawą towaru do domu, możesz skorzystać z naszej usługi wnoszenia. Usługę wnoszenia należy zamówić podczas składania zamówienia usługi transportu, cena usługi uzależniona jest od ciężaru wnoszonego towaru oraz wysokości na jaką wnoszony jest towar, cennik dostaw dostępny jest w sklepie.
  • Wycinanie otworów w blatach

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Wycinanie otworów w blatach
    Przy zakupie blatu kuchennego oferujemy usługę wycinania otworów pod wybrany zlewozmywak lub inne sprzęty kuchenne. 
  • Wycinanie otworów w zlewozmywakach

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Wycinanie otworów w zlewozmywakach
    Przy zakupie zlewozmywaka oferujemy bezpłatną usługę wycinania otworu pod baterię. Wykonanie otworu zajmuję tylko klika minut.  
  • Zamawianie rolet na wymiar

    Usługi
    TAK, dopasujemy
    Zamawianie rolet na wymiar
    Oferujemy szeroki wybór rolet na wymiar, idealnie dopasowane do Twoich okien rolety zamówisz w odpowiadającym Ci wymiarze. 

TAK, pomożemy

  • Dekoracyjne wykańczanie ścian

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Dekoracyjne wykańczanie ścian
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania dekoracyjnego wykończenia ścian, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z usługą i ich wyceną.
  • Gładzie gipsowe

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Gładzie gipsowe
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania gładzi gipsowych, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
  • Karta kredytowa Leroy Merlin

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Karta kredytowa Leroy Merlin
    Karta kredytowa Leroy Merlin zapewni Ci dodatkowe środki pieniężne w dowolnym momencie. Nawet na nieplanowane wydatki!
    Zalety naszej oferty
    • Wszystkie zakupy powyżej 300 zł możesz rozłożyć na 6 do 24 wygodnych rat pod numerem 71 799 70 07
    • Kartą zapłacisz wszędzie, zarówno w hipermarkecie, aptece, kiosku, jak i internecie
    • Swoje wydatki masz zawsze pod kontrolą w serwisie oney24.pl
    • Za aktywne korzystanie nagradzamy Cię brakiem opłaty za kartę
    Dowiedz się więcej w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin lub pod numerem 71 799 70 08 lub 801 700 307
    Zobacz też inne sposoby na sfinansowanie Twoich zakupów na www.oney.com.pl
    Oney Polska S.A., jako pośrednik kredytowy współpracuje z Credit Agricole Bank Polska S.A. Zakres umocowania: zawieranie i zmiana umów o kartę kredytową, odbieranie oświadczeń w zakresie tych umów oraz umów pożyczki lub kredytu ratalnego, wykonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami. Pośrednik kredytowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy kredytowej otrzymuje wynagrodzenie od banku.
    Dla umów o kartę kredytową Leroy Merlin zawartych od dnia 27.04.2016 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania na dzień 01.02.2017 r. dla kredytu w karcie kredytowej Leroy Merlin w wysokości 3500 zł (całkowita kwota kredytu) spłacanego w 12 równych miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem nominalnym 10% (stopa zmienna) wynosi 12,30% i jest uzależniona od stopy odsetek ustawowych określonych w art. 359 Kodeksu cywilnego. Całkowity koszt kredytu 222,47 zł, całkowita kwota do zapłaty 3722,47 zł. Oprocentowanie karty jest zmienne i zależy od stopy odsetek ustawowych określonych w art. 359 Kodeksu cywilnego.
    Dla umów o kartę kredytową Leroy Merlin zawartych do dnia 26.04.2016 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania na dzień 01.02.2017 r. dla kredytu w karcie kredytowej Leroy Merlin w wysokości 3500 zł (całkowita kwota kredytu) spłacanego w 12 równych miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych z oprocentowaniem nominalnym 10% (stopa zmienna) wynosi 12,30% i jest uzależniona od wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Całkowity koszt kredytu 222,47 zł, całkowita kwota do zapłaty 3722,47 zł. Oprocentowanie karty jest zmienne i zależy od stopy kredytu lombardowego NBP.
  • Malowanie elewacji

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Malowanie elewacji
    Jeśli potrzebujesz fachowców do malowania elewacji, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
  • Malowanie ścian i sufitów

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Malowanie ścian i sufitów
    Jeśli potrzebujesz fachowców do malowania ścian i sufitów, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
  • Montaż armatury łazienkowej

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż armatury łazienkowej
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu armatury łazienkowej, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
  • Montaż automatyki do bram

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż automatyki do bram
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu automatyki do bram, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.
  • Montaż bram garażowych

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż bram garażowych
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu bram garażowych, zapytaj Doradcy Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.
  • Montaż deski tarasowej

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż deski tarasowej
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu deski tarasowej, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny.
  • Montaż domków ogrodowych

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż domków ogrodowych
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu domku ogrodowego, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
  • Montaż domofonów

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż domofonów
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu domofonu, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi montażu, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
  • Montaż drzwi

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż drzwi
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu drzwi, zapytaj Doradcy Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
  • Montaż grzejników

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż grzejników
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu grzejników, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
  • Montaż instalacji elektrycznych

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż instalacji elektrycznych
     Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu instalacji elektrycznych, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi montażu, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
  • Montaż karniszy

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż karniszy
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu karnisza, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi montażu, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
  • Montaż kasetonów

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż kasetonów
    .Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu kasetonów, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną.
  • Montaż klimatyzacji

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż klimatyzacji
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu klimatyzacji, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.  
  • Montaż kominków

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż kominków
     Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu kominków, zapytaj Doradcy Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.
  • Montaż kotłów

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż kotłów
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu kotła, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
  • Montaż kuchni

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż kuchni
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu kuchni, poinformuj o tym Doradcę Klienta lub Projektanta, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i umówi się z Tobą na dogodny termin wykonania usługi. 
  • Montaż listew

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż listew
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu listew, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
  • Montaż markiz

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż markiz
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu markizy, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną.
  • Montaż ogrodzeń

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż ogrodzeń
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu ogrodzenia, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
  • Montaż ogrzewaczy wody

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż ogrzewaczy wody
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu ogrzewacza wody, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
  • Montaż ogrzewania podłogowego

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż ogrzewania podłogowego
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu ogrzewania podłogowego, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną.
  • Montaż okien

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż okien
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu okien, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.
  • Montaż oświetlenia

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż oświetlenia
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu oświetlenia, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
  • Montaż pieców

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż pieców
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu pieca, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną.
  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż płyt gipsowo-kartonowych
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu płyt gipsowo-kartonowych, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceną. 
  • Montaż podłóg

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż podłóg
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu podłóg, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
  • Montaż rolet

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż rolet
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu rolet, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
  • Montaż schodów

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż schodów
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu schodów, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.  
  • Montaż sufitów podwieszanych

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż sufitów podwieszanych
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania montażu sufitów podwieszanych, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny.  
  • Montaż szaf wnękowych i garderób

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż szaf wnękowych i garderób
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu garderoby lub szafy wnękowej, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi montażu, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.  
  • Montaż wykładzin

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż wykładzin
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu wykładziny, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny.
  • Montaż żaluzji

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Montaż żaluzji
    Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu żaluzji, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 
  • Ocieplanie ścian i sufitów

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Ocieplanie ścian i sufitów
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania ocieplenia ścian lub sufitów, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny.  
  • Odbiór materiałów z budowy

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Odbiór materiałów z budowy
    Jeżeli kupiłeś za dużo materiałów budowalnych, możesz zwrócić niewykorzystane produkty. Odbierzemy produkty z wybranego przez Ciebie miejsca.
    Usługa odbioru materiałów z budowy dotyczy produktów wielkogabarytowych o pojemności minimum 1 m3, do przewiezienia których niezbędny jest transport samochodowy min. 1,5 tony, położonych w odległości do 15 km od sklepu.
  • Pomiar kuchni

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Pomiar kuchni
    Prawidłowo wykonany pomiar to kluczowy element zaprojektowania kuchni idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania pomiaru kuchni, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi.
  • Pożyczka gotówkowa

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Pożyczka gotówkowa
    Z naszym kredytem gotówkowym Twoje plany nabiorą realnych kształtów.
    • wykonaj tylko jeden telefon 71 799 70 05 lub 801 700 270
    • odwiedź Punkt Oney w Leroy Merlin
    • lub wejdź na www.oney.com.pl
    Zalety naszej oferty
    • U nas otrzymasz nawet 200 000 zł na dowolny cel
    • Spłatę zobowiązania możesz rozłożyć nawet na 120 rat
    • Z nami masz pewność, że przez cały okres kredytowania oprocentowanie nie zmieni się
    • Nasz doradca dobierze rozwiązanie do Twoich potrzeb
    Dowiedz się więcej na www.oney.com.pl
    Oney Polska S.A., ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa, NIP: 527-24-29-317, KRS 0000204413, zarejestrowana
    w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy  w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego wynosi 14 000 000 zł.
    Oney Polska S.A. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Credit Agricole Bank Polska S.A. Zakres umocowania: zawieranie i zmiana umów o kartę kredytową, odbieranie oświadczeń w zakresie tych umów oraz umów pożyczki lub kredytu ratalnego, wykonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla kredytu gotówkowego w wysokości 6304,14 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 27 miesięcznych równych ratach kapitałowo-odsetkowych (okres obowiązywania umowy 27 miesięcy) z oprocentowaniem nominalnym 1,98% (stopa stała), prowizją 1185,18 zł, opłatą za obowiązkową ochronę ubezpieczeniową w pakiecie podstawowym w kwocie 667,30 zł wynosi 28,70%. Całkowita kwota do zapłaty 8346,38 zł, całkowity koszt kredytu 2042,24 zł (z czego odsetki 189,76 zł), kwota rat miesięcznych wynosi 309,13 zł oraz kwota raty wyrównawczej wynosi 309 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.10.2017 r. na przykładzie reprezentatywnym.
    Oney Polska S.A. jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank S.A. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank S.A. z osobami fizycznymi umów pożyczki oferowanej przez Alior Bank S.A. o wartości nieprzekraczającej 200 000 zł oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,47%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 52 439,80 zł, oprocentowanie stałe 7,99%, całkowity koszt kredytu 20 439,80 zł [w tym prowizja 9553,05 zł (22,99%), odsetki 10 886,75 zł], 72 równe miesięczne raty w wysokości 728,34 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.11.2017 r. na reprezentatywnym przykładzie.
     
  • Tapetowanie

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Tapetowanie
    Jeśli potrzebujesz fachowców do położenia tapety, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi tapetowania, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny.
  • Transport HDS

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Transport HDS
    Zastanawiasz się w jaki sposób wygodnie przetransportować duże i ciężkie materiały budowlane? Przewieziemy dla Ciebie wszystkie materiały wielkogabarytowe. Cennik dostaw dostępny jest w sklepie.
  • Transport natychmiastowy

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Transport natychmiastowy
    W odróżnieniu od standardowej usługi transportu, dostępnej w każdym z naszych sklepów, oferujemy transport natychmiastowy, który umożliwia Ci dowiezienie zakupów zaraz po ich dokonaniu. 
  • Tynkowanie

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Tynkowanie
    Jeśli potrzebujesz fachowców do wykonania tynków, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi tynkowania, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z wykonaniem usługi i ich wyceny. 
  • Ubezpieczenie Twojego domu

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Ubezpieczenie Twojego domu
    Zadbaj o solidną ochronę Twojego domu i domowych sprzętów z ubezpieczeniem „Bezpieczny dom i wnętrze”.
    Zalety naszej oferty
    • Otrzymasz odszkodowanie w przypadku wystąpienia nieprzewidzianego zdarzenia, np. pożaru czy powodzi i zwrot kosztów akcji ratowniczej
    • Z ochroną zabezpieczysz urządzenia domowe na wypadek zdarzeń losowych, np. kradzieży czy pożaru
    • Bezpłatny pakiet Home Assistance zapewni Ci np. interwencję ślusarza czy naprawę sprzętu RTV i AGD
    • Zwrócimy koszty naprawy szkód powstałych np. na skutek zalania mieszkania sąsiadowi

    Oferta specjalna
    Otrzymasz 10% rabatu, jeśli opłacisz polisę kartą kredytową Leroy Merlin.

    Dowiedz się więcej w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin lub na www.oney.com.pl
    Oferta przygotowana przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A.
    Oney Polska S.A., ul. Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa, NIP: 527-24-29-317, REGON 015707452, KRS 0000204413, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość kapitału zakładowego i kapitału wpłaconego wynosi 14 000 000 zł. Oney Polska S.A. jest agentem ubezpieczeniowym TUiR Allianz Polska S.A.
  • Układanie płytek

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Układanie płytek
    Jeśli potrzebujesz fachowców do ich ułożenia, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z ułożeniem płytek i ich wyceny.

           

  • Wjazd samochodem na dział materiałów budowlanych

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Wjazd samochodem na dział materiałów budowlanych
    Jeżeli zakupisz w Leroy Merlin duże i ciężkie materiały budowlane, możesz bez problemu wjechać swoim pojazdem na dział budowlany i wprost z regałów zapakować towar do samochodu. 
  • Zakupy na raty

    Usługi
    TAK, pomożemy
    Zakupy na raty
    Kredyt ratalny
    Z kredytem ratalnym możesz sfinansować swoje projekty. Skorzystaj z tego wygodnego rozwiązania podczas zakupów w Leroy Merlin.
    Zalety naszej oferty
    • Dzięki kredytowi ratalnemu możesz opłacić zakupy do 30 000 zł
    • Umowa o kredyt może zostać przygotowana nawet na kilka towarów
    • Spłatę możesz dopasować do swoich możliwości i rozłożyć nawet na 36 miesięcy
    • Z nami możesz mieć pewność, że wysokość oprocentowania przez cały okres trwania umowy się nie zmieni.
    Dowiedz się więcej w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin lub pod numerem 71 799 70 08 lub 801 700 307
    Zobacz też inne sposoby na sfinansowanie Twoich zakupów na www.oney.com.pl
    Oney Polska S.A, jako pośrednik kredytowy współpracuje z Credit Agricole Bank Polska S.A. Zakres umocowania: zawieranie i zmiana umów o kartę kredytową, odbieranie oświadczeń w zakresie tych umów oraz umów pożyczki lub kredytu ratalnego, wykonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz dokonywanie w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami. Pośrednik kredytowy za czynności wykonywane przy zawarciu umowy kredytowej otrzymuje wynagrodzenie od banku. Dla kredytu na zakup towarów
    w wysokości 1200 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 10 miesięcznych równych ratach kapitałowo-odsetkowych (okres obowiązywania umowy 10 miesięcy) z oprocentowaniem nominalnym 0,02% (stopa stała), prowizją 119,88 zł Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 23,46%, całkowita kwota do zapłaty 1320 zł, całkowity koszt kredytu 120 zł (z czego odsetki 0,12 zł), rata miesięczna 132 zł.