Sprawdź

Bohaterze Domu, zaprojektuj zdalnie swoje wymarzone wnętrze: kuchnię, łazienkę, garderobę, a może całe mieszkanie?

Gdziekolwiek jesteś, czeka na Ciebie 340 naszych projektantów w całej Polsce, by spotkać się z Tobą w sklepie lub online i zamienić Twoje potrzeby, oczekiwania i marzenia w wizualizację dobrze rozplanowanego i stylowego wnętrza.

Projektowanie online odbywa się poprzez połączenie przez stronę internetową Google Meet. Połączenie audio-video nie wymaga pobierania i instalacji jakichkolwiek dodatkowych aplikacji.

Jeżeli chcesz zmienić umówione wcześniej spotkanie z trybu online na spotkanie w sklepie lub odwrotnie, skontaktuj się bezpośrednio ze sklepem w którym złożyłeś zamówienie na usługę projektowania. Dane kontaktowe znajdziesz w mailu potwierdzającym zamówienie usługi projektowania.

Sposób realizacji usługi projektowania online

 1. Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na spotkanie za pośrednictwem kalendarza, zaznaczając opcję „Chcę, aby projektowanie odbywało się w trybie online”, następnie przejdź „Do kasy”.
 1. Zapoznaj się z regulaminami projektowania oraz serwisu www.leroymerlin.pl.
 1. Po opłaceniu usługi otrzymasz wiadomość z formularzem, zawierającym instrukcję samodzielnego wykonania pomiaru pomieszczenia.

Wykonaj pomiar projektowanego pomieszczenia zgodnie z instrukcją z formularza.

Zapoznaj się z oświadczeniami na 3 stronie formularza i podpisz je.

Wybierz produkty jakie chciałbyś zobaczyć w swoim wnętrzu.

Produkty znajdziesz na naszej stronie www.leroymerlin.pl.

 1. Przed samym terminem spotkania otrzymasz kolejną wiadomość, już od Twojego projektanta, zawierającą:
 • link do spotkania Google Meet, przez który połączysz się z projektantem w wybranym przez Ciebie terminie,
 • prośbę o odesłanie skanu lub wyraźnej fotografii pomiaru pomieszczenia (na załączonym przez nas formularzu lub na dowolnej kartce papieru pamiętając o dodaniu oświadczeń, które znajdują się w formularzu),
 • prośbę o odesłanie listy preferowanych produktów.
 1. Na spotkanie przygotuj sobie wygodne miejsce, może ono potrwać do 120 minut.
 1. Dla Twojego komfortu sugerujemy połączenie z komputera, abyś dobrze widział prezentowane przez projektanta rozwiązania.
 1. W dniu spotkania połącz się z projektantem o umówionej godzinie.
 1. Na stronie spotkania Google Meet zezwól na dostęp do mikrofonu w celu prowadzenia konwersacji z projektantem, upewnij się także, że masz włączone dźwięki i mikrofon, abyście mogli się nawzajem słyszeć.
 1. Projektant, w oparciu o pomiar pomieszczenia, Twoje preferencje i nasze produkty będzie planował i prezentował na trójwymiarowej wizualizacji aranżacje wybranego wnętrza.
 1. Na bieżąco będziesz mógł zobaczyć efekty pracy projektanta oraz wprowadzać zmiany, aby finalny efekt spełniał Twoje oczekiwania.
 1. Na koniec spotkania możesz od razu zdecydować o zamówieniu produktów do realizacji projektu oraz umówić termin dostawy.
 1. Po spotkaniu, w wiadomości e-mail otrzymasz wizualizację projektowanego pomieszczenia, poglądowy rzut pomieszczenia, a także zamówienie na produkty oraz informacje jak należy wykonać przelew w celu jego zatwierdzenia.
 1. Po otrzymaniu dostawy zakupionych produktów do wykonania projektu, zwróć się do Twojego projektanta o obniżenie opłaty za usługę projektowania zgodnie z regulaminem do kwoty 0,01 zł. Zwrot różnicy otrzymasz w formie, w której dokonałeś płatności.

Jeżeli potrzebujesz się zastanowić

 • Jeżeli nie zdecydujesz się od razu złożyć zamówienia na produkty do realizacji projektu na swój e-mail poza wizualizacją projektowanego pomieszczenia i poglądowym rzutem pomieszczenia, otrzymasz również kosztorys z listą potrzebnych produktów.
 • W celu przygotowania zamówienia na podstawie tego kosztorysu możesz zwrócić się mailowo do swojego projektanta. Otrzymasz od niego wiadomość z kompletem dokumentów oraz instrukcją do wykonania przelewu.
 • Możesz także odwiedzić sklep Leroy Merlin, w którym wykonałeś projekt, żeby sporządzić zamówienie na miejscu oraz opłacić je w kasie sklepu. Zabierz ze sobą numer otrzymanego od projektanta kosztorysu, to znacznie usprawni cały proces zakupu.
 • W sklepie możesz także umówić dostawę do domu na dogodny termin lub odebrać gotowe zamówienie osobiście.
 • Po otrzymaniu dostawy z produktami, zgłoś się do punktu zwrotów w sklepie, żeby obniżyć opłatę za usługę projektowania do kwoty 0,01 zł zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie, który otrzymałeś przy zakupie usługi.

Instrukcja połączenia z Google Meets

Wymagania techniczne

 • Połączenie internetowe z minimalną szybkością pobierania 128kb/s
 • Przeglądarka internetowa: Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Apple Safari
 • Komputer i procesor - 1 GHz lub szybszy o architekturze x86 lub x64 z zestawem instrukcji SSE2
 • Pamięć - 2 GB pamięci RAM
 • Dysk twardy - 3 GB dostępnego miejsca na dysku
 • Wyświetlacz - Komputer PC: Rozdzielczość ekranu 1024 x 768
 • Grafika - Sprzętowe przyspieszanie grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z programem DirectX 10
 • System operacyjny - aktualne wersje Microsoft Windows, Apple macOS, Chrome OS, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa oparte na Debianie lub mobilne systemy operacyjne Android 5.0 lub nowszi, iOS 12.0 lub nowszy
Gotowy na spotkanie z nami?