Prezent dla budowlańca

Opinii 0

Szukasz odpowiedniego prezentu dla budowlańca, który traktuje swoją pracę jak pasję? Może osoba obdarowywana to architekt, czy inżynier, a może hobbysta spełniający się podczas majsterkowania? Przedstawiamy pomysły na prezenty dla wszystkich kreatywnych i precyzyjnych.

Prezent dla budowlańca

Prezent dla budowlańca — latarka RYOBI

Latarka akumulatorowa R18ALF-0 850 lm ONE+ RYOBI

Osoba, którą chcesz obdarować, jest zawodowym budowlańcem, któremu trudno kupić coś praktycznego i ciekawego? Postaw na niebanalną propozycję i wybierz latarkę RYOBI ONE+, którą można ustawić zarówno w pionie, ukośnie lub zawiesić w dowolnym miejscu. Dzięki temu doskonale oświetla każdy zakamarek i pozwala na pracę nawet do 6 godzin. Dba o to aż 20 diod o jasności 850 lumenów. Sprawdź również inne nasze latarki i lampy warsztatowe.

 

Podoba Ci się ta latarka? Zapoznaj się z całą serią doskonałej jakości narzędzi akumulatorowych RYOBI ONE+. Działają na zasadzie „jeden akumulator — wiele narzędzi”. Wystarczy kupić wybrany produkt, a później rozbudowywać całość o inne akcesoria. Stwórz kompletny, profesjonalny zestaw dla każdego fachowca!

Radio budowlane

Radio budowlane DMR106 MAKITA

Twój znajomy budowlaniec lubi pracować przy muzyce? Podaruj mu radio, które przetrwa w każdych warunkach. Jego wytrzymała obudowa pozwoli cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem nawet podczas lekkiego deszczu. Może być zasilane z akumulatora oraz wykorzystywane jako głośnik stereo. Radio budowlane MAKITA ma wygodny podświetlany wyświetlacz cyfrowy, który ułatwi obsługę nawet po ciemku. Zobacz inne ciekawe urządzenia warsztatowe.

Prezent dla inżyniera – detektor metalu i przewodów DPM

Detektor metalu i przewodów KC098YB DPM

Detektor metalu i przewodów KC098YB DPM pozwala na wykrywanie elementów metalowych oraz przewodów elektrycznych pod napięciem, które ukryte są w stropach, ścianach i podłogach. Niewielki, ale niezbędny gadżet przydatny nie tylko podczas prac budowlanych, ale także planowania. Pozwala na pracę w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach. Wykrywa również drewniane belki w zasięgu do 1,9 cm. Sprawdź także inne wykrywacze metali.

Prezent nie tylko dla architekta i inżyniera – laser krzyżowy

Laser krzyżowy 10 m BOSCH QUIGO III

W pracy architekta, dekoratora wnętrz i inżyniera liczy się precyzja, dlatego praktycznym prezentem będzie laser krzyżowy Bosch Quigo III, pozwalający na wyznaczenie prostych linii pionowych i poziomych w zasięgu 10 m i dokładnością pomiaru +/- 0,8 mm/m. Można go ustawić w trzech pozycjach, przymocować do blatu lub drabiny. To nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej poziomnicy. Dzięki laserowi udaje się np. stworzyć na ścianie ciekawą galerię obrazów, równo zamontować dekoracje lub rozplanować wszelkie elementy konstrukcyjne, wymagające dokładności. Przejrzyj także ofertę innych miarek, kątowników i dalmierzy.

Skrzynka narzędziowa DEXTER PRO

Skrzynka narzędziowa DEXTER PRO S500 45 x 26 x 24 cm DEXTER

Osoba, dla której szukasz prezentu, lubi mieć porządek w narzędziach? Może ma ich dużo i nie wie, w jaki sposób je ułożyć, aby móc w każdym momencie wygodnie po nie sięgać? Skrzynka na narzędzia to odpowiedni prezent dla budowlańca-profesjonalisty, jak również hobbysty, który tworzy swój domowy warsztat. Dzięki niej nawet w małym mieszkaniu znajdzie się miejsce na gadżety fana majsterkowania. Pasjonaci i zawodowcy będą też mogli rozbudowywać ją za pomocą konektora. Jeśli go szukasz, sprawdź kategorię organizacja warsztatu.

Pas roboczy DEXTER

Pas roboczy z kaburami 20 kieszeni DEXTER

Innym sposobem na pomoc w organizacji narzędzi jest kupno pasa roboczego na prezent dla inżyniera lub złotej rączki. To dzięki niemu praca jest łatwiejsza - wszystko, czego potrzebuje, jest pod ręką. Taki gadżet będzie nieodzownym elementem stroju roboczego fachowca oraz osoby, która lubi majsterkowanie i prace budowlane. Posiada 20 pojemnych kieszeni, w których zmieszczą się mniejsze i większe narzędzia. Pas można rozbudowywać o dodatkowe przegródki, np. na telefon. Inne pasy robocze i dodatkowe elementy znajdziesz w naszej kategorii.

Okulary ochronne NEO TOOLS

Okulary ochronne z poliwęglanu 97-501 żółte NEO TOOLS

Precyzyjne prace w drewnie, obowiązki na placu budowy, obsługa elektronarzędzi — niezależnie od tego, jakim rodzajem majsterkowania lub prac budowlanych zajmuje się osoba, dla której szukasz prezentu, będzie potrzebowała zabezpieczenia oczu. Okulary ochronne NEO TOOLS są wykonane z lekkiego i odpornego poliwęglanu i doskonale dopasowują się do kształtu głowy. Nie tylko chronią oczy przed urazami, ale pozwalają na lepsze widzenie nawet w źle oświetlonych pomieszczeniach. Sprawdź inne akcesoria, które chronią podczas majsterkowania.

 

🎁 Leroy Merlin radzi 🎁

Gwarancją sukcesu, czyli zadowolenia obdarowywanego, jest wcześniejsze poznanie jego potrzeb. Zanim zdecydujemy się na zakup, dyskretnie dowiedzmy się, czy taki prezent trafi w gusta bliskiej osoby. Jedna z naszych propozycji może też zapoczątkować kolekcję przydatnych gadżetów do majsterkowania i pracy, którą będziemy poszerzać podczas kolejnych okazji do obdarowywania.

Dodano: 23-11-2020
Uaktualniono: 25-11-2020