Poznaj magię kolorów w stylu Tradycja

Opinii 0

 salon wypełniony czerwonymi i zielonymi ozdobami świątecznymi

 

Świąteczny czas wypełniają miłe chwile i rytuały. W tym wyjątkowym okresie można zaszaleć z dekoracjami, aby wyczarować prawdziwie magiczną atmosferę. Kolorami najbardziej kojarzonymi z klasycznym wydaniem świątecznych aranżacji są: czerwień i zieleń. W naszej ofercie znajdziesz je zwłaszcza w kolekcji Tradycja. Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Bombki i zawieszki na choinkę w stylu Tradycja

W tym stylu nie mogłoby zabraknąć ręcznie malowanych, klasycznych bombek. Zawieszki choinkowe nawiązują również do symboli. Figurki żołnierzyków, Mikołaja, bałwanka z powodzeniem zapełnią choinkę, przywołując miłe wspomnienia. Na świąteczne drzewko można zawiesić również gałązki z owocami jemioły - idealnie współgrają z tradycyjnymi bombkami. Klasyczny łańcuch, jak w żadnym innym stylu, ozdobi przybraną dekoracjami choinkę.

kolorowe bombki w pudełku i zawieszka dziadek do orzechów zawieszona na choince

Stół w tradycyjnym wydaniu

Święta to czas ucztowania w gronie najbliższych. Warto, aby miały specjalną oprawę. Ze stylem Tradycja bez problemu można ją wyczarować. Wszystko dzięki starannie wykonanym dekoracjom i pięknym tekstyliom. Butelkowa zieleń obrusu jest doskonałą bazą - najlepiej połączyć ją z czerwienią podkładek i innych dekoracji. Na stole znajdzie się miejsce na świecie, drewniane ozdoby i klimatyczne stroiki. Tak nakryty stół pozostanie zapełnić tradycyjnymi potrawami i ich smakowitym aromatem.

stół nakryty zielonym obrusem i klasyczną zastawą

Figurki i ozdoby

Dekoracjami świątecznymi najlepiej ozdobić cały dom. Drewniane figurki warto ustawiać na półkach, regałach i kominkach. Oczywiście okna i drzwi ozdobione w wieńce i gałązki jemioły będą również miłym akcentem. Oferta w stylu Tradycja to również urocze mikroświaty. Starannie wykonane wioski świąteczne zachwycają szczegółami i rozbudzają sentyment za okresem dzieciństwa. 

ozdoba wioska świąteczna wśród innych dekoracji

świąteczne figurki ustawione na komodzie

W stylu Tradycja dominują znane i lubiane kolory, a także ozdoby. Są to przede wszystkim szklane bombki, również te ręcznie malowane, piękne zawieszki i figurki Mikołaja. Miękkie renifery w szkocką kratę, wieńce ozdobione jemiołą. Chyba nie mogłoby być bardziej klasycznie. A co ważne, niezależnie od stylu aranżacji wnętrza, tradycyjne ozdoby sprawdzą się wszędzie. Do takich dekoracji można dołączyć również suszone pomarańcze i jabłka, orzechy, a także korzenne pierniki. Dzięki czemu cały dom wypełni się cudownymi zapachami. W końcu świąteczna tradycja to podstawa!

salon urządzony w stylu tradycyjnym, wypełniony świątecznymi ozdobami - figurkami i bombkami

Dodano: 20-11-2020
Uaktualniono: 07-12-2020