Sprawdź
Wskazówki dojazdu
Wskazówki dojazdu
Sklep znajduje się koło galerii Nawigator
Wyznacz trasę
Wpisz swój adres

Mielec


ul. Powstańców Warszawy 6
39-300 Mielec
N 50,286198 E 21,460563
Telefony:
17 7421 800
17 7421 808
17 7421 835
17 7421 820
17 7421 828
17 7421 823
17 7421 811
17 7421 817
17 7421 831
17 7421 829
17 7421 807
17 7421 815
17 7421 827
17 7421 821
17 7421 725
17 7421 814
17 7421 822
17 7421 830
17 7421 826
17 7421 810
Telefony
Zamów przez telefon
17 7421 800
dowiedz się więcej
Napisz do nas
Punkt odbioru zamówień
Odbiór zamówień Mielec
Punkt Odbioru Zamówień znajduje się w Punkcie Obsługi Klienta, przy dziale drzewnym.

Aktualności

(1)

Oferty

(4)

Projektanci

(3)

Usługi

TAK, dopasujemy

 • Obszywanie wykładzin

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Obszywanie wykładzin

  W sklepie Leroy Merlin w dziale dekoracji wykonujemy usługę obszywania ciętych boków wykładzin i chodników. Usługa obszywania odbywa się na krawędziach prostych i kątach zewnętrznych po obrysie. Doradca Klienta na podstawie ilości metrów bieżących wymagających obszycia przekalkuluje jaki będzie koszt usługi i poinformuje Cię o nim przed przystąpieniem do realizacji usługi. Usługa jest wykonywana  z odroczonym terminem wykonania na który Klient umawia się z Doradcą podczas składania zamówienia. Zamówienia na usługę obszywania można składać u Doradcy Klienta w dziale dekoracji we wszystkie dni i godzinach otwarcia sklepu.

  Pobierz regulamin usługi

 • Projektowanie łazienki

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Projektowanie łazienki

  Remontujesz lub urządzasz swoją łazienkę? Ta usługa jest dla Ciebie! Umów się na spotkanie z Projektantem, który w oparciu o pomiar pomieszczenia, Twoje preferencje i nasze produkty zaplanuje i zaprezentuje na trójwymiarowej wizualizacji łazienkę Twoich marzeń!

  Cena regularna usługi projektowania łazienki wynosi 200 zł brutto i jest płatna z góry.

  Możesz obniżyć tę cenę do 1 grosza:

  1. Wykonaj pomiar pomieszczenia, pomoże Ci w tym instrukcja którą wyślemy na Twój e-mail po umówieniu spotkania.

  2. Umów się na spotkanie z projektantem w sklepie lub online. Wybierz dogodny dla Ciebie termin w naszym kalendarzu i opłać zamówienie.

  Umów się na spotkanie z projektantem

  3. Na spotkaniu zaakceptuj projekt i wycenę, na podstawie której zostanie sporządzone zamówienie na materiały wymagane do realizacji projektu.

  4. Jeżeli wartość tego zamówienia będzie wynosiła co najmniej 2000 zł brutto, cena wykonania projektu zostanie obniżona do 1 grosza.

  5. Po realizacji zamówienia w swoim sklepie Leroy Merlin, zgłoś się do punktu zwrotu wraz z dowodem jego zakupu oraz z potwierdzeniem opłaty za usługę projektowania łazienki, a my zwrócimy Ci jej koszt.

  Więcej informacji znajdziesz w regulaminie usługi projektowania

  Pobierz regulamin usługi projektowania

 • Szycie firan i zasłon

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Szycie firan i zasłon

  W sklepie Leroy Merlin w dziale dekoracji znajduje się punkt krawiecki w którym wykonywana jest usługa szycia. Firma współpracująca z nami dopasuje wybrane przez Ciebie tkaniny do Twoich okien. Wymierz swoje okna a Doradca Klienta pomoże Ci wybrać odpowiednie tkaniny i przyjmie od Ciebie zamówienie na różnego rodzaju usługi szycia aranżacji okiennych, oraz standardowe:

     • szycie proste

     • skracanie gotowych zasłon i firan

     • nabijanie kółek

     • szycie rolet rzymskich

     • szycie poszewek

  Usługi szycia są wykonywane  z odroczonym terminem wykonania na który Klient umawia się z Doradcą podczas składania zamówienia. Zamówienia usług szycia można składać u Doradcy Klienta w dziale dekoracji we wszystkie dni i godziny otwarcia sklepu. 

  Pobierz regulamin usługi 

 • Mieszanie farb

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Mieszanie farb

  W sklepie Leroy Merlin, na dziale Farb oferujemy usługę mieszania różnych rodzajów farb, m.in. emulsji do ścian i sufitów, farb fasadowych, emalii do drewna / metalu oraz innych. Dzięki tej usłudze wybierzesz swój idealny kolor i stopień połysku farby korzystając z dostępnych w sklepie wzorników oferujących do wyboru tysiące kolorów z najpopularniejszych systemów kolorystycznych takich jak: NCS, RAL, Tikkurila Symphony itd.  Wystarczy, że wybierzesz sobie rodzaj farby, stopień połysku i kolor, a nasi doradcy za pomocą mieszalników (specjalnych urządzeń dozujących pigmenty i mieszających je z bazami farb) przygotuję dla Ciebie w ciągu kilku minut farbę w wybranym kolorze. Mieszalniki są sterowane komputerowo, co gwarantuje precyzję i powtarzalność koloru. Zapłacisz tylko jedną stałą cenę za bazę wybranej farby. Kolor i usługa mieszania są GRATIS.

  Pobierz regulamin usługi

 • Przycinanie płyt i blatów

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Przycinanie płyt i blatów

  W sklepie Leroy Merlin w dziale drzewnym wykonujemy usługi  związane z dopasowaniem produktów do potrzeb Klienta. W warsztacie stolarskim przycinamy na wymiar różnego rodzaju płyty, wykonujemy cięcie proste blatów, płyt meblowych, płyt wykończeniowych, parapetów, podcinamy skrzydła drzwiowe oraz wycinamy otwory w blatach. Termin wykonania usług jest uzależniony od ilości zamawianej usługi, usługa może być wykonywana od ręki lub z odroczonym terminem wykonania na który Klient umawia się z Doradcą przyjmującym zamówienie. Zamówienia na usługi warsztatu stolarskiego można składać u Doradcy Klienta w dziale drzewnym we wszystkie dni i godziny otwarcia sklepu.

  W niektórych sklepach Leroy Merlin wymienione usługi nie są świadczone. Informację na temat świadczonych usług można otrzymać osobiście w danym sklepie lub telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu właściwego sklepu, numer telefonu można znaleźć na stronie www.leroymerlin.pl w zakładce „sklepy”. 

  Pobierz regulamin usługi

  Regulamin usługi obowiązujący od 15.07.2020

 • Projektowanie kuchni

  Usługi
  TAK, dopasujemy
  Projektowanie kuchni

  Planujesz remont, zakup mebli i wyposażenia kuchni? Ta usługa jest dla Ciebie! Umów się na spotkanie z Projektantem, który w oparciu o pomiar pomieszczenia, Twoje preferencje i nasze produkty zaplanuje i zaprezentuje na trójwymiarowej wizualizacji kuchnię Twoich marzeń!

  Cena regularna usługi projektowania kuchni wynosi 200 zł brutto i jest płatna z góry.

  Możesz obniżyć tę cenę do 1 grosza:

  1. Wykonaj pomiar pomieszczenia, pomoże Ci w tym instrukcja którą wyślemy na Twój e-mail po umówieniu spotkania.

  2. Umów się na spotkanie z projektantem w sklepie lub online. Wybierz dogodny dla Ciebie termin w naszym kalendarzu i opłać zamówienie.

  Umów się na spotkanie z projektantem

  3. Na spotkaniu zaakceptuj projekt i wycenę, na podstawie której zostanie sporządzone zamówienie na materiały wymagane do realizacji projektu.

  4. Jeżeli wartość tego zamówienia będzie wynosiła co najmniej 2000 zł brutto, cena wykonania projektu zostanie obniżona do 1 grosza.

  5. Po realizacji zamówienia w swoim sklepie Leroy Merlin, zgłoś się do punktu zwrotu wraz z dowodem jego zakupu oraz z potwierdzeniem opłaty za usługę projektowania kuchni, a my zwrócimy Ci jej koszt.

  Więcej informacji znajdziesz w regulaminie usługi projektowania

  Pobierz regulamin usługi projektowania

TAK, pomożemy

 • Transport HDS

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Transport HDS

  Zastanawiasz się w jaki sposób wygodnie przetransportować duże i ciężkie materiały budowlane z naszego sklepu? Przewieziemy dla Ciebie wszystkie materiały wielkogabarytowe. Złóż zamówienie z transportem w sklepie stacjonarnym lub na www.leroymerlin.pl - oddzwonimy do Ciebie aby ustalić szczegóły.

 • Transport z wnoszeniem

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Transport z wnoszeniem

  Jeśli potrzebujesz pomocy przy wniesieniu dostarczanego dostawą towaru do domu, możesz skorzystać z naszej usługi wnoszenia. Usługę wnoszenia należy zamówić podczas składania zamówienia usługi transportu, cena usługi uzależniona jest od ciężaru wnoszonego towaru oraz wysokości na jaką wnoszony jest towar, cennik dostaw dostępny jest w sklepie. 

 • Montaż kuchni

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż kuchni

  Kupując kuchnie w sklepie stacjonarnym Leroy Merlin gwarantujemy Ci jej kompleksowy montaż, który wykonają sprawdzeni i wyselekcjonowani wykonawcy współpracujący z nami. Już podczas wizyty w sklepie nasi Doradcy Klienta lub Projektanci wyceniając Twoje zamówienie, przygotują również wycenę montażu wybranej przez Ciebie kuchni.

  W zakres usługi i cenę montażu jednej szafki jest już wliczony montaż jej wyposażenia oraz blatu.

  Montażyści wykonują również montaż AGD wolnostojącego i w zabudowie: lodówki, mikrofalówki, okapy, piekarniki, płyty ceramiczne/indukcyjne, płyty gazowe, pralki, zlewy z baterią, zmywarki. 

  Montaż AGD obejmuje:

  • wypoziomowanie sprzętów i ich zabudowę w meblach,

  • podłączenie do instalacji (prąd, woda, gaz), 

  • w przypadku podłączeń gazowych i elektrycznych wymagających dedykowanych uprawnień pisemne poświadczenie wykonanie usługi w karcie gwarancyjnej produktu.

  Pobierz regulamin usługi organizacji montażu 

  Pobierz specyfikację usług montażowych kuchni 

   

  Regulamin usługi organizacji montażu obowiązujący do 01.12.2019

  Specyfikacja usług montażowych kuchni obowiązująca do 01.07.2020

 • Montaż ogrodzenia

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż ogrodzenia

  Kupując ogrodzenie w sklepie Leroy Merlin, możesz skorzystać z oferty kompleksowego montażu. Doradca klienta przygotuje zamówienie na wizytę montażysty w celu wykonania pomiaru. Na podstawie protokołu wykonania pomiaru, doradca klienta w sklepie przygotuje zamówienie na montaż.

  Możesz skorzystać z usługi:

  • montażu ogrodzenia bez podmurówki,

  • montażu ogrodzenia na podmurówce z prefabrykatu,

  • montażu ogrodzenia ze słupkami i podmurówką wykonanymi z bloczków betonowych,

  • montażu furtki,

  • montażu bramy dwuskrzydłowej,

  • montażu bramy przesuwnej,

  • automatyki do bramy przesuwnej lub dwuskrzydłowej.

   

  Pobierz regulamin usług montażowych ogrodzeń

  Pobierz specyfikację usług montażowych ogrodzeń

 • Montaż płytek i kamienia dekoracyjnego

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż płytek i kamienia dekoracyjnego

  Urządzasz dom lub mieszkanie i potrzebujesz ułożenia płytek albo kamienia dekoracyjnego?

  W naszych wybranych sklepach stacjonarnych gwarantujemy montaż naszych produktów. Usługę wykonają sprawdzeni współpracujący z nami fachowcy.

  Zapoznaj się z umieszczonymi poniżej dokumentami, które przedstawią Ci naszą ofertę oraz warunki montażu, niezbędne do prawidłowego wykonania usługi.

  Pamiętaj, że nasze usługi wykonywane są w przygotowanych pomieszczeniach, w których zakończone zostały prace remontowo-budowlane i nie ma konieczności wypełnienia większych ubytków lub zastosowania środków pleśnio- lub grzybobójczych.

  Jeżeli samodzielnie nie potrafisz zweryfikować miejsca montażu, stanu istniejącej instalacji, ścian, sufitu lub podłogi, możesz napisać lub zadzwonić do wybranego sklepu Leroy Merlin w celu umówienia się na konsultację lub pomiar. Wówczas Wykonawca w ramach usługi dokona szczegółowej weryfikacji pomieszczenia, dzięki której zaoszczędzisz swój czas, usprawnisz zakupy w sklepie oraz dobierzesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

  Jeśli chcesz sam dokonać oceny przygotowania swoich pomieszczeń, zapoznaj się z pytaniami w formularzu. Możesz wypełnić go w domu lub w sklepie.

  Pobierz regulamin usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń 

  Pobierz specyfikację usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń 

   

 • Kredyt gotówkowy

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Kredyt gotówkowy

  TAK, pomożemy sfinansować Twój remont

  Z naszym kredytem gotówkowym Twoje plany nabiorą realnych kształtów. U nas otrzymasz od 1 000 zł do nawet 150 000 zł. Z nami masz pewność, że przez cały okres kredytowania oprocentowanie nie zmieni się.

  Korzyści:

  niezmienne zasady

  gotówka na dowolny cel 

  dobrany przez naszych doradców indywidualnie do potrzeb

  bez zaświadczeń o zarobkach (w przypadku umowy o pracę wystarczy dowód osobisty oraz wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy potwierdzający dochód)

  Aby skorzystać z kredytu gotówkowego, wystarczy:

  odwiedzić najbliższy Punkt Kredytowy w Leroy Merlin

  albo zadzwonić pod numer 71 799 70 05 lub 801 700 270.

   

  RRSO 23,20%

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 23,20%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 000,22 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 4000,22 zł (w tym prowizja 2414 zł, odsetki 1586,22 zł), 39 równych miesięcznych raty w wysokości 350,01 zł, oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 349,83 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 9.06.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.          

  Strona  ma charakter informacyjny i dotyczy kredytu gotówkowego z banku Credit Agricole Bank Polska S.A. Udzielenie kredytu zależy od posiadania zdolności kredytowej oraz spełnienia wymagań formalnych. Szczegóły oraz zasady dokumentowania dochodu dostępne są w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin.
   
  Kredyt oferowany za pośrednictwem Oney Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ogrodowej 58, 00-876 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS0000204413, NIP 5272429317, kapitał zakładowy 14 000 000 zł w całości wpłacony.
   
  Oney Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do zawierania i zmiany umów o kartę kredytową, pożyczkę, kredyt na zakup towarów i usług, odbierania oświadczeń w zakresie tych umów, wykonywania w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami.
   
  Oney Polska S.A. pośrednik kredytowy współpracujący również z instytucją pożyczkową Smartney Sp. z o.o.

  Informacja handlowa na 9.06.2020 r..

   

 • Malowanie ścian i sufitu

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Malowanie ścian i sufitu

  Potrzebujesz usługi malowania salonu, sypialni?

  W naszych wybranych sklepach stacjonarnych gwarantujemy usługę malowania ścian oraz sufitu. Prace malarskie wykonają sprawdzeni współpracujący z nami fachowcy.

  Zapoznaj się z umieszczonymi poniżej dokumentami, które przedstawią Ci naszą ofertę oraz warunki montażu, niezbędne do prawidłowego wykonania usługi.

  Pamiętaj, że nasze usługi wykonywane są w przygotowanych pomieszczeniach, w których zakończone zostały prace remontowo-budowlane i nie ma konieczności wypełnienia większych ubytków lub zastosowania środków pleśnio- lub grzybobójczych.

  Jeżeli samodzielnie nie potrafisz zweryfikować miejsca montażu, stanu istniejącej instalacji, ścian, sufitu lub podłogi, możesz napisać lub zadzwonić do wybranego sklepu Leroy Merlin w celu umówienia się na konsultację lub pomiar. Wówczas Wykonawca w ramach usługi dokona szczegółowej weryfikacji pomieszczenia, dzięki której zaoszczędzisz swój czas, usprawnisz zakupy w sklepie oraz dobierzesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

  Jeśli chcesz sam dokonać oceny przygotowania swoich pomieszczeń, zapoznaj się z pytaniami w formularzu. Możesz wypełnić go w domu lub w sklepie.

  Pobierz regulamin usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń 

  Pobierz specyfikację usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń 

   

 • Montaż podłóg

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż podłóg

  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu podłóg, zapytaj Doradcę Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 

  Pobierz regulamin usługi organizacji montażu

  Pobierz specyfikację usług montażowych podłóg 

 • Montaż drzwi

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż drzwi

  Jeśli potrzebujesz fachowców do montażu drzwi, zapytaj Doradcy Klienta o możliwość skorzystania z usługi, dzięki temu wykonawca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów prac związanych z montażem i ich wyceny. 

  Pobierz regulamin usługi organizacji montażu

  Pobierz specyfikację usług montażowych drzwi 

 • Montaż naszych produktów

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż naszych produktów

  W sklepie Leroy Merlin możesz skorzystać z usługi montażu naszych produktów wykonywanej przez współpracujących z nami i sprawdzonych wykonawców. Na bieżąco monitorujemy jakość wykonania świadczonych przez Nich usług. Każdy Wykonawca jest zobowiązany do posiadania ubezpieczenia w zakresie prowadzonej działalności. Leroy Merlin nie wykonuje prac montażowych, wyłącznie pośredniczy pomiędzy Klientem a wykonawcą w zamówieniu usługi montażu. Klient ma swobodę w wyborze i akceptacji wykonawcy. Zaproponowany przez Leroy Merlin i wybrany przez Klienta wykonawca jest niezależnym od Leroy Merlin przedsiębiorcą. Wykonuje On montaż na zlecenie Klienta i na warunkach z Nim uzgodnionych. 

  Pobierz regulamin usługi organizacji montażu

 • Karta kredytowa Leroy Merlin

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Karta kredytowa Leroy Merlin

  Karta Kredytowa Leroy Merlin daje łatwy i tani dostęp do dodatkowych pieniędzy o każdej porze dnia i nocy. Kartą można zapłać w ponad 230 000 miejscach w całej Polsce, zarówno w hipermarkecie, aptece, kiosku, jak i sklepie osiedlowym. Kartą możesz także bezpiecznie płacić w Internecie.

  Korzyści:

  pieniądze zawsze pod ręką

  wygodne zakupy

  elastyczna spłata

  pełna kontrola nad wydatkami

  Aby skorzystać z produktu, wystarczy odwiedzić najbliższy Punkt Kredytowy w Leroy Merlin.

   

  RRSO 9,16%

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty kredytowej Leroy Merlin wynosi 9,16% dla kredytu w wysokości 2200 zł, całkowita kwota do zapłaty spłacana w ciągu 12 miesięcy wynosi 2370,59 zł. Oprocentowanie zmienne wynosi 7,20%, całkowity koszt kredytu wynosi 170,59 zł, w tym: odsetki 140,59 zł oraz opłata roczna za obsługę rachunku karty kredytowej 30 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.05.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.
   
  5 lub 10 rat 0% w karcie kredytowej Leroy Merlin. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu w karcie kredytowej Leroy Merlin w promocji wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1900 zł, całkowita kwota do zapłaty 1900 zł, oprocentowanie 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości 190 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.01.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie.
   
  Materiał ma charakter informacyjny i dotyczy karty kredytowej banku Credit Agricole. Regulamin promocji „Karta kredytowa Leroy Merlin gratis” dostępny jest w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin oraz na oney.com.pl. Warunkiem promocji jest dokonanie min. 2 transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł kartą w ciągu 75 dni od dnia podpisania umowy. Opłata roczna za kartę główną naliczana jest rocznie w dniu generowania wyciągu z rachunku karty. Opłata w kolejnych latach nie jest pobierana, jeżeli suma transakcji gotówkowych i bezgotówkowych, wykonanych kartą główną, przy użyciu Kuponu Pierwszego Zakupu lub w formie przelewu z rachunku karty, zaksięgowanych na rachunku w ciągu ostatnich 12 miesięcy jest równa lub większa kwocie 6000 zł.
   
  Oney Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ogrodowej 58, 00-876 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000204413, NIP 5272429317, kapitał zakładowy 14 000 000 zł w całości wpłacony.
   
  Oney Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do zawierania i zmiany umów o kartę kredytową, pożyczkę, kredyt na zakup towarów i usług, odbierania oświadczeń w zakresie tych umów, wykonywania w imieniu banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami.

   

  Oney Polska S.A. pośrednik kredytowy współpracujący również z instytucją pożyczkową Smartney Sp. z o.o.
 • Kredyt ratalny

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Kredyt ratalny

  Tak, pomożemy zrealizować Twoje plany

  Z kredytem ratalnym możesz sfinansować swoje projekty, np. wyremontować mieszkanie. Dzięki kredytowi ratalnemu jeszcze dziś możesz opłacić zakupy o wartości do 30 000 zł. Umowa o kredyt może zostać przygotowana nawet na kilka towarów. Skorzystaj z tego wygodnego rozwiązania podczas zakupów w Leroy Merlin.

  Zalety naszej oferty:

  Dzięki kredytowi ratalnemu możesz opłacić zakupy do 30 000 zł

  Umowa o kredyt może zostać przygotowana nawet na kilka towarów

  Spłatę możesz dopasować do swoich możliwości i rozłożyć nawet na 36 miesięcy

  Z nami możesz mieć pewność, że wysokość oprocentowania przez cały okres trwania umowy się nie zmieni.

  Aby skorzystać z kredytu ratalnego, wystarczy odwiedzić najbliższy Punkt Kredytowy w Leroy Merlin

   

  RRSO wynosi 23,86%

  Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu ratalnego w Leroy Merlin z banku Credit Agricole Bank Polska S.A. wynosi 23,86%. Kalkulacja dokonana na dzień 8.06.2020 r. na przykładzie reprezentatywnym.
   
  Materiał ma charakter informacyjny i dotyczy kredytu na zakup towarów i usług Banku Credit Agricole. Udzielenie kredytu zależy od zdolności kredytowej oraz spełnienia wymagań formalnych. Szczegóły, regulamin oraz zasady dokumentowania dochodu dostępne w Punkcie Kredytowym w Leroy Merlin.
   
  Kredyt oferowany za pośrednictwem Oney Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Ogrodowej 58, 00-876 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000204413, NIP 5272429317, kapitał zakładowy 14 000 000 zł w całości wpłacony. 
   
  Oney Polska S.A. jest pośrednikiem kredytowym Credit Agricole Bank Polska S.A. umocowanym do zawierania i zmiany umów o kartę kredytową, pożyczkę, kredyt na zakup towarów i usług, odbierania oświadczeń w zakresie tych umów, wykonywania w imieniu Banku obsługi posprzedażowej oraz innych czynności związanych z zawartymi umowami.
   
  Oney Polska S.A. pośrednik kredytowy współpracujący również z instytucją pożyczkową Smartney Sp. z o.o.

   

  Informacja handlowa na dzień 9.06.2020 r.

   

 • Montaż oświetlenia

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż oświetlenia

  Urządzasz dom lub mieszkanie i potrzebujesz pomocy fachowca przy montażu oświetlenia lub innego wybranego urządzenia elektrycznego?

  W naszych wybranych sklepach stacjonarnych gwarantujemy montaż naszych produktów elektrycznych oraz oświetleniowych. Usługę wykonają sprawdzeni współpracujący z nami specjaliści.

  Zapoznaj się z umieszczonymi poniżej dokumentami, które przedstawią Ci naszą ofertę oraz warunki montażu, niezbędne do prawidłowego wykonania usług.

  Pamiętaj, że nasze usługi wykonywane są w przygotowanych pomieszczeniach, w których zakończone zostały prace remontowo-budowlane, a istniejąca instalacja spełnia wymogi BHP, jest sprawna, wyprowadzona w stosowne miejsce oraz odpowiednio zakończona.

  Jeżeli samodzielnie nie potrafisz zweryfikować miejsca montażu, stanu istniejącej instalacji, ścian, sufitu lub podłogi, możesz napisać lub zadzwonić do wybranego sklepu Leroy Merlin w celu umówienia się na konsultację lub pomiar. Wówczas Wykonawca w ramach usługi dokona szczegółowej weryfikacji pomieszczenia, dzięki której zaoszczędzisz swój czas, usprawnisz zakupy w sklepie oraz dobierzesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

  Jeśli chcesz sam dokonać oceny przygotowania swoich pomieszczeń, zapoznaj się z pytaniami w formularzu. Możesz wypełnić go w domu lub w sklepie.

  Pobierz regulamin usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń 

  Pobierz specyfikację usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń 

   

 • Montaż tarasu

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż tarasu

  Kupując materiały do wykonania tarasu w sklepie Leroy Merlin, możesz skorzystać z oferty montażu. Doradca klienta przygotuje zamówienie na montaż wybranych przez Ciebie produktów.

  Możesz skorzystać z usługi:

  • montażu deski tarasowej kompozytowej,

  • montażu deski tarasowej drewnianej,

  • montażu kamienia tarasowego,

  • przygotowania podłoża pod taras.

  Zapoznaj się ze szczegółową ofertą dostępną w specyfikacji usług montażowych deski tarasowej.

  Warunki realizacji usługi dostępne są w regulaminie montażu tarasów, domków ogrodowych i robotów koszących.

   

  Pobierz regulamin montażu tarasów, domków ogrodowych i robotów koszących

  Pobierz specyfikację usług montażowych deski tarasowej

 • Montaż architektury ogrodowej

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż architektury ogrodowej

  Kupując w sklepie Leroy Merlin elementy architektury ogrodowej możesz skorzystać z oferty montażu. Doradca klienta przygotuje zamówienie na montaż wybranego przez Ciebie produkty.

  Możesz skorzystać z usługi montażu::

  • domku ogrodowego,

  • domku narzędziowego,

  • drewnianej altany,

  • drewutni,

  • wiaty garażowej,

  • placu zabaw,

  • drewnianego domku dla dzieci.

  Jeżeli wystąpi konieczność przygotowania podłoża pod montaż domku, u doradcy również można zamówić taką usługę.

  Cena montażu nie zawiera malowania i impregnowania.

  Zapoznaj się ze szczegółową ofertą dostępną w specyfikacji usług montażowych domków ogrodowych.

  Warunki realizacji usługi dostępne są w regulaminie montażu tarasów, domków ogrodowych i robotów koszących.

   

  Pobierz regulamin montażu tarasów, domków ogrodowych i robotów koszących

  Pobierz specyfikację usług montażowych domków ogrodowych

 • Montaż łazienki

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż łazienki

  Urządzasz łazienkę? Możemy zagwarantować pomoc specjalistów, którzy zrealizują Twoje marzenia i pomysły.

  W naszych wybranych sklepach stacjonarnych gwarantujemy montaż naszych produktów. Usługę wykonają sprawdzeni współpracujący z nami specjaliści.

  Zapoznaj się z umieszczonymi poniżej dokumentami, które przedstawią Ci naszą ofertę oraz warunki niezbędne do prawidłowego wykonania usług montażowych.

  Jeśli zdecydujesz się zamówić wizualizację łazienki u naszego Projektanta, możesz skorzystać ze specjalnej oferty – pakiet usług za m2.

  Pamiętaj, że nasze usługi wykonywane są w przygotowanych pomieszczeniach, w których zakończone zostały prace remontowo-budowlane i nie ma konieczności wypełnienia większych ubytków lub zastosowania środków pleśnio- lub grzybobójczych. Ważne jest również to, aby istniejąca instalacja spełniała wymogi BHP, była sprawna, wyprowadzona w stosowne miejsce oraz odpowiednio zakończona.

  Jeżeli samodzielnie nie potrafisz zweryfikować miejsca montażu - stanu istniejącej instalacji, ścian, sufitu lub podłogi, możesz napisać lub zadzwonić do wybranego sklepu Leroy Merlin w celu umówienia się na konsultację lub pomiar. Wówczas Wykonawca w ramach usługi dokona szczegółowej weryfikacji pomieszczenia, dzięki której zaoszczędzisz swój czas, usprawnisz zakupy w sklepie oraz dobierzesz produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

  Jeśli chcesz sam dokonać oceny przygotowania swoich pomieszczeń, zapoznaj się z pytaniami w formularzu. Możesz wypełnić go w domu lub w sklepie.

  Pobierz regulamin usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń 

  Pobierz specyfikację usług montażowych łazienki oraz innych pomieszczeń 

  Pobierz specyfikację usługi montażu łazienki - pakiet usług za m2 STANDARD 

  Pobierz specyfikację usługi montażu łazienki - pakiet usług za m2 PREMIUM 

   

 • Montaż klimatyzacji

  Usługi
  TAK, pomożemy
  Montaż klimatyzacji

  Kupując urządzenie klimatyzacyjne typu SPLIT w sklepie stacjonarnym Leroy Merlin, zapewniamy jego montaż, który jest wykonywany przez sprawdzonego i certyfikowanego Wykonawcę.

  W cenie usługi montażu podstawowego klimatyzacji organizowanego przez Leroy Merlin jest:

  ·  Montaż jednostki wewnętrznej do 2,5m wysokości

  ·  Montaż podpory pod jednostkę zewnętrzną i zewnętrzną do wysokości 2,5m od gruntu lub od powierzchni zapewniającej stabilną podstawę rusztowania

  ·  Doprowadzenie zasilania do 2m natynkowo do urządzenia od istniejącej instalacji elektrycznej

  ·  Pojedynczy przewiert przez ścianę niezbrojoną do grubości 30cm. Wyprowadzenie instalacji skroplin grawitacyjnie, do 2m.

  ·  Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej przewodem sterującym do 2m wraz z materiałem

  ·  Połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej przewodem miedzianym do 2m wraz z materiałami

  ·  Zabezpieczenie instalacji miedzianej i elektrycznej oraz sterowania w zależności od materiałów (taśma aluminiowa)
  Wykonanie próżni w instalacji i wyrównanie poziomu czynnika do znamionowego (do 100g) 

  ·  Uruchomienie urządzenia i instruktaż użytkowania urządzenia

  W skład montażu podstawowego klimatyzacji nie wchodzą materiały, które Wykonawca użyje do montażu, a nie są elementem wyposażenia fabrycznego produktu – za wyjątkiem 2 mb. przewodu miedzianego do połączenia jednostki wewnętrznej i zewnętrznej.

  Aby skorzystać z usługi montażu wybranego urządzenia klimatyzacyjnego typu SPLIT wystarczy poinformować Doradcę Klienta na Dziale Elektrycznym, który przedstawi Państwu odpowiednią ofertę oraz warunki jej wykonania. Po podpisaniu w sklepie umowy na usługę montażu urządzenia, Wykonawca skontaktuje się w ciągu 48H celem umówienia terminu montażu. Gwarancja na usługę montażu wynosi 2 lata.

Ułatwienia zakupów

 • Zamówienia przez telefon

  Usługi
  Ułatwienia zakupów
  Zamówienia przez telefon

   

  Zabrakło Ci wcześniej zakupionych materiałów? Chcesz zamówić konkretne produkty z naszej gazetki? Teraz masz możliwość złożenia zamówienia telefonicznego!

  Twoje zamówienie zrealizowane zostanie bez konieczności odwiedzania sklepu i dostarczone pod wyznaczony adres w dogodnym dla Ciebie terminie. Płatność za towar oraz transport (zgodnie z  obowiązującym cennikiem) uiścisz kartą płatniczą u kierowcy, który dostarczy towar. Maksymalna wartość jednorazowego zamówienia wynosi 10 000 zł

  Jak złożyć zamówienie drogą telefoniczną?

  1. Zapoznaj się z regulaminem

  2. Spisz ośmiocyfrowy numer referencyjny produktu, który chcesz zamówić.


  3. Zadzwoń pod numer zamówień telefonicznych najbliższego sklepu Leroy Merlin w Twojej okolicy. Numer znajduje się również w lewym dolnym rogu paragonu.

  4. Przekaż Doradcy Leroy Merlin numer referencyjny produktu, który zamawiasz, jego ilość i miejsce oraz termin dostawy zamówienia. Jeśli jesteś posiadaczem Karty DOM, podaj również jej numer.

  5. W dniu umówionej dostawy odbierz dostarczony towar i zapłać kierowcy za zamówienie oraz transport.

  Sprawdź numer telefonu do swojego sklepu

   

Nasze zobowiązania

Bezterminowo przyjmujemy zwroty towarów
Zobacz regulamin
Gwarantujemy punktualny transport
Gwarantujemy stałość cen w sporządzonym kosztorysie
Gwarantujemy stałość cen zamówionych towarów
Szybko i terminowo rozpatrujemy reklamacje
Wykonujemy zamówienia na konkretne produkty
W ciągu 48 godzin odpowiadamy na zapytania i opinie Klientów
Zezwalamy na robienie w naszych sklepach zdjęć bez ograniczeń
Zwracamy podwójną różnicę w cenie
Zobacz regulamin