Numer artykułu: 89574901 89574901

Zlewozmywak granitowy z baterią Family Quadron

Zobacz szczegóły produktu

297 PLN

Oferta limitowana

Sprzedany 297 zł za szt.

Raty 0% z

Warianty

Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 89 zł
  •  
    W 1-2 dni robocze do domu od 99 zł

Logo marki QUADRON

Zlewozmywak czarny matowy Family Quadron to wyjątkowo trwały produkt, który świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Jest on odporny na działanie różnych temperatur i wiele innych uszkodzeń mechanicznych. Wynika to głównie z materiału wykorzystanego do jego wytworzenia. Proponowany przez nas zlewozmywak granitowy to model z linii GraniteQ, co oznacza, że wyprodukowano go w 75-80% z kwarcu, a w pozostałej części ze spoiwa. Wysoka trwałość nie jest jednak wyłączną zaletą omawianego zlewozmywaka jednokomorowego z ociekaczem. Oprócz tego wyróżnia się on również wyjątkową funkcjonalnością, co w znacznej mierze wynika z pojemnej misy. Warto dodać, że model ten posiada także w komplecie dodatkowe akcesoria. Wraz ze zlewozmywakiem z baterią w komplecie znajduje się również między innymi zestaw odpływowy z korkiem manualnym 3 ½", z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki. Jeśli chodzi o montaż zlewozmywaka wpuszczanego w blat, to nie należy on skomplikowany i można go wykonać samodzielnie.


Twój produkt

2 produkty za  :

Sprzedany 1 496 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Zlewozmywak
Zlewozmywak
Zlewozmywak
Zlewozmywak
Zlewozmywak
Ilość komór
1
1
1
1
1
Montaż
Wpuszczany w blat
Wpuszczany w blat
Wpuszczany w blat
Wpuszczany w blat
Wpuszczany w blat
Materiał główny w całkowitej masie produktu
Granit
Granit
Granit
Granit
Granit
Kształt zewnętrzny
Szerokość (w cm)
Długość (w cm)
Głębokość komory zlewozmywaka (w cm)
Minimalna szerokość szafki
Odpływ
Sigma2019
1
no
25 marca 2025
Ten produkt to totalna porażka. Po dwóch dniach od założenia widać zarysowania przy zwykłym myciu naczyń. Po miesiącu cały zlew porysowany z białym nalotem. Po tygodniu użytkowania złożona reklamacja u producenta. Nie uwzględniona, ponieważ jest to uszkodzenie mechaniczne. Oczywiście, że mechaniczne. Tylko, że powłoka na tym zlewie jest tylko do oglądania. Zupełnie nie odporna na codzienne użytkowanie. Strata pieniędzy!!! P.S. Zdjęcie zrobione po tygodniu użytkowania jako załącznik do reklamacji.
13
2
no
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/eeaaf099-7b18-5509-a64b-5080434bed93
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/c76d4031-081e-5b18-a6f3-59917a96d9ed
Miron
1
no
21 marca 2025
żenująca jakość zlewu
Zlew może i w porządku - ale na wystawę. Rysuje się od samego patrzenia. Zlew wygląda po dwóch dniach użytkowania, jakbym celowo ciął go nożem. Wstyd Leroy Merlin, że sprzedajecie takie produkty
13
1
no
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/73bb5767-9fc1-5197-be76-c10f974a77ef
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/02bb50e9-2265-5fee-a96a-3455ac78bdd7

 

 

< >
×

3/5

Ogólna ocena: 3 gwiazdek na 5

8 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

Paweł

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 03 czerwca 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Super produkt w dobrej cenie

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Paweł
5
no
03 czerwca 2026
Super produkt w dobrej cenie
0
0
no

Ab75

Opinia dodana w dniu 01 stycznia 2026


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Produkt wyłącznie do celów dekoracyjnych, a i to też tylko na chwilę . Przy sporadycznym użytkowaniu ( większość rzeczy zdecydowanie myta w zmywarce) i konserwacji środkami przeznaczonymi do pielęgnacji ciemnego granitu i armatury po niespełna miesiącu zlew wyglądał już fatalnie, zepsuł cały efekt po kompleksowym remoncie kuchni.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Ab75
1
no
01 stycznia 2026
Produkt wyłącznie do celów dekoracyjnych, a i to też tylko na chwilę . Przy sporadycznym użytkowaniu ( większość rzeczy zdecydowanie myta w zmywarce) i konserwacji środkami przeznaczonymi do pielęgnacji ciemnego granitu i armatury po niespełna miesiącu zlew wyglądał już fatalnie, zepsuł cały efekt po kompleksowym remoncie kuchni.
0
1
no

Bart

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 05 kwietnia 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Polecam

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Bart
5
no
05 kwietnia 2025
Polecam
Polecam
1
1
no

Sigma2019

Opinia dodana w dniu 25 marca 2025


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Ten produkt to totalna porażka. Po dwóch dniach od założenia widać zarysowania przy zwykłym myciu naczyń. Po miesiącu cały zlew porysowany z białym nalotem. Po tygodniu użytkowania złożona reklamacja u producenta. Nie uwzględniona, ponieważ jest to uszkodzenie mechaniczne. Oczywiście, że mechaniczne. Tylko, że powłoka na tym zlewie jest tylko do oglądania. Zupełnie nie odporna na codzienne użytkowanie. Strata pieniędzy!!! P.S. Zdjęcie zrobione po tygodniu użytkowania jako załącznik do reklamacji.

PHOTO
Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Sigma2019
1
no
25 marca 2025
Ten produkt to totalna porażka. Po dwóch dniach od założenia widać zarysowania przy zwykłym myciu naczyń. Po miesiącu cały zlew porysowany z białym nalotem. Po tygodniu użytkowania złożona reklamacja u producenta. Nie uwzględniona, ponieważ jest to uszkodzenie mechaniczne. Oczywiście, że mechaniczne. Tylko, że powłoka na tym zlewie jest tylko do oglądania. Zupełnie nie odporna na codzienne użytkowanie. Strata pieniędzy!!! P.S. Zdjęcie zrobione po tygodniu użytkowania jako załącznik do reklamacji.
13
2
no
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/eeaaf099-7b18-5509-a64b-5080434bed93
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/c76d4031-081e-5b18-a6f3-59917a96d9ed

Miron

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 21 marca 2025


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Zlew może i w porządku - ale na wystawę. Rysuje się od samego patrzenia. Zlew wygląda po dwóch dniach użytkowania, jakbym celowo ciął go nożem. Wstyd Leroy Merlin, że sprzedajecie takie produkty

PHOTO
Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Miron
1
no
21 marca 2025
żenująca jakość zlewu
Zlew może i w porządku - ale na wystawę. Rysuje się od samego patrzenia. Zlew wygląda po dwóch dniach użytkowania, jakbym celowo ciął go nożem. Wstyd Leroy Merlin, że sprzedajecie takie produkty
13
1
no
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/73bb5767-9fc1-5197-be76-c10f974a77ef
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/02bb50e9-2265-5fee-a96a-3455ac78bdd7

Norbert

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 13 marca 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Polecam tę produkty

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Norbert
5
no
13 marca 2025
Polecam
Polecam tę produkty
0
1
no

EwkaG

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 09 marca 2025


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Zlewozmywak wygląda ładnie, ale tylko dopóki się go nie używa. U mnie po DWÓCH dniach użytkowania (myłam w nim sporadycznie, tylko to, co nie nadaje się do zmywarki - jak garnek, czy patelnię) juz był mocno zarysowany, a sklep reklamację odrzucił argumentujac, że powstałe rysy (cyt. majace charakter nabyty o cechach mechanicznych) nie podlegają warunkom gwarancji. To oczywiste, że rysy są nabyte, ale czy oczywiste, że powstaly podczas mycia naczyń? Reasumując - zlewozmywak w promocji, ale nie za darmo, jest bardzo slabej jakosci, rysuje sie przy zwykłym, codziennym użytkowaniu. Pieniądze wyrzucone w błoto. Sklep powinien uprzedzać, że nie należy go używać do mycia naczyń, bo tego nie obejmuje gwarancja.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

EwkaG
1
no
09 marca 2025
Odradzam
Zlewozmywak wygląda ładnie, ale tylko dopóki się go nie używa. U mnie po DWÓCH dniach użytkowania (myłam w nim sporadycznie, tylko to, co nie nadaje się do zmywarki - jak garnek, czy patelnię) juz był mocno zarysowany, a sklep reklamację odrzucił argumentujac, że powstałe rysy (cyt. majace charakter nabyty o cechach mechanicznych) nie podlegają warunkom gwarancji. To oczywiste, że rysy są nabyte, ale czy oczywiste, że powstaly podczas mycia naczyń? Reasumując - zlewozmywak w promocji, ale nie za darmo, jest bardzo slabej jakosci, rysuje sie przy zwykłym, codziennym użytkowaniu. Pieniądze wyrzucone w błoto. Sklep powinien uprzedzać, że nie należy go używać do mycia naczyń, bo tego nie obejmuje gwarancja.
14
0
no