• Typ kołnierza : Bezkołnierzowy
  • Wysokość (w cm) : 76
  • Szerokość (w cm) : 37
Numer artykułu: 83840499 83840499

WC kompakt Teras bezdotykowy Roca

Zobacz szczegóły produktu
20% zwrotu na kupon w Klubie za zakup produktów do łazienki za min. 5000 zł Sprawdź

--

--

--

--

1 199 PLN

Sprzedany 1 199 zł za szt.

Raty 0% z
Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 99 zł

Miska WC bezkołnierzowa, z odpływem podwójnym, przyścienna BTW, Długość: 60 cm. Przystosowana do spłukiwania 4,5/3l. Zawiera kolanko odpływowe i zestaw montażowy do podłogi, Zbiornik WC 4,5/3L, dopływ wody z dołu, Deska standard + Bezdotykowy uniwersalny mechanizm spłukujący

Bezdotykowy uniwersalny mechanizm spłukujący.


Twój produkt

(14)
Leroy Merlin Sprzedawany przez LEROY MERLIN

  Zamów i odbierz za 2 godziny w sklepie

  Dostawa do domu

  Sprawdź dostępność w sklepie

Sprzedany 1 199 zł za szt.

2 produkty za  :

Sprzedany 1 678 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
WC kompakt
WC kompakt
WC kompakt
WC kompakt
WC kompakt
Wysokość (w cm)
76
80
79
82
78
Szerokość (w cm)
37
60.5
35.5
35.5
37
Głębokość (w cm)
60
38
60
64
71
Pojemność spłukiwania (w l)
Rodzina kolorów
Marka produktu
Model produktu
Materiał główny w całkowitej masie produktu
Rodzaj miski
JUANMA-LEGA
4
yes
12 czerwca 2022
facil limpieza
TENIA UNA ROCA GALP COMPACT, Y TENIA QUE ANDAR SIEMPRE LIMPIANDOLA. CON EL SISTEMA RIMLESS SE LIMPIA MUY FACILMENTE.
0
0
no
łatwe czyszczenie
MAM KAMIENIE GALP COMPACT I MUSIAŁEM JĄ ZAWSZE CZYŚCIĆ. DZIĘKI SYSTEMOWI BEZOBRĘCZNEJ JEST BARDZO ŁATWE W CZYSZCZENIU.
leroymerlin.es
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/187cef48-7244-516c-a4ba-d757dd9c9f37
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/7bca6e8f-3f1a-50da-8b27-05efad40df6a

 

 

< >
×

4,4/5

Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5

14 Liczba opinii

78% klientów poleca ten produkt

Twoja opinia została uwzględniona!

kwachu

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 08 stycznia 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Kto lubi miski duże to raczej kompakt nie dla niego....ale poza tym raczej nie da się do niczego przyczepić...montaż może sprawić laikowi trochę kłopotu, ale gdy już wszystko się spasuje to mucha nie siada, kibelek stabilny szczelny i w sumie wygodny...kwestia spłuczki więcej jak super....szybsze przesunięcie ręką nad przyciskiem spływa mniej wody dłuższe opróżnia cały zbiornik....cztery paluszki zasilają czujnik i na ile wystarczają nie wiem, ale jak narazie dwa miesiące, cztery osoby i bateri nie wymieniałem....ogólnie polecam ze wskazaniem że słowo polecam najlepiej byłoby użyć po około roku używania a nie jedynie po dwóch miesiącach.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

kwachu
5
no
08 stycznia 2026
WC Roca
Kto lubi miski duże to raczej kompakt nie dla niego....ale poza tym raczej nie da się do niczego przyczepić...montaż może sprawić laikowi trochę kłopotu, ale gdy już wszystko się spasuje to mucha nie siada, kibelek stabilny szczelny i w sumie wygodny...kwestia spłuczki więcej jak super....szybsze przesunięcie ręką nad przyciskiem spływa mniej wody dłuższe opróżnia cały zbiornik....cztery paluszki zasilają czujnik i na ile wystarczają nie wiem, ale jak narazie dwa miesiące, cztery osoby i bateri nie wymieniałem....ogólnie polecam ze wskazaniem że słowo polecam najlepiej byłoby użyć po około roku używania a nie jedynie po dwóch miesiącach.
0
0
no

Manum

Opinia dodana w dniu 09 października 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Funkcjonalny i mimo że czas użytkowania jest minimalny, wydaje się być bardzo praktyczny.

Funkcjonalny i mimo że czas użytkowania jest minimalny, wydaje się być bardzo praktyczny. Funcional y aunque el tiempo de uso es mínimo, parece bastante práctico. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
Manum
5
yes
09 października 2025
Funcional y aunque el tiempo de uso es mínimo, parece bastante práctico.
0
0
no
Funkcjonalny i mimo że czas użytkowania jest minimalny, wydaje się być bardzo praktyczny.
leroymerlin.es

juan pitarch

Opinia dodana w dniu 09 sierpnia 2024

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

bardzo zła prezentacja, w starym pudełku z taśmą izolacyjną, jest przygnębiająca

bardzo zła prezentacja, w starym pudełku z taśmą izolacyjną, jest przygnębiająca muy mala presentacion , en una caja vieja con cinta aislante , vamos deprimente Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
leroymerlin.es

Javier - Sprzęt sanitarny
12 sierpnia 2024

Witaj, John. Dziękujemy za przesłanie nam swojej opinii. Przepraszamy za powstałe niedogodności. W takich przypadkach należy udać się do centrum, w którym dokonano zakupu, w celu wymiany produktu. Jeżeli został zakupiony w sklepie internetowym należy otworzyć zgłoszenie pod adresem linku, który załączam poniżej: https://ayuda.leroymerlin.es/te-ayudamos/incidencia-pedido-online/ Pozdrawiam!

Javier - Sprzęt sanitarny Witaj, John. Dziękujemy za przesłanie nam swojej opinii. Przepraszamy za powstałe niedogodności. W takich przypadkach należy udać się do centrum, w którym dokonano zakupu, w celu wymiany produktu. Jeżeli został zakupiony w sklepie internetowym należy otworzyć zgłoszenie pod adresem linku, który załączam poniżej: https://ayuda.leroymerlin.es/te-ayudamos/incidencia-pedido-online/ Pozdrawiam! Javier - Equipo de Sanitario Hola, Juan . Gracias por hacernos llegar tu opinión. Lamentamos las molestias ocasionadas. En casos como este, debes acudir al centro donde lo has comprado para realizar el cambio del producto. En caso de haber sido comprado en tienda Online, debes abrir una incidencia a la dirección de enlace que te adjunto a continuación: https://ayuda.leroymerlin.es/te-ayudamos/incidencia-pedido-online/ Un saludo! Zobacz oryginalną odpowiedź Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną odpowiedź
juan pitarch
1
yes
09 sierpnia 2024
muy mala presentacion , en una caja vieja con cinta aislante , vamos deprimente
0
0
no
bardzo zła prezentacja, w starym pudełku z taśmą izolacyjną, jest przygnębiająca
leroymerlin.es

Electroclaus

Opinia dodana w dniu 18 lipca 2024

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Ładna estetyka, jedyna rzecz bardzo ciężka

Compacto Ładna estetyka, jedyna rzecz bardzo ciężka Kompaktowy Bonito estético , lo único muy pesado Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
Electroclaus
5
yes
18 lipca 2024
Compacto
Bonito estético , lo único muy pesado
0
0
no
Kompaktowy
Ładna estetyka, jedyna rzecz bardzo ciężka
leroymerlin.es

Obras castaño

Opinia dodana w dniu 24 grudnia 2023

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Uwielbiam bazę bezdotykową.

La calidas Uwielbiam bazę bezdotykową. Ciepło Me encanta el basear sin tocar. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
Obras castaño
5
yes
24 grudnia 2023
La calidas
Me encanta el basear sin tocar.
0
0
no
Ciepło
Uwielbiam bazę bezdotykową.
leroymerlin.es

Rayera74

Opinia dodana w dniu 04 lutego 2023

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 3 gwiazdek na 5
3 / 5

Jest ok, ale nie wiem czy źle zamontowany, osłona jest krzywa. Jest plastikowy, nie wiem jak długo wytrzyma. Reszta nie jest zła.

Jest ok, ale nie wiem czy źle zamontowany, osłona jest krzywa. Jest plastikowy, nie wiem jak długo wytrzyma. Reszta nie jest zła. Esta bien pero no se si es que esta mal instalada la tapa esta torcida. Es de plástico no se lo que durará. El resto no está mal. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
Rayera74
3
yes
04 lutego 2023
Esta bien pero no se si es que esta mal instalada la tapa esta torcida. Es de plástico no se lo que durará. El resto no está mal.
0
0
no
Jest ok, ale nie wiem czy źle zamontowany, osłona jest krzywa. Jest plastikowy, nie wiem jak długo wytrzyma. Reszta nie jest zła.
leroymerlin.es

AmaliaBM

Opinia dodana w dniu 01 października 2022

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

To bardzo nowoczesna i odporna toaleta.

Me ha encantado y más el sistema de de la cisterna To bardzo nowoczesna i odporna toaleta. Bardzo mi się to podobało, szczególnie system cystern. Es un inodoro muy moderno y resistente. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
AmaliaBM
5
yes
01 października 2022
Me ha encantado y más el sistema de de la cisterna
Es un inodoro muy moderno y resistente.
0
0
no
Bardzo mi się to podobało, szczególnie system cystern.
To bardzo nowoczesna i odporna toaleta.
leroymerlin.es