• Kolor : Beżowy
  • Rodzina kolorów : Beżowy
  • Długość (w cm) : 50
Numer artykułu: 96357057 96357057

Siedzisko na podłogę Nils juta śr. 50 cm Inspire

Zobacz szczegóły produktu
Tylko Online! -15% na produkty marek: Inspire, Lexman i Luxens przy zamówieniu od 500 zł z kodem "DESIGN" Sprawdź

--

--

--

--

139 PLN

Sprzedany 139 zł za szt.

Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 8,99 zł
  •  
    W 1-2 dni robocze do domu od 99 zł

Siedzisko podłogowe Nils wykonane z plecionej juty, stanowi idealne połączenie surowej elegancji z funkcjonalnością. Nadaje wnętrzom wyjątkowy charakter, doskonale pasując do stylu boho, skandynawskiego czy rustykalnego. Zapewnia wygodne miejsce do siedzenia. Produkt posiada certyfikat STANDARD 100, co gwarantuje, że jest wolny od substancji szkodliwych i w pełni bezpieczny dla zdrowia Twojej rodziny. Siedzisko świetnie komponuje się z innymi poduszkami marki Inspire, pozwalając na tworzenie modułowych stref wypoczynku. Połącz okrągłe siedzisko Nils z dywanem z tej samej serii, aby stworzyć wielopoziomową, teksturalną przestrzeń, która stanie się sercem Twojego domowego relaksu.


Twój produkt

2 produkty za  :

Sprzedany 223,99 zł za szt.

 

 

< >
×

4,5/5

Ogólna ocena: 4,5 gwiazdek na 5

11 Liczba opinii

90% klientów poleca ten produkt

Twoja opinia została uwzględniona!

MLt

Opinia dodana w dniu 05 czerwca 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Bardzo ładna, jest dość wysoka jak na takie poduszki.

Bardzo ładna, jest dość wysoka jak na takie poduszki. Muy bonito, es bastante alto para lo que suelen ser estos cojines. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
MLt
5
yes
05 czerwca 2026
Muy bonito, es bastante alto para lo que suelen ser estos cojines.
0
0
no
Bardzo ładna, jest dość wysoka jak na takie poduszki.
leroymerlin.es

ANTONIO

Opinia dodana w dniu 16 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Kupiłam go dla mojej córki, żeby mogła oprzeć na nim stopy, siedząc na sofie, i zapewniam, że jest dla niej bardzo wygodny. Właściwie to myślimy o zakupie kolejnego. Mam nadzieję, że będzie wytrzymały, ale jeszcze tego nie sprawdziłam.

Kupiłam go dla mojej córki, żeby mogła oprzeć na nim stopy, siedząc na sofie, i zapewniam, że jest dla niej bardzo wygodny. Właściwie to myślimy o zakupie kolejnego. Mam nadzieję, że będzie wytrzymały, ale jeszcze tego nie sprawdziłam. Adquirido para que mi hija reposara los pies mientras estuviera sentada en el sofá y aseguar que le resulta muy confortable. De hecho, estamos pensando en comprar otro. Espero que sea duradero, eso es algo que aún no he podido comprobar. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
ANTONIO
5
yes
16 maja 2026
Adquirido para que mi hija reposara los pies mientras estuviera sentada en el sofá y aseguar que le resulta muy confortable. De hecho, estamos pensando en comprar otro. Espero que sea duradero, eso es algo que aún no he podido comprobar.
0
0
no
Kupiłam go dla mojej córki, żeby mogła oprzeć na nim stopy, siedząc na sofie, i zapewniam, że jest dla niej bardzo wygodny. Właściwie to myślimy o zakupie kolejnego. Mam nadzieję, że będzie wytrzymały, ale jeszcze tego nie sprawdziłam.
leroymerlin.es

ERM75

Opinia dodana w dniu 12 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Cześć, ta poduszka podłogowa jest naprawdę fajna, jest świetna!

Cześć, ta poduszka podłogowa jest naprawdę fajna, jest świetna! Hola mola mucho este cojin de suelo es genial Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
ERM75
5
yes
12 maja 2026
Hola mola mucho este cojin de suelo es genial
0
0
no
Cześć, ta poduszka podłogowa jest naprawdę fajna, jest świetna!
leroymerlin.es

MiguelZam

Opinia dodana w dniu 05 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Jest to wygodna poduszka, na której można spędzić kilka minut na tarasie, a przy tym wygląda bardzo ładnie.

Jest to wygodna poduszka, na której można spędzić kilka minut na tarasie, a przy tym wygląda bardzo ładnie. Es un cojín cómodo para usar unos minutos en la terraza y queda muy bien estéticamente Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
MiguelZam
5
yes
05 maja 2026
Es un cojín cómodo para usar unos minutos en la terraza y queda muy bien estéticamente
0
0
no
Jest to wygodna poduszka, na której można spędzić kilka minut na tarasie, a przy tym wygląda bardzo ładnie.
leroymerlin.es

Kacper

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 01 maja 2026


Ogólna ocena: 2 gwiazdek na 5
2 / 5

Niestety do posiedzenia dłużej niż góra 15 minut się nie nadaje, pierwsze wrażenie to miękka, ale to tylko wrażenie. Wyściółka nie da się dobrze ułożyć pod tyłkiem. Jedynie wygląd i cena przemawia za kupnem.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Kacper
2
no
01 maja 2026
Niestety do posiedzenia dłużej niż góra 15 minut się nie nadaje, pierwsze wrażenie to miękka, ale to tylko wrażenie. Wyściółka nie da się dobrze ułożyć pod tyłkiem. Jedynie wygląd i cena przemawia za kupnem.
0
0
no

MARIASegovia

Opinia dodana w dniu 23 kwietnia 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Nie zmieściłam w domu więcej krzeseł, a kiedy przychodzi więcej niż sześć osób, nie wszystkie się mieszczą. Kupiłam te, żeby służyły jako siedziska; są wygodne, ale nie na długi czas. Wyglądają bardzo ładnie i łatwo je sztaplować.

Nie zmieściłam w domu więcej krzeseł, a kiedy przychodzi więcej niż sześć osób, nie wszystkie się mieszczą. Kupiłam te, żeby służyły jako siedziska; są wygodne, ale nie na długi czas. Wyglądają bardzo ładnie i łatwo je sztaplować. No me entraban más sillas en casa y cuando nos reunimos más de 6 personas, no cabemos. Los compré para que sirvan de asientos, son cómodos pero no para muchas horas. Quedan muy bonitos y fáciles de apilar. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
MARIASegovia
4
yes
23 kwietnia 2026
No me entraban más sillas en casa y cuando nos reunimos más de 6 personas, no cabemos. Los compré para que sirvan de asientos, son cómodos pero no para muchas horas. Quedan muy bonitos y fáciles de apilar.
0
0
no
Nie zmieściłam w domu więcej krzeseł, a kiedy przychodzi więcej niż sześć osób, nie wszystkie się mieszczą. Kupiłam te, żeby służyły jako siedziska; są wygodne, ale nie na długi czas. Wyglądają bardzo ładnie i łatwo je sztaplować.
leroymerlin.es

Emily

Opinia dodana w dniu 17 kwietnia 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Cudowne, doskonałe wykonanie.

Cudowne, doskonałe wykonanie. Meraviglioso, ottima fattura. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.it

leroymerlin.it
Emily
5
yes
17 kwietnia 2026
Meraviglioso, ottima fattura.
0
0
no
Cudowne, doskonałe wykonanie.
leroymerlin.it