Numer artykułu: 87959715 87959715

Ramka poczwórna Czarny FLAVIA ELEKTRO-PLAST

Zobacz szczegóły produktu
Kupon 15% za zakup osprzętu elektrycznego za minimum 150 zł w Klubie Sprawdź

129 PLN

Sprzedany 129 zł za szt.

Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do punktu odbioru od 9,99 zł
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 8,99 zł

Logo marki ELEKTRO-PLAST

Ramka 4x czarne szkło.Seria premium, produkt polski


Twój produkt

2 produkty za  :

Sprzedany 258 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Ramka
Ramka
Ramka
Ramka
Ramka
Szerokość (w mm)
310
10
310
85
84
Wysokość (w mm)
95
32
95
298
290
Głębokość (w mm)
10
12
10
10
11
Rodzaj ramki
Kształt wewnętrzny
Materiał główny w całkowitej masie produktu
Rodzina kolorów
Kolor
Wykończenie produktu

 

 

< >
×

3,7/5

Ogólna ocena: 3,5 gwiazdek na 5

3 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

ABL

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 04 czerwca 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Polecam. Pięknie się prezentuje po zamontowaniu. Jesteśmy zadowoleni

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

ABL
5
no
04 czerwca 2026
Polecamy
Polecam. Pięknie się prezentuje po zamontowaniu. Jesteśmy zadowoleni
0
0
no

konsument

Opinia dodana w dniu 24 maja 2024


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Poszukiwania zaczeliśmy od berkera i giry, oba finalnie miały biel w okolicy 9010 co było za ciepłe, ochy i achy też opadły przy montażu. Flavia nam podeszła wyglądem i szklanymi wersjami oprawki białem, w ralu chłopdniejszym, ale nie niebieskim. Idealnie pasuje do dekso1 fluggera. Zmieniliśmy na nie i jesteśmy mega zadowoleni. I teraz co do jakości z komentarza powyżej. Jak sie cżłowiek siłuje, albo ma źle rozstawione w szeregu 4 puszki to wszystko połamie. Ja nie narzeka, montaż łatwiejszy i pewniejszy od berkera który mnie mocno rozczarował. Jedyne zastrzeżenie do wersji gniazda z dwoma wtykami, trzema odciąć nożykiem resztke wtrysku na tuleji od śrugy od wewnętrznej strony - wtedy idealnie pasuje i trzyma się ramki. Jakiś fuckup produkcyjny w formie. Reszta super.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

konsument
5
no
24 maja 2024
Poszukiwania zaczeliśmy od berkera i giry, oba finalnie miały biel w okolicy 9010 co było za ciepłe, ochy i achy też opadły przy montażu. Flavia nam podeszła wyglądem i szklanymi wersjami oprawki białem, w ralu chłopdniejszym, ale nie niebieskim. Idealnie pasuje do dekso1 fluggera. Zmieniliśmy na nie i jesteśmy mega zadowoleni. I teraz co do jakości z komentarza powyżej. Jak sie cżłowiek siłuje, albo ma źle rozstawione w szeregu 4 puszki to wszystko połamie. Ja nie narzeka, montaż łatwiejszy i pewniejszy od berkera który mnie mocno rozczarował. Jedyne zastrzeżenie do wersji gniazda z dwoma wtykami, trzema odciąć nożykiem resztke wtrysku na tuleji od śrugy od wewnętrznej strony - wtedy idealnie pasuje i trzyma się ramki. Jakiś fuckup produkcyjny w formie. Reszta super.
0
0
no

Marcin

Opinia dodana w dniu 14 maja 2024


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Ramka jak i cała seria posiada najgorszy system mocowania jaki do tej pory spotkalem. Właśnie przez ten system jedna z 4 ramek pękła podczas montażu. Jak na jednorazowy produkt, który będzie tylko do kolejnego malowania ściany, bo najprawdopodobniej pęknie podczas demontażu cena jest zdecydowanie za wysoka. Jakość użytych materiałów również nie usprawiedliwią ceny.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Marcin
1
no
14 maja 2024
Ramka jak i cała seria posiada najgorszy system mocowania jaki do tej pory spotkalem. Właśnie przez ten system jedna z 4 ramek pękła podczas montażu. Jak na jednorazowy produkt, który będzie tylko do kolejnego malowania ściany, bo najprawdopodobniej pęknie podczas demontażu cena jest zdecydowanie za wysoka. Jakość użytych materiałów również nie usprawiedliwią ceny.
0
1
no