Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu.Zaloguj się
Zyskaj jeszcze więcej!
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
Za 2 godz.bezpłatnie w sklepie
Skrzynka na szynę DIN firmy Lexman jest przeznaczona do montażu modułów zdalnego sterowania Lexman. Zainstalowana bezpośrednio w panelu elektrycznym, oszczędza czas podczas instalacji systemu inteligentnego domu. Jest kompatybilna z 3 modułami Lexman.
Opinie są subiektywnymi wypowiedziami użytkowników na temat Produktów
i są widoczne dla wszystkich odwiedzających Serwis. Do wystawienia
opinii nie jest konieczne nabycie lub używanie Produktu, za wyjątkiem
opinii oznaczonych opisem „Zweryfikowany zakup” i „Klubowicz” Leroy Merlin nie weryfikuje czy publikowane opinie
pochodzą od konsumentów, którzy używali danego Produktu lub go nabyli.
Osoba, która wystawiała opinie ponosi odpowiedzialność za treść
opinii.
Dowiedz się więcej
Nie możesz dodać opinii, jeśli nie kupiłeś produktu. Przejdź do swojego konta klienta, aby sprawdzić historię zakupów.
4/5
Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
6 Liczba opinii
66% klientów poleca ten produkt
Filtr
Twoja opinia została uwzględniona!
HMC92
KLUBOWICZ
Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem,
Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.
Opinia dodana w dniu 13 lutego 2026
Zweryfikowany zakup
Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.
Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5
Doskonały produkt do podłączenia inteligentnego modułu bezpośrednio do panelu elektrycznego.
Umożliwia sterowanie włączaniem i wyłączaniem obwodów grzewczych bez konieczności modyfikacji gniazdek grzejnikowych.
Doskonały produkt do podłączenia inteligentnego modułu bezpośrednio do panelu elektrycznego.
Umożliwia sterowanie włączaniem i wyłączaniem obwodów grzewczych bez konieczności modyfikacji gniazdek grzejnikowych.Excellent produit pour connecté un module connecté directement sur le tableau électrique.
On peut ainsi commander allumage et extinction de ses circuits de chauffage sans travaux sur les prises de radiateurs.Zobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia
Excellent produit pour connecté un module connecté directement sur le tableau électrique.
On peut ainsi commander allumage et extinction de ses circuits de chauffage sans travaux sur les prises de radiateurs.
0
0
no
Doskonały produkt do podłączenia inteligentnego modułu bezpośrednio do panelu elektrycznego.
Umożliwia sterowanie włączaniem i wyłączaniem obwodów grzewczych bez konieczności modyfikacji gniazdek grzejnikowych.
Pomysł jest dobry. Montaż jest łatwy, a połączenie śrubowe między uchwytem a modułem jest proste.
Jednakże,
śruby łączące są ukryte po zamontowaniu modułu w panelu. Nie da się ich okresowo dokręcać, co jest zdecydowanie zalecane w praktyce.
Największą wadą tego uchwytu jest różnica w numeracji styków między modułem a uchwytem! Na przykład, styk nr 1 na module odpowiada stykowi nr 2 na uchwycie... a styk nr 4 na module odpowiada stykowi nr 6 na uchwycie!
Któż mógłby się posunąć do takiego skomplikowania implementacji systemu? Czy nie byłoby prościej po prostu dopasować numery? To właśnie uzasadnia 3-gwiazdkową ocenę.
Pomysł jest dobry. Montaż jest łatwy, a połączenie śrubowe między uchwytem a modułem jest proste.
Jednakże,
śruby łączące są ukryte po zamontowaniu modułu w panelu. Nie da się ich okresowo dokręcać, co jest zdecydowanie zalecane w praktyce.
Największą wadą tego uchwytu jest różnica w numeracji styków między modułem a uchwytem! Na przykład, styk nr 1 na module odpowiada stykowi nr 2 na uchwycie... a styk nr 4 na module odpowiada stykowi nr 6 na uchwycie!
Któż mógłby się posunąć do takiego skomplikowania implementacji systemu? Czy nie byłoby prościej po prostu dopasować numery? To właśnie uzasadnia 3-gwiazdkową ocenę.L'idée est bonne. L'installation facile, la connexion par vis entre le support et le module est aisée.
Mais,
Les vis de connexion sont cachées une fois que le module est installé dans le tableau. Impossible de resserrer de temps en temps comme c'est fortement recommandé par la pratique.
Le plus gros défaut de ce support, la différence de numérotation des contacts entre le module et le support ! Par exemple, le contact numéro 1 sur le module correspond au contact 2 sur le support... le contact 4 sur le module correspond au 6 sur le support !
Qui peut s'ingénier à compliquer ainsi la mise en œuvre du système. C'était pas plus simple de faire correspondre les numéros ? C'est ce qui justifie les 3 étoiles de la note.Zobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia
Guillaume - Wydział Elektryczny i Hydrauliki 06 stycznia 2026
Witaj Juliet, dziękujemy za opinię na temat produktu. Rozumiemy problemy z użytecznością, które napotykasz i weźmiemy je pod uwagę w przyszłych projektach.
Dziękujemy za opinię. Miłego dnia.
Guillaume - Wydział Elektryczny i HydraulikiWitaj Juliet, dziękujemy za opinię na temat produktu. Rozumiemy problemy z użytecznością, które napotykasz i weźmiemy je pod uwagę w przyszłych projektach.
Dziękujemy za opinię. Miłego dnia.Guillaume - Rayon Electricite-plomberieBonjour Juliet papa bravo, merci pour vos remontées sur le produit, nous comprenons les problématiques d'usage que vous rencontrez et les prenons en compte pour des futurs projets.
Merci pour votre avis. Bonne journée.Zobacz oryginalną odpowiedźPowrót do tłumaczenia
L'idée est bonne. L'installation facile, la connexion par vis entre le support et le module est aisée.
Mais,
Les vis de connexion sont cachées une fois que le module est installé dans le tableau. Impossible de resserrer de temps en temps comme c'est fortement recommandé par la pratique.
Le plus gros défaut de ce support, la différence de numérotation des contacts entre le module et le support ! Par exemple, le contact numéro 1 sur le module correspond au contact 2 sur le support... le contact 4 sur le module correspond au 6 sur le support !
Qui peut s'ingénier à compliquer ainsi la mise en œuvre du système. C'était pas plus simple de faire correspondre les numéros ? C'est ce qui justifie les 3 étoiles de la note.
0
0
no
Pomysł jest dobry. Montaż jest łatwy, a połączenie śrubowe między uchwytem a modułem jest proste.
Jednakże,
śruby łączące są ukryte po zamontowaniu modułu w panelu. Nie da się ich okresowo dokręcać, co jest zdecydowanie zalecane w praktyce.
Największą wadą tego uchwytu jest różnica w numeracji styków między modułem a uchwytem! Na przykład, styk nr 1 na module odpowiada stykowi nr 2 na uchwycie... a styk nr 4 na module odpowiada stykowi nr 6 na uchwycie!
Któż mógłby się posunąć do takiego skomplikowania implementacji systemu? Czy nie byłoby prościej po prostu dopasować numery? To właśnie uzasadnia 3-gwiazdkową ocenę.
Zamontowałem go w panelu garażowym. Montaż jest bardzo łatwy. Dla mnie mała zaleta, nie musiałem ciąć małej płytki, bo z modułem jest ona płytsza od wyłączników, więc jej nie widać,
Très bienZamontowałem go w panelu garażowym. Montaż jest bardzo łatwy. Dla mnie mała zaleta, nie musiałem ciąć małej płytki, bo z modułem jest ona płytsza od wyłączników, więc jej nie widać,W porządkuJe l'ai installé dans le tableau du garage, il s'installe très facilement. Petit avantage pour moi, je n'ai pas eu besoin de couper la petite plaque car avec le module, c'est moins profond que les disjoncteurs, du coup on ne le voit pas,Zobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia
Je l'ai installé dans le tableau du garage, il s'installe très facilement. Petit avantage pour moi, je n'ai pas eu besoin de couper la petite plaque car avec le module, c'est moins profond que les disjoncteurs, du coup on ne le voit pas,
0
0
no
W porządku
Zamontowałem go w panelu garażowym. Montaż jest bardzo łatwy. Dla mnie mała zaleta, nie musiałem ciąć małej płytki, bo z modułem jest ona płytsza od wyłączników, więc jej nie widać,
Wspornik pozwala na otrzymanie np. modułu przewodu pilotującego Enki do grzejnika.
Maksymalna moc, jaką może otrzymać wspornik (dla której moc przechodzi przez małe obwody drukowane), nie jest nigdzie określona. Ani na instrukcji, ani na sprzęcie. Nie daje to dużej pewności, wiedząc, że jeśli podłączysz do niego grzejnik, przepływa przez niego całkiem spora moc.
Następnie wspornik można łatwo przypiąć do szyny DIN, ale nie da się go odpiąć bez złamania. Nie ma systemu sprężyn takiego jak wyłącznik automatyczny.
Wtedy lokalizacja listew zaciskowych powyżej i poniżej nie jest logiczna. Szybko robi się bałagan, jeśli trzeba podłączyć kilka grzejników na kilku wspornikach.
Zgodność numerów listew zaciskowych powyżej i poniżej z listwą zaciskową modułu jest podana wyłącznie w instrukcji. Szkoda, że nie jest to na nim zaznaczone.
Na koniec połączenia elektryczne pomiędzy modułem a wspornikiem wykonuje się za pomocą 6 śrub przechodzących przez bok modułu. Każdy wie, że połączenia śrubowe należy co jakiś czas sprawdzać i dokręcać, aby uniknąć pożaru. Tutaj jest to niemożliwe, bo biorąc pod uwagę umiejscowienie śrubek, nie da się do nich dostać bez zdjęcia wszystkiego w celu zdemontowania podpory.
Krótki. Początkowy pomysł jest dobry, ale wykonanie już nie
Pas très bien pensé et donné peu confianceWspornik pozwala na otrzymanie np. modułu przewodu pilotującego Enki do grzejnika.
Maksymalna moc, jaką może otrzymać wspornik (dla której moc przechodzi przez małe obwody drukowane), nie jest nigdzie określona. Ani na instrukcji, ani na sprzęcie. Nie daje to dużej pewności, wiedząc, że jeśli podłączysz do niego grzejnik, przepływa przez niego całkiem spora moc.
Następnie wspornik można łatwo przypiąć do szyny DIN, ale nie da się go odpiąć bez złamania. Nie ma systemu sprężyn takiego jak wyłącznik automatyczny.
Wtedy lokalizacja listew zaciskowych powyżej i poniżej nie jest logiczna. Szybko robi się bałagan, jeśli trzeba podłączyć kilka grzejników na kilku wspornikach.
Zgodność numerów listew zaciskowych powyżej i poniżej z listwą zaciskową modułu jest podana wyłącznie w instrukcji. Szkoda, że nie jest to na nim zaznaczone.
Na koniec połączenia elektryczne pomiędzy modułem a wspornikiem wykonuje się za pomocą 6 śrub przechodzących przez bok modułu. Każdy wie, że połączenia śrubowe należy co jakiś czas sprawdzać i dokręcać, aby uniknąć pożaru. Tutaj jest to niemożliwe, bo biorąc pod uwagę umiejscowienie śrubek, nie da się do nich dostać bez zdjęcia wszystkiego w celu zdemontowania podpory.
Krótki. Początkowy pomysł jest dobry, ale wykonanie już nieNiezbyt dobrze przemyślane i mało pewne siebieLe support permet de recevoir, par exemple, un module enki fil pilote pour radiateur.
La puissance maxi que peut recevoir le support (pour lequel la puissance passe par de petits circuits imprimés) n'est précisée nulle part. Ni sur la notice, ni sur l'équipement. Ça donne peu confiance sachant que si on y branche un radiateur, il y a pas mal de puissance qui le traverse.
Ensuite, le support se clipse facilement sur rail DIN, mais impossible de le déclipser sans le casser. Il n'y a pas de système à ressort comme sur un disjoncteur.
Ensuite, l'emplacement des borniers du dessus et dessous n'est pas logique. Ça devient vite la bazard si on on doit connecter plusieurs radiateurs sur plusieurs supports.
La correspondance des numéros de borniers du dessus et dessous, avec le bornier du module, n'est écrite que dans la notice. Il dommage que ça ne soit pas marqué dessus.
Et enfin, les connections électrique entre le module et le support se fait avec 6 vis, par le côté du module. Tout le monde sait que des connections à vis ont besoin d'être contrôlées et resserées de temps en temps poir éviter un départ de feu. Ici, c'est impossible, car vu l'emplacement des vis, elles ne sont pas accessibles sans tout décabler pour démonter le support.
Bref. L'idée de départ est bonne mais pas la mise en oeuvreZobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia
COME - Dział Elektryczno-hydrauliczny 21 stycznia 2025
Witaj Cedric,
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinię na temat produktu.
Rzeczywiście, moc nie jest podana w aktualnej instrukcji, zamierzamy temu zaradzić: w skrzynce na szynę DIN maksymalna moc wynosi 2300 W (10 A) przy Temperatura otoczenia 35°C. Jeśli jednak zestawisz ze sobą 3 skrzynki na szynę DIN, maksymalna moc każdego modułu spadnie do 1500 W (6,5 A). Przyjęliśmy do wiadomości Twoje inne uwagi.
Piękny dzień o godz TY !
COME - Dział Elektryczno-hydraulicznyWitaj Cedric,
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinię na temat produktu.
Rzeczywiście, moc nie jest podana w aktualnej instrukcji, zamierzamy temu zaradzić: w skrzynce na szynę DIN maksymalna moc wynosi 2300 W (10 A) przy Temperatura otoczenia 35°C. Jeśli jednak zestawisz ze sobą 3 skrzynki na szynę DIN, maksymalna moc każdego modułu spadnie do 1500 W (6,5 A). Przyjęliśmy do wiadomości Twoje inne uwagi.
Piękny dzień o godz TY !COME - Rayon Electricite-PlomberieBonjour Cedric,
Merci de nous avoir partagé votre retour sur le produit.
En effet, la puissance n'est pas indiquée dans les notices actuelles, nous allons y remédier : Dans le boitier rail DIN, la puissance max est de 2300W (10A) à 35°C ambiant. Cependant, si vous juxtaposez 3 boitiers rail DIN, la puissance max pour chaque module tombe à 1500W (6,5A). Nous avons bien pris en note vos autres remarques.
Belle journée à vous !Zobacz oryginalną odpowiedźPowrót do tłumaczenia
Le support permet de recevoir, par exemple, un module enki fil pilote pour radiateur.
La puissance maxi que peut recevoir le support (pour lequel la puissance passe par de petits circuits imprimés) n'est précisée nulle part. Ni sur la notice, ni sur l'équipement. Ça donne peu confiance sachant que si on y branche un radiateur, il y a pas mal de puissance qui le traverse.
Ensuite, le support se clipse facilement sur rail DIN, mais impossible de le déclipser sans le casser. Il n'y a pas de système à ressort comme sur un disjoncteur.
Ensuite, l'emplacement des borniers du dessus et dessous n'est pas logique. Ça devient vite la bazard si on on doit connecter plusieurs radiateurs sur plusieurs supports.
La correspondance des numéros de borniers du dessus et dessous, avec le bornier du module, n'est écrite que dans la notice. Il dommage que ça ne soit pas marqué dessus.
Et enfin, les connections électrique entre le module et le support se fait avec 6 vis, par le côté du module. Tout le monde sait que des connections à vis ont besoin d'être contrôlées et resserées de temps en temps poir éviter un départ de feu. Ici, c'est impossible, car vu l'emplacement des vis, elles ne sont pas accessibles sans tout décabler pour démonter le support.
Bref. L'idée de départ est bonne mais pas la mise en oeuvre
0
0
no
Niezbyt dobrze przemyślane i mało pewne siebie
Wspornik pozwala na otrzymanie np. modułu przewodu pilotującego Enki do grzejnika.
Maksymalna moc, jaką może otrzymać wspornik (dla której moc przechodzi przez małe obwody drukowane), nie jest nigdzie określona. Ani na instrukcji, ani na sprzęcie. Nie daje to dużej pewności, wiedząc, że jeśli podłączysz do niego grzejnik, przepływa przez niego całkiem spora moc.
Następnie wspornik można łatwo przypiąć do szyny DIN, ale nie da się go odpiąć bez złamania. Nie ma systemu sprężyn takiego jak wyłącznik automatyczny.
Wtedy lokalizacja listew zaciskowych powyżej i poniżej nie jest logiczna. Szybko robi się bałagan, jeśli trzeba podłączyć kilka grzejników na kilku wspornikach.
Zgodność numerów listew zaciskowych powyżej i poniżej z listwą zaciskową modułu jest podana wyłącznie w instrukcji. Szkoda, że nie jest to na nim zaznaczone.
Na koniec połączenia elektryczne pomiędzy modułem a wspornikiem wykonuje się za pomocą 6 śrub przechodzących przez bok modułu. Każdy wie, że połączenia śrubowe należy co jakiś czas sprawdzać i dokręcać, aby uniknąć pożaru. Tutaj jest to niemożliwe, bo biorąc pod uwagę umiejscowienie śrubek, nie da się do nich dostać bez zdjęcia wszystkiego w celu zdemontowania podpory.
Krótki. Początkowy pomysł jest dobry, ale wykonanie już nie
Umożliwia przechowywanie modułów na szynie DIN, kompatybilnych także z Nodonem. Zaplanuj lekkie otwarcie ruchomej części z tworzywa sztucznego, która aktywuje przycisk parowania.
Ogólnie dobry produkt.
Conforme aux attentes.Umożliwia przechowywanie modułów na szynie DIN, kompatybilnych także z Nodonem. Zaplanuj lekkie otwarcie ruchomej części z tworzywa sztucznego, która aktywuje przycisk parowania.
Ogólnie dobry produkt.Spełnia oczekiwania.Permet de ranger les modules sur rail DIN, compatible également avec les Nodon. Anticiper a ouvrir un peu le pièce en plastique mobile qui permet d'activer le bouton d'apairage.
Bon produit en général.Zobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia
Permet de ranger les modules sur rail DIN, compatible également avec les Nodon. Anticiper a ouvrir un peu le pièce en plastique mobile qui permet d'activer le bouton d'apairage.
Bon produit en général.
0
0
no
Spełnia oczekiwania.
Umożliwia przechowywanie modułów na szynie DIN, kompatybilnych także z Nodonem. Zaplanuj lekkie otwarcie ruchomej części z tworzywa sztucznego, która aktywuje przycisk parowania.
Ogólnie dobry produkt.