Numer artykułu: 45940041 45940041

Półsłupek Aruba 35 x 68 Comad

Zobacz szczegóły produktu

309,80 PLN

Sprzedany 309,80 zł

Warianty

Sprzedawane i wysyłane przez WellLiveJTS
Dostępność i dostawa
Dostawa
  •  
    W 2 dni robocze do domu od bezpłatnie
Dostępność w sklepie

Półsłupek Aruba White 35x68x32 Comad. Aruba to niezwykła kolekcja, która zachwyca lekkim i nowoczesnym designem. Korpusy w kolorze drewna w połączeniu z białymi frontami tworzą delikatną całość w klimacie tropikalnego SPA. Zaokrąglone boki dodają niebanalnego charakteru chroniąc dodatkowo od nieprzyjemnych obić. Ergonomiczne rozwiązanie bezuchwytowe nawiązuje do kształtu podfrezowań, które pełni funkcję uchwytów i posiada jeszcze jedną praktyczną zaletę - nie widać na nim kurzu, śladów palców lub drobnych zarysowań. Warto też zwrócić uwagę na prowadnice i zawiasy z systemem cichego domykania , które zwiększają komfort użytkowania mebli. Dzięki systemowi krytych prowadnic każde otwarcie szuflady będzie płynne i delikatne. Decydując się na tę kolekcję sprawisz sobie odrobinę radości, jaką jest poranna toaleta w pięknie zaaranżowanej łazience. Seria składa się z niskich i wysokich szafek w różnych wymiarach stwarzając możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Dopełnieniem jest lustro z podświetleniem LED.

Zamykanie z funkcją cichego domyku.


Skomponuj swoja wymarzoną łazienkę z białymi meblami Aruba!

Zobacz wszystkie elementy pasujące do białych mebli Aruba, dostępne w sklepie Leroy Merlin.

Zobacz wszystkie produkty w serii >

Twój produkt

2 produkty za  :

Sprzedany 664,80 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Słupek łazienkowy
Słupek łazienkowy
Łazienkowa szafka stojąca
Słupek łazienkowy
Marka produktu
COMAD
COMAD
FURNIDEA
VICCO
Model produktu
ARUBA
ARUBA
NOVA COAST EVOKE
-
Nazwa serii
Aruba
Aruba
NOVA COAST EVOKE
Izan
Rodzina kolorów
Kolor
Kolor korpusu
Kolor frontu
Materiał główny w całkowitej masie produktu
Materiał frontu mebla
Iwona
4
no
06 kwietnia 2025
Jest ok
Posiadam szafkę pod umywalkę i szafkę z lustrem z tej serii od dwóch lat. Nic złego się z nimi nie dzieje po tym czasie więc zdecydowałam się na zakup kolejnych elementów 😊. Wszystko było kompletne i bez uszkodzeń
3
0
no
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/47f9add8-819d-5bf0-8307-2877a7b9e51e
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/173a38df-ab9f-5518-a910-21d786b3cb49
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/921929a3-9e16-5113-8f46-95eab4a087d7
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/ddf61922-b7f1-55f6-aac5-3bd5e1216366
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/c28cbd10-0f31-52d5-bd69-7f90e7be3233
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/2c27d172-f90c-5604-86bd-bacdc41e257f
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/7eb806c2-8e94-56c3-853b-64ca507eb9cb
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/6aa18a24-3788-5cd2-b11f-83889ae16288

 

 

< >
×

3,6/5

Ogólna ocena: 3,5 gwiazdek na 5

7 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

EwaZ

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 13 marca 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Bardzo ładna szafka. Solidnie wykonana. Mam nadzieję, że będzie długo służyć. Polecam.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

EwaZ
5
no
13 marca 2026
Bardzo ładna szafka. Solidnie wykonana. Mam nadzieję, że będzie długo służyć. Polecam.
0
0
no

Polo

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 20 lipca 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Super szafka pięknie wygląda w połączeniu ze słupkiem rewelacja

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Polo
5
no
20 lipca 2025
Szafka łazienkowa
Super szafka pięknie wygląda w połączeniu ze słupkiem rewelacja
0
0
no

Iwona

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 06 kwietnia 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Posiadam szafkę pod umywalkę i szafkę z lustrem z tej serii od dwóch lat. Nic złego się z nimi nie dzieje po tym czasie więc zdecydowałam się na zakup kolejnych elementów 😊. Wszystko było kompletne i bez uszkodzeń

PHOTO PHOTO PHOTO PHOTO
Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Iwona
4
no
06 kwietnia 2025
Jest ok
Posiadam szafkę pod umywalkę i szafkę z lustrem z tej serii od dwóch lat. Nic złego się z nimi nie dzieje po tym czasie więc zdecydowałam się na zakup kolejnych elementów 😊. Wszystko było kompletne i bez uszkodzeń
3
0
no
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/47f9add8-819d-5bf0-8307-2877a7b9e51e
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/173a38df-ab9f-5518-a910-21d786b3cb49
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/921929a3-9e16-5113-8f46-95eab4a087d7
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/ddf61922-b7f1-55f6-aac5-3bd5e1216366
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/c28cbd10-0f31-52d5-bd69-7f90e7be3233
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/2c27d172-f90c-5604-86bd-bacdc41e257f
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/7eb806c2-8e94-56c3-853b-64ca507eb9cb
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/6aa18a24-3788-5cd2-b11f-83889ae16288

miras

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 24 lipca 2024

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

ok.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

miras
5
no
24 lipca 2024
ok.
0
0
no

Tadeusz

Opinia dodana w dniu 20 września 2023


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Ehhh... Przeczytałem te wszystkie złe opinie i skuszony promocją i tak to kupiłem, to w końcu meble łazienkowe i pomyślałem, że nie może być tak źle. Bardzo miły, ale absolutnie nie kompetentny, Pan w sklepie stwierdził, patrząc mi w oczy, że te wszystkie złe opinie to konkurencja pisze, i że to naprawdę przyzwoite meble. Pomyślałem więc, że odpowiednio je zabezpieczę po montażu i będzie na parę lat spokój. Przecież w łazience mam wyciąg z czujnikiem wilgotności. Co może pójść nie tak:) Więc kupiłem cały komplet, meble mają za sobą sierpień i połowę września. Jest nadal bardzo ciepło i sucho. Już dwa fronty wypaczyły się i odstają na górze i na dole szafki. Poza tym wystarczy, że w jakimkolwiek punkcie styku czy zakończenia elementów na zbyt długo pojawi się kropelka rozchlapanej wody i już jest spuchnięte. Materiały są bardzo przeciętnej jakości. Złącza mimośrodowe pękały przy montażu. Wykorzystałem te ze starych mebli. Odporność mebli na wilgoć jest zerowa. To są ładne meble nie nadające się do łazienki i wykonane z bardzo słabych materiałów. Gdzie się dało zabezpieczyłem silikonem na początku a teraz będę lakierował wszystkie krawędzie i punkty styku. może uda mi się je utrzymać przy życiu chociaż rok czy dwa... Są takie jak większość rzeczy teraz: byle jakie. Znak czasów...

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Tadeusz
1
no
20 września 2023
Ehhh... Przeczytałem te wszystkie złe opinie i skuszony promocją i tak to kupiłem, to w końcu meble łazienkowe i pomyślałem, że nie może być tak źle. Bardzo miły, ale absolutnie nie kompetentny, Pan w sklepie stwierdził, patrząc mi w oczy, że te wszystkie złe opinie to konkurencja pisze, i że to naprawdę przyzwoite meble. Pomyślałem więc, że odpowiednio je zabezpieczę po montażu i będzie na parę lat spokój. Przecież w łazience mam wyciąg z czujnikiem wilgotności. Co może pójść nie tak:) Więc kupiłem cały komplet, meble mają za sobą sierpień i połowę września. Jest nadal bardzo ciepło i sucho. Już dwa fronty wypaczyły się i odstają na górze i na dole szafki. Poza tym wystarczy, że w jakimkolwiek punkcie styku czy zakończenia elementów na zbyt długo pojawi się kropelka rozchlapanej wody i już jest spuchnięte. Materiały są bardzo przeciętnej jakości. Złącza mimośrodowe pękały przy montażu. Wykorzystałem te ze starych mebli. Odporność mebli na wilgoć jest zerowa. To są ładne meble nie nadające się do łazienki i wykonane z bardzo słabych materiałów. Gdzie się dało zabezpieczyłem silikonem na początku a teraz będę lakierował wszystkie krawędzie i punkty styku. może uda mi się je utrzymać przy życiu chociaż rok czy dwa... Są takie jak większość rzeczy teraz: byle jakie. Znak czasów...
9
0
no

si3q

Opinia dodana w dniu 11 grudnia 2022


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

U mnie wiszą prawie rok w tym podumywalkowa i wszystko ok. Nic nie puchnie są estetyczne i warte swojej ceny. W WC też mam Śrubę i też ok.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

si3q
4
no
11 grudnia 2022
U mnie wiszą prawie rok w tym podumywalkowa i wszystko ok. Nic nie puchnie są estetyczne i warte swojej ceny. W WC też mam Śrubę i też ok.
0
0
no

Anna

Opinia dodana w dniu 15 lipca 2022


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Fatalne, napuchły po 3 miesiącach użytkowania. Nawet szafki wiszące, które nie mają stycznnosci z wodą.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Anna
1
no
15 lipca 2022
Fatalne, napuchły po 3 miesiącach użytkowania. Nawet szafki wiszące, które nie mają stycznnosci z wodą.
2
0
no