Numer artykułu: 43993250 43993250

Podłoga drewniana deska trójwarstwowa Dąb gold 3-lamelowa lakier półmatowy gold 14 mm Barlinek

Zobacz szczegóły produktu

153 PLN

Sprzedany 153 zł za m²

tj. Sprzedany 241,74 zł za opak.

Raty 0% z
Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 14,99 zł
  •  
    W 1-2 dni robocze do domu od 99 zł

Układanie deski warstwowej

Skorzystaj z przygotowanej przez nas oferty montażu deski warstwowej, która łączy w sobie naturalny wygląd drewna z praktyczną ...

Dowiedz się więcej

Drewno tej trójwarstwowej deski podłogowej Dąb gold pochodzi z Europy. Charakteryzuje się pięknym kolorem oraz głębokim usłojeniem. Deska została zabezpieczone aż siedmioma warstwami barwionego lakieru akrylowego utwardzanego UV. Po ułożeniu prezentowana deska o grubości 14 mm będzie przypominała tradycyjny parkiet układany wre wzór cegiełki. Oferowaną deskę dąb Gold można z powodzeniem montować na wodnym i elektrycznym ogrzewaniu podłogowym.

Łatwy i szybki montaż, możliwośc samodzielnego montażu pływającego, możliwośc montażu na ogrzewaniu podłogowym, łatwa pielęgnacja.

Możliwość odnawiania


Twój produkt

2 produkty za  :

Sprzedany 550,74 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Podłoga drewniana wielowarstwowa
Podłoga drewniana wielowarstwowa
Podłoga drewniana wielowarstwowa
Podłoga drewniana lita
Podłoga drewniana wielowarstwowa
Wykończenie produktu
Lakierowany
Lakierowany
Lakierowany
Lakierowany
Lakierowany
Grubość całkowita (w mm)
14
14
14
15
14
Grubość warstwy ścieralnej (w mm)
2.5
2.5
2.5
7
2.5
Szerokość (w cm)
Długość (w cm)
System łączenia paneli
Zawartość opakowania (w m²)
Fuga
Kompatybilne ogrzewanie podłogowe

 

 

< >
×

4,8/5

Ogólna ocena: 4,5 gwiazdek na 5

4 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

MAG

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 05 lipca 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Panel jakościowo bardzo dobry tylko zdjęcie które jest na stronie nie oddaje prawdziwego koloru w rzeczywistości jest odcień jaśniejszy.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

MAG
5
no
05 lipca 2025
Panel jakościowo bardzo dobry tylko zdjęcie które jest na stronie nie oddaje prawdziwego koloru w rzeczywistości jest odcień jaśniejszy.
2
0
no

Joanna

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 16 września 2024


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Bardzo ładne wybarwienie desek. Na razie są bardzo wytrzymałe i wygladają na solidne

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Joanna
5
no
16 września 2024
Bardzo ładne wybarwienie desek. Na razie są bardzo wytrzymałe i wygladają na solidne
5
0
no

Lepa

Opinia dodana w dniu 08 października 2023


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Super!

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Lepa
5
no
08 października 2023
Super!
2
5
no

Sylwester

Opinia dodana w dniu 27 kwietnia 2023


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

W poorzednim mieszkaniu miałem położoną deskę barlinecką jesion lakierowany trzeba uważać na takie rzeczy jak zawilgocenie (były stawiane kwiaty doniczkowe przechowywane przez zimę niby na folii ale gdzieś podeszła woda i na łaczeniach było widać zniszczenia przetarte polakierowane ok mozna było dobrać jakiś odpowiedni kolor lakierobejcy. I przy oknach gdzie wiecej światła zmieniają kolor na ciemniejszy. Lepiej od razu w te bardziej naświwtlane.miejsca położyć dywan albo coś tam. Obecnie w pokojach mam deskę barlinecką dąb nature, dąb muli culti i ten złoty dąb bardzo dobrze oceniam. Super.. Plus taki, że jest przyjemnie po ttm chodzić efekt ciepłej podłogi ( np porównując do zwykłych oaneli) Jak wiadomo każda z tych oodłóg jest mało odporna na wgniecenia. Ja się tym nie orzejmuję. Są to ślady normalnego użytkowania nawet ma to swój urok. Jak to drewno. Dodaję, że wszystkie podłogi mam i miałem 3 lamelowe najbardziej mi się podobają. Te jedno lamelowe w większości mają tę fugę v co mi przeszkadzało. Inne ttzeba by było montiwać do podłogi na klej. A to nie dla mnie i zwiększa koszta. To na razie tyle. Nie przejmujcie się z czasem wszystko się zużywa i zużyje.....

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Sylwester
4
no
27 kwietnia 2023
W poorzednim mieszkaniu miałem położoną deskę barlinecką jesion lakierowany trzeba uważać na takie rzeczy jak zawilgocenie (były stawiane kwiaty doniczkowe przechowywane przez zimę niby na folii ale gdzieś podeszła woda i na łaczeniach było widać zniszczenia przetarte polakierowane ok mozna było dobrać jakiś odpowiedni kolor lakierobejcy. I przy oknach gdzie wiecej światła zmieniają kolor na ciemniejszy. Lepiej od razu w te bardziej naświwtlane.miejsca położyć dywan albo coś tam. Obecnie w pokojach mam deskę barlinecką dąb nature, dąb muli culti i ten złoty dąb bardzo dobrze oceniam. Super.. Plus taki, że jest przyjemnie po ttm chodzić efekt ciepłej podłogi ( np porównując do zwykłych oaneli) Jak wiadomo każda z tych oodłóg jest mało odporna na wgniecenia. Ja się tym nie orzejmuję. Są to ślady normalnego użytkowania nawet ma to swój urok. Jak to drewno. Dodaję, że wszystkie podłogi mam i miałem 3 lamelowe najbardziej mi się podobają. Te jedno lamelowe w większości mają tę fugę v co mi przeszkadzało. Inne ttzeba by było montiwać do podłogi na klej. A to nie dla mnie i zwiększa koszta. To na razie tyle. Nie przejmujcie się z czasem wszystko się zużywa i zużyje.....
33
1
no