Numer artykułu: 83984532 83984532

Pawilon ogrodowy pergola Cassy 300x400x280 cm antracyt Naterial

Zobacz szczegóły produktu

1 859 PLN

Sprzedany 1 859 zł za szt.

Raty 0% z
Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 99 zł
  •  
    W 1-2 dni robocze do domu od 99 zł

Pawilon ogrodowy Cassy 3x4 m biały Naterial to praktyczny model, który świetnie sprawdzi się zarówno w niedużym, jak i znacznie większym ogrodzie. Jego optymalne wymiary sprawiają, że z powodzeniem może on pełnić funkcję zadaszenia dla zestawu mebli ogrodowych, ale nie tylko. Można pod nim umieścić również między innymi grilla elektrycznego lub gazowego czy leżaki. Oferowany przez nas pawilon jest także wyjątkowo trwały. Jego konstrukcja wykonana została z gwarantującej stabilność stali, a pokrycie wyprodukowano z poliestru. Dodatkowo biały model o prostokątnym, geometrycznym kształcie prezentuje się lekko i designersko, dlatego można go wykorzystać nawet w nowocześnie zaaranżowanych ogrodach.


Twój produkt

2 produkty za  :

Sprzedany 2 647 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Altana
Pergola
Altana
Altana
Pergola
Materiał wykonania konstrukcji
Stal
Aluminium
Aluminium
Stal
Aluminium
Materiał pokrycia
Poliester
Poliester
Poliester
Poliester
-
Materiał zasłony
Poliester
Brak
Poliester
-
-
Wysokość wejścia (w cm)
Szerokość słupka (w cm)
Powierzchnia płótna (w m²)
Powierzchnia pokrycia (w m²)
Kolor stelaża
Kształt
Ewka
4
no
29 maja 2026
Pergola Cassy
Witam Z zakupu ogólnie jestem zadowolona ale mam kilka uwag do producentów. Po pierwsze słaba jakość prowadnic, które nie są w stanie utrzymać ciężaru materiału targanego wiatrem. Prowadnice wypinają się i cała materiałowa część pergoli fruwa sobie swobodnie. Moim patentem na uniknięcie takich sytuacji jest taśma materiałowa, którą owinęłam tylną ścianę tak aby ograniczyć ruch materiału. Po drugie w czasie deszczu na dachu gromadzi się woda. Trzeba uważać i pilnować dobrego naprężenia materiału. Niestety prowadnice tego nie zapewniają. Po trzeci szkoda, że producenci nie pomyśleli o bocznych drążkach między słupami krótszych boków - można by było zawiesić na nich dodatkowe zasłony. Plusem pergoli są jej rozmiary, solidna konstrukcja, przestrzeń, którą można fajnie zagospodarować. Pozdrawiam Ewa G.
0
0
no
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/0961befb-5a98-5499-bdaa-299ac1888d0e
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/8cad8681-d4cf-57b5-9ec2-1cb35656284a
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/612284bb-d798-512b-afea-520748cf01ba
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/515ee74a-a839-5fb8-8dc5-37cefee6aee9
Eric67
2
yes
12 lipca 2025
A failli être bien, mais la toile est bien trop fine et pas opaque du tout, en plein soleil de midi elle laisse passer une partie du soleil et des infrarouges et on cuit quand-même en-dessous. On va devoir racheter 20m2 de vraie toile opaque pour pallier à ce défaut, coudre etc..... Heureusement que c'était en soldes, enfin là je viens de voir qu'elle a encore baissé de 135€ depuis, dégoûté.....
0
0
no
Prawie było dobrze, ale płótno jest zdecydowanie za cienkie i w ogóle nie jest kryjące. W pełnym południowym słońcu przepuszcza trochę słońca i podczerwieni, a my i tak pieczemy się pod spodem. Będziemy musieli kupić 20 m2 prawdziwego, kryjącego płótna, żeby zrekompensować tę wadę, zszyć itd... Na szczęście było w promocji, no cóż, dopiero teraz zobaczyłam, że od tego czasu spadło o kolejne 135 euro, jestem zniesmaczona...
leroymerlin.fr
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/1b5662b2-a5cd-5684-84c2-af78c632db96
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/902b7c49-d4be-5a8f-9d12-08b03586727a
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/8cefc82f-6358-5f17-9fc7-a2506b828fed
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/2854d23d-895f-5546-914b-787906d9775f
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/ffab03e0-827d-527e-9c29-633addf19d34
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/b375de89-dea9-58fb-af89-c93326cacdb9

 

 

< >
×

4,1/5

Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5

9 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

Ewka

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 29 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Witam Z zakupu ogólnie jestem zadowolona ale mam kilka uwag do producentów. Po pierwsze słaba jakość prowadnic, które nie są w stanie utrzymać ciężaru materiału targanego wiatrem. Prowadnice wypinają się i cała materiałowa część pergoli fruwa sobie swobodnie. Moim patentem na uniknięcie takich sytuacji jest taśma materiałowa, którą owinęłam tylną ścianę tak aby ograniczyć ruch materiału. Po drugie w czasie deszczu na dachu gromadzi się woda. Trzeba uważać i pilnować dobrego naprężenia materiału. Niestety prowadnice tego nie zapewniają. Po trzeci szkoda, że producenci nie pomyśleli o bocznych drążkach między słupami krótszych boków - można by było zawiesić na nich dodatkowe zasłony. Plusem pergoli są jej rozmiary, solidna konstrukcja, przestrzeń, którą można fajnie zagospodarować. Pozdrawiam Ewa G.

PHOTO PHOTO
Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Ewka
4
no
29 maja 2026
Pergola Cassy
Witam Z zakupu ogólnie jestem zadowolona ale mam kilka uwag do producentów. Po pierwsze słaba jakość prowadnic, które nie są w stanie utrzymać ciężaru materiału targanego wiatrem. Prowadnice wypinają się i cała materiałowa część pergoli fruwa sobie swobodnie. Moim patentem na uniknięcie takich sytuacji jest taśma materiałowa, którą owinęłam tylną ścianę tak aby ograniczyć ruch materiału. Po drugie w czasie deszczu na dachu gromadzi się woda. Trzeba uważać i pilnować dobrego naprężenia materiału. Niestety prowadnice tego nie zapewniają. Po trzeci szkoda, że producenci nie pomyśleli o bocznych drążkach między słupami krótszych boków - można by było zawiesić na nich dodatkowe zasłony. Plusem pergoli są jej rozmiary, solidna konstrukcja, przestrzeń, którą można fajnie zagospodarować. Pozdrawiam Ewa G.
0
0
no
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/0961befb-5a98-5499-bdaa-299ac1888d0e
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/8cad8681-d4cf-57b5-9ec2-1cb35656284a
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/612284bb-d798-512b-afea-520748cf01ba
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tcGw/515ee74a-a839-5fb8-8dc5-37cefee6aee9

Piotr

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 21 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Super

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Piotr
5
no
21 maja 2026
Super
0
0
no

Eric67

Opinia dodana w dniu 12 lipca 2025


Ogólna ocena: 2 gwiazdek na 5
2 / 5

Prawie było dobrze, ale płótno jest zdecydowanie za cienkie i w ogóle nie jest kryjące. W pełnym południowym słońcu przepuszcza trochę słońca i podczerwieni, a my i tak pieczemy się pod spodem. Będziemy musieli kupić 20 m2 prawdziwego, kryjącego płótna, żeby zrekompensować tę wadę, zszyć itd... Na szczęście było w promocji, no cóż, dopiero teraz zobaczyłam, że od tego czasu spadło o kolejne 135 euro, jestem zniesmaczona...

Prawie było dobrze, ale płótno jest zdecydowanie za cienkie i w ogóle nie jest kryjące. W pełnym południowym słońcu przepuszcza trochę słońca i podczerwieni, a my i tak pieczemy się pod spodem. Będziemy musieli kupić 20 m2 prawdziwego, kryjącego płótna, żeby zrekompensować tę wadę, zszyć itd... Na szczęście było w promocji, no cóż, dopiero teraz zobaczyłam, że od tego czasu spadło o kolejne 135 euro, jestem zniesmaczona... A failli être bien, mais la toile est bien trop fine et pas opaque du tout, en plein soleil de midi elle laisse passer une partie du soleil et des infrarouges et on cuit quand-même en-dessous. On va devoir racheter 20m2 de vraie toile opaque pour pallier à ce défaut, coudre etc..... Heureusement que c'était en soldes, enfin là je viens de voir qu'elle a encore baissé de 135€ depuis, dégoûté..... Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię
PHOTO PHOTO PHOTO

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
leroymerlin.fr

Guillaume - WYZWANIE PRZEMYSŁOWE - JAKOŚĆ PROJEKTU
13 stycznia 2026

Witaj Eric67, Zapoznaliśmy się z Twoją opinią i przepraszamy. Przykro nam, że materiał nie zapewnił oczekiwanej ochrony przeciwsłonecznej. Twój komentarz dotyczący grubości materiału został przekazany do odpowiedniego zespołu ds. produktu, abyśmy mogli zająć się tym problemem w naszych nadchodzących produktach, nad którymi obecnie pracujemy. Dziękujemy za poświęcony czas na napisanie do nas. Z poważaniem,

Guillaume - WYZWANIE PRZEMYSŁOWE - JAKOŚĆ PROJEKTU Witaj Eric67, Zapoznaliśmy się z Twoją opinią i przepraszamy. Przykro nam, że materiał nie zapewnił oczekiwanej ochrony przeciwsłonecznej. Twój komentarz dotyczący grubości materiału został przekazany do odpowiedniego zespołu ds. produktu, abyśmy mogli zająć się tym problemem w naszych nadchodzących produktach, nad którymi obecnie pracujemy. Dziękujemy za poświęcony czas na napisanie do nas. Z poważaniem, Guillaume - INDUSTRIAL CHALLENGE - QUALITE PROJET Bonjour Eric67, Nous avons bien pris connaissance de votre avis et nous vous présentons nos excuses. Nous sommes désolés que la toile ne vous offre pas la protection solaire attendue. Votre retour sur la finesse du tissu a été transmis à l'équipe produit concernée afin que nous rectifions ce point pour nos prochains produit en cours de développement. Nous vous remercions d'avoir pris le temps de nous écrire. Bien à vous. Zobacz oryginalną odpowiedź Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną odpowiedź
Eric67
2
yes
12 lipca 2025
A failli être bien, mais la toile est bien trop fine et pas opaque du tout, en plein soleil de midi elle laisse passer une partie du soleil et des infrarouges et on cuit quand-même en-dessous. On va devoir racheter 20m2 de vraie toile opaque pour pallier à ce défaut, coudre etc..... Heureusement que c'était en soldes, enfin là je viens de voir qu'elle a encore baissé de 135€ depuis, dégoûté.....
0
0
no
Prawie było dobrze, ale płótno jest zdecydowanie za cienkie i w ogóle nie jest kryjące. W pełnym południowym słońcu przepuszcza trochę słońca i podczerwieni, a my i tak pieczemy się pod spodem. Będziemy musieli kupić 20 m2 prawdziwego, kryjącego płótna, żeby zrekompensować tę wadę, zszyć itd... Na szczęście było w promocji, no cóż, dopiero teraz zobaczyłam, że od tego czasu spadło o kolejne 135 euro, jestem zniesmaczona...
leroymerlin.fr
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/1b5662b2-a5cd-5684-84c2-af78c632db96
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/902b7c49-d4be-5a8f-9d12-08b03586727a
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/8cefc82f-6358-5f17-9fc7-a2506b828fed
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/2854d23d-895f-5546-914b-787906d9775f
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/ffab03e0-827d-527e-9c29-633addf19d34
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/b375de89-dea9-58fb-af89-c93326cacdb9

Majma

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 04 maja 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Dla nas to był idealny wybór choć trzeba pomyśleć o zwinięciu jeśli wyjeżdżasz na dłużej lub idzie ulewa ale to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż stałe konstrukcje za 5 cyfrowe kwoty. dodatkowo zleciliśmy u kaletnika dodanie otworów, aby nie tworzyły się balony z wodą.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Majma
5
no
04 maja 2025
tania pergola
Dla nas to był idealny wybór choć trzeba pomyśleć o zwinięciu jeśli wyjeżdżasz na dłużej lub idzie ulewa ale to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż stałe konstrukcje za 5 cyfrowe kwoty. dodatkowo zleciliśmy u kaletnika dodanie otworów, aby nie tworzyły się balony z wodą.
3
0
no

Grzegorz

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 03 maja 2025


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Bardzo fajny pawilon, dużo możliwości ustawienia dachu w zależności od pory dnia. Konstrukcja jest mocna i stabilna, słupy szerokie, porządne. zwijanie rolety chodzi gładko i bezproblemowo. Polecam

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Grzegorz
5
no
03 maja 2025
Pawilon ogrodowy pergola Cassy 4x3
Bardzo fajny pawilon, dużo możliwości ustawienia dachu w zależności od pory dnia. Konstrukcja jest mocna i stabilna, słupy szerokie, porządne. zwijanie rolety chodzi gładko i bezproblemowo. Polecam
0
0
no

Kinga

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 15 kwietnia 2025


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Odradzam zakup altany cassy. Konstrukcja niestabilna a samo zwinięcie pokrycia jest bardzo problematyczne nawet przy słabym wietrze. Jestem rozczarowana zakupem

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Kinga
1
no
15 kwietnia 2025
Odradzam zakup altany cassy. Konstrukcja niestabilna a samo zwinięcie pokrycia jest bardzo problematyczne nawet przy słabym wietrze. Jestem rozczarowana zakupem
1
0
no

Iwona

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 27 stycznia 2025


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

polecam zakup, dobra jakość w dobrej cenie

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Iwona
5
no
27 stycznia 2025
polecam
polecam zakup, dobra jakość w dobrej cenie
0
0
no