• Średnica wiertła prowadzącego (w mm) : 6
  • Obrabiany materiał : Drewno | Płyta gipsowo-kartonowa | Tworzywo sztuczne | Stal | Aluminium
  • Średnica (w mm) : 127
Numer artykułu: 44588145 16393755

Otwornica Bi-Metal 127 mm plus wiertło HSS 5495000 Wolfcraft

Zobacz szczegóły produktu

135 PLN

Sprzedany 135 zł za szt.

Warianty

 
Dostępne w większości naszych sklepów
Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się

Otwornica BIM o głębokości cięcia 40 mm idealnie nadaje się do drewna, metalu, tworzywa sztucznego, płyt do suchej zabudowy oraz płyt izolacyjnych (np. kartonowo-gipsowych, OSB). Dzięki trzpieniowi sześciokątnemu ø 11 mm otwornica pasuje do wszystkich powszechnie dostępnych wiertarek i wkrętarek akumulatorowych. Jest ona dostępna w różnych średnicach do stosowania podczas różnego rodzaju prac wykończeniowych i ślusarskich. Progresywne uzębienie vario zapewnia szybki postęp wiercenia. Wiertło centrujące ø 6 mm ułatwia precyzyjne wykonanie otworu. Duże otwory do wypychania ułatwiają wyjmowanie wyciętego materiału. Otwornica BIM posiada certyfikat TÜV, który potwierdza wysoką jakość i trwałość produktu. Podczas cięcia w metalu należy zawsze używać wystarczającej ilości oleju chłodząco-smarującego.

Stapiany korpus z uzębieniem HSS razem z wiertłem centrującym HSS. Nie wymaga oddzielnego trzpienia mocującego. Odpowiedna do takich materiałów jak: metale, metale nieżelazne, stal nierdzewna, miękkie drewno, drewno z gwoździami, panele laminowane, powlekane płyty drewniane i wiórowe, tworzywo sztuczne (PVC, PE, PP, PS, PA), tworzywo wzmocnione włóknem szklanym, szkło akrylowe, płyta izolacyjna, mineralna płyta izolacyjna, płyta gipsowo-kartonowa.


Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Otwornica
Otwornica
-
Otwornica
Otwornica
Obrabiany materiał
Drewno
Drewno
-
-
Stal
Średnica wiertła prowadzącego (w mm)
6
7
57
10
6
Średnica (w mm)
127
5
150
10
-
Materiał główny w całkowitej masie produktu
Wiertło centralne dostarczone w zestawie
Model produktu
Marka produktu
Ilość sztuk w opakowaniu
Gwarancja (w latach)

 

 

< >
×

3,5/5

Ogólna ocena: 3,5 gwiazdek na 5

20 Liczba opinii

65% klientów poleca ten produkt

Twoja opinia została uwzględniona!

Radek

Opinia dodana w dniu 26 marca 2024


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

W płycie OSB sobie poradziła więc jak dla mnie ok.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Radek
5
no
26 marca 2024
W płycie OSB sobie poradziła więc jak dla mnie ok.
0
0
no

Brak Nick

Opinia dodana w dniu 21 sierpnia 2023

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

JESTEM ZADOWOLONY Z PRODUKTU

FUNCIONA PARA O PRETENDIDO JESTEM ZADOWOLONY Z PRODUKTU DZIAŁA ZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM ESTOU CONTENTE COM O PRODUTO Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.pt

leroymerlin.pt
Brak Nick
4
yes
21 sierpnia 2023
FUNCIONA PARA O PRETENDIDO
ESTOU CONTENTE COM O PRODUTO
0
0
no
DZIAŁA ZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM
JESTEM ZADOWOLONY Z PRODUKTU
leroymerlin.pt

FCDanny

Opinia dodana w dniu 19 sierpnia 2023

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 2 gwiazdek na 5
2 / 5

Dobry produkt na 3-4 użycia. Następnie nić traci nić z powodu wibracji, co uniemożliwia jej użycie.

Fraco Dobry produkt na 3-4 użycia. Następnie nić traci nić z powodu wibracji, co uniemożliwia jej użycie. Słaby Produto bom para 3 ou 4 utilizações. Depois disso, com a vibração perde a rosca, o que torna a utilização impossível Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.pt

leroymerlin.pt
FCDanny
2
yes
19 sierpnia 2023
Fraco
Produto bom para 3 ou 4 utilizações. Depois disso, com a vibração perde a rosca, o que torna a utilização impossível
0
0
no
Słaby
Dobry produkt na 3-4 użycia. Następnie nić traci nić z powodu wibracji, co uniemożliwia jej użycie.
leroymerlin.pt

bptr

Opinia dodana w dniu 15 czerwca 2023


Ogólna ocena: 3 gwiazdek na 5
3 / 5

Dobrze tnie blachę melaminową, z tą różnicą, że chyba znalazłem wadliwą i gra piłką na wale, na którym jest nawleczona. Można go w ten sposób używać, ale musisz mieć więcej umiejętności.

taie bine Dobrze tnie blachę melaminową, z tą różnicą, że chyba znalazłem wadliwą i gra piłką na wale, na którym jest nawleczona. Można go w ten sposób używać, ale musisz mieć więcej umiejętności. dobrze tnij Taie bine in pal melaminat , doar ca eu cred ca am nimerit unul defect si joaca carota pe axul pe care se infileteaza . Se poate folosii si asa , dar trebuie sa ai mai multa indemanare. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.ro

leroymerlin.ro
leroymerlin.ro

Raluca Georgescu - TO
16 czerwca 2023

Cześć! Przepraszamy za powstałe niedogodności i dziękujemy za przesłaną opinię, jest ona dla nas bardzo ważna. Dysponujemy szeroką gamą produktów, które starannie wybieramy, a Wasze opinie jeszcze bardziej nam w tym pomagają. Otrzymane od Państwa informacje będziemy przekazywać w celu poprawy jakości produktu. Życzymy miłego dnia i nie możemy się doczekać ponownego spotkania w naszych sklepach Leroy Merlin!

Raluca Georgescu - TO Cześć! Przepraszamy za powstałe niedogodności i dziękujemy za przesłaną opinię, jest ona dla nas bardzo ważna. Dysponujemy szeroką gamą produktów, które starannie wybieramy, a Wasze opinie jeszcze bardziej nam w tym pomagają. Otrzymane od Państwa informacje będziemy przekazywać w celu poprawy jakości produktu. Życzymy miłego dnia i nie możemy się doczekać ponownego spotkania w naszych sklepach Leroy Merlin! Raluca Georgescu - CA Buna ziua! Ne cerem scuze pentru disconfortul creat si va multumim pentru feedback, este foarte important pentru noi. Avem o gama larga de produse pe care o selectam minutios, iar feedback-ul dumneavoastra ne ajuta si mai mult sa facem acest lucru. Vom transmite mai departe informatiile primite de la dumneavoastra in vederea imbunatatirii calitatii produsului. Va dorim o zi cat mai buna si va mai asteptam cu drag in magazinele noastre Leroy Merlin! Zobacz oryginalną odpowiedź Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną odpowiedź
bptr
3
yes
15 czerwca 2023
taie bine
Taie bine in pal melaminat , doar ca eu cred ca am nimerit unul defect si joaca carota pe axul pe care se infileteaza . Se poate folosii si asa , dar trebuie sa ai mai multa indemanare.
0
0
no
dobrze tnij
Dobrze tnie blachę melaminową, z tą różnicą, że chyba znalazłem wadliwą i gra piłką na wale, na którym jest nawleczona. Można go w ten sposób używać, ale musisz mieć więcej umiejętności.
leroymerlin.ro

Vincent

Opinia dodana w dniu 01 maja 2023


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Widziałem mieszane lub nawet złe recenzje na temat tego produktu, ale inne recenzje były w porządku, więc i tak go kupiłem (wziąłem 2 na wszelki wypadek) i przetestowałem. Musiałem wykonać około 150 otworów w płycie OSB (podłoga 22 mm i sufit 18 mm), zanim wdmuchnęliśmy watę celulozową. Ale gdy tylko otworzę produkt, problem jest niejasny w instrukcji (w rzeczywistości jest tylko niezbyt dokładny schemat z tyłu opakowania). Dostarczana w 2 sztukach (piła i wstępnie zmontowana oś), najwyraźniej wystarczy po prostu przykręcić piłę (która ma gwint) do osi, a następnie dokręcić „radełko” na górze osi, co włóż 2 „nogi” do piły, aby zapobiec jej obracaniu się. Mimo to, raz naprawiona, piła nie jest naprawiona, porusza się, jest to dziwne. Ale ponieważ kupiłem 2, sprawdziłem 2, jest tak samo. Więc próbuję zrobić pierwszy otwór, naprawdę mam problem, faktycznie moja wiertarka (650W) nie ma wystarczającej mocy i ledwo udaje mi się zrobić pierwszy otwór, potem piła kręci się na boki i zacina się... Kontynuuję moją pracę Drugi dołek, wiertło zaczyna dymić! Zmieniam więc na perforator (1200W) w trybie wiercenia, tam nie dymi i mogę szybciej wiercić dziury. Ale fakt, że piła nie jest zamocowana, nie pociesza. Rzeczywiście przy 4 otworze zaczyna cokolwiek robić (nie spodziewajcie się precyzyjnego cięcia) tak bardzo się rusza, a przy 5 otworze gwint piły jest martwy, już nie trzyma.. . Krótko mówiąc, bardzo rozczarowujące: albo nie rozumiałem, jak to złożyć, ale potem wyraźnie brakuje wyjaśnienia, albo konstrukcja produktu jest zła, albo pechowo trafiłem na złą serię, w której montaż jest niepoprawna, więc skoro nie trzyma się dobrze, nic dziwnego, że po kilku dziurkach 2 piły się zepsuły. Wziąłem wyrzynarkę, biorąc pod uwagę moje potrzeby (nie super okrągłe otwory), działała bardzo dobrze i znacznie szybciej!

très décevant, problème de conception ? Widziałem mieszane lub nawet złe recenzje na temat tego produktu, ale inne recenzje były w porządku, więc i tak go kupiłem (wziąłem 2 na wszelki wypadek) i przetestowałem. Musiałem wykonać około 150 otworów w płycie OSB (podłoga 22 mm i sufit 18 mm), zanim wdmuchnęliśmy watę celulozową. Ale gdy tylko otworzę produkt, problem jest niejasny w instrukcji (w rzeczywistości jest tylko niezbyt dokładny schemat z tyłu opakowania). Dostarczana w 2 sztukach (piła i wstępnie zmontowana oś), najwyraźniej wystarczy po prostu przykręcić piłę (która ma gwint) do osi, a następnie dokręcić „radełko” na górze osi, co włóż 2 „nogi” do piły, aby zapobiec jej obracaniu się. Mimo to, raz naprawiona, piła nie jest naprawiona, porusza się, jest to dziwne. Ale ponieważ kupiłem 2, sprawdziłem 2, jest tak samo. Więc próbuję zrobić pierwszy otwór, naprawdę mam problem, faktycznie moja wiertarka (650W) nie ma wystarczającej mocy i ledwo udaje mi się zrobić pierwszy otwór, potem piła kręci się na boki i zacina się... Kontynuuję moją pracę Drugi dołek, wiertło zaczyna dymić! Zmieniam więc na perforator (1200W) w trybie wiercenia, tam nie dymi i mogę szybciej wiercić dziury. Ale fakt, że piła nie jest zamocowana, nie pociesza. Rzeczywiście przy 4 otworze zaczyna cokolwiek robić (nie spodziewajcie się precyzyjnego cięcia) tak bardzo się rusza, a przy 5 otworze gwint piły jest martwy, już nie trzyma.. . Krótko mówiąc, bardzo rozczarowujące: albo nie rozumiałem, jak to złożyć, ale potem wyraźnie brakuje wyjaśnienia, albo konstrukcja produktu jest zła, albo pechowo trafiłem na złą serię, w której montaż jest niepoprawna, więc skoro nie trzyma się dobrze, nic dziwnego, że po kilku dziurkach 2 piły się zepsuły. Wziąłem wyrzynarkę, biorąc pod uwagę moje potrzeby (nie super okrągłe otwory), działała bardzo dobrze i znacznie szybciej! bardzo rozczarowujące, problem projektowy? J'avais vu des avis mitigés voire mauvais sur ce produit, mais d'autres avis ok, du coup, je l'ai quand même acheté (j'en ai pris 2, au cas où) et j'ai testé. Mon besoin était de faire environ 150 trous dans de l'OSB (plancher 22mm et plafond 18mm), avant insufflation ouate de cellulose. Mais dès que j'ouvre le produit, problème, pas clair sur la notice (en fait, il n'y a qu'un schéma pas très précis, au dos du paquet). Fourni en 2 morceaux (la scie, et l'axe pré-monté), il faut apparemment simplement visser la scie (qui a un pas de vis) sur l'axe, puis serrer une "molette" sur le dessus de l'axe, qui va emboiter 2 "pattes" dans la scie, pour l'empêcher de tourner. Malgré cela, une fois fixée, la scie n'est pas fixe, elle bouge, c'est bizarre. Mais comme j'en avais acheté 2, je vérifie la 2ème, c'est pareil. J'essaie donc mon premier trou, j'ai vraiment du mal, en fait ma perceuse (650W) n'est pas assez puissante, et j'arrive péniblement à faire un 1er trou, puis la scie se met de travers et reste bloquée... Je continue mon 2ème trou, c'est la perceuse se met à fumer ! Donc, je change, pour prendre un perforateur (1200W) en mode perceuse, là, il ne fume pas, et j'arrive à faire mes trous plus rapidement. Mais le fait que la scie ne soit pas fixe n'est pas rassurant. En effet, au 4ème trou, ça commence à faire n'importe quoi (ne vous attendez pas à une découpe précise) tellement ça bouge, et au 5ème trou, le pas de vis de la scie est mort, elle ne tient plus... Bref, très décevant : soit je n'ai pas compris comment la monter, mais alors ça manque clairement d'explication, soit la conception du produit est mauvaise, soit pas de bol, je suis tombé sur une mauvaise série, où le montage est incorrecte, donc comme ça ne tient pas bien, pas étonnant qu'au bout de quelques trous, les 2 scies se sont cassées. J'ai pris une scie sauteuse, vue mon besoin (pas des trous hyper ronds), ça allait très bien et beaucoup plus rapide ! Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
leroymerlin.fr

Camille - Wolfcrafta
22 maja 2023

Witaj Vincent, przykro nam, że nasz produkt nie przyniósł Ci pełnej satysfakcji. To narzędzie jest produkowane dla wszystkich krajów europejskich, co wyjaśnia obecność piktogramów, a nie instrukcji. Jeśli chodzi o wiercenie, zalecamy wykonywanie go przy niskiej prędkości, aby nie uszkodzić elektronarzędzia. Jednakże przekażemy Twoją opinię naszemu menadżerowi produktu. To dzięki Waszym opiniom możemy podnosić jakość naszych produktów, za co dziękujemy! Dobry dzień !

Camille - Wolfcrafta Witaj Vincent, przykro nam, że nasz produkt nie przyniósł Ci pełnej satysfakcji. To narzędzie jest produkowane dla wszystkich krajów europejskich, co wyjaśnia obecność piktogramów, a nie instrukcji. Jeśli chodzi o wiercenie, zalecamy wykonywanie go przy niskiej prędkości, aby nie uszkodzić elektronarzędzia. Jednakże przekażemy Twoją opinię naszemu menadżerowi produktu. To dzięki Waszym opiniom możemy podnosić jakość naszych produktów, za co dziękujemy! Dobry dzień ! Camille - Wolfcraft Bonjour Vincent, nous sommes désolés d'apprendre que notre produit ne vous a pas apporté entière satisfaction. Cet outil est fabriqué pour l'ensemble des pays européens, ce qui explique la présence de pictogrammes plutôt que d'une notice. Concernant le perçage, nous recommandons de le faire à faible vitesse afin de ne pas endommager votre appareil électroportatif. Nous allons cependant remonter votre avis à notre chef de produit. C'est grâce à vos avis que nous pouvons améliorer la qualité de nos produits, et nous vous en remercions ! Bonne journée ! Zobacz oryginalną odpowiedź Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną odpowiedź
Vincent
1
yes
01 maja 2023
très décevant, problème de conception ?
J'avais vu des avis mitigés voire mauvais sur ce produit, mais d'autres avis ok, du coup, je l'ai quand même acheté (j'en ai pris 2, au cas où) et j'ai testé. Mon besoin était de faire environ 150 trous dans de l'OSB (plancher 22mm et plafond 18mm), avant insufflation ouate de cellulose. Mais dès que j'ouvre le produit, problème, pas clair sur la notice (en fait, il n'y a qu'un schéma pas très précis, au dos du paquet). Fourni en 2 morceaux (la scie, et l'axe pré-monté), il faut apparemment simplement visser la scie (qui a un pas de vis) sur l'axe, puis serrer une "molette" sur le dessus de l'axe, qui va emboiter 2 "pattes" dans la scie, pour l'empêcher de tourner. Malgré cela, une fois fixée, la scie n'est pas fixe, elle bouge, c'est bizarre. Mais comme j'en avais acheté 2, je vérifie la 2ème, c'est pareil. J'essaie donc mon premier trou, j'ai vraiment du mal, en fait ma perceuse (650W) n'est pas assez puissante, et j'arrive péniblement à faire un 1er trou, puis la scie se met de travers et reste bloquée... Je continue mon 2ème trou, c'est la perceuse se met à fumer ! Donc, je change, pour prendre un perforateur (1200W) en mode perceuse, là, il ne fume pas, et j'arrive à faire mes trous plus rapidement. Mais le fait que la scie ne soit pas fixe n'est pas rassurant. En effet, au 4ème trou, ça commence à faire n'importe quoi (ne vous attendez pas à une découpe précise) tellement ça bouge, et au 5ème trou, le pas de vis de la scie est mort, elle ne tient plus... Bref, très décevant : soit je n'ai pas compris comment la monter, mais alors ça manque clairement d'explication, soit la conception du produit est mauvaise, soit pas de bol, je suis tombé sur une mauvaise série, où le montage est incorrecte, donc comme ça ne tient pas bien, pas étonnant qu'au bout de quelques trous, les 2 scies se sont cassées. J'ai pris une scie sauteuse, vue mon besoin (pas des trous hyper ronds), ça allait très bien et beaucoup plus rapide !
0
0
no
bardzo rozczarowujące, problem projektowy?
Widziałem mieszane lub nawet złe recenzje na temat tego produktu, ale inne recenzje były w porządku, więc i tak go kupiłem (wziąłem 2 na wszelki wypadek) i przetestowałem. Musiałem wykonać około 150 otworów w płycie OSB (podłoga 22 mm i sufit 18 mm), zanim wdmuchnęliśmy watę celulozową. Ale gdy tylko otworzę produkt, problem jest niejasny w instrukcji (w rzeczywistości jest tylko niezbyt dokładny schemat z tyłu opakowania). Dostarczana w 2 sztukach (piła i wstępnie zmontowana oś), najwyraźniej wystarczy po prostu przykręcić piłę (która ma gwint) do osi, a następnie dokręcić „radełko” na górze osi, co włóż 2 „nogi” do piły, aby zapobiec jej obracaniu się. Mimo to, raz naprawiona, piła nie jest naprawiona, porusza się, jest to dziwne. Ale ponieważ kupiłem 2, sprawdziłem 2, jest tak samo. Więc próbuję zrobić pierwszy otwór, naprawdę mam problem, faktycznie moja wiertarka (650W) nie ma wystarczającej mocy i ledwo udaje mi się zrobić pierwszy otwór, potem piła kręci się na boki i zacina się... Kontynuuję moją pracę Drugi dołek, wiertło zaczyna dymić! Zmieniam więc na perforator (1200W) w trybie wiercenia, tam nie dymi i mogę szybciej wiercić dziury. Ale fakt, że piła nie jest zamocowana, nie pociesza. Rzeczywiście przy 4 otworze zaczyna cokolwiek robić (nie spodziewajcie się precyzyjnego cięcia) tak bardzo się rusza, a przy 5 otworze gwint piły jest martwy, już nie trzyma.. . Krótko mówiąc, bardzo rozczarowujące: albo nie rozumiałem, jak to złożyć, ale potem wyraźnie brakuje wyjaśnienia, albo konstrukcja produktu jest zła, albo pechowo trafiłem na złą serię, w której montaż jest niepoprawna, więc skoro nie trzyma się dobrze, nic dziwnego, że po kilku dziurkach 2 piły się zepsuły. Wziąłem wyrzynarkę, biorąc pod uwagę moje potrzeby (nie super okrągłe otwory), działała bardzo dobrze i znacznie szybciej!
leroymerlin.fr

Camille

Opinia dodana w dniu 02 kwietnia 2023


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Zakupiony do wiercenia płyt OSB na drewnianym domu szkieletowym do izolacji watą celulozową. Piła jest bardzo kiepskiej jakości, pękła po 2 otworach. Idź swoją drogą. Kupiliśmy taką samą piłę marki Bosch i bez problemu udało nam się wywiercić wszystkie ściany naszego 160m2 domu.

Médiocre Zakupiony do wiercenia płyt OSB na drewnianym domu szkieletowym do izolacji watą celulozową. Piła jest bardzo kiepskiej jakości, pękła po 2 otworach. Idź swoją drogą. Kupiliśmy taką samą piłę marki Bosch i bez problemu udało nam się wywiercić wszystkie ściany naszego 160m2 domu. Słaby Achetée pour percer des panneaux osb sur une maison ossature bois en vue d’une isolation à la ouate de cellulose. La scie est de très mauvaise qualité, elle a lâché au bout de 2 trous. Passez votre chemin. Nous avons acheté la même scie de la marque bosh et nous avons pu percer tous les murs de notre maison de 160m2 sans aucun soucis. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
leroymerlin.fr

Camille - Wolfcrafta
02 maja 2023

Witaj Camille, przykro nam, że nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany naszym produktem. Jednakże nasze produkty są bardzo regularnie testowane i sprawdzane w naszej fabryce, aby uniknąć tego typu problemów. Źródłem Twojego problemu może być wada fabryczna, nie wahaj się skontaktować z obsługą posprzedażową swojego sklepu. Twoją opinię przekażemy jednak bezpośrednio menadżerowi produktu. Państwa opinie pomagają nam każdego dnia podnosić jakość naszych produktów i dziękujemy za nie. Dobry dzień !

Camille - Wolfcrafta Witaj Camille, przykro nam, że nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany naszym produktem. Jednakże nasze produkty są bardzo regularnie testowane i sprawdzane w naszej fabryce, aby uniknąć tego typu problemów. Źródłem Twojego problemu może być wada fabryczna, nie wahaj się skontaktować z obsługą posprzedażową swojego sklepu. Twoją opinię przekażemy jednak bezpośrednio menadżerowi produktu. Państwa opinie pomagają nam każdego dnia podnosić jakość naszych produktów i dziękujemy za nie. Dobry dzień ! Camille - Wolfcraft Bonjour Camille, je suis désolée de voir que vous n'avez pas été entièrement satisfaite de notre produit. Nos produits sont pourtant testés et contrôlés très régulièrement dans notre usine afin d'éviter ce genre de souci. Une malfaçon d'usine est peut-être la source de votre problème, n'hésitez pas à contacter le service après-vente de votre magasin. Nous allons cependant remonter votre avis directement au chef de produit. Vos avis nous aident chaque jour à améliorer la qualité de nos produits et nous vous en remercions. Bonne journée ! Zobacz oryginalną odpowiedź Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną odpowiedź
Camille
1
yes
02 kwietnia 2023
Médiocre
Achetée pour percer des panneaux osb sur une maison ossature bois en vue d’une isolation à la ouate de cellulose. La scie est de très mauvaise qualité, elle a lâché au bout de 2 trous. Passez votre chemin. Nous avons acheté la même scie de la marque bosh et nous avons pu percer tous les murs de notre maison de 160m2 sans aucun soucis.
0
0
no
Słaby
Zakupiony do wiercenia płyt OSB na drewnianym domu szkieletowym do izolacji watą celulozową. Piła jest bardzo kiepskiej jakości, pękła po 2 otworach. Idź swoją drogą. Kupiliśmy taką samą piłę marki Bosch i bez problemu udało nam się wywiercić wszystkie ściany naszego 160m2 domu.
leroymerlin.fr

JulienDayre

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 10 marca 2023


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Bardzo słaba jakość piły. To już drugi egzemplarz, który wyrzuciłem do kosza po zaledwie 6 dziurkach wywierconych w płycie ze sklejki 6mm. Zęby się skręcają, a gwint osi prowadzącej przy wibracjach nie stawia oporu....szczególnie nie kupuj!!

Absolument éviter Bardzo słaba jakość piły. To już drugi egzemplarz, który wyrzuciłem do kosza po zaledwie 6 dziurkach wywierconych w płycie ze sklejki 6mm. Zęby się skręcają, a gwint osi prowadzącej przy wibracjach nie stawia oporu....szczególnie nie kupuj!! Absolutnie unikaj Scie de très mauvaise qualité. C'est déjà la seconde que je met à la poubelle après seulement 6 trous percés sur une plaque de bois contre-plaqué de 6 mm. Les dents se tordent et le pas de vis de l'axe de guidage, avec les vibrations, ne résiste pas .... surtout ne pas acheter !! Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
leroymerlin.fr

- Wolfcrafta
04 kwietnia 2023

Witaj JulienDayre, przykro nam, że nasz produkt nie przyniósł Ci pełnej satysfakcji. Pomimo całej staranności, jaką przykładamy do wytwarzania naszych produktów i kontroli jakości przeprowadzanych w całym łańcuchu dostaw, czasami pojawia się wada. Nie wahaj się skontaktować z obsługą posprzedażową swojego sklepu. Dobry dzień!

- Wolfcrafta Witaj JulienDayre, przykro nam, że nasz produkt nie przyniósł Ci pełnej satysfakcji. Pomimo całej staranności, jaką przykładamy do wytwarzania naszych produktów i kontroli jakości przeprowadzanych w całym łańcuchu dostaw, czasami pojawia się wada. Nie wahaj się skontaktować z obsługą posprzedażową swojego sklepu. Dobry dzień! - Wolfcraft Bonjour JulienDayre, nous sommes désolés que notre produit ne vous ai pas apporté entière satisfaction. Malgré tout le soin que nous apportons à la fabrication de nos produits et aux contrôles qualité effectués sur toute la chaîne d’approvisionnement, il arrive qu'un défaut apparaisse. N'hésitez pas à vous rapprocher du service après-vente de votre magasin. Bonne journée! Zobacz oryginalną odpowiedź Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną odpowiedź
JulienDayre
1
yes
10 marca 2023
Absolument éviter
Scie de très mauvaise qualité. C'est déjà la seconde que je met à la poubelle après seulement 6 trous percés sur une plaque de bois contre-plaqué de 6 mm. Les dents se tordent et le pas de vis de l'axe de guidage, avec les vibrations, ne résiste pas .... surtout ne pas acheter !!
0
0
no
Absolutnie unikaj
Bardzo słaba jakość piły. To już drugi egzemplarz, który wyrzuciłem do kosza po zaledwie 6 dziurkach wywierconych w płycie ze sklejki 6mm. Zęby się skręcają, a gwint osi prowadzącej przy wibracjach nie stawia oporu....szczególnie nie kupuj!!
leroymerlin.fr