• Zintegrowany z platformą : Tak
  • Napięcie (w V) : 18
  • Długość ostrza (w cm) : 20
Numer artykułu: 86163941 86163941

Nożyce akumulatorowe Solo Ryobi RY18GSA-0 18V

Zobacz szczegóły produktu

399 PLN

Sprzedany 399 zł za szt.

Raty 0% z
Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do punktu odbioru od 9,99 zł
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 8,99 zł

Nożyce do trawy i krzewów akumulatorowe RY18GSA-0. Wersja bez akumulatora i ładowarki.

do podcinania trawy i krzewów

Wszechstronność i wydajność - dzięki dwóm ostrzom z hartowanej stali można zadbać o schludny wygląd trawy i krzewów, a duża prędkość oznacza szybsze koszenie i przycinanie. • Łatwość i komfort - beznarzędziowa wymiana ostrza, a także brak przewodu i lekkość nożyc gwarantują wyjątkową wygodę użytkowania. • Trwałość i wytrzymałość - dzięki zastosowaniu nowoczesnych, najwyższej jakości materiałów nożyce do krzewów i trawy RYOBI 18V ONE+ posłużą o wiele dłużej niż inne tego typu narzędzia na rynku.


Twój produkt

2 produkty za  :

Sprzedany 887 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Nożyce akumulatorowe do żywopłotu
Akumulatorowa strugarka elektryczna
Nożyce akumulatorowe do żywopłotu
Nożyce akumulatorowe do żywopłotu
Nożyce akumulatorowe do żywopłotu
Zintegrowany z platformą
Tak
Tak
Tak
Tak
-
Marka produktu
RYOBI
RYOBI
BOSCH
EINHELL
BOSCH
Model produktu
RY18GSA-0
R18PL-0
EasyHedgeCut 18V-52
GE-CH 18/60 Li WS-Solo
AdvancedShear 18V-10
Pojemność akumulatora (w Ah)
Długość ostrza (w cm)
Napięcie (w V)
Rozstaw zębów (w mm)
Typ baterii
Czas ładowania do 100% (w min)
Re87
1
yes
25 kwietnia 2025
Ça coupe rien ! Les deux éléments ce détache
Nulle 😒
0
0
no
Niczego nie tnie! Dwa elementy odłączają się od siebie
Zerowe 😒
leroymerlin.fr
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/c401f7c9-f88f-5f83-a4b7-79da6cdeba67
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/1c4a6bdf-932d-5563-b5fd-c6016bba2d5c
jmh72
2
yes
05 czerwca 2023
HS après 1 an
malgré une faible utilisation le moteur fonctionne par à-coups et chauffe énormément le moteur doit etre hs utilisation pour taille topiaire je vais aller au sav
0
0
no
HS po 1 roku
mimo małego użytkowania silnik pracuje nierówno i strasznie się nagrzewa silnik musi być uszkodzony używać do przycinania topiary Mam zamiar udać się do serwisu posprzedażowego
leroymerlin.fr
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/19db7b4a-cd7e-5ddb-adc4-0031858e5318
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/52cf5867-9981-556c-8417-7e33f83ddab7

 

 

< >
×

3,8/5

Ogólna ocena: 3,5 gwiazdek na 5

45 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

SebR

Opinia dodana w dniu 30 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Doskonały produkt do przycinania i pielęgnacji małych żywopłotów i krzewów. Wygodny w użyciu z akumulatorami z moich innych narzędzi tej samej marki.

Doskonały produkt do przycinania i pielęgnacji małych żywopłotów i krzewów. Wygodny w użyciu z akumulatorami z moich innych narzędzi tej samej marki. Très bon produit pour tailler et travailler des petites haies et des buissons. Pratique avec les batteries de mes outils de la même marque. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
SebR
5
yes
30 maja 2026
Très bon produit pour tailler et travailler des petites haies et des buissons. Pratique avec les batteries de mes outils de la même marque.
0
0
no
Doskonały produkt do przycinania i pielęgnacji małych żywopłotów i krzewów. Wygodny w użyciu z akumulatorami z moich innych narzędzi tej samej marki.
leroymerlin.fr

Gael60

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 19 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Bardzo dobre cięcie bez zaczepiania, duża autonomia przy zasilaniu małym akumulatorem 2Ah, bardzo przydatne do żywopłotów ozdobnych.

Bardzo dobre cięcie bez zaczepiania, duża autonomia przy zasilaniu małym akumulatorem 2Ah, bardzo przydatne do żywopłotów ozdobnych. Très bonne coupe sans achage, bonne automie sur petite batterie 2Ah convient très bien pour des haie d'ornement. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Gael60
5
yes
19 maja 2026
Très bonne coupe sans achage, bonne automie sur petite batterie 2Ah convient très bien pour des haie d'ornement.
0
0
no
Bardzo dobre cięcie bez zaczepiania, duża autonomia przy zasilaniu małym akumulatorem 2Ah, bardzo przydatne do żywopłotów ozdobnych.
leroymerlin.fr

samak

Opinia dodana w dniu 16 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Jestem kobietą i to urządzenie ułatwiło mi życie. Jest łatwe w konfiguracji, lekkie i fantastycznie się je obsługuje.

Jestem kobietą i to urządzenie ułatwiło mi życie. Jest łatwe w konfiguracji, lekkie i fantastycznie się je obsługuje. Je suis une femme et cette appareil ma facilité la vie simple à mettre en marche ,léger la manipulation est extra super. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
samak
5
yes
16 maja 2026
Je suis une femme et cette appareil ma facilité la vie simple à mettre en marche ,léger la manipulation est extra super.
0
0
no
Jestem kobietą i to urządzenie ułatwiło mi życie. Jest łatwe w konfiguracji, lekkie i fantastycznie się je obsługuje.
leroymerlin.fr

jbongiov

Opinia dodana w dniu 07 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 2 gwiazdek na 5
2 / 5

To narzędzie jest bardzo przeciętne. Z małym ostrzem (do podkaszarki do trawy) radzi sobie całkiem nieźle, ale długie ostrze to katastrofa, bo robi, co chce: zaczyna ciąć poprawnie, po kilku minutach hałasuje i przestaje ciąć. Nie da się ustalić przyczyny. To ostrze jest zatem bezużyteczne, ponieważ jest zawodne. Cały plastikowy układ napędowy nie budzi zaufania co do jego jakości. Zamierzam zwrócić je do Leroy Merlin, ale biorąc pod uwagę liczbę użytkowników, którzy mieli ten sam problem, wątpię, żebym dostał zamiennik tego samego produktu. Kupiłem je, ponieważ mam już wydajne narzędzia Ryobi z tymi samymi akumulatorami i nie chciałbym zmieniać marki.

To narzędzie jest bardzo przeciętne. Z małym ostrzem (do podkaszarki do trawy) radzi sobie całkiem nieźle, ale długie ostrze to katastrofa, bo robi, co chce: zaczyna ciąć poprawnie, po kilku minutach hałasuje i przestaje ciąć. Nie da się ustalić przyczyny. To ostrze jest zatem bezużyteczne, ponieważ jest zawodne. Cały plastikowy układ napędowy nie budzi zaufania co do jego jakości. Zamierzam zwrócić je do Leroy Merlin, ale biorąc pod uwagę liczbę użytkowników, którzy mieli ten sam problem, wątpię, żebym dostał zamiennik tego samego produktu. Kupiłem je, ponieważ mam już wydajne narzędzia Ryobi z tymi samymi akumulatorami i nie chciałbym zmieniać marki. Appareil très moyen. Il fait son travail pour ce qui est de la petite lame (coupe herbe) mais pour le lame longue, c'est une calamité car elle fait ce qu'elle veut : elle commence par couper correctement puis, après quelques minutes, dégage un bruit important pour ne plus rien couper. Impossible d'en déterminer la cause. Cette lame est donc inutilisable car non fiable. Tout l'entrainement en plastique n'inspire pas la qualité. Je vais le rapporter chez Leroy mais compte tenu des utilisateurs qui ont eu le même problème, et il y en a quelques-uns, j'ai des doutes quant au résultat d'un échange pour le même produit. Je l'ai acheté parce que j'ai déjà des outils Ryobi performants avec les même accus et ça m'embêterait de changer de marque. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
jbongiov
2
yes
07 maja 2026
Appareil très moyen. Il fait son travail pour ce qui est de la petite lame (coupe herbe) mais pour le lame longue, c'est une calamité car elle fait ce qu'elle veut : elle commence par couper correctement puis, après quelques minutes, dégage un bruit important pour ne plus rien couper. Impossible d'en déterminer la cause. Cette lame est donc inutilisable car non fiable. Tout l'entrainement en plastique n'inspire pas la qualité. Je vais le rapporter chez Leroy mais compte tenu des utilisateurs qui ont eu le même problème, et il y en a quelques-uns, j'ai des doutes quant au résultat d'un échange pour le même produit. Je l'ai acheté parce que j'ai déjà des outils Ryobi performants avec les même accus et ça m'embêterait de changer de marque.
0
0
no
To narzędzie jest bardzo przeciętne. Z małym ostrzem (do podkaszarki do trawy) radzi sobie całkiem nieźle, ale długie ostrze to katastrofa, bo robi, co chce: zaczyna ciąć poprawnie, po kilku minutach hałasuje i przestaje ciąć. Nie da się ustalić przyczyny. To ostrze jest zatem bezużyteczne, ponieważ jest zawodne. Cały plastikowy układ napędowy nie budzi zaufania co do jego jakości. Zamierzam zwrócić je do Leroy Merlin, ale biorąc pod uwagę liczbę użytkowników, którzy mieli ten sam problem, wątpię, żebym dostał zamiennik tego samego produktu. Kupiłem je, ponieważ mam już wydajne narzędzia Ryobi z tymi samymi akumulatorami i nie chciałbym zmieniać marki.
leroymerlin.fr

Phil

Opinia dodana w dniu 05 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Uzupełnienie mojej oferty RYOBI. Zadowolony z drobnych prac ogrodniczych.

Uzupełnienie mojej oferty RYOBI. Zadowolony z drobnych prac ogrodniczych. Pour compléter ma gamme RYOBI. Satisfait pour les petits travaux de jardinage. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Phil
5
yes
05 maja 2026
Pour compléter ma gamme RYOBI. Satisfait pour les petits travaux de jardinage.
0
0
no
Uzupełnienie mojej oferty RYOBI. Zadowolony z drobnych prac ogrodniczych.
leroymerlin.fr

Simona

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 07 kwietnia 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Super

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Simona
5
no
07 kwietnia 2026
Super
0
0
no

wozik01

Opinia dodana w dniu 29 marca 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Bardzo dobry sprzęt. Mam kilka urządzeń ONE + więc nie mogło być inaczej. Muszę tylko kupić baterię 2 bo 4 jest za ciężka. Jeśli chodzi o urządzenie to trawy ozdobne nie stanowią dla niego oroblemu. Polecam

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

wozik01
5
no
29 marca 2026
Świetny sprzęt
Bardzo dobry sprzęt. Mam kilka urządzeń ONE + więc nie mogło być inaczej. Muszę tylko kupić baterię 2 bo 4 jest za ciężka. Jeśli chodzi o urządzenie to trawy ozdobne nie stanowią dla niego oroblemu. Polecam
0
0
no