Numer artykułu: 43827630 67942805

Noga meblowa 3 x 30 cm czarna Hettich

Zobacz szczegóły produktu

26,29 PLN

Sprzedany 26,29 zł za szt.

Warianty

Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie

Logo marki HETTICH

Noga meblowa 3 x 30 cm czarna Hettich to uniwersalne akcesorium, które sprawdzi się przy naprawach lub budowie mebli, elementów wyposażenia wnętrz czy urządzeń warsztatowych. Łatwy montaż dzięki zastosowaniu zintegrowanej płytki montażowej, polega jedynie na użyciu czterech śrub lub wkrętów (brak w zestawie). Po zastosowaniu dodatkowej wkręcanej stopki, noga zyskuje możliwość regulacji wysokości. Produkty dostępne w kolorach czarnym, białym i srebrnym, i długościach od 10 do 70 cm. Możliwość zakupu nóżki o przekroju okrągłym lub kwadratowym.

Przy zastosowaniu stopki regulującej obciążenie maksymalne nogi wynosi 10 kg.


Twój produkt

(10)
Leroy Merlin Sprzedawany przez LEROY MERLIN

  Zamów i odbierz za 2 godziny w sklepie

  Sprawdź dostępność w sklepie

Sprzedany 26,29 zł za szt.

2 produkty za  :

Sprzedany 44,48 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Nóżka meblowa
Nóżka meblowa
Noga meblowa
Nóżka meblowa
Noga meblowa
Przeznaczenie
Stolik kawowy
Stolik kawowy
Stół
Do mebla
Stół
Sposób montażu
Do przykręcenia z płytką
Do przykręcenia z płytką
Do przykręcenia z płytką
Do przykręcenia
Do przykręcenia z płytką
Wysokość maksymalna (w cm)
30
30
70
20
80
Wysokość minimalna (w cm)
Szerokość (w mm)
Głębokość (w cm)
Średnica (w mm)
Rodzina kolorów
Kolor

 

 

< >
×

4,3/5

Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5

10 Liczba opinii

70% klientów poleca ten produkt

Twoja opinia została uwzględniona!

Opinia

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 31 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Porządna noga. Dobrze się prezentuje

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Opinia
5
no
31 maja 2026
Porządna noga. Dobrze się prezentuje
0
0
no

Regsan

Opinia dodana w dniu 18 kwietnia 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Zamontowanie półki pod drukarkę okazało się idealnym rozwiązaniem.

Zamontowanie półki pod drukarkę okazało się idealnym rozwiązaniem. Fixation d'une étagère support de mon imprimante, idéal.  Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Regsan
5
yes
18 kwietnia 2026
Fixation d'une étagère support de mon imprimante, idéal. 
0
0
no
Zamontowanie półki pod drukarkę okazało się idealnym rozwiązaniem.
leroymerlin.fr

cath

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 17 października 2025


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Idealny do zabezpieczania wiszących mebli łazienkowych

simple efficace Idealny do zabezpieczania wiszących mebli łazienkowych proste i skuteczne Parfait pour sécuriser le meuble salle de bain suspendu Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
cath
5
yes
17 października 2025
simple efficace
Parfait pour sécuriser le meuble salle de bain suspendu
0
0
no
proste i skuteczne
Idealny do zabezpieczania wiszących mebli łazienkowych
leroymerlin.fr

Didier

Opinia dodana w dniu 07 kwietnia 2025


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Szkoda, że nie można regulować wysokości.

Montage facile Szkoda, że nie można regulować wysokości. Łatwy montaż Dommage que l'on ne puisse pas régler la hauteur Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Didier
4
yes
07 kwietnia 2025
Montage facile
Dommage que l'on ne puisse pas régler la hauteur
0
0
no
Łatwy montaż
Szkoda, że nie można regulować wysokości.
leroymerlin.fr

Marco55

Opinia dodana w dniu 28 listopada 2022


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Bardzo praktyczny na niewielki mebel domowy.

Très pratique. Bardzo praktyczny na niewielki mebel domowy. Bardzo wygodne. Très pratique pour un petit meuble maison. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Marco55
5
yes
28 listopada 2022
Très pratique.
Très pratique pour un petit meuble maison.
0
0
no
Bardzo wygodne.
Bardzo praktyczny na niewielki mebel domowy.
leroymerlin.fr

Sergio

Opinia dodana w dniu 19 sierpnia 2021


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Noga jest na moim stole warsztatowym, zupełnie mi to nie pasuje

Pied non réglable Noga jest na moim stole warsztatowym, zupełnie mi to nie pasuje Stopka bez regulacji Le pied est sur mon établi il ne me convient pas du tout Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Sergio
1
yes
19 sierpnia 2021
Pied non réglable
Le pied est sur mon établi il ne me convient pas du tout
0
0
no
Stopka bez regulacji
Noga jest na moim stole warsztatowym, zupełnie mi to nie pasuje
leroymerlin.fr

magia

Opinia dodana w dniu 18 maja 2021


Ogólna ocena: 3 gwiazdek na 5
3 / 5

podpora u góry jest trochę słaba i ma tendencję do wyginania się. Próbowałem zamontować tylko 2 śruby ale nie trzyma.

il supporto in alto è un po' debole podpora u góry jest trochę słaba i ma tendencję do wyginania się. Próbowałem zamontować tylko 2 śruby ale nie trzyma. wsparcie na górze jest trochę słabe il supporto in alto è un po' debole e tende a piegarsi. Ho provato a montare solo 2 viti ma non tiene. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.it

leroymerlin.it
leroymerlin.it

Mauro - Narzędzie
08 czerwca 2021

Cześć Magia, dziękujemy za Twoją relację dotyczącą naszej nogi Hettich. Przesłaliśmy Twoją opinię do naszego dostawcy w celu przeprowadzenia odpowiednich kontroli i poprawek. Przypominam, że jeśli nie będziesz zadowolony z produktu, masz możliwość skorzystania z naszej polityki zwrotów w dowolnym najbliższym sklepie. Jeszcze raz dziękujemy za cenne uwagi.

Mauro - Narzędzie Cześć Magia, dziękujemy za Twoją relację dotyczącą naszej nogi Hettich. Przesłaliśmy Twoją opinię do naszego dostawcy w celu przeprowadzenia odpowiednich kontroli i poprawek. Przypominam, że jeśli nie będziesz zadowolony z produktu, masz możliwość skorzystania z naszej polityki zwrotów w dowolnym najbliższym sklepie. Jeszcze raz dziękujemy za cenne uwagi. Mauro - Ferramenta ciao Magia, ti ringraziamo per la tua segnalazione sulla nostra gamba Hettich. Abbiamo provveduto a inoltrare il tuo feedback al nostro fornitore per le opportune verifiche e correzioni. Ti ricordo che, qualora il prodotto non ti soddisfacesse hai la possibilità di usufruire della nostra politica reso in qualsiasi negozio a te più vicino. Grazie ancora per i tuoi preziosi feedback. Zobacz oryginalną odpowiedź Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną odpowiedź
magia
3
yes
18 maja 2021
il supporto in alto è un po' debole
il supporto in alto è un po' debole e tende a piegarsi. Ho provato a montare solo 2 viti ma non tiene.
0
0
no
wsparcie na górze jest trochę słabe
podpora u góry jest trochę słaba i ma tendencję do wyginania się. Próbowałem zamontować tylko 2 śruby ale nie trzyma.
leroymerlin.it