Pupitas
5
yes
yes
07 kwietnia 2026
Compré el producto porque me lo recomendó un vecino y la verdad es que no huele nada.
0
0
no
Kupiłam ten produkt, ponieważ poleciła mi go sąsiadka i prawda jest taka, że w ogóle nie śmierdzi.
https://www.leroymerlin.es/productos/bidon-de-parafina-toyotomi-plus-20-l-19304194.html
leroymerlin.es
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/fd9e955b-f667-593c-9391-47790866aab3
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/b5246d0f-95f9-5da9-8612-db44a21446ce
https://video.api.bazaarvoice.com/fea0859c-3b48-46f9-b66f-d0898cd3315a/video/movie.mp4
VIDEO
https://video.api.bazaarvoice.com/fea0859c-3b48-46f9-b66f-d0898cd3315a/thumbnail/image-00001.png
https://video.api.bazaarvoice.com/fea0859c-3b48-46f9-b66f-d0898cd3315a/video/movie.vtt
NNMV
5
yes
yes
14 stycznia 2026
Lo compré para calentar el salón de 50 m2 y calienta más que la caldera. Es un perfecto complemento de la chimenea
0
0
no
Kupiłem go, żeby ogrzać mój salon o powierzchni 50 m² i grzeje lepiej niż kocioł. To idealne uzupełnienie kominka.
https://www.leroymerlin.es/productos/bidon-de-parafina-toyotomi-plus-20-l-19304194.html
leroymerlin.es
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/5500c6f9-e593-5eed-b331-8697e233c4d1
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/384ad5b7-e0e8-5976-9451-575316c4480d
José M.G.F.
5
yes
yes
26 listopada 2025
Compro este producto para calentar mi casa.
0
0
no
Kupuję ten produkt, aby ogrzać dom.
https://www.leroymerlin.es/productos/bidon-de-parafina-toyotomi-plus-20-l-19304194.html
leroymerlin.es
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/61b72cb1-f4cf-5c55-9518-ad8789194c02
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/b83b63b5-a2d8-5ce4-ac87-f75cdf3ff4e6
Rosajose
5
yes
yes
07 września 2023
Buen producto
Calidad y precio , lo estoy usando varios inviernos, calienta muy bien
0
0
no
Dobry produkt
Jakość i cena, używam go od kilku zim, bardzo dobrze grzeje
https://www.leroymerlin.es/productos/bidon-de-parafina-toyotomi-plus-20-l-19304194.html
leroymerlin.es
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/cfe9ffab-17a7-57f3-8516-4700e1a7efeb
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/3ec49914-01c4-514a-9e96-fb189d3eac52
Camelia79b
5
yes
yes
22 listopada 2021
Compro siempre la misma marca
Huele un poco al encender y apagar . La uso para una estufa eléctrica y para una de mecha . La de mecha casi que suelta gases que la eléctrica . En cuanto al precio , es lo más asequible que encontré, en comparación con otros negocios
0
0
no
Zawsze kupuję tę samą markę
Przy włączaniu i wyłączaniu trochę śmierdzi. Używam go do kuchenki elektrycznej i pieca knotowego. Knot prawie uwalnia gazy niż elektryczny. Jeśli chodzi o cenę, jest ona najtańsza, jaką znalazłem w porównaniu do innych firm
https://www.leroymerlin.es/productos/bidon-de-parafina-toyotomi-plus-20-l-19304194.html
leroymerlin.es
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/15089bb2-1351-5a74-b199-1210575bf5aa
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/55300f0e-837a-5f10-bf4e-201a1bf391ee
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/69d7e687-c364-5c1f-b50f-d5c984d49e70
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZXM/f8e5f1e9-946b-5d3f-af61-f36010066986