• Ilość programów : 2
  • Szerokość (w cm) : 12.6
  • Głębokość (w cm) : 5.92
Numer artykułu: 84586356 84586356

Monitor poboru energii LEXMAN

Zobacz szczegóły produktu

69,90 PLN

Sprzedany 69,90 zł za szt.

Warianty

Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do punktu odbioru od 9,99 zł
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 8,99 zł
  •  
    W 1-2 dni robocze do domu od 99 zł

Wewnętrzny monitor poboru energii Lexman pozwalający kontrolować zużycie prądu w czasie rzeczywistym. Urządzenie posiada funkcję dzięki której po wpisaniu ceny prądu za kWh otrzymujemy na bieżąco informację o kosztach zużycia. Produkt jest łatwy w użyciu, posiada wyraźny ekran LCD oraz klawiaturę. Monitor przyda się by kontrolować zużycie prądu przez lodówkę, grzejnik elektryczny lub każde inne urządzenie elektryczne o mocy maksymalnej 3600W. Produkt posiada 2 lata gwarancji.


Twój produkt

(24)
Leroy Merlin Sprzedawany przez LEROY MERLIN

  Zamów i odbierz za 2 godziny w sklepie

  Dostawa jutro

  Sprawdź dostępność w sklepie

Sprzedany 69,90 zł za szt.

(7)
Leroy Merlin Sprzedawany przez LEROY MERLIN

  Zamów i odbierz za 2 godziny w sklepie

  Dostawa jutro

  Sprawdź dostępność w sklepie

Sprzedany 77,49 zł za szt.

2 produkty za  :

Sprzedany 147,39 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Głębokość (w cm)
5.92
6
5.2
Ilość programów
2
-
1
Rodzina kolorów
Biały
Różnokolorowy
Biały
Typ produktu
Gniazdo z programatorem
Gniazdo z programatorem
Gniazdo z programatorem
Marka produktu
Zaza72
1
yes
19 czerwca 2024
Prise digitale lexman consommation électrique
Nulle écran mal éclairé notice explicative pas adaptée et sur internet on ne trouve rien produits absolument inutile et vraiment trop chère pour ce que c'est
0
0
no
Pobór mocy w gnieździe cyfrowym Lexman
Żadnych słabo oświetlonych ekranów, nieodpowiednich instrukcji objaśniających, a w Internecie nic nie można znaleźć, absolutnie bezużyteczne produkty i naprawdę za drogie jak na to, czym są
leroymerlin.fr
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/74de115e-fba9-55ae-a143-61e42a9a1c05
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/6bd3779a-bfb2-5a0c-b082-0730c89335fa
944Oliv
5
yes
13 stycznia 2024
Indispensable pour surveiller sa conso electr
Appareil très complet (Volts, Watts, Ampères et surtout KwH) pour surveiller la consommation réelle par exemple d'un chauffage d'appoint. En effet le chauffage est indiqué faire 2000W mais c'est un maximum et ne reflète pas la conso réelle. Il a 2 positions: grâce à cet appareil je sais précisément la conso de la position la + faible au Watt près. Appareil indispensable. Très satisfait et en + cet appareil est design.
0
0
no
Niezbędne do monitorowania zużycia energii elektrycznej
Bardzo kompletne urządzenie (wolty, waty, ampery, a zwłaszcza kWh) do monitorowania rzeczywistego zużycia, na przykład ogrzewania dodatkowego. W rzeczywistości moc ogrzewania jest wskazywana na 2000 W, ale jest to wartość maksymalna i nie odzwierciedla rzeczywistego zużycia. Posiada 2 pozycje: dzięki temu urządzeniu dokładnie znam zużycie najniższej pozycji z dokładnością do najbliższego wata. Niezbędne urządzenie. Bardzo zadowolony, a ponadto to urządzenie jest designerskie.
leroymerlin.fr
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/5889c480-935e-5c01-84b5-06dd560275d1
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/9411747e-0d49-5538-8b83-b037c4654ab7
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/07795a8e-e2f2-584c-ad49-3c2114e578d5
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4tZnI/a9b73e98-37f0-513f-9382-473fa5574ffc

 

 

< >
×

2,9/5

Ogólna ocena: 2,5 gwiazdek na 5

24 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

bjc7890

Opinia dodana w dniu 09 marca 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Kupiłem ten produkt, aby monitorować zużycie energii podczas ładowania pojazdu elektrycznego.

Kupiłem ten produkt, aby monitorować zużycie energii podczas ładowania pojazdu elektrycznego. J'ai acheté ce produit pour contrôler la consommation de recharge d'un véhicule électrique Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
bjc7890
4
yes
09 marca 2026
J'ai acheté ce produit pour contrôler la consommation de recharge d'un véhicule électrique
0
0
no
Kupiłem ten produkt, aby monitorować zużycie energii podczas ładowania pojazdu elektrycznego.
leroymerlin.fr

Kwiatek

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 01 marca 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 3 gwiazdek na 5
3 / 5

Trudna obsługa. Brak podświetlenia. Mrugający wyświetlacz.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Kwiatek
3
no
01 marca 2026
Trudna obsluga
Trudna obsługa. Brak podświetlenia. Mrugający wyświetlacz.
0
0
no

Michel_K

Opinia dodana w dniu 19 lutego 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Doskonałe narzędzie do analizy zużycia energii, a także do monitorowania poziomu naładowania baterii urządzenia przenośnego, które nie posiada wbudowanego wskaźnika.

Doskonałe narzędzie do analizy zużycia energii, a także do monitorowania poziomu naładowania baterii urządzenia przenośnego, które nie posiada wbudowanego wskaźnika. Un excellent outil pour analyser la consommation électrique mais aussi pour suivre le niveau de charge de la batterie d'un appareil portatif non pourvu d'un indicateur Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Michel_K
5
yes
19 lutego 2026
Un excellent outil pour analyser la consommation électrique mais aussi pour suivre le niveau de charge de la batterie d'un appareil portatif non pourvu d'un indicateur
0
0
no
Doskonałe narzędzie do analizy zużycia energii, a także do monitorowania poziomu naładowania baterii urządzenia przenośnego, które nie posiada wbudowanego wskaźnika.
leroymerlin.fr

Laurent

Opinia dodana w dniu 15 lutego 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 3 gwiazdek na 5
3 / 5

Cześć, to urządzenie jest świetnie zaprojektowane; można nim mierzyć wszystko, łącznie z poborem prądu. Jestem jednak rozczarowany, ponieważ jego ekran jest mało czytelny i nie ma podświetlenia, a cyfry są małe; do ich odczytania potrzebna jest lupa. Szkoda.

Cześć, to urządzenie jest świetnie zaprojektowane; można nim mierzyć wszystko, łącznie z poborem prądu. Jestem jednak rozczarowany, ponieważ jego ekran jest mało czytelny i nie ma podświetlenia, a cyfry są małe; do ich odczytania potrzebna jest lupa. Szkoda. Bonjour cet appareil et bien conçu on peut tout mesurer avec pour sa consommation d'électricité mais je regrette car son écran n'est pas bien lisible et pas éclairé non plus et les chiffres sont petits il faut une loupe pour arriver à lire c est dommage Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
leroymerlin.fr

Guillaume - Wydział Elektryczny i Hydrauliki
18 lutego 2026

Witaj Laurent, dziękujemy za opinię na temat naszego produktu. Ekran nie jest podświetlany, a tekst jest mały. Weźmiemy pod uwagę Twoje uwagi i wprowadzimy ulepszenia w przyszłości. Miłego dnia!

Guillaume - Wydział Elektryczny i Hydrauliki Witaj Laurent, dziękujemy za opinię na temat naszego produktu. Ekran nie jest podświetlany, a tekst jest mały. Weźmiemy pod uwagę Twoje uwagi i wprowadzimy ulepszenia w przyszłości. Miłego dnia! Guillaume - Rayon Electricite-plomberie Bonjour Laurent, merci pour votre retour sur notre produit. En effet, l'écran n'est pas rétroéclairé et le texte est petit, nous prenons en compte vos remarques pour les améliorations futures. Belle journée à vous ! Zobacz oryginalną odpowiedź Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną odpowiedź
Laurent
3
yes
15 lutego 2026
Bonjour cet appareil et bien conçu on peut tout mesurer avec pour sa consommation d'électricité mais je regrette car son écran n'est pas bien lisible et pas éclairé non plus et les chiffres sont petits il faut une loupe pour arriver à lire c est dommage
0
0
no
Cześć, to urządzenie jest świetnie zaprojektowane; można nim mierzyć wszystko, łącznie z poborem prądu. Jestem jednak rozczarowany, ponieważ jego ekran jest mało czytelny i nie ma podświetlenia, a cyfry są małe; do ich odczytania potrzebna jest lupa. Szkoda.
leroymerlin.fr

Jean-Luc

Opinia dodana w dniu 28 stycznia 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 2 gwiazdek na 5
2 / 5

Kupiłem ten produkt, aby monitorować zużycie energii elektrycznej w kilku gniazdkach w domu. Ekran jest niepodświetlony i bardzo trudny do odczytania (nawet w biały dzień). Nie polecam tego produktu.

Kupiłem ten produkt, aby monitorować zużycie energii elektrycznej w kilku gniazdkach w domu. Ekran jest niepodświetlony i bardzo trudny do odczytania (nawet w biały dzień). Nie polecam tego produktu. J'ai acheté ce produit pour voir ma consommation d'énergie électrique sur plusieurs prises de mon habitation. Écran non éclairé et une très mauvaise lisibilité ( même en plein jour) . Je déconseille ce produit.  Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
leroymerlin.fr

Fanny - Wydział Elektryczny i Hydrauliki
04 lutego 2026

Witaj Jean-Luc, przykro mi słyszeć o Twojej sytuacji. Możesz skontaktować się z działem obsługi klienta w swoim sklepie, zabierając ze sobą paragon, aby omówić to z moimi współpracownikami. Miłego dnia.

Fanny - Wydział Elektryczny i Hydrauliki Witaj Jean-Luc, przykro mi słyszeć o Twojej sytuacji. Możesz skontaktować się z działem obsługi klienta w swoim sklepie, zabierając ze sobą paragon, aby omówić to z moimi współpracownikami. Miłego dnia. Fanny - Rayon Electricite-Plomberie Bonjour Jean-Luc, je regrette de lire la situation que vous rencontrez. Vous pouvez vous rapprocher du SAV de votre magasin, muni de votre ticket de caisse, pour en échanger avec mes collègues. Belle journée. Zobacz oryginalną odpowiedź Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną odpowiedź
Jean-Luc
2
yes
28 stycznia 2026
J'ai acheté ce produit pour voir ma consommation d'énergie électrique sur plusieurs prises de mon habitation. Écran non éclairé et une très mauvaise lisibilité ( même en plein jour) . Je déconseille ce produit. 
0
0
no
Kupiłem ten produkt, aby monitorować zużycie energii elektrycznej w kilku gniazdkach w domu. Ekran jest niepodświetlony i bardzo trudny do odczytania (nawet w biały dzień). Nie polecam tego produktu.
leroymerlin.fr

Jacek

Opinia dodana w dniu 28 marca 2025


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Bardzo mała czytelność jednostek na wyświetlaczu i dlatego nie wiadomo czego dotyczy wyświetlana wartość. Nie ma możliwości zresetowania wyłącznie stanu liczników - jeśli chcesz zresetować licznik to również resetujesz datę i godzinę i trzeba je ustawiać od nowa co jest irytujące. Nie polecam, w niższej cenie można kupić zdecydowanie lepszy monitor energii. Nie polecam, zakup był błędem.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Jacek
1
no
28 marca 2025
Bardzo mała czytelność jednostek na wyświetlaczu i dlatego nie wiadomo czego dotyczy wyświetlana wartość. Nie ma możliwości zresetowania wyłącznie stanu liczników - jeśli chcesz zresetować licznik to również resetujesz datę i godzinę i trzeba je ustawiać od nowa co jest irytujące. Nie polecam, w niższej cenie można kupić zdecydowanie lepszy monitor energii. Nie polecam, zakup był błędem.
1
0
no

Pg54

Opinia dodana w dniu 05 grudnia 2024


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Dobre, ale przed użyciem usuń zakładkę baterii, ponieważ nie jest to określone

Facile d’emploi Dobre, ale przed użyciem usuń zakładkę baterii, ponieważ nie jest to określone Łatwy w użyciu Bien mais enlever languette pile avant emploi car non stipulé Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Pg54
4
yes
05 grudnia 2024
Facile d’emploi
Bien mais enlever languette pile avant emploi car non stipulé
0
0
no
Łatwy w użyciu
Dobre, ale przed użyciem usuń zakładkę baterii, ponieważ nie jest to określone
leroymerlin.fr