tj. 19,96 zł
/ metr
tj. Sprzedany 19,96 zł
za metr
Twoja opinia
2
Opinie są subiektywnymi wypowiedziami użytkowników na temat Produktów
i są widoczne dla wszystkich odwiedzających Serwis. Do wystawienia
opinii nie jest konieczne nabycie lub używanie Produktu, za wyjątkiem
opinii oznaczonych opisem „Zweryfikowany zakup” i „Klubowicz” Leroy Merlin nie weryfikuje czy publikowane opinie
pochodzą od konsumentów, którzy używali danego Produktu lub go nabyli.
Osoba, która wystawiała opinie ponosi odpowiedzialność za treść
opinii.
Dowiedz się więcej
edlac
1
no
yes
09 września 2025
je ne recommande pas
quand on veut couper l’embout avec un cutter, les embouts se cassent.
ne pouvant faire le mélange correctement, je ne peux pas donner mon avis sur la qualité du produit
0
0
no
Nie polecam
Próba odcięcia końcówki obcinakiem kończy się złamaniem końcówki. Nie można jej prawidłowo wymieszać, więc nie mogę wypowiedzieć się na temat jakości produktu.
Nie możesz dodać opinii, jeśli nie kupiłeś produktu. Przejdź do swojego konta klienta, aby sprawdzić historię zakupów.
2,4/5
Ogólna ocena: 2 gwiazdek na 5
9 Liczba opinii
Filtr
Twoja opinia została uwzględniona!
edlac
Opinia dodana w dniu 09 września 2025
Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5
Próba odcięcia końcówki obcinakiem kończy się złamaniem końcówki. Nie można jej prawidłowo wymieszać, więc nie mogę wypowiedzieć się na temat jakości produktu.
je ne recommande pasPróba odcięcia końcówki obcinakiem kończy się złamaniem końcówki. Nie można jej prawidłowo wymieszać, więc nie mogę wypowiedzieć się na temat jakości produktu.Nie polecamquand on veut couper l’embout avec un cutter, les embouts se cassent.
ne pouvant faire le mélange correctement, je ne peux pas donner mon avis sur la qualité du produitZobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia
quand on veut couper l’embout avec un cutter, les embouts se cassent.
ne pouvant faire le mélange correctement, je ne peux pas donner mon avis sur la qualité du produit
0
0
no
Nie polecam
Próba odcięcia końcówki obcinakiem kończy się złamaniem końcówki. Nie można jej prawidłowo wymieszać, więc nie mogę wypowiedzieć się na temat jakości produktu.
To spawanie na zimno spełniło moje oczekiwania: uszczelniło przeciek w stalowym zbiorniku pompy wspomagającej wodę deszczową.
Łatwe do wdrożenia i zastosowania.
Z drugiej strony, moim zdaniem opakowanie ma pewną wadę, przynajmniej na podstawie mojego doświadczenia: tak, trzeba wymieszać oba składniki w równych proporcjach, ale strzykawki nie są napełnione równomiernie. Musiałem opróżnić znaczną część jednej z rurek, zanim zobaczyłem, jak wysuwa się z niej drugi element. Cóż za marnotrawstwo produktu biorąc pod uwagę cenę!
Ponadto dołączona nakładka na klawisz nie jest zbyt dobrze uformowana, znajdują się na niej plastikowe zadziory. Z trudem zatyka rurki i aby go wcisnąć, trzeba usunąć zadziory z kołków.
Powód mojej oceny 4*
Produit très efficaceTo spawanie na zimno spełniło moje oczekiwania: uszczelniło przeciek w stalowym zbiorniku pompy wspomagającej wodę deszczową.
Łatwe do wdrożenia i zastosowania.
Z drugiej strony, moim zdaniem opakowanie ma pewną wadę, przynajmniej na podstawie mojego doświadczenia: tak, trzeba wymieszać oba składniki w równych proporcjach, ale strzykawki nie są napełnione równomiernie. Musiałem opróżnić znaczną część jednej z rurek, zanim zobaczyłem, jak wysuwa się z niej drugi element. Cóż za marnotrawstwo produktu biorąc pod uwagę cenę!
Ponadto dołączona nakładka na klawisz nie jest zbyt dobrze uformowana, znajdują się na niej plastikowe zadziory. Z trudem zatyka rurki i aby go wcisnąć, trzeba usunąć zadziory z kołków.
Powód mojej oceny 4*Bardzo skuteczny produktCette soudure à froid m'a rendu le service que j'attendais : boucher une fuite sur la cuve en acier d'un surpresseur pour eau de pluie.
Facile à mettre en œuvre et à appliquer.
En revanche, j'estime qu'il y a un bémol sur le conditionnement, du moins concernant ma propre expérience : il faut mélanger les deux composants à parts égales, certes, mais les tubes seringues n'étaient pas remplis également. J'ai dû écouler une partie non négligeable d'un des tubes avant de voir l'autre composant sortir de son tube. Quel gaspillage de produit eu égard au prix !
De plus, le bouchon détrompeur fourni n'est pas très bien moulé, il y a des bavures plastiques. Il bouche difficilement les tubes et il faut ébavurer les picots pour pouvoir l'enfoncer.
Raison de ma note 4* seulementZobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia
Cette soudure à froid m'a rendu le service que j'attendais : boucher une fuite sur la cuve en acier d'un surpresseur pour eau de pluie.
Facile à mettre en œuvre et à appliquer.
En revanche, j'estime qu'il y a un bémol sur le conditionnement, du moins concernant ma propre expérience : il faut mélanger les deux composants à parts égales, certes, mais les tubes seringues n'étaient pas remplis également. J'ai dû écouler une partie non négligeable d'un des tubes avant de voir l'autre composant sortir de son tube. Quel gaspillage de produit eu égard au prix !
De plus, le bouchon détrompeur fourni n'est pas très bien moulé, il y a des bavures plastiques. Il bouche difficilement les tubes et il faut ébavurer les picots pour pouvoir l'enfoncer.
Raison de ma note 4* seulement
0
0
no
Bardzo skuteczny produkt
To spawanie na zimno spełniło moje oczekiwania: uszczelniło przeciek w stalowym zbiorniku pompy wspomagającej wodę deszczową.
Łatwe do wdrożenia i zastosowania.
Z drugiej strony, moim zdaniem opakowanie ma pewną wadę, przynajmniej na podstawie mojego doświadczenia: tak, trzeba wymieszać oba składniki w równych proporcjach, ale strzykawki nie są napełnione równomiernie. Musiałem opróżnić znaczną część jednej z rurek, zanim zobaczyłem, jak wysuwa się z niej drugi element. Cóż za marnotrawstwo produktu biorąc pod uwagę cenę!
Ponadto dołączona nakładka na klawisz nie jest zbyt dobrze uformowana, znajdują się na niej plastikowe zadziory. Z trudem zatyka rurki i aby go wcisnąć, trzeba usunąć zadziory z kołków.
Powód mojej oceny 4*
Kupiłem ten produkt w zeszłym miesiącu i okazał się bardzo skuteczny, ponieważ otwory w moich czterech rynnach na poziomie rynny dachowej były całkowicie zablokowane. Bardzo odporne i niemal natychmiastowe!! dobrze wygładzone, nie wymaga szlifowania!!
produit vraiment très efficaceKupiłem ten produkt w zeszłym miesiącu i okazał się bardzo skuteczny, ponieważ otwory w moich czterech rynnach na poziomie rynny dachowej były całkowicie zablokowane. Bardzo odporne i niemal natychmiastowe!! dobrze wygładzone, nie wymaga szlifowania!!naprawdę bardzo skuteczny produktj'ai acheté ce produit le mois dernier, et il est très efficace car les trous dans mes 4 chaineaux au niveau de la gouttière de mon toit ont été bouchés complètement. Très résistant et quasi instantané!! bien lissé, pas besoin de poncer!!Zobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia
j'ai acheté ce produit le mois dernier, et il est très efficace car les trous dans mes 4 chaineaux au niveau de la gouttière de mon toit ont été bouchés complètement. Très résistant et quasi instantané!! bien lissé, pas besoin de poncer!!
0
0
no
naprawdę bardzo skuteczny produkt
Kupiłem ten produkt w zeszłym miesiącu i okazał się bardzo skuteczny, ponieważ otwory w moich czterech rynnach na poziomie rynny dachowej były całkowicie zablokowane. Bardzo odporne i niemal natychmiastowe!! dobrze wygładzone, nie wymaga szlifowania!!
Zakupiony przeze mnie produkt nie nadawał się do użytku ze względu na wyschnięcie. Jedna z tubek (produkt czarny) Nie da się wydobyć tego kleju. Opakowanie nie było otwierane, zakupione w Leroy Merlin w Chelles
Le produit est inefficace, perte de tempsZakupiony przeze mnie produkt nie nadawał się do użytku ze względu na wyschnięcie. Jedna z tubek (produkt czarny) Nie da się wydobyć tego kleju. Opakowanie nie było otwierane, zakupione w Leroy Merlin w ChellesProdukt nieskuteczny, strata czasuLe produit que j'ai acheté était inutilisable parce qu'il avait séché. Un des tubes (produit noir) Impossible à faire sortir cette colle. L'emballage n'était pas ouvert acheté à Leroy Merlin de ChellesZobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia
Le produit que j'ai acheté était inutilisable parce qu'il avait séché. Un des tubes (produit noir) Impossible à faire sortir cette colle. L'emballage n'était pas ouvert acheté à Leroy Merlin de Chelles
0
0
no
Produkt nieskuteczny, strata czasu
Zakupiony przeze mnie produkt nie nadawał się do użytku ze względu na wyschnięcie. Jedna z tubek (produkt czarny) Nie da się wydobyć tego kleju. Opakowanie nie było otwierane, zakupione w Leroy Merlin w Chelles
Kupiłem strzykawkę epoksydową od Leroy Merlin Chanlade, ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu nie było możliwości zmieszania 2 żywic. Czyli jedna z żywic była całkowicie sucha? Cóż, to nie działa.
Impossible à mélangerKupiłem strzykawkę epoksydową od Leroy Merlin Chanlade, ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu nie było możliwości zmieszania 2 żywic. Czyli jedna z żywic była całkowicie sucha? Cóż, to nie działa.Nie da się wymieszaćJ'ai acheté la seringue epoxy chez Leroy Merlin chancelade mais à ma grande surprise impossible de mélanger les 2 résines . Une des résines était complètement sèche donc ? Et bien ça ne fonctionne pas.Zobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia
J'ai acheté la seringue epoxy chez Leroy Merlin chancelade mais à ma grande surprise impossible de mélanger les 2 résines . Une des résines était complètement sèche donc ? Et bien ça ne fonctionne pas.
0
0
no
Nie da się wymieszać
Kupiłem strzykawkę epoksydową od Leroy Merlin Chanlade, ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu nie było możliwości zmieszania 2 żywic. Czyli jedna z żywic była całkowicie sucha? Cóż, to nie działa.
Kupiłem ten produkt, aby naprawić mały, bardzo wydajny wyciek z chłodnicy
Bon produitKupiłem ten produkt, aby naprawić mały, bardzo wydajny wyciek z chłodnicyDobry produktJ'ai acheté ce produit pour réparer petite fuite radiateur super efficaceZobacz oryginalną opinięPowrót do tłumaczenia