Wystąpił błąd podczas dodawania do koszyka
- Ekspozycja : Półcień / słońce
- Model produktu : Pozostałe rośliny śródziemnomorskie
- Gatunek : Kuflik
64,99 PLN
Sprzedany 64,99 zł za szt.
Kuflik jest mało wymagającym krzewem. Może być oryginalną ozdobą balkonów lub tarasów, dodając im śródziemnomorskiego klimatu. Kwitnie w lecie - czerwone kwiaty przypominają szczotkę do mycia butelek. Przy niskich temperaturach zewnętrznych należy umieścić go w oranżerii lub nieogrzewanym pomieszczeniu. Zimą roślina przechodzi okres spoczynku, wówczas należy jej zapewnić temperaturę od 5 do 10°C, dużo światła i świeżego powietrza.
Skalniaki, rabaty, ogrody, balkony
Kufliki nie należą do kwiatów wymagających w uprawie, ale dzięki temu zdobią ogród całe lato.
| Typ produktu | Krzew |
|---|---|
| Model produktu | Pozostałe rośliny śródziemnomorskie |
| Gatunek | Kuflik |
| Nazwa łacińska | Callistemon laevis |
| Wysokość rośliny (w cm) | 50 do 60 |
| Wysokość docelowa (w cm) | 100 |
| Rozstaw roślin (w cm) | 40 |
| Typ podłoża | Ziemia ogrodowa |
| Kwitnienie | Tak |
| Okres kwitnienia | Wiosna i lato |
| Kolor owocu | Produkt bez owoców |
| Kolor kwiatów | Czerwony |
| Kwiat pachnący | Tak |
| Rodzaj ulistnienia | Liściaste |
| Podlewanie po posadzeniu | Tak |
| Mrozoodporność | Do 5°C |
| Zalecany nawóz | Nawóz uniwersalny |
| Wymagane okrycie na zimę | Tak |
| Szerokość (w cm) | 19 |
| Średnica pojemnika (w cm) | 19 |
| Waga netto (w kg) | 1.3 |
| Produkt w opakowaniu: szerokość (w cm) | 19 |
|---|---|
| Produkt w opakowaniu: głębokość (w cm) | 19 |
| Produkt w opakowaniu: wysokość (w cm) | 50 |
| Produkt w opakowaniu: waga (w kg) | 1.5 |
Twoja opinia
2Opinie są subiektywnymi wypowiedziami użytkowników na temat Produktów i są widoczne dla wszystkich odwiedzających Serwis. Do wystawienia opinii nie jest konieczne nabycie lub używanie Produktu, za wyjątkiem opinii oznaczonych opisem „Zweryfikowany zakup” i „Klubowicz” Leroy Merlin nie weryfikuje czy publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego Produktu lub go nabyli. Osoba, która wystawiała opinie ponosi odpowiedzialność za treść opinii. Dowiedz się więcej