• Szerokość (w cm) : 39.7
  • Głębokość (w cm) : 30
  • Wysokość (w cm) : 64
Numer artykułu: 44903285 16677703

Klimator 70 W ZS998 - 1 EQUATION

Zobacz szczegóły produktu

415 PLN

Sprzedany 415 zł za szt.

Raty 0% z
Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie

Klimator stanowi alternatywę dla klimatyzacji, jest to tańsze rozwiązanie by zapewnić komfort w upalne dni w swoim domu. Trzy stopnie regulacji pozwolą dopasować siłę nawiewu do warunków panujących w pomieszczeniu. Urządzenie charakteryzuje się cichą pracą, dzięki czemu nie będzie przeszkadzało domownikom w wykonywaniu codziennych czynności. Zamontowane filtry wydajnie oczyszczają powietrze w pomieszczeniu. Możliwość użycia pilota gwarantuje wygodne sterowanie sprzętem z każdego miejsca w pomieszczeniu.

Funkcja timera 7,5 h, pilot, 2 zbiorniki na lód, 3 prędkości.


Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Szerokość (w cm)
39.7
20
38
Głębokość (w cm)
30
20
26
Wysokość (w cm)
64
104
137
Moc (w W)
70
60
70
Rodzina kolorów
Bateria w komplecie
Typ produktu
Model produktu
Marka produktu
Damianoz
2
yes
15 sierpnia 2022
Delusione totale
Male davvero molto male , non raffresca quasi per niente la differenza tra questo e un ventilatore è minima, fa un po' di fresco solo se si aggiunge qualche kg di ghiaccio in più e dura comunque poco anche così, solo con l'acqua e il "ghiacciolo" in dotazione non raffresca . Molto deluso purtroppo
0
0
no
Całkowite rozczarowanie
Źle, naprawdę bardzo źle, prawie w ogóle nie chłodzi, różnica między tym a wentylatorem jest minimalna, jest trochę fajnie tylko, jeśli dodasz jeszcze kilka kg lodu i i tak nie trwa to długo, tylko przy wodę i dostarczony „sopel” nie chłodzi. Niestety bardzo rozczarowany
leroymerlin.it
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4taXQ/d50af918-4255-51a8-853f-4fd47df0e70a
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4taXQ/241a7d82-4db1-50ad-a3a3-60e0c1ef0bb8
Ciro76
5
yes
29 lipca 2019
Ottima alternativa al ventilatore.
Comodo per chi non preferisce l'aria climatizzata.
0
0
no
Doskonała alternatywa dla wentylatora.
Wygodny dla tych, którzy nie preferują klimatyzacji.
leroymerlin.it
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4taXQ/81c15748-50d7-5e4a-8c4e-5b1d481e60c0
PHOTO
https://photos-eu.bazaarvoice.com/photo/2/cGhvdG86bGVyb3ltZXJsaW4taXQ/a3ed8ca3-2e33-54a1-9d0d-55a6fd07fe6b

 

 

< >
×

2,8/5

Ogólna ocena: 2,5 gwiazdek na 5

226 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

Asanco

Opinia dodana w dniu 14 stycznia 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Dobra jakość, utrzymuje chłód w pomieszczeniu, chociaż jest trochę za głośny jak na mój gust.

Dobra jakość, utrzymuje chłód w pomieszczeniu, chociaż jest trochę za głośny jak na mój gust. Buenas calidad mantiene la habitación fresca, aunque para mí gusto hace mucho ruido Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.es

leroymerlin.es
Asanco
4
yes
14 stycznia 2026
Buenas calidad mantiene la habitación fresca, aunque para mí gusto hace mucho ruido
0
0
no
Dobra jakość, utrzymuje chłód w pomieszczeniu, chociaż jest trochę za głośny jak na mój gust.
leroymerlin.es

stemo

Opinia dodana w dniu 09 lipca 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

idealny pod każdym względem, działa jak wentylator, ale jest mocniejszy, idealny u stóp łóżka (wysokość jest idealna), a jeśli potrzebujesz chłodniejszego powietrza, możesz dodać wody, która NIE jest rozpylana, a jedynie służy do dalszego chłodzenia powietrza

idealny pod każdym względem, działa jak wentylator, ale jest mocniejszy, idealny u stóp łóżka (wysokość jest idealna), a jeśli potrzebujesz chłodniejszego powietrza, możesz dodać wody, która NIE jest rozpylana, a jedynie służy do dalszego chłodzenia powietrza perfetto in ogni suo aspetto, funge da ventilatore ma più potente, ideale ai piedi del letto (l'altezza è giusta) e se serve aria più fredda si può aggiungere acqua che NON viene nebulizzata ma solo usata per raffrescare ulteriormente l'aria Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.it

leroymerlin.it
stemo
5
yes
09 lipca 2025
perfetto in ogni suo aspetto, funge da ventilatore ma più potente, ideale ai piedi del letto (l'altezza è giusta) e se serve aria più fredda si può aggiungere acqua che NON viene nebulizzata ma solo usata per raffrescare ulteriormente l'aria
0
0
no
idealny pod każdym względem, działa jak wentylator, ale jest mocniejszy, idealny u stóp łóżka (wysokość jest idealna), a jeśli potrzebujesz chłodniejszego powietrza, możesz dodać wody, która NIE jest rozpylana, a jedynie służy do dalszego chłodzenia powietrza
leroymerlin.it

NABRA

Opinia dodana w dniu 29 czerwca 2025


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Kiedy wyjaśniłem moje potrzeby dotyczące zmniejszenia ciepła w pomieszczeniu o powierzchni 12 m², polecono mi „Equation”, które niestety nie spełnia moich potrzeb dotyczących niewielkiej redukcji ciepła!!!!!! Czy mogę wymienić ten produkt?

achat le 24 juin 2025 10 H 47 Kiedy wyjaśniłem moje potrzeby dotyczące zmniejszenia ciepła w pomieszczeniu o powierzchni 12 m², polecono mi „Equation”, które niestety nie spełnia moich potrzeb dotyczących niewielkiej redukcji ciepła!!!!!! Czy mogę wymienić ten produkt? zakup 24 czerwca 2025 10:47 AM Expliquant mes besoins pour réduire la chaleur d'une chambre de 12 m2 on m'a conseillé "l'Equation" qui malheureusement ne correspond en rien à mon souhait d'une petite réduction de chaleur!!!!!! Puis je échanger ce produit ?????? Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
NABRA
1
yes
29 czerwca 2025
achat le 24 juin 2025 10 H 47
Expliquant mes besoins pour réduire la chaleur d'une chambre de 12 m2 on m'a conseillé "l'Equation" qui malheureusement ne correspond en rien à mon souhait d'une petite réduction de chaleur!!!!!! Puis je échanger ce produit ??????
0
0
no
zakup 24 czerwca 2025 10:47 AM
Kiedy wyjaśniłem moje potrzeby dotyczące zmniejszenia ciepła w pomieszczeniu o powierzchni 12 m², polecono mi „Equation”, które niestety nie spełnia moich potrzeb dotyczących niewielkiej redukcji ciepła!!!!!! Czy mogę wymienić ten produkt?
leroymerlin.fr

Sylwia

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 18 sierpnia 2024

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Polecam produkt spełnia swoją role

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Sylwia
5
no
18 sierpnia 2024
Polecam produkt spełnia swoją role
4
0
no

Monika

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 22 lipca 2024

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Produkt zgodny z opisem Dobrze się sprawdza. fajnie chłodzi

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Monika
5
no
22 lipca 2024
Produkt zgodny z opisem Dobrze się sprawdza. fajnie chłodzi
3
2
no

Grzegorz

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 19 lipca 2024

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Do niczego się nie nadaje, zamiast chłodzić ogrzewa.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Grzegorz
1
no
19 lipca 2024
Do niczego się nie nadaje, zamiast chłodzić ogrzewa.
2
1
no

Brak Nick

Opinia dodana w dniu 16 lipca 2024


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Do wszystkich sceptyków: TO GENIALNE, PROSTE URZĄDZENIE. Kupiłam na podstawie doświadczenia z podobnym, już niedostępnym. Świetne ponieważ: 1. chłodzi nogi, a nie przeziębia zatok, 2. jest ciche (szum koi), ma trzy stopnie intensywności nawiewu, 3. proste - lejesz wodę, mnożna doczepić/zatopić wkład lodowy, 4. niewawodne - mam kilka lat i chodzi, 5. ma timer, więc przed snem można ustawić wyłącznik do 4h, 6. dokładnie wykonane, z pomyślunkiem, wygodne w użyciu, 7. ratuje życie nie powodując przeziębienia, 8. jest genialny, przydatny i nie znam lepszego rozwiązania! 9. specjalnie się zarejestrowałam, żeby dać to świadectwo, 20. życzę ulgi w upałach;) (Może nie dla zwolenników wiejącego lodu z klimy. Ja nie wytrzymuję takich warunków dłużej niż minutę.)

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Brak Nick
5
no
16 lipca 2024
Do wszystkich sceptyków: TO GENIALNE, PROSTE URZĄDZENIE. Kupiłam na podstawie doświadczenia z podobnym, już niedostępnym. Świetne ponieważ: 1. chłodzi nogi, a nie przeziębia zatok, 2. jest ciche (szum koi), ma trzy stopnie intensywności nawiewu, 3. proste - lejesz wodę, mnożna doczepić/zatopić wkład lodowy, 4. niewawodne - mam kilka lat i chodzi, 5. ma timer, więc przed snem można ustawić wyłącznik do 4h, 6. dokładnie wykonane, z pomyślunkiem, wygodne w użyciu, 7. ratuje życie nie powodując przeziębienia, 8. jest genialny, przydatny i nie znam lepszego rozwiązania! 9. specjalnie się zarejestrowałam, żeby dać to świadectwo, 20. życzę ulgi w upałach;) (Może nie dla zwolenników wiejącego lodu z klimy. Ja nie wytrzymuję takich warunków dłużej niż minutę.)
6
1
no