• Rodzina kolorów : Beżowy
  • Waga netto (w kg) : 1
  • Możliwość malowania : Tak
Numer artykułu: 82222699 82222699

Kit szklarski 1 kg SOUDAL

Zobacz szczegóły produktu

17,99 PLN

Sprzedany 17,99 zł za szt.

Warianty

Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 8,99 zł

Naturalny kit szklarski na bazie oleju lnianego, modyfikowany żywicami syntetycznymi

Daje się łatwo nakładać i wygładzać, po wyschnięciu może być malowany. Nie kruszy się i nie pęka. Nie przebarwia brzegów materiałów porowatych. Doskonała przyczepność do szkła, drewna, metali i betonu.


Twój produkt

(8)
Leroy Merlin Sprzedawany przez LEROY MERLIN

  Zamów i odbierz za 2 godziny w sklepie

  Dostawa do domu

  Sprawdź dostępność w sklepie

Sprzedany 17,99 zł za szt.

(7)
Leroy Merlin Sprzedawany przez LEROY MERLIN

  Zamów i odbierz za 2 godziny w sklepie

  Dostawa jutro

  Sprawdź dostępność w sklepie

Sprzedany 27,29 zł za szt.

tj. Sprzedany 0,04 zł za gram

2 produkty za  :

Sprzedany 45,28 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Masa szklarska
Uszczelnienie zapobiegające przeciekom
Masa szklarska
Kit sanitarny
Uszczelnienie zapobiegające przeciekom
Waga netto (w kg)
1
0.28
0.5
0.2
2
Materiał główny w całkowitej masie produktu
Żywica
Żywica
Żywica
-
Żywica
Rodzina kolorów
Beżowy
Bezbarwny / transparentny
Beżowy
Biały
Szary / srebrny
Możliwość malowania
Bez zapachu
Czas schnięcia (w min.)
Odporność na wysokie temperatury
Kompatybilność z ogrzewaniem podłogowym
Konsystencja

 

 

< >
×

2,9/5

Ogólna ocena: 2,5 gwiazdek na 5

8 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

ADE35

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 03 maja 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Jak wszystkie zaprawy lniane, twardnienie zajmuje kilka tygodni. Nie zapomnij o triku z płynem do mycia naczyń, który ją wygładzi.

Jak wszystkie zaprawy lniane, twardnienie zajmuje kilka tygodni. Nie zapomnij o triku z płynem do mycia naczyń, który ją wygładzi. Comme tous les joint à base de lin, demande plusieurs semaine avant de commencer a durcir. Ne pas oublier l'astuce du liquide vaisselle pour le lisser. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
ADE35
4
yes
03 maja 2026
Comme tous les joint à base de lin, demande plusieurs semaine avant de commencer a durcir. Ne pas oublier l'astuce du liquide vaisselle pour le lisser.
0
0
no
Jak wszystkie zaprawy lniane, twardnienie zajmuje kilka tygodni. Nie zapomnij o triku z płynem do mycia naczyń, który ją wygładzi.
leroymerlin.fr

Paul

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 25 kwietnia 2026


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Rodzaj lepkiej gliny, która przylega do rąk, praktycznie niemożliwa do obróbki. Zdecydowanie za bardzo rozcieńczona olejem.

Rodzaj lepkiej gliny, która przylega do rąk, praktycznie niemożliwa do obróbki. Zdecydowanie za bardzo rozcieńczona olejem. Une espèce de glaise gluante qui colle aux mains, pratiquement impossible à travailler. Manifestement beaucoup trop dilué à l'huile Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Paul
1
yes
25 kwietnia 2026
Une espèce de glaise gluante qui colle aux mains, pratiquement impossible à travailler. Manifestement beaucoup trop dilué à l'huile
0
0
no
Rodzaj lepkiej gliny, która przylega do rąk, praktycznie niemożliwa do obróbki. Zdecydowanie za bardzo rozcieńczona olejem.
leroymerlin.fr

Freshhome

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 21 kwietnia 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

super

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Freshhome
5
no
21 kwietnia 2026
ok
super
0
0
no

JaK

Opinia dodana w dniu 05 marca 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Dobry, łatwy w użyciu.

Dobry, łatwy w użyciu. Bien, facile à utiliser. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
JaK
5
yes
05 marca 2026
Bien, facile à utiliser.
0
0
no
Dobry, łatwy w użyciu.
leroymerlin.fr

Krystian

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 09 grudnia 2024

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Lepsze opakowanie

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Krystian
4
no
09 grudnia 2024
Lepsze opakowanie
0
0
no

X

Opinia dodana w dniu 28 maja 2023


Ogólna ocena: 2 gwiazdek na 5
2 / 5

Szkoda pieniędzy, nie kupujcie tego... To jest lepiacy glut, a nie kit...W mojej ocenie jest tak rozrzedzony olejem lnianym, że w ogóle się tego nie da używać. Na opakowaniu jest podane, że dogładnbie ugrnieść - jak kurde, skoro to się do łap tak lepi, że nawet nie da się kulki z tego ulepić... Kupiłem tak samo opakowanie 0,5 kg i też było takie lejące, potem, po zużyxiu 0,25g było ok Teraz niestety całe opakowanie jest takim lepiącym glutem, bo ubrałem trochę do opakowania po drugim, próbowałem wymieszać i nic z tego - dalej jest tak rzadkie, że w ogóle nie idzie tego w poprawny sposób nałożyć, zachowuje się jak przytopione masło...

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

X
2
no
28 maja 2023
Szkoda pieniędzy, nie kupujcie tego... To jest lepiacy glut, a nie kit...W mojej ocenie jest tak rozrzedzony olejem lnianym, że w ogóle się tego nie da używać. Na opakowaniu jest podane, że dogładnbie ugrnieść - jak kurde, skoro to się do łap tak lepi, że nawet nie da się kulki z tego ulepić... Kupiłem tak samo opakowanie 0,5 kg i też było takie lejące, potem, po zużyxiu 0,25g było ok Teraz niestety całe opakowanie jest takim lepiącym glutem, bo ubrałem trochę do opakowania po drugim, próbowałem wymieszać i nic z tego - dalej jest tak rzadkie, że w ogóle nie idzie tego w poprawny sposób nałożyć, zachowuje się jak przytopione masło...
5
0
no

Artur

Opinia dodana w dniu 20 marca 2022


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Produkt beznadziejny, bardzo dużo zanieczyszczeń i grudek nie nadaje się do uszczelniania szyb

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Artur
1
no
20 marca 2022
Produkt beznadziejny, bardzo dużo zanieczyszczeń i grudek nie nadaje się do uszczelniania szyb
1
0
no