• Szerokość (w cm) : 90
  • Długość (w cm) : 90
  • Wysokość (w cm) : 223
Numer artykułu: 86925660 86925660

Kabina z hydromasażem Victoria 90 x 90 x 223 Kabi

Zobacz szczegóły produktu

1 799 PLN

Sprzedany 1 799 zł za szt.

Raty 0% z
Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 99 zł

Logo marki KABI

Przedstawiamy wyjątkową kabinę prysznicową marki Kabi - VICTORIA HYDRO – najwyższej jakości narożne rozwiązanie z hydromasażem polskiej produkcji. To wyjątkowy produkt, który łączy w sobie nowoczesny design, funkcjonalność i luksus, tworząc prywatne SPA w Twojej łazience. VICTORIA to synonim elegancji i innowacyjności, idealnie pasujący do najbardziej wymagających wnętrz. Kabina prysznicowa VICTORIA wyróżnia się przyciemnianymi szybami, które zapewniają maksymalną dyskrecję i intymność podczas każdej kąpieli. Zintegrowana deszczownica oraz trzy duże dysze do hydromasażu gwarantują niezrównany relaks i odprężenie dla Twojego ciała. Dzięki nim każdy prysznic zamienia się w wyjątkowe doznanie, porównywalne z wizytą w luksusowym SPA. Wygoda codziennych rytuałów higienicznych jest zapewniona przez praktyczną szklaną półeczkę na kosmetyki oraz wąż ze słuchawką. Konstrukcja kabiny została wykonana z hartowanego szkła o grubości 6 mm w drzwiach oraz 4 mm w ściankach bocznych, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Całość wykończona jest profilami aluminiowymi o satynowym wykończeniu w eleganckim czarnym kolorze, a tylne ścianki kabiny są lustrzane, co dodaje jej nowoczesnego charakteru. Kabina VICTORIA posiada wygodne, 1-skrzydłowe uchylne drzwi oraz pięciokątny brodzik o wysokości 15 cm w zestawie. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość i komfort. Stylowy narożny kształt oraz modne czarne, matowe wykończenie sprawiają, że kabina ta stanowi wyjątkowy element każdej łazienki. Wybierając kabinę prysznicową VICTORIA, zyskujesz nie tylko wyjątkowy design, ale także funkcjonalność, która każdego dnia zapewni Ci relaksacyjny hydromasaż oraz wygodę codziennych czynności higienicznych. To najlepszy wybór dla najbardziej wymagających klientów, którzy pragną wprowadzić do swojej łazienki odrobinę luksusu i nowoczesności.

- codzienne czynności higieniczne - relaksacyjny hydromasaż

- nowoczesny design - modne czarne, matowe wykończenie - narożny kształt - 15 cm brodzik polskiej produkcji - akcesoria w zestawie - przyciemniane szyby.


Twój produkt

2 produkty za  :

Sprzedany 1 944 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Długość x szerokość
90  x 90  cm
91  x 91  cm
124  x 142  cm
89  x 89  cm
90  x 90  cm
Typ produktu
Kabina z hydromasażem
Kabina z hydromasażem
Kabina z hydromasażem
Kabina z hydromasażem
Kabina z hydromasażem
Kształt
Asymetryczny
Półokrągły
Asymetryczny
Półokrągły
Półokrągły
Wysokość (w cm)
223
220
220
215
226
Długość (w cm)
Szerokość (w cm)
Wymiary brodzika
Wysokość brodzika (w cm)
Grubość szkła hartowanego (w mm)
Szerokość wejścia (w cm)

 

 

< >
×

4,2/5

Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5

25 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

Magda

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 05 kwietnia 2026


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Zmontowałem kabinę z pomocą instrukcji. Powiodło się i wszystko działa. Dużo miejsca w środku. Dzieci zadowolone z dużego brodzika i dorośli mogą się pomoczyć. Szyby solidne i brodzik nie trzeszczy jak się dobrze wyreguluje, chociaż przydałyby się jeszcze w nim zagłębienia odprowadzające wodę, która znalazła się w szczelinie za szybami po stronie zewnętrznej. Takie rozwiązanie miałem w poprzedniej 90x90 i czasem się przydawało. Ogólnie trochę budżetowy produkt, elementy ścian, które były w całości trzeba silikonować bo przepuszczają wodę, mimo że mają uszczelki..

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Magda
4
no
05 kwietnia 2026
Zmontowałem kabinę z pomocą instrukcji. Powiodło się i wszystko działa. Dużo miejsca w środku. Dzieci zadowolone z dużego brodzika i dorośli mogą się pomoczyć. Szyby solidne i brodzik nie trzeszczy jak się dobrze wyreguluje, chociaż przydałyby się jeszcze w nim zagłębienia odprowadzające wodę, która znalazła się w szczelinie za szybami po stronie zewnętrznej. Takie rozwiązanie miałem w poprzedniej 90x90 i czasem się przydawało. Ogólnie trochę budżetowy produkt, elementy ścian, które były w całości trzeba silikonować bo przepuszczają wodę, mimo że mają uszczelki..
1
0
no

Budowlaniec

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 13 marca 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Bardzo solidny produkt , biorąc pod uwagę fakt iż była przewożona ze sklepu do miejsca docelowego będąc złożona w całość . Produkt pomimo transportu w aucie dostawczym był przewożony w pozycji leżącej , co nie wpłynęło na jego stabilnośc ani na usterki konstrukcyjne , jednym słowem - to solidna konstrukcja , polecam .

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Budowlaniec
5
no
13 marca 2026
Opinia o produkcie
Bardzo solidny produkt , biorąc pod uwagę fakt iż była przewożona ze sklepu do miejsca docelowego będąc złożona w całość . Produkt pomimo transportu w aucie dostawczym był przewożony w pozycji leżącej , co nie wpłynęło na jego stabilnośc ani na usterki konstrukcyjne , jednym słowem - to solidna konstrukcja , polecam .
0
0
no

Łukasz

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 06 października 2025


Ogólna ocena: 2 gwiazdek na 5
2 / 5

2 dałem tylko za wyglad. wszystko cieknie pomimo dodatkowemu silokonowaniu. rogów przeciekają. Niestety dopiero po pierwszym użyciu okazało się ile jest nieszczelnosci. jak się nie zasilikonuje dysz do hydromasażu to woda leci przez nie na zewnątrz kabiny. Porażka i jeszcze raz porażka. nie polecam. kabina do rozbiórki i ponownego złożenia. Aby to działało trzeba zasilikonować wszystko dosłownie. Kto może niech nie kupuje tego badziewia. Mnie skusił wyglad i to był wielki mój błąd. Cóż kasa wydana więc porażka na poprawki.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Łukasz
2
no
06 października 2025
dramat i porażka
2 dałem tylko za wyglad. wszystko cieknie pomimo dodatkowemu silokonowaniu. rogów przeciekają. Niestety dopiero po pierwszym użyciu okazało się ile jest nieszczelnosci. jak się nie zasilikonuje dysz do hydromasażu to woda leci przez nie na zewnątrz kabiny. Porażka i jeszcze raz porażka. nie polecam. kabina do rozbiórki i ponownego złożenia. Aby to działało trzeba zasilikonować wszystko dosłownie. Kto może niech nie kupuje tego badziewia. Mnie skusił wyglad i to był wielki mój błąd. Cóż kasa wydana więc porażka na poprawki.
1
0
no

Zawiedziony

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 02 października 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 3 gwiazdek na 5
3 / 5

Ładny wygląd to jedyny atut, poza tym bardzo delikatna, mało miejsca, woda wydostaje się między szyba w drzwiach a progiem (uszczelka nie mieści się bo ociera o próg), instrukcja składania porażka. Niedopasowany brodzik do szkieletu kabiny

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Zawiedziony
3
no
02 października 2025
Ładnie wygląda
Ładny wygląd to jedyny atut, poza tym bardzo delikatna, mało miejsca, woda wydostaje się między szyba w drzwiach a progiem (uszczelka nie mieści się bo ociera o próg), instrukcja składania porażka. Niedopasowany brodzik do szkieletu kabiny
0
1
no

Jan

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 23 maja 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Kabina solidna, ładna i funkcjonalna, bez zbędnych elementów. Montaż raczej łatwy, ale producent chyba przewidział rozbiórkę ścian łazienki w celu zmontowania kabiny 😜. W brodziku trzeba wyciąć część bocznej ścianki, ażeby kabinę można było dosunąć nad odpływ i do ściany. Tego producent nie przewidział.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Jan
4
no
23 maja 2025
Kabina
Kabina solidna, ładna i funkcjonalna, bez zbędnych elementów. Montaż raczej łatwy, ale producent chyba przewidział rozbiórkę ścian łazienki w celu zmontowania kabiny 😜. W brodziku trzeba wyciąć część bocznej ścianki, ażeby kabinę można było dosunąć nad odpływ i do ściany. Tego producent nie przewidział.
2
0
no

Wojciech

Opinia dodana w dniu 05 maja 2025


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

kabina jest źle dobrana do polskiego niskiego brodzika ścianki przeciekają nawet te z fabryczną uszczelką serwis twierdzi ze trzeba wszystko zasilikonować w sklepie nikt nie porozmawiał o produkcie nie była używana

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Wojciech
1
no
05 maja 2025
bardzo słaba
kabina jest źle dobrana do polskiego niskiego brodzika ścianki przeciekają nawet te z fabryczną uszczelką serwis twierdzi ze trzeba wszystko zasilikonować w sklepie nikt nie porozmawiał o produkcie nie była używana
0
0
no

MACIEK

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 05 listopada 2024

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Ok cena nie ok

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

MACIEK
4
no
05 listopada 2024
Ok cena nie ok
0
2
no