• Rodzaj podawania żyłki : Półautomatyczny
  • Materiał główny w całkowitej masie produktu : Polichlorek winylu (PVC)
  • Pojemność rolki na przewód (w m) : 25
Numer artykułu: 69285734 69285734

Głowica z żyłką Ryobi RAC114 1.65 mm x 25 m

Zobacz szczegóły produktu

59,99 PLN

Sprzedany 59,99 zł za szt.

tj. Sprzedany 59,99 zł za szt.

Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do punktu odbioru od 9,99 zł
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 8,99 zł

Głowica do podkaszarki 36V z żyłką 1,65 mm. Kompatybilna z akumulatorowymi podkaszarkami RYOBI.


Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Głowica kosy
Głowica kosy
Głowica kosy
Głowica kosy
Materiał główny w całkowitej masie produktu
Polichlorek winylu (PVC)
Polipropylen
Poliamid 6 (PA 6) z 30% włóknem szklanym
Poliamid (PA)
Pojemność rolki na przewód (w m)
25
25
3
2
Ilość wyjść
1
2
2
2
Kształt
Rodzaj podawania żyłki
Marka produktu
Model produktu
Możliwość dostosowania do
Gwarancja (w latach)

 

 

< >
×

3,3/5

Ogólna ocena: 3 gwiazdek na 5

14 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

Hilbon

Opinia dodana w dniu 18 kwietnia 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Nie używałem go jeszcze jako zamiennika oryginalnej cewki.

Nie używałem go jeszcze jako zamiennika oryginalnej cewki. Pour remplacement de la bobine d'origine, je ne l'ai pas encore utilisé Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Hilbon
5
yes
18 kwietnia 2026
Pour remplacement de la bobine d'origine, je ne l'ai pas encore utilisé
0
0
no
Nie używałem go jeszcze jako zamiennika oryginalnej cewki.
leroymerlin.fr

David44

Opinia dodana w dniu 09 sierpnia 2025


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Właśnie wymieniłem akcesorium, ponieważ używałem tarczy z trzema zębami. Żyłka zerwała się od razu, równo z wylotem. Po długich poszukiwaniach w internecie nie znalazłem instrukcji obsługi do otwierania szpuli. Zdecydowanie nie ma jej na stronie internetowej Ryobi.

Właśnie wymieniłem akcesorium, ponieważ używałem tarczy z trzema zębami. Żyłka zerwała się od razu, równo z wylotem. Po długich poszukiwaniach w internecie nie znalazłem instrukcji obsługi do otwierania szpuli. Zdecydowanie nie ma jej na stronie internetowej Ryobi. je viens juste de changer l'accessoire car j'utilisait la lame trois dent le fil c'est cassé tout de suie au ras de la sortie de fil après de multiples recherches internet pas de mode d'emploi pour ouvrir la bobine surtout pas sur le site ryobi Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
David44
1
yes
09 sierpnia 2025
je viens juste de changer l'accessoire car j'utilisait la lame trois dent le fil c'est cassé tout de suie au ras de la sortie de fil après de multiples recherches internet pas de mode d'emploi pour ouvrir la bobine surtout pas sur le site ryobi
0
0
no
Właśnie wymieniłem akcesorium, ponieważ używałem tarczy z trzema zębami. Żyłka zerwała się od razu, równo z wylotem. Po długich poszukiwaniach w internecie nie znalazłem instrukcji obsługi do otwierania szpuli. Zdecydowanie nie ma jej na stronie internetowej Ryobi.
leroymerlin.fr

dehors le week end

Opinia dodana w dniu 07 lipca 2024


Ogólna ocena: 3 gwiazdek na 5
3 / 5

Regularnie muszę kupować nową głowicę, bo plastik się zużywa i jest dość delikatny. Osobiście włożyłem drut większy niż zalecany, więc muszę go wyciągać „ręcznie” ciągnąc za drut. Nie jest to sprzęt profesjonalny, ale nie wydawał mi się wtedy potężniejszy na baterii. bateria trzyma prawidłowo (trzeba wymienić 2, jeśli używasz jej rano, tak jest w moim przypadku). Podsumowując, nie jest to jakiś wielki sukces Ryobi pod względem trwałości (plastik przy śrubce!), drut za cienki, tylko jeden drut, ale daje radę. Mam nadzieję, że kolejne wersje będą lepsze.

fil fin, qualite tete+- Regularnie muszę kupować nową głowicę, bo plastik się zużywa i jest dość delikatny. Osobiście włożyłem drut większy niż zalecany, więc muszę go wyciągać „ręcznie” ciągnąc za drut. Nie jest to sprzęt profesjonalny, ale nie wydawał mi się wtedy potężniejszy na baterii. bateria trzyma prawidłowo (trzeba wymienić 2, jeśli używasz jej rano, tak jest w moim przypadku). Podsumowując, nie jest to jakiś wielki sukces Ryobi pod względem trwałości (plastik przy śrubce!), drut za cienki, tylko jeden drut, ale daje radę. Mam nadzieję, że kolejne wersje będą lepsze. cienki drut, głowica+- jakość je dois regulierement racheter une tete neuve car le plastique s use et est assez fragile. personnellement, j ai mis un fil plus gros que celui préconisé, de ce fait je dois donc le sortir « a la main » en tirant sur le fil. ce n est pas une gamme pro mais je n avais pas trouvé plus puissant sur batterie a l époque. la batterie tient correctement (il en faut 2 pour permuter si vous l utilisez la matinee ce qui est mon cas). pour resumer, ce n est pas une grande reussite pour ryobi au niveau durabilité (plastique au niveau de la vis !), fil trop fin, un seul fil, mais cela fait le travail. j espere sur les prochaines versions seront améliorées. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
dehors le week end
3
yes
07 lipca 2024
fil fin, qualite tete+-
je dois regulierement racheter une tete neuve car le plastique s use et est assez fragile. personnellement, j ai mis un fil plus gros que celui préconisé, de ce fait je dois donc le sortir « a la main » en tirant sur le fil. ce n est pas une gamme pro mais je n avais pas trouvé plus puissant sur batterie a l époque. la batterie tient correctement (il en faut 2 pour permuter si vous l utilisez la matinee ce qui est mon cas). pour resumer, ce n est pas une grande reussite pour ryobi au niveau durabilité (plastique au niveau de la vis !), fil trop fin, un seul fil, mais cela fait le travail. j espere sur les prochaines versions seront améliorées.
0
0
no
cienki drut, głowica+- jakość
Regularnie muszę kupować nową głowicę, bo plastik się zużywa i jest dość delikatny. Osobiście włożyłem drut większy niż zalecany, więc muszę go wyciągać „ręcznie” ciągnąc za drut. Nie jest to sprzęt profesjonalny, ale nie wydawał mi się wtedy potężniejszy na baterii. bateria trzyma prawidłowo (trzeba wymienić 2, jeśli używasz jej rano, tak jest w moim przypadku). Podsumowując, nie jest to jakiś wielki sukces Ryobi pod względem trwałości (plastik przy śrubce!), drut za cienki, tylko jeden drut, ale daje radę. Mam nadzieję, że kolejne wersje będą lepsze.
leroymerlin.fr

Loic

Opinia dodana w dniu 29 maja 2024


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Dobry produkt. Trochę drogi

OK Dobry produkt. Trochę drogi OK Bon produit. Un peu cher Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Loic
4
yes
29 maja 2024
OK
Bon produit. Un peu cher
0
0
no
OK
Dobry produkt. Trochę drogi
leroymerlin.fr

Catcau

Opinia dodana w dniu 12 maja 2024


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Produkt ten spełnia moje oczekiwania, szczególnie stosowany przy obróbce wykończeniowej

Bonne qualité Produkt ten spełnia moje oczekiwania, szczególnie stosowany przy obróbce wykończeniowej Dobra jakość Ce produit répond à mes attentes, surtout utilisé en finition de coupe Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Catcau
5
yes
12 maja 2024
Bonne qualité
Ce produit répond à mes attentes, surtout utilisé en finition de coupe
0
0
no
Dobra jakość
Produkt ten spełnia moje oczekiwania, szczególnie stosowany przy obróbce wykończeniowej
leroymerlin.fr

Asrar

Opinia dodana w dniu 12 czerwca 2023


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

nitka jest za cienka, bardzo szybko się rwie, ale najgorsze jest to, że dość regularnie się przykleja, co zmusza mnie do częstego otwierania głowy, aby ponownie przełożyć nić przez dziurkę. jest to pracochłonne i męczące

Pas pratique et trop fragile nitka jest za cienka, bardzo szybko się rwie, ale najgorsze jest to, że dość regularnie się przykleja, co zmusza mnie do częstego otwierania głowy, aby ponownie przełożyć nić przez dziurkę. jest to pracochłonne i męczące Mało praktyczne i zbyt delikatne le fil est trop fin, il se déchire très vite mais le pire c'est qu'il se bloque assez régulièrement sur lui même ce qui m'oblige d'ouvrir la tête très souvent pour repasser le fil dans le trou. c'est laborieux et fatiguant Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
Asrar
1
yes
12 czerwca 2023
Pas pratique et trop fragile
le fil est trop fin, il se déchire très vite mais le pire c'est qu'il se bloque assez régulièrement sur lui même ce qui m'oblige d'ouvrir la tête très souvent pour repasser le fil dans le trou. c'est laborieux et fatiguant
0
0
no
Mało praktyczne i zbyt delikatne
nitka jest za cienka, bardzo szybko się rwie, ale najgorsze jest to, że dość regularnie się przykleja, co zmusza mnie do częstego otwierania głowy, aby ponownie przełożyć nić przez dziurkę. jest to pracochłonne i męczące
leroymerlin.fr

phi345

Opinia dodana w dniu 18 maja 2022


Ogólna ocena: 2 gwiazdek na 5
2 / 5

Mała główka z tylko jednym wylotem gwintu, mała pojemność, a oryginalny gwint jest zbyt cienki. Tnie się blisko głowy co 2 minuty. Zamiast tego szukam innej głowy, która będzie pasować.

Minus Mała główka z tylko jednym wylotem gwintu, mała pojemność, a oryginalny gwint jest zbyt cienki. Tnie się blisko głowy co 2 minuty. Zamiast tego szukam innej głowy, która będzie pasować. Minus Petite tête avec une seule sortie de fil, petite capacité et le fil d’origine est trop fin. Il se coupe au ras de la tête toutes 2mn. Je cherche une autre tête à adapter à la place. Zobacz oryginalną opinię Powrót do tłumaczenia
Zobacz oryginalną opinię

Opinia pochodzi z serwisu leroymerlin.fr

leroymerlin.fr
phi345
2
yes
18 maja 2022
Minus
Petite tête avec une seule sortie de fil, petite capacité et le fil d’origine est trop fin. Il se coupe au ras de la tête toutes 2mn. Je cherche une autre tête à adapter à la place.
0
0
no
Minus
Mała główka z tylko jednym wylotem gwintu, mała pojemność, a oryginalny gwint jest zbyt cienki. Tnie się blisko głowy co 2 minuty. Zamiast tego szukam innej głowy, która będzie pasować.
leroymerlin.fr