Numer artykułu: 82505277 82505277

Drzwi zewnętrzne stalowe wejściowe Nova Antracyt 80 Prawe Isoxa

Zobacz szczegóły produktu

979 PLN

Sprzedany 979 zł za szt.

Raty 0% z

Warianty

Leroy Merlin Sprzedawane i wysyłane przez LEROY MERLIN
Sprawdź, jakie korzyści, rabaty oraz promocje czekają na uczestników Klubu. Zaloguj się
Dostępność i dostawa
Dostępność w sklepie
Odbiór w sklepie
  •  
    Za 2 godz. bezpłatnie w sklepie
Dostawa
  •  
    W 3 dni robocze do domu od 199 zł
  •  
    W 1-2 dni robocze do domu od 99 zł

Montaż drzwi zewnętrznych

Profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych to gwarancja bezpieczeństwa, trwałości i komfortu użytkowania. W Leroy Merlin ...

Dowiedz się więcej

Drzwi otwierane na zewnątrz o grubości 55mm wykonane ze stali pokrytej folią dekoracyjną o strukturze drewna, odporną na promieniowanie UV. Wypełnienie drzwi stanowi płyta z polistyrenu spienionego. Drzwi są wyposażone w dwa niezależne zamki trzypunktowe, trzy regulowane zawiasy oraz bolce przeciwwyważeniowe.posiadają również uszczelki w ościeznicy oraz progu.

Okucia w zestawie, klamka, szyld , wkładki, bolce antywyważeniowe, uszczelka w ościeznicy, próg niski.


Twój produkt

(4)
Leroy Merlin Sprzedawany przez LEROY MERLIN

  Zamów i odbierz za 2 godziny w sklepie

  Dostawa jutro

  Sprawdź dostępność w sklepie

Sprzedany 45,99 zł za szt.

2 produkty za  :

Sprzedany 1 024,99 zł za szt.

Tabela charakterystyk porównywalnych produktów

Twój produkt

Typ produktu
Drzwi wejściowe
Drzwi wejściowe
Drzwi wejściowe
Drzwi wejściowe
Drzwi wejściowe
Kierunek otwierania
Prawy
Prawy
Prawy
Prawy
Prawy
Standardowy rozmiar drzwi (w cm)
80
90
80
90
80
Szerokość całkowita (w cm)
89.5
100
89.5
88
87.6
Szerokość przejścia (w cm)
Wysokość całkowita (w cm)
Ulga termomodernizacyjna
Marka produktu
Materiał główny w całkowitej masie produktu
Kolor

 

 

< >
×

2,6/5

Ogólna ocena: 2,5 gwiazdek na 5

11 Liczba opinii

Twoja opinia została uwzględniona!

Aneta Bukowska

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 28 marca 2026

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Całkiem solidna konstrukcja

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Aneta Bukowska
4
no
28 marca 2026
Drzwi zewnętrzne stalowe wejściowe
Całkiem solidna konstrukcja
0
0
no

Daniel

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 22 grudnia 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Za tą cene na prawde dobre. Odradzam wszystko co tańsze, to są najtańsze jakie warto rozważyć. Lepiej dopłacić te 150-200. Dobre okucia, skrzydło solodne, rama teoche wiotka, wymaga dobrego mocowania ale też ok.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Daniel
5
no
22 grudnia 2025
Polecam, warte ceny
Za tą cene na prawde dobre. Odradzam wszystko co tańsze, to są najtańsze jakie warto rozważyć. Lepiej dopłacić te 150-200. Dobre okucia, skrzydło solodne, rama teoche wiotka, wymaga dobrego mocowania ale też ok.
0
0
no

Martyna

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 17 lipca 2025


Ogólna ocena: 5 gwiazdek na 5
5 / 5

Montaż przeprowadzony samodzielnie. Warto przed montażem wypełnić ościeżnicę pianką z każdej strony, aby się nie powyginała. Wszystko ok, polecam

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Martyna
5
no
17 lipca 2025
Dobry produkt, dobra cena
Montaż przeprowadzony samodzielnie. Warto przed montażem wypełnić ościeżnicę pianką z każdej strony, aby się nie powyginała. Wszystko ok, polecam
0
0
no

Taraszkiewicz Henryk

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 04 lipca 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 2 gwiazdek na 5
2 / 5

Dostarczenie drzwi i transport bez zarzutu . Punktualnie w umówione miejsce . Przy montażu drzwi wyszły wady i usterki produktu . Szyld dolnego zamka mimo nawiercenia wg. podanego szablonu nie pasuje . Prawy górny narożnik jest odkształcony i nie jest to uszkodzenie powstałe w czasie montażu , ani transportu . Posiadam zdjęcia ale nie umiem przesłać na podaną stronę .

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Taraszkiewicz Henryk
2
no
04 lipca 2025
Drzwi zewnętrzne . Opinia .
Dostarczenie drzwi i transport bez zarzutu . Punktualnie w umówione miejsce . Przy montażu drzwi wyszły wady i usterki produktu . Szyld dolnego zamka mimo nawiercenia wg. podanego szablonu nie pasuje . Prawy górny narożnik jest odkształcony i nie jest to uszkodzenie powstałe w czasie montażu , ani transportu . Posiadam zdjęcia ale nie umiem przesłać na podaną stronę .
2
2
no

Marek

KLUBOWICZ Ta opinia zostala dodana przez Klubowicza DOM lub PRO. Zgodnie z regulaminem, Klubowicze moga otrzymywac punkty za swoje opinie.

Opinia dodana w dniu 16 lutego 2025

Zweryfikowany zakup Opinie oznaczone opisem „Zweryfikowany zakup” są opiniami dodanymi przez użytkowników, którzy rzeczywiście kupili Produkt w Serwisie i zostali poproszeni przez Leroy Merlin o wystawienie opinii do Produktów, które kupili. Nabycie produktu przez takich użytkowników zostało potwierdzone przez Leroy Merlin na podstawiane listy transakcji danego użytkownika. Za wystawienie opinii użytkownicy nie otrzymują żadnych korzyści. Leroy Merlin nie wpływa w żaden sposób na treść takich opinii – mogą być one pozytywne negatywne.


Ogólna ocena: 4 gwiazdek na 5
4 / 5

Miękka ościeżnica przez co nawet piana niskoprężna potrafi ją rozgiąć. Najlepiej najpierw wypełnić ościeżnice pianą potem ją wyrównać i potem dopiero obsadzać. Brakuje też kołków do montażu.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Marek
4
no
16 lutego 2025
Miękka ościeżnica przez co nawet piana niskoprężna potrafi ją rozgiąć. Najlepiej najpierw wypełnić ościeżnice pianą potem ją wyrównać i potem dopiero obsadzać. Brakuje też kołków do montażu.
1
0
no

Damian

Opinia dodana w dniu 16 października 2023


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Montaż masakra..

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Damian
1
no
16 października 2023
Montaż masakra..
5
1
no

Ad4

Opinia dodana w dniu 16 września 2022


Ogólna ocena: 1 gwiazdek na 5
1 / 5

Straszna tandeta. Ościeżnica z cieniutkiej blaszki. Samo skrzydło ze styropianu pokrytego cieniusienką blaszką, którą się gnie od patrzenia. Regulacja na zawiązkach to droga przez mękę. Ten produkt nie powinien być droższy niż 500zl. Lepiej dołożyć do czegoś solidniejszego.

Czy ta opinia była dla Ciebie przydatna?

Ad4
1
no
16 września 2022
Straszna tandeta. Ościeżnica z cieniutkiej blaszki. Samo skrzydło ze styropianu pokrytego cieniusienką blaszką, którą się gnie od patrzenia. Regulacja na zawiązkach to droga przez mękę. Ten produkt nie powinien być droższy niż 500zl. Lepiej dołożyć do czegoś solidniejszego.
5
0
no