Sprawdź
Kalkulatory
Kalkulator zaprawy klejącej do płytek
Klej do płytek ceramicznych jest często ostatnim zakupem wieńczącym kompletowanie materiałów niezbędnych do wykończenia łazienki, położenia płytek na trarasie itd. Oblicz potrzebną ilość zaprawy klejącej do płytek.
Ilość potrzebnej zaprawy klejącej do płytek, w kg:
UWAGI:
Podany wynik należy traktować orientacyjnie. Do wyliczeń przyjmujemy zawsze dłuższy bok płytki jeśli jej boki nie są równe. Przyjęto nastepujące założenia: jedno okno = 1,5 m2 jedne drzwi = 1,5 m2
Zużycie zaprawy klejącej do płytek w niektórych przypadkach może odbiegać od uzyskanego wyniku. W dużej mierze zależy to od stanu podłoża na które będzie przyklejana okładzina ceramiczna (przy nierównym podłożu, lub lekko krzywej ścianie wykonawcy często niwelują różnicę nakładając nieco grubszą warstwę kleju), od odpowiedniego doboru pacy zębatej do rozprowadzania kleju. Należy również pamiętać o przestrzeganiu norm podanych przez producenta. Podane wyniki należy traktować jako szacunkowe, uzyskane w oparciu o wprowadzone przez Państwa dane i nie należy ich traktować jako dokładnego zapotrzebowania na materiały.Leroy Merlin nie może zagwarantować dokładności wyników bez uprzedniego sprawdzenia wprowadzonych przez Państwa danych. W celu otrzymania szczegółowej porady ww. zakresie prosimy o kontakt z Doradcą Handlowym w najbliższym sklepie. * pola wymagane do wypełnienia.