Darmowy program do projektowania wnętrz online

Darmowy program do projektowania wnętrz online

Jak stworzyć projekt 3D?

  • Wyznacz dokładny metraż
  • Postaw wirtualne ściany i podziel przestrzeń zgodnie z planem.
  • Wyposaż i udekoruj swoje wnętrze tak jak chcesz!
  • Przechowuj i dziel się projektami w Galerii projektów Kazaplan
Stwórz projekt 3D

Co zyskujesz?

Darmowy program Planer 3D umożliwia stworzenie projektu domu i wnętrza od podstaw. Plan 2D to dopiero początek – czekają na Ciebie wyzwania architektoniczne i dekoratorskie w trybie 3D, z intuicyjną obsługą i łatwą nawigacją po projekcie. Stwórz projekt swojego wymarzonego domu lub mieszkania, następnie zaprojektuj wnętrza kuchni, łazienki i innych pomieszczeń. Do projektowania wykorzystaj paletę rozwiązań i inspirujących pomysłów – to proste, przekonaj się sam!

 
 
 

Zobacz krótki film prezentujący możliwości aplikacji

Na stworzenie wnętrza własnego projektu domu lub mieszkania potrzebujesz zaledwie 30 minut! Wszystko dzięki intuicyjnej nawigacji i łatwemu przełączaniu się między trybami 2D i 3D. Projektowanie wnętrz online jeszcze nigdy nie było takie proste!

Zobacz projekty innych użytkowników

Dzięki Galerii projektów Kazaplan możesz obejrzeć projekty wnętrz domów i mieszkań innych użytkowników. Posiadając konto osobiste Kazaplan wszystkie swoje projekty masz pod ręką. Wystarczy zalogować się na dowolnym komputerze z dostępem do internetu i otworzyć zapisany projekt lub rozpocząć nowy.