Sprawdź

Leroy Merlin Planer 3D to narzędzie,
które służy do projektowania funkcjonalnych
pomieszczeń. Skorzystaj z naszego Planera 3D,
aby łatwo, szybko i wygodnie zaprojektować
wymarzoną przestrzeń!

Otwórz planer

Dowiedz się, jak działa Leroy Merlin Planer 3D i zaprojektuj online własną funkcjonalną przestrzeń


Proste narzędzie do projektowania efektownych wnętrz

Łatwa obsługa i wiele możliwości

Leroy Merlin Planer 3D to ogromna liczba możliwości kryjących się w intuicyjnym narzędziu online. Droga do funkcjonalnego projektu jeszcze nigdy nie była tak wygodna, więc nie czekaj i zacznij już teraz! Nasz planer 3D nie wymaga instalacji oprogramowania na komputerze, ponieważ dostępny jest z poziomu okna przeglądarki internetowej.


Zobacz, jak wygląda Leroy Merlin Planer 3D

Mamy dla Ciebie krótki film instruktażowy

Zastanawiasz się, jak projektowanie w narzędziu online z widokiem 3D przebiega w praktyce? A może obawiasz się, że to zbyt skomplikowane i czasochłonne? Spójrz na ten krótki wideo instruktaż i przekonaj się, jak przyjaznym i wygodnym narzędziem jest Leroy Merlin Planer. A potem zacznij z niego korzystać i realizuj swoje pomysły na perfekcyjne wnętrze.

Zobacz instrukcję obsługi Leroy Merlin Planera 3D

Chcesz już zacząć projektować? Otwórz planer i stwórz swoją funkcjonalną przestrzeń

Otwórz planer

Poznaj funkcjonalności aplikacji Leroy Merlin Planer 3D

Wymieniaj elementy wyposażenia

Czasem trzeba solidnie poeksperymentować, aby stworzyć idealne wnętrze. Nasz planer pozwala na dokonywanie zmian właściwie bez końca, bo przecież nigdy nie wiadomo, który zestaw elementów wyposażenia przełoży się na olśniewający efekt. Zestawiaj i przestawiaj elementy dopóki projektowana przestrzeń nie będzie wyglądała dokładnie tak, jak w Twoich marzeniach.

Testuj różne ustawienia mebli i sprzętu

Czy wiesz, że te same elementy ułożone w różny sposób mogą dać kompletnie odmienny efekt? Projektowanie wnętrza często polega właśnie na znalezieniu tego idealnego ustawienia.

Obserwuj postępy
w widoku 3D

Projekt powstający „na żywo” ma same zalety. Można na bieżąco wprowadzać zmiany i testować kolejne rozwiązania, a realistyczna wizualizacja gotowego pomieszczenia pozwala je sobie łatwo wyobrazić. Widok przestrzenny daje ponadto możliwość idealnego dobrania odległości między poszczególnymi elementami i sprzętami. W planerze 3D projekt będzie wyglądał niemal tak, jak gotowa przestrzeń!

Drukuj projekty,
kosztorysy i listy zakupowe

Gdy faza projektowania zbliża się do końca, należy pomyśleć o przejściu do etapu realizacji. Z planerem 3D online to niezwykle proste, bowiem produkty, które zostały wykorzystane w projekcie, można przenieść bezpośrednio na listę zakupów. Zaledwie parę kroków będzie Cię też dzieliło od wydrukowania projektu i kosztorysu. Realizacja projektu jeszcze nigdy nie była tak wygodna!

Wracaj do zapisanych projektów

Niektóre pomysły czasem muszą dojrzeć lub poczekać na bardziej sprzyjające okoliczności. Leroy Merlin Planer 3D daje możliwość zapisywania projektów w dowolnej fazie zaawansowania, więc zawsze możesz do nich wrócić. Może się przecież okazać, że po pewnym czasie projekt będzie bardziej przydatny niż w momencie powstawiania. Warto zapisywać efekty swojej pracy, aby korzystać z nich w przyszłości.

Wysyłaj zamówienia do sklepu internetowego

Gdy będziesz mieć już pewność, że projekt jest ukończony, stwórz listę zakupów i na jej podstawie wyślij zamówienie do naszego sklepu internetowego. Twoja wizja z projektu przekształci się w konkretne produkty, z których powstanie Twoje wymarzone wnętrze.


Chcesz już zacząć projektować? Otwórz planer i stwórz swoją funkcjonalną przestrzeń

Otwórz planer

Masz pytania lub wątpliwości?

My mamy pomocne odpowiedzi!