Sprawdź

Zaprojektuj z Leroy Merlin Planer 3D
własną funkcjonalną przestrzeń

planer-3d Leroy Merlin

Proste narzędzie do projektowania
efektownych wnętrz

Leroy Merlin Planer 3D to ogromna liczba możliwości kryjących się w intuicyjnym narzędziu online. Droga do funkcjonalnego projektu jeszcze nigdy nie była tak wygodna, więc nie czekaj i zacznij już teraz! Nasz planer 3D nie wymaga instalacji oprogramowania na komputerze, ponieważ dostępny jest z poziomu okna przeglądarki internetowej.


Zobacz, jak wygląda Leroy Merlin
Planer 3D

Chcesz zaprojektować kuchnię, łazienkę, a może nowe ogrodzenie do swojej posesji? Mamy dla Ciebie krótki film. Przekonaj się, jak przebiega projektowanie w narzędziu online z widokiem 3D. Zacznij z niego korzystać i realizuj marzenia o wygodnej oraz fukcjonalnalnej przestrzeni.

Zobacz instrukcję obsługi planera

Chcesz już zacząć projektować? Otwórz planer i stwórz swoją wymarzoną przestrzeń

Otwórz planer

Poznaj funkcje aplikacji Leroy Merlin Planer 3D

Wymieniaj elementy
wyposażenia

Zestawiaj i przestawiaj elementy dopóki projektowana przestrzeń nie będzie wyglądała dokładnie tak, jak w Twoich marzeniach.

Testuj różne ustawienia
mebli i sprzętu

Czy wiesz, że te same elementy ułożone w różny sposób mogą dać kompletnie odmienny efekt? Projektowanie wnętrza często polega właśnie na znalezieniu tego idealnego ustawienia.

Obserwuj postępy
w widoku 3D

Projekt powstający „na żywo” ma same zalety. Można na bieżąco wprowadzać zmiany i testować kolejne rozwiązania, a realistyczna wizualizacja gotowego pomieszczenia pozwala je sobie łatwo wyobrazić. Widok przestrzenny daje ponadto możliwość idealnego dobrania odległości między poszczególnymi elementami.

Drukuj projekty,
kosztorysy i listy zakupowe

Z planerem 3D online w prosty sposób, przeniesiesz produkty wykorzystane w projekcie bezpośrednio na listę zakupów. Zaledwie parę kroków będzie Cię też dzieliło od wydrukowania projektu i kosztorysu.

Wracaj do zapisanych projektów

Niektóre pomysły czasem muszą dojrzeć lub poczekać na bardziej sprzyjające okoliczności. Leroy Merlin Planer 3D daje możliwość zapisywania projektów w dowolnej fazie zaawansowania, więc zawsze możesz do nich wrócić.

Wysyłaj zamówienia do sklepu internetowego

Gdy będziesz mieć już pewność, że projekt jest ukończony, stwórz listę zakupów i na jej podstawie wyślij zamówienie do naszego sklepu internetowego. Twoja wizja z projektu przekształci się w konkretne produkty, z których powstanie Twoje wymarzona przestrzeń.

Wizualizuj ogrodzenie na tle przykładowych posesji

Wizualizuj różne serie oraz typy ogrodzeń, a także ich stylistykę na tle przekładowych posesji. Zaplanuj z łatwością skrzynkę gazową w linii ogrodzenia oraz miejsce na śmietnik.

Testuj różne ustawienia bram, furtek, przęseł

Podczas testowania różnego ustawienia bram, furtek i przeseł, zaplanuj ogrodzenie zgodnie z dostępnąprzestrzenią, zmniejszając tym samym ryzyko pozostawienia niezagospodarowanej przestrzeni, lub konieczności przycinania elementów.

Oglądaj swoje przyszłe
wnętrze w 360o

Podczas testowania różnego ustawienia bram, furtek i przeseł, zaplanuj ogrodzenie zgodnie z dostępną przestrzenią, zmniejszając tym samym ryzyko pozostawienia niezagospodarowanej przestrzeni, lub konieczności przycinania elementów.

Chcesz już zacząć projektować? Otwórz planer i stwórz swoją wymarzoną przestrzeń

Otwórz planer

Masz pytania lub wątpliwości,
jak działa Leroy Merlin Planer 3D?

My mamy pomocne odpowiedzi!