Menu
Produkty

Organizacja miejsca pracy

Chcąc dobrze zorganizować swoje miejsce pracy, powinniśmy zadbać o odpowiedni dobór akcesoriów biurowych. Leroy Merlin Ci w tym pomoże! Oferujemy różnego rodzaju tablice, które pozwolą Ci na bieżąco notować ważne rzeczy, wykorzystując w tym celu markery, kredy, magnesy, pinezki. Zadbaj również o odpowiednie oświetlenie swojego biurka.

Dowiedz się więcej

Przestrzeń, w której pracujemy, wypełniają niezbędne sprzęty, dokumenty i zapiski przypominające o kolejnych zadaniach do wykonania. Aby ułatwić ich segregację i dobre rozplanowanie, warto zaopatrzyć się w kilka pomocnych produktów. Tablice korkowe, memo, magnetyczne czy kredowe są bardzo proste w użyciu, a ich wybór zależy od naszych zapotrzebowań i aranżacji wnętrza, w którym mają się znaleźć. W przestrzeni roboczej nie powinno zabraknąć odpowiednich akcesoriów biurowych. Markery, pisaki, kredy, magnesy czy pinezki są niezbędne, jeśli posiadamy jedną ze wspomnianych tablic. Organizery biurkowe pomogą posegregować i mądrze zagospodarować ważne dokumenty. Pracując przy biurku, musimy również pamiętać o odpowiednim oświetleniu. Lampki biurkowe i klipsy świetnie sprawdzą się nawet na blatach o małej powierzchni.

Tablice ‒ zatrzymaj ważne informacje w jednym miejscu

Zamontowanie tablicy w domu niesie ze sobą wiele korzyści. Dzięki niej nie zapomnimy o ważnym spotkaniu czy wizycie u lekarza. Możemy także zostawiać na niej wiadomości dla domowników lub stworzyć listę prac domowych dla całej rodziny. Tablica jest przydatnym elementem wyposażenia, który powinien znaleźć się również w pokoju dziecka ‒ będzie można powiesić na niej plan lekcji czy ulubione zdjęcia.

Dobór idealnej tablicy, która będzie nam asystować w pracy lub nauce, nie powinien być szczególnie trudny. Decyzja zależy głównie od tego, jakie informacje chcemy na niej umieszczać. Ważne jest także dopasowanie tablicy pod względem estetycznym. W naszych sklepach dostępne są trzy rodzaje tablic, które różnią się od siebie zastosowaniem i możliwościami.

  • Tablice korkowe ‒ najpopularniejszy rodzaj tablicy, który spotyka się w wielu miejscach. Możemy na niej umieszczać ulubione zdjęcia rodzinne, ważne notatki, przypomnienia o wizytach lekarskich, listy zakupów czy motywacje dla dzieci. Tablice tego rodzaju są oprawione aluminiową lub sosnową ramą. Wszystkie informacje przypina się do niej najczęściej za pomocą pinezek. Tablica korkowa może zawisnąć w każdym pomieszczeniu ‒ zarówno w pokoju dziecka, jak i w przestrzeni biurowej. Tablica wykonana z korka jest łatwa w montażu ‒ możemy ją powiesić za pomocą gwoździ lub specjalnych taśm przylepnych. Wybierając odpowiedni model, zwróćmy uwagę na wymiary.
  • Tablice memo i magnetyczne ‒ są wykonane ze szkła i występują w kolorze białym lub czarnym. W naszych sklepach tego rodzaju tablice są dostępne w wymiarach 30×60 cm. Niektóre modele tablic memo lub magnetycznych są sprzedawane w zestawach ze specjalnymi pisakami oraz magnesami. Takie tablice są wygodne w użytkowaniu, ponieważ w odróżnieniu od tablic korkowych nie trzeba przypinać karteczek pinezkami. Wybór rodzaju tablicy zależy głównie od naszych zdolności zapamiętywania (np. poprzez kolorowe karteczki lub notatki stworzone za pomocą markera) oraz komfortu użytkowania. Charakteryzują się minimalistycznym, estetyczny designem, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Ze względów bezpieczeństwa najlepiej zamontować taką tablicę za pomocą gwoździ.
  • Tablice kredowe ‒ ten rodzaj tablic sprawdzi się np. w pokojach dziecięcych. Tak jak w przypadku każdego rodzaju tablic, mogą być zawieszone w pionie lub poziomie. Wszelkie informacje umieszcza się na tablicy za pomocą kredy. Tablica może być wielokrotnie ścierana lub myta, dzięki czemu możemy ją na bieżąco uaktualniać.

Akcesoria biurowe – pomoc w segregacji dokumentów

Drobne akcesoria biurowe są niezbędne w każdej przestrzeni biurowej. Zamiast pracować w bałaganie, warto zakupić przedmioty, które usprawnią naszą pracę i pomogą posegregować ważne dokumenty, rachunki itp. Dzięki tego typu produktom możemy mądrze zarządzać naszą przestrzenią roboczą, nie tracąc czasu na zbędne poszukiwania długopisu czy pilnego wydruku. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama akcesoriów biurowych, które ułatwią życie zarówno osobom pracującym, jak i uczniom.

  • Markery, pisaki, kredy ‒ w tej kategorii znajdują się przedmioty do pisania na tablicach kredowych oraz tablicach typu memo. Używając ich z dużą intensywnością, warto zaopatrzyć się w zapasowe opakowania, aby nie zabrakło ich w najmniej oczekiwanym momencie. W naszej ofercie jest wiele markerów czy pisaków, które można wykorzystać do różnych rodzajów tablic. Markery do flipchartów ze ściętą końcówką są bardzo wygodne w użytkowaniu, a wykonane za ich pomocą napisy czy rysunki można błyskawicznie zetrzeć gąbką.
  • Kredy do pisania na tablicach kredowych ‒ przydadzą się zwłaszcza w pokoju dziecięcym, gdzie ten rodzaj tablicy jest najczęściej używany (nie tylko do zapisywania ważnych informacji, ale również jako przestrzeń artystyczna). Warto z wyprzedzeniem kupić zapas kredy, na przykład w zestawie 5 kolorów. Dzięki temu dziecko może miło spędzić czas, rysując na tablicy.
  • Magnesy, pinezki ‒ w tej kategorii znajdują się akcesoria niezbędne przy korzystaniu z tablic korkowych lub magnetycznych. Pinezki są nieodłącznymi elementami tablicy wykonanej z korka, dzięki którym możemy zawieszać notatki. W naszym sklepie dostępne są kolorowe pinezki w paczkach po 50 szt. Magnesy wykorzystywane do umieszczania informacji na tablicach magnetycznych są dostępne w szerokiej gamie kolorów i kształtów. Wszystkie modele cechują się wysoką siłą przyciągania, dzięki czemu nie musimy się martwić, że karteczka z ważną notatką odpadnie z naszej tablicy. W ofercie znajdują się np. magnesy w kształcie biedronek, różnokolorowe kółeczka czy kwadratowe diamenciki, które z pewnością sprawdzą się w pokojach dziecięcych. Poszukując bardziej stonowanych magnesów o bardziej klasycznym kształcie, do wyboru mamy modele okrągłe w kolorze srebrnym oraz białym lub najpopularniejsze dyski bez dodatkowych ozdób.
    Poza pinezkami i magnesami, w tej kategorii produktów znajdują się także gumki recepturki. Wykorzystuje się je do różnych celów, np. łącząc ze sobą kilka długopisów, zawiązując otwarte opakowania itp. W naszej ofercie dostępne są gumki w kolorze żółtym pakowane po 200 sztuk.
  • Organizery biurowe ‒ dzięki nim możemy posegregować dokumenty, wydruki, notatki itp. W naszym sklepie dostępne są segregatory tekturowe pokryte wzorem kwiatowo-geometrycznym w kolorze czarno-białym.

Lampki biurkowe i klipsy ‒ dobre oświetlenie sprzyja efektywnej pracy

Dostęp do dobrego oświetlenia to podstawa komfortu pracy lub nauki. Wśród lamp dostępnych w naszym sklepie możemy wyróżnić trzy grupy: z głośnikiem bluetooth i ładowaniem bezprzewodowym, z klipsem oraz z nóżką stojącą. Te ostatnie są najbardziej popularnym wyborem klientów. Jeśli na biurku nie ma wystarczającej ilości miejsca, można zdecydować się na uniwersalną lampkę przyczepianą za pomocą klipsa. Najbardziej zaawansowanym modelem jest ten z głośnikiem bluetooth oraz ładowaniem bezprzewodowym. To ciekawa propozycja dla osób interesujących się technologią.