Menu
Produkty

Pompa ciepła 3.6 kW bez zbiornika Krommler

Pompa ciepła 3.6 kW bez zbiornika Krommler
Moc (w W)3600
Ilość użytkowników4-6
Wyposażenie w zestawieczujnik do bojlera, kabel zasilający z wtyczką, kabel do podłączenia zewnętrznej pompy cyrkulacyjnej (nie ma jej na wyposażeniu) i kabel do podłączenia zewnętrznej grzałki elektrycznej (nie ma jej w kopmlecie)
Długość (w cm)65
Głębokość (w cm)65
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

Pompa ciepła to nowoczesne urządzenie służące do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Do tego celu urządzenie pozyskuje energię cieplną zawartą w powietrzu atmosferycznym bądź wentylacyjnym budynku. Potrafi ono pozyskać do 80% energii z natury, dzięki czemu jesteśmy w stanie obniżyć koszt przygotowania c.w.u. do 80% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Innowacyjne rozwiązania techniczne sprawiają, że urządzenie charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem COP. Zgromadzoną wodę w zbiorniku możemy podgrzać do +70°C [fabryczna nastawa to +55] co sprawia, że pompa ciepła z dużym powodzeniem może stać się jedynym źródłem ciepła na potrzeby c.w.u. Wyjątkowa konstrukcja urządzenia sprawia, że pompa ciepła jest w stanie zabezpieczyć 100% zapotrzebowania na ciepłą wodę typowego domu jednorodzinnego, a nawet małych pensjonatów. Pompa ciepła jest urządzeniem służącym do podłączenia do istniejących zbiorników c.w.u. Urządzenie wykonane jest w formie „przystawki”, dzięki której można zmodernizować i usprawnić istniejący system grzewczy. Kompaktowa budowa sprawia, że można ją zmontować w każdej kotłowni bądź dowolnie wybranym pomieszczeniu.

Moc (w W)
3600
Ilość użytkowników
4-6
Wyposażenie w zestawie
czujnik do bojlera, kabel zasilający z wtyczką, kabel do podłączenia zewnętrznej pompy cyrkulacyjnej (nie ma jej na wyposażeniu) i kabel do podłączenia zewnętrznej grzałki elektrycznej (nie ma jej w kopmlecie)
Długość (w cm)
65
Głębokość (w cm)
65
Oferta specjalna
5189 zł/ szt.
cena z VAT
Oferta ważna od 10.05.2023 do 30.05.2023
Sprzedaż do wyczerpania zapasu.
Sprawdź ofertę rat 0%

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.