Menu
Produkty

Napęd do bram przesuwnych i garażowych FILO400+AVIO500 NICE HOME

Napęd do bram przesuwnych i garażowych FILO400+AVIO500 NICE HOME
Napęd do bram przesuwnych i garażowych FILO400+AVIO500 NICE HOME
Skład zestawuZestaw do bram przesuwnych FILO400: siłownik z centralą i odbiornikiem radiowym, 2 piloty, zestaw fotokomórek, lampa sygnalizacyjna, 8 x 0,5 m listwa nylonowa,3 kluczyki wysprzeglenia, + Zestaw do bram garażowych AVIO500: siłownik z centralą i odbiornikiem radiowym, szyna 3x1m z paskiem zebatym, 2 piloty, elemnenty montażowe.
Czas otwarcia (w s)11
Odblokowywanie ręczne w razie odcięcia zasilania elektrycznegoTak
Gwarancja (w latach)2
Marka handlowaNICE HOME
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Opcja wysyłki niedostępna

Opis

FILO400 -Zestaw automatyki Nice Home do zautomatyzowania bram przesuwnych o wymiarach : maksymalna szerokość do 5 m i waga do 400 kg. Zestaw w bogatej kompletacji - zawiera: siłownik z centralą, 2 piloty, zestaw fotokomórek, lampa sygnalizacyjna z wbudowana anteną, nylonowa listwa zębata 8 x 0,5m. Siłownik wyposazony w elektronicznie krańcówki pozwalajace na precyzyjne ustawienie położeń krańcowych bramy, jednoelementową odbudowa z logo Nice. Bogata centrala sterujaca zawierajaca wiele zaawansowanych funcji:automatycznych i programowalnych. Automatyczne: rozpoznawanie urzadzeń podlaczonych do wyjscia ECSBus, rozpoznawanie trybów urzadzenia, rozpoznawanie dlugosci bramy i ustawianie trybów zwolnienia. Programowalne: funkcjonowanie w cyklu "automatycznym" i " półautomatyczny", predkość "wolno", "szybko", 4 stopniowy wybór czasu pauzy w cyklu pracy " automatyczny", 4 tryby otwarcia bramy dla pieszych, 4 poziomy wyboru ustawień siły w odczycie przeszkód. AVIO500 - Do bram segmetowych i uchylnych ze spręzynowym układem wyważenia. Z możliwością regulacji: prędkości, mocy silnika, trybu pracy, główki siłownika. Z funkcją autoprogramowania (w trakcie programowania automatycznie zapamietuje połozenia krańcowe bramy) i autodiagnozy (stała kontrola podłaczonych urządzeń - lampa sygnalizuje niesprawność systemu, liczba mignięć określa typ błędu).

Skład zestawu
Zestaw do bram przesuwnych FILO400: siłownik z centralą i odbiornikiem radiowym, 2 piloty, zestaw fotokomórek, lampa sygnalizacyjna, 8 x 0,5 m listwa nylonowa,3 kluczyki wysprzeglenia, + Zestaw do bram garażowych AVIO500: siłownik z centralą i odbiornikiem radiowym, szyna 3x1m z paskiem zebatym, 2 piloty, elemnenty montażowe.
Czas otwarcia (w s)
11
Odblokowywanie ręczne w razie odcięcia zasilania elektrycznego
Tak
Gwarancja (w latach)
2
Marka handlowa
NICE HOME
1847 zł/ szt.
cena z VAT
Wybierz swój sklep, aby zobaczyć możliwości odbioru produktu w sklepie.

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.