Menu
Produkty

Ogrodzenia i bramy

Ogrodzenie przed domem ma na celu zabezpieczenie przed wejściem na teren posesji osób do tego nieuprawnionych, jednocześnie pełni także funkcję dekoracyjną. Warto więc zadbać o estetykę detali takich jak chociażby skrzynka, czy wrzutnik na listy. Niezbędną częścią ogrodzenia jest brama wjazdowa. Praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie bramy przesuwnej, która pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Zastosowanie w niej automatyki z pewnością podniesie komfort użytkowania.

Dowiedz się więcej

W kategorii ogrodzeń metalowych systemowych dostępne są gotowe serie ogrodzeń zwane systemami, składające się ze wszystkich potrzebnych elementów ogrodzenia, spójnych pod kątem wzornictwa, wielkości i materiału. Umożliwiają one zasłonięcie posesji i określenie stopnia prywatności. Ponadto znajdziesz także m.in przęsła ogrodzeniowe wchodzące w skład gotowych serii. W ogrodzeniach metalowych panelowych można kupić panele ogrodzeniowe i panelowe bramy wjazdowe. W grupie ogrodzeń drewnianych i kompozytowych zaopatrzysz się w płoty i panele osłonowe, a wśród siatek ogrodzeniowych możesz wybierać między siatkami metalowymi i plastikowymi. Głównym zadaniem bram garażowych wraz z akcesoriami jest umożliwienie wjazdu i zabezpieczenie samochodu oraz rzeczy w garażu. Uzupełnieniem ogrodzenia będzie skrzynka na listy (klasyczna lub do zabudowy) oraz numer domu lub tabliczka informacyjna.

Ogrodzenia metalowe systemowe

W naszej ofercie znajdziesz gotowe ogrodzenia metalowe systemowe zapewniające nie tylko bezpieczeństwo, ale również elegancki design. Możesz samodzielnie zdecydować, w jakim stopniu chcesz osłonić posesję i chronić swoją prywatność.

 • Serie ogrodzeń (systemy) – w naszej ofercie dostępne są klasyczne i nowoczesne serie ogrodzeń o wypełnieniu metalowym lub kompozytowym. Seria przeważnie składa się z przesuwnej lub dwuskrzydłowej bramy, przęseł ogrodzeniowych oraz furtki. Wybierając ogrodzenie, pomyśl, w jakim stopniu chcesz osłonić swoją posesję. Możesz zdecydować się na ogrodzenie ażurowe, które w znikomym stopniu osłaniają teren, ogrodzenie półpełne o różnym rozmieszczeniu elementów wypełnienia oraz ogrodzenie pełne, które maksymalnie osłoni posesję.
 • Przęsła ogrodzeniowe – dzięki nim możesz otoczyć teren swojej posesji. Pełnią one nie tylko funkcję zabezpieczającą, ale też dekoracyjną. W naszej ofercie dostępne są przęsła metalowe i kompozytowe o różnej wysokości (od 60 do 150 cm) i różnym typie wypełnienia (z desek, prętów i profili). Przęsła mogą być w kolorze klasycznej czerni lub bardziej nowoczesne – antracytowe.
 • Bramy wjazdowe systemowe – brama wjazdowa jest elementem każdego systemu dlatego idealnie komponuje się z ogrodzeniem i terenem posesji. W naszej ofercie znajdują się bramy o różnej szerokości wjazdu (od 3 do 4 m) i wysokości (od 144 do 162 cm), dzięki czemu możesz dobrać model uwzględniając wielkość działki oraz to jak dużą ilością miejsca do montażu bramy dysponujesz oraz ile miejsca będzie potrzebne do otwierania i zamykania bramy. Dostępne są wersje przesuwne z lewej do prawej lub z prawej do lewej strony, manualne lub obsługiwane automatycznie pilotem lub smartfonem.
 • Furtki ogrodzeniowe – jako kolejny element serii komponują się z bramą wjazdową, ogrodzeniem i terenem posesji. W naszych sklepach dostępne są furtki metalowe i kompozytowe o różnym typie wypełnienia (deski, pręty lub profile) i różnym stopniu rozmieszczenia poszczególnych elementów. Dostępne są modele uniwersalne, prawe i lewe pozwalające dostosować wybrany wariant do potrzeb.
 • Słupki ogrodzeniowe do przęseł – dobiera się je w zależności od tego, jaki element ogrodzenia ma zostać zamontowany i w jakim kolorze. W tym celu możemy dopasować kolor według systemy RAL, dzięki czemu jeden słupek może pasować do kilku serii. W ofercie są słupki do bramy wjazdowej i furtki oraz słupki do przęseł ogrodzeniowych. Niektóre modele mogą posłużyć do zamontowania domofonu lub skrzynki pocztowej.
 • Ogrodzenia betonowe, podmurówki łupane – w tej grupie produktów znajdują się elementy pozwalające wykonać kompletne ogrodzenie betonowe: pustaki, bloczki i elementy przykrycia (np. daszki). W ofercie są również dostępne cegły klinkierowe, które mogą służyć do wykonania podmurówek i słupków ogrodzeniowych.
 • Akcesoria do montażu ogrodzeń – są to produkty, dzięki którym szybko i prosto zmontujesz wybrany system ogrodzenia. Dostępne są elementy do montażu przęseł i słupków ogrodzeniowych, furtki, bramy uchylnej i przesuwanej. Najczęściej używanymi akcesoriami są: obejmy do słupków, kotwy, zawiasy, nakrętki, zamki, klamki, uchwyty i nakładki do słupków.
 • Automatyka do bram wjazdowych – w tej grupie produktów znajdziesz elementy odpowiedzialne za automatykę bramy: siłowniki, napędy i lampy ostrzegawcze. Dostępne są również piloty i fotokomórki, dzięki którym używanie bramy będzie jeszcze wygodniejsze i bardziej praktyczne.

Ogrodzenia metalowe panelowe

Ogrodzenia tego typu często spotyka się w systemach ogrodzeniowych różnych instytucji publicznych, fabryk czy obiektów sportowych. Elementy panelowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem także w budownictwie jednorodzinnym.

 • Panele ogrodzeniowe – dostępne są panele z przeznaczeniem do ogrodzeń prywatnych posesji, terenów przemysłowych, handlowych lub obiektów sportowych. Różnią się od siebie m.in. wysokością, średnicą prętów (im grubszy pręt, tym bardziej wytrzymały) oraz ich rozstawem.
 • Bramy wjazdowe panelowe – są uzupełnieniem paneli ogrodzeniowych, wraz z nimi tworzą całe ogrodzenie. Bramy mogą być dwuskrzydłowe i przesuwne, występują w różnych kolorach i wysokościach.
 • Furtki panelowe – ich najczęstszym zastosowaniem jest montaż przy prywatnych posesjach i boiskach sportowych. Wraz z bramą i panelami ogrodzeniowymi będą stanowić kompletne ogrodzenie posesji.
 • Słupki ogrodzeniowe do paneli – są to podstawowe produkty, dzięki którym możliwe jest zamontowanie ogrodzenia. Można je mocować bezpośrednio w gruncie lub na odpowiedniej podstawie-fundamencie, a następnie montuje się do nich panele ogrodzeniowe. Mają zastosowanie również w montażu furtek i bram. Dostępne są słupki kwadratowe i prostokątne.
 • Podmurówki betonowe – w tej grupie produktów znajdują się pojedyncze betonowe elementy i łączniki, dzięki którym można wykonać podmurówkę. Stosując tego typu rozwiązanie, oszczędzisz czas potrzebny na rozrabianie betonu.
 • Akcesoria do montażu ogrodzeń panelowych – to grupa akcesoriów potrzebna do zamontowania panelu ogrodzeniowego do słupka. W ofercie są m.in. łączniki i spinki pozwalające łączyć panele. Dodatkowo można wybrać: uchwyty montażowe, obejmy, kotwy itp. Wybierając poszczególny rodzaj akcesoriów, zwróć uwagę, by ich kolor był taki sam, jak kolor ogrodzenia.
 • Automatyka do bram wjazdowych – w tej grupie produktów znajdują się elementy odpowiedzialne za automatykę bramy, takie jak siłowniki, napędy, lampy ostrzegawcze, piloty i fotokomórki.

Ogrodzenia drewniane i kompozytowe

W naszym sklepie oferujemy gotowe płoty drewniane i kompozytowe. Ze względu na praktyczność i estetykę wykonania są to jedne z najczęściej wybieranych modeli ogrodzeń. W ofercie sklepu dostępne są:

 • płoty i panele osłonowe – popularne płoty sztachetowe, zapewniające prywatność, a przy tym eleganckie, oraz panele osłonowe kompozytowe lub wiklinowe. W ofercie dostępne są również płoty tarasowe. Produkty mają różny kolor i kształt – kwadratowy, prostokątny, trapezowy oraz łukowy;
 • kratki ogrodowe – służą głównie jako element ozdobny ogrodu. Często montuje się je w okolicach roślin pnących. Dostępne są w kratki z ramą lub bez, idealne do montowania np. na balkonie. Występują w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach;
 • sztachety drewniane – gotowe do zamontowania elementy płotu, dzięki którym można zbudować płot o tradycyjnym designie. Występują w różnych wysokościach i szerokościach;
 • kantówki i palisady – kantówki mocuje się najczęściej w długich kotwach wbijanych w ziemię lub kotwi do podłoża betonowego. Elementy te służą do budowy ogrodzenia. Palisady częściej mają zastosowanie w ogrodzie. Umieszcza się je w okolicach roślin, aby je podpierały. W tej grupie produktów dostępne są także łaty drewniane, stosowane jako element łączący sztachety przy budowie płotu. Łaty mogą służyć także do wykonywania elementów małej architektury np. ławek;
 • kotwy, okucia, daszki – dzięki kotwom możesz przymocować kantówkę i słupek do podłoża. W zależności od tego, w jakim podłożu ma być umieszczony słupek, wyróżnia się kotwy wbijane i kotwy do betonu, które można wkręcić na kołki lub zabetonować.

Siatki ogrodzeniowe i akcesoria

W tej grupie produktów znajdują się siatki, które idealnie sprawdzają się do grodzenia działek oraz gospodarstw rolnych. Dostępne są następujące rodzaje:

 • siatki ogrodzeniowe metalowe – nadają się do grodzenia dużych powierzchni, w tym placów budowy, powierzchni leśnych czy sadów. Dostępne są modele zgrzewane i plecione, o powierzchni ocynkowanej lub pokrytej PVC. Wybierając siatkę, trzeba zwrócić uwagę na grubość drutu, z jakiego została wykonana, szerokość, wysokość i kształt oczek, które najczęściej są kwadratowe lub prostokątne;
 • siatki hodowlane i rolnicze – idealne do odgradzania miejsc, gdzie przebywają zwierzęta. Można z nich wykonywać klatki np. dla kur lub kaczek;
 • siatki plastikowe – idealne do prac ogrodowych, np. do zabezpieczenia drzew lub roślin przed wiatrem. Są również używane na placach budowy;
 • słupki ogrodzeniowe do siatek – umożliwiają wykonanie ogrodzenia z siatki. Wybierając słupek, trzeba dobrze dobrać jego wysokość. Wybiera się modele wyższe niż siatka, gdyż słupek musi zostać osadzony w gruncie lub fundamencie;
 • akcesoria do montażu siatek ogrodzeniowych – to wszelkie drobne przedmioty ułatwiające montaż ogrodzenia z siatki i zaczepienie jej do słupka. Najczęściej wybierane są objemki, druty naciągowe i wiązałkowe oraz napinacze.

Ogrodzenia budowlane tymczasowe

W tej grupie produktów znajdują się materiały pozwalające na postawienie ogrodzenia na określony czas – np. podczas trwania robót budowlanych. Dzięki temu masz pewność, że osoby niepowołane nie dostaną się na ogrodzony teren. Atutem tego typu produktów jest opcja szybkiego montażu i demontażu.

 • Panele ogrodzeniowe budowlane to gotowe panele przeznaczone do mocowania bezpośrednio w podstawie. Dostępne są modele ażurowe, dające możliwość wglądu w ogrodzony teren, oraz modele z blachy trapezowej, uniemożliwiające podgląd posesji.
 • Akcesoria do montażu paneli budowlanych to produkty umożliwiające montaż paneli na budowie. Są to głównie metalowe lub betonowe podstawy, do których wkłada się panele, oraz obejmy łączące panele.

Bramy garażowe i akcesoria

Bramy garażowe oraz towarzyszące im akcesoria dają gwarancję bezpieczeństwa i ochrony przed włamaniem. Cechuje je funkcjonalność w codziennym użytkowaniu i wzornictwo, które można skomponować z pozostałymi elementami ogrodzenia posesji.

 • Bramy garażowe – w ofercie naszego sklepu znajdują się modele zapewniające bezpieczeństwo i ochronę przed włamywaczami. Bramy zostały wykonane z materiałów trwałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych, w tym mrozu, śniegu i deszczu.
 • Automatyka i akcesoria do bram garażowych – dzięki tym akcesoriom zwiększa się komfort użytkowania bram. Dostępne są akcesoria do bram uchylnych i segmentowych, takie jak: piloty, lampy ostrzegawcze, akumulatory i fotokomórki.

Skrzynki pocztowe na listy

W naszej ofercie dostępne są tradycyjne skrzynki na listy oraz modele do zabudowy.

 • Skrzynki na listy – oferujemy skrzynki o pojedynczej kieszeni oraz o kilku kieszeniach. Dzięki różnym stylom, w jakich zostały zaprojektowane, można dobrać model skrzynki pasujący do innych elementów składających się na aranżację posesji. Wybierając skrzynkę na listy, warto zwrócić uwagę na jej pojemność i format dokumentów, jakie może pomieścić.
 • Skrzynki na listy do zabudowy – są to przelotowe, dwustronne skrzynki na listy.

Oznakowania informacyjne

W tej grupie produktów znajdują się oznaczenia zamieszczane na budynku lub posesji – numery domu, numery drzwi oraz tabliczki lub znaki informacyjne.

 • Numery na domy i drzwi – są dostępne w seriach. Można kupić cyfry oraz litery. Występują w różnych wysokościach, kolorach i są wykonane z różnych materiałów. Najczęściej jest to aluminium, plastik, stal lub znal.
 • Flagi i uchwyty do flag – te elementy przydadzą się dla upamiętnienia wydarzeń historycznych oraz świąt narodowych.
 • Znaki informacyjne – znaki graficzne i tekstowe, dzięki którym można np. poinformować o zakazach wykonywania konkretnych czynności.
 • Tablice budowlane i ostrzegawcze, dokumentacja budowy – pełna oferta tablic, które są obowiązkowe na każdym placu budowy.
 • Szablony ostrzegawcze – szablony wielokrotnego użytku, dzięki którym możesz wykonać określony napis, np. „Nie przechodzić”.