Jak wybrać meble ogrodowe cz. 1

Opinii 0
Film prezentuje różne rodzaje mebli ogrodowych. Na co zwrócić uwagę wybierając stół do ogrodu lub na taras. Czym się kierować przy wyborze huśtawki lub hamaka ogrodowego. W przystępny sposób dowiesz co może być istotne przy zakupie mebli.
Stół mały czy duży?
Stół mały czy duży?
Najlepszym wyborem dla nielicznej rodziny będzie niewielki stół z możliwością składania. Jeśli planujemy ogrodowe biesiady dla wielu osób, powinniśmy zainwestować w duży stół rozsuwany.
Krzesła i fotele
Krzesła i fotele
Przed zakupem krzeseł lub foteli należy na nich usiąść i sprawdzić, czy są wygodne i stabilne. Warto też ocenić, czy oparcie da się pochylić, a podłokietniki właściwie wyregulować.
Hamaki
Hamaki
Występują w wersjach jedno- lub dwuosobowych. Kupując hamak, należy zwrócić uwagę na solidność zaczepów mocujących oraz rodzaju materiał na poszyciu. Możemy wybrać hamaki z płótna lub siatki.
Huśtawki
Huśtawki
Dla komfortu wypoczynku na huśtawce ogrodowej najważniejsza jest stabilność konstrukcji. Warto też zwrócić uwagę na poduszki. Droższe modele huśtawek mają daszek i rozkładane oparcie.
Parasole
Parasole
Do wyboru mamy konstrukcje drewniane lub aluminiowe. Parasole z drewnianymi stelażami są eleganckie. Średnica ich czasz nie przekracza 2 m. Konstrukcje aluminiowe są łatwe w konserwacji.
Dodano: 10-09-2012