Menu
Produkty

Trzewiki robocze r.45 S3 1100N PP

Trzewiki robocze r.45 S3 1100N PP
Trzewiki robocze r.45 S3 1100N PP
Trzewiki robocze r.45 S3 1100N PP
Rozmiar45
Zastosowanie produktuTrzewiki bezpieczne 1100N PP to wygodne i wytrzymałe obuwie robocze z podnoskiem kompozytowym i niemetalową wkładką antyprzebiciową do użytku w zakładach pracy lub magazynach. Obuwie jest antyelektrostatyczne i może być stosowane tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo zapłonu oparów gazu w wyniku naładowania elektrostatycznego.
NormaPN-EN ISO 20345:2012
KolorCzarny
Podeszwa wytrzymała na przebicieTak
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Opcja wysyłki niedostępna

Opis

Trzewiki bezpieczne 1100N PP to wygodne i wytrzymałe obuwie robocze z podnoskiem kompozytowym i niemetalową wkładką antyprzebiciową do użytku w zakładach pracy lub magazynach. Obuwie jest antyelektrostatyczne i może być stosowane tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo zapłonu oparów gazu w wyniku naładowania elektrostatycznego. Obuwie wykonane z naturalnej skóry gładkiej z zaawansowaną podeszwą antypoślizgową w kategorii SRC, która dodatkowo odporna jest na olej napędowy, olejoodporna, antyelektrostatyczna z absorpcją energii w części piętowej. Wyjmowana profilowana wyściółka o wysokiej higroskopijności. Na trzewiku znajdują się elementy odblaskowe, które zapewniają dobrą widoczność użytkownika. Obuwie sięgające powyżej kostek chętnie wybierane jest zwłaszcza przez tych, którzy są zmuszeni pracować w otwartej przestrzeni lub w nietypowych przestrzeniach zamkniętych.

Rozmiar
45
Zastosowanie produktu
Trzewiki bezpieczne 1100N PP to wygodne i wytrzymałe obuwie robocze z podnoskiem kompozytowym i niemetalową wkładką antyprzebiciową do użytku w zakładach pracy lub magazynach. Obuwie jest antyelektrostatyczne i może być stosowane tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo zapłonu oparów gazu w wyniku naładowania elektrostatycznego.
Norma
PN-EN ISO 20345:2012
Kolor
Czarny
Podeszwa wytrzymała na przebicie
Tak
129 zł/ szt.
cena z VAT
Wybierz swój sklep, aby zobaczyć możliwości odbioru produktu w sklepie.

Nie zapomnij o

Inne z serii

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.