Menu
Produkty

Trzewiki robocze r.40 S3 1100N PP

Trzewiki robocze r.40 S3 1100N PP
Trzewiki robocze r.40 S3 1100N PP
Rozmiar40
Zastosowanie produktuTrzewiki bezpieczne 1100N PP to wygodne i wytrzymałe obuwie robocze z podnoskiem kompozytowym i niemetalową wkładką antyprzebiciową do użytku w zakładach pracy lub magazynach. Obuwie jest antyelektrostatyczne i może być stosowane tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo zapłonu oparów gazu w wyniku naładowania elektrostatycznego.
NormaPN-EN ISO 20345/2021
KolorCzarny
Podeszwa wytrzymała na przebicieTak
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Opcja wysyłki niedostępna

Opis

Trzewiki bezpieczne 1100N PP to wygodne i wytrzymałe obuwie robocze z podnoskiem kompozytowym i niemetalową wkładką antyprzebiciową do użytku w zakładach pracy lub magazynach. Obuwie jest antyelektrostatyczne i może być stosowane tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo zapłonu oparów gazu w wyniku naładowania elektrostatycznego. Obuwie wykonane z naturalnej skóry gładkiej z zaawansowaną podeszwą antypoślizgową w kategorii SRC, która dodatkowo odporna jest na olej napędowy, olejoodporna, antyelektrostatyczna z absorpcją energii w części piętowej. Wyjmowana profilowana wyściółka o wysokiej higroskopijności. Na trzewiku znajdują się elementy odblaskowe, które zapewniają dobrą widoczność użytkownika. Obuwie sięgające powyżej kostek chętnie wybierane jest zwłaszcza przez tych, którzy są zmuszeni pracować w otwartej przestrzeni lub w nietypowych przestrzeniach zamkniętych.

Rozmiar
40
Zastosowanie produktu
Trzewiki bezpieczne 1100N PP to wygodne i wytrzymałe obuwie robocze z podnoskiem kompozytowym i niemetalową wkładką antyprzebiciową do użytku w zakładach pracy lub magazynach. Obuwie jest antyelektrostatyczne i może być stosowane tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo zapłonu oparów gazu w wyniku naładowania elektrostatycznego.
Norma
PN-EN ISO 20345/2021
Kolor
Czarny
Podeszwa wytrzymała na przebicie
Tak
129 zł/ szt.
cena z VAT
Wybierz swój sklep, aby zobaczyć możliwości odbioru produktu w sklepie.

Nie zapomnij o

Inne z serii

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.