Sprawdź

Rodzaje płatności

Gotówka za pobraniem – zamówienie płatne gotówką, pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wynosi 9 zł. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty za swoje zamówienie, w celu przyśpieszenia odbioru towaru.
 

Płatność przelewem bankowym on-line – wygodna i szybka forma płatności elektronicznej obsługiwana przez serwis transakcyjny Przelewy24. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.
 

Płatność kartą (Visa, Mastercard) –  po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę serwisu transakcyjnego Przelewy 24 lub PayU w celu dokonania płatności. Transakcja jest całkowicie bezpieczna, a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługą swojej płatności.
 

Płatność za pomocą konta PayPal – płatność realizowana za pomocą elektronicznego systemu płatności internetowych firmy PayPal. Konto w firmie PayPal możesz doładować w dowolny sposób lub powiązać z danymi Twojego rachunku bankowego, karty kredytowej lub debetowej. W momencie zakupu decydujesz, która forma płatności najbardziej Ci w danej chwili odpowiada. Płatności są bezpieczne i nie ponosisz żadnych kosztów związanych z obsługa swojej płatności.
 

Raty online – idealny sposób na rozłożenie płatności w czasie, bez podpisywania dokumentów, bez przekazywania umowy kurierowi, bez wizyt w banku. Cały proces odbywa się całkowicie online, nawet w kilkanaście minut. Usługa ta jest oferowana bezpośrednio przez Alior Bank S.A. i jest dostępna dla każdego zamówienia o łącznej wartości od 300 do 20 000 zł. Dla ułatwienia zakupów przy produktach znajdziesz wygodny kalkulator ratalny.