Szanowni Państwo,

 

mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na otwarcie naszego nowego sklepu Leroy Merlin, które odbędzie się 4 grudnia o godzinie 7.00 rano.

 

Z tej okazji chciałbym krótko opowiedzieć o naszym sklepie, gdyż jest on w pewien sposób wyjątkowy w skali kraju. Został zaprojektowany i zbudowany zgodnie z wytycznymi, które podpowiadali nam przez lata nasi Klienci. W większości sklepów Leroy Merlin w Polsce działają tzw. Rady Klientów, których członkowie wspólnie z nami ustalają kierunki rozwoju sklepu. Podpowiadają nam oni, jakiej oferty i jakich udogodnień oczekują Klienci. W sklepie w Suchym Lesie również powstała Rada Klientów i dzięki niej sklep nasz, mamy nadzieję, spełni Państwa oczekiwania.

 

Sklep Leroy Merlin w Suchym Lesie posiada wiele nowoczesnych rozwiązań sprzyjających ochronie środowiska i klimatu, a także zasobów takich jak energia i woda. Na dachu naszego sklepu umieściliśmy kolektory słoneczne, dzięki którym ogrzewamy wodę użytkową, zamontowaliśmy 5000-litrowy zbiornik na deszczówkę, którą podlewamy kwiaty w dziale ogród, w wyposażeniu sklepu zamontowaliśmy wiele urządzeń, które oszczędzają energię. Zielona fasada ozdabia sklep, ale również niweluje zanieczyszczenia wytwarzane przez samochody przejeżdżające drogą krajową.

 

W sklepie przygotowaliśmy wiele udogodnień dla Klientów, między innymi strefy wypoczynku, kącik zabaw dla dzieci a także miniksięgarnię z bogatą ofertą książek, które mogą posłużyć do inspiracji przy budowie i dekoracji domu i ogrodu.

 

W naszym sklepie propagować będziemy również nowy sposób projektowania łazienek. Opiera się on przede wszystkim na identyfikacji i analizie potrzeb danej rodziny, a następnie projektowaniu łazienki.

 

Drukarki 3D to nowy pomysł na zaspakajanie potrzeb klientów. W każdym domu psują się przedmioty i części sprzętów domowych, które trudno dokupić. Okazuje się, że w takich przypadkach drukarka 3D jest doskonałym rozwiązaniem! Każdy taki mały przedmiot można zaprojektować, wydrukować i używać jak nowy!

 

Wkrótce planujemy wspólnie z Radiem Merkury akcję „Święta ręcznie robione”, w ramach której już teraz zapraszamy Państwa na bezpłatne rękodzielnicze warsztaty tworzenia i ozdabiania ozdób choinkowych. Odbędą się one 14 grudnia w sobotę od godziny 12.00-17.00. 

 

Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieli możliwość poznania się na otwarciu sklepu 4 grudnia.

 

Zapraszamy i pozdrawiamy serdecznie

Dariusz Legucki, dyrektor sklepu, wraz z ekipą Leroy Merlin Suchy Las.

Przejdź na stronę sklepu