Sprawdź

Podjazdy, chodniki, ścieżki

Chcesz, aby podjazd lub chodnik prezentowały się estetycznie i służyły przez długi czas? Zanim wybierzesz materiał i chwycisz za narzędzia zapoznaj się z poradami ekspertów. Z naszych artykułów dowiesz się jaki materiał wybrać na chodnik i podjazd oraz jak wykonać montaż i konserwację utwardzanych nawierzchni wokół domu. Przekonaj się, że wiele prac możesz wykonać samodzielnie. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Kostki brukowe

Kostki brukowe

Kostki brukowe. Jak układać kostkę brukową? Schemat budowy przydomowej powierzchni.
Ścieżki i podjazdy (51/53)

Ścieżki i podjazdy (51/53)

Ścieżki i podjazdy (51/53). Sposoby układania płytek na alejki, tarasy i podjazdy. Przygotowanie podłoża, materiały.
Układanie kostki brukowej

Układanie kostki brukowej

Kostka brukowa jest jednym z najpopularniejszych materiałów używanych do wyłożenia chodnika lub podjazdu. Zobacz, jak wykonać z niej nawierzchnię.
Układanie kostki brukowej – poradnik

Układanie kostki brukowej – poradnik

Zobacz, jak ułożyć kostkę brukową. Dowiedz się, jaki rodzaj kostki wybrać na podjazd, a jaki na ścieżkę w ogrodzie. W poradzie znajdziesz przydatne wskazówki dzięki którym układanie kostki brukowej będzie łatwiejsze.
Ścieżka w ogrodzie

Ścieżka w ogrodzie

Nie idźmy na skróty. Ścieżka w ogrodzie nie zawsze musi być wyłożona betonową kostką. Dowiedz się jakich materiałów użyć do ułożenia ścieżki ogrodowej. W jaki sposób ułożyć ścieżkę aby była trwała.
Układamy ścieżki ogrodowe

Układamy ścieżki ogrodowe

Nawierzchnie ogrodowe muszą być trwałe i bezpieczne w eksploatacji. Poza tym powinny pasować do stylistyki architektury budynku i kompozycji zieleni oraz być na tyle szerokie, by zmieściły się na nich poruszające się osoby. Podpowiadamy, jakie materiały oraz kształt ścieżek wybrać, by były one estetyczne i funkcjonalne.
Jak zrobić wylewkę?

Jak zrobić wylewkę?

Jak zrobić wylewkę z cementu lub betonu? Jakich błędów unikać? Ile to wszystko kosztuje i kiedy warto sięgnąć po fachową pomoc? Sprawdź nasze porady!