Leroy Merlin - Geolia - niezbędna w Twoim ogrodzie

Geolia - niezbędna w Twoim ogrodzie

Piękny trawnik, ogródek warzywny przynoszący bogate plony i kolorowe kwiaty - z marką Geolia stworzysz ogród swoich marzeń. W ofercie znajdziesz niezawodne narzędzia, cebulki roślin, bezpieczne środki do ich pielęgnacji i ochrony oraz żyzne podłoża do uprawy. A Geolia to znacznie więcej. O prawidłowe nawadnianie pomogą Ci zadbać akcesoria i specjalnie zaprojektowane systemy. Zachwyć się przydomową przestrzenią i stwórz ogród, który będzie ozdobą przez cały rok.

Marka Geolia to:

  • produkty stworzone z szacunku do natury
  • szeroka oferta i wyjątkowa jakość
  • bezpieczne środki i narzędzia ogrodnicze
  • wiedza i doświadczenie pasjonatów ogrodnictwa
Leroy Merlin - Geolia - niezbędna w Twoim ogrodzie
Leroy Merlin - Geolia - niezbędna w Twoim ogrodzie

Nawadnianie w Twoim ogrodzie

Dzięki marce Geolia zapewnisz swoim roślinom stały dostęp do życiodajnej wody. Wybierz najlepszy wąż ogrodowy i dobierz niezbędne akcesoria. Kroplowniki pomogą w pielęgnacji małych roślin, a wygodne dysze ułatwią podlewanie okazałych rabat.

Z kolei sterowniki, programatory i czujniki deszczu pozwolą Ci stworzyć automatykę nawadniania, dzięki której zaoszczędzisz wodę i czas. W trakcie codziennej pielęgnacji ogrodu o Twoją wygodę zadbają stabilne wózki na węże, uniwersalne zraszacze czy praktyczne zaworki do sterowania nawadnianiem kropelkowym.

Narzędzia ogrodnicze

Ergonomiczne i trwałe narzędzia marki Geolia pomogą Ci w pracy w przydomowej przestrzeni. Precyzyjne nożyce i sekatory ułatwią pielęgnację żywopłotów, krzewów i drzew ozdobnych. Do większych sezonowych zadań w ogrodzie lub na działce przydadzą się siekiery i piły, dzięki którym przygotujesz drewno lub przytniesz grubsze gałęzie.

Każdy ogrodnik potrzebuje także drobnych narzędzi. Motyki, grabki czy wycinacze do chwastów zadbają o piękny wygląd grządek i zdrowe zbiory. Z kolei specjalistyczne rękawice ochronią Twoje dłonie podczas pielęgnowania ogrodu.

Leroy Merlin - Geolia - niezbędna w Twoim ogrodzie
Leroy Merlin - Geolia - niezbędna w Twoim ogrodzie

Cebule kwiatowe i nasiona traw

Kwiaty i zadbany trawnik są piękną ozdobą ogrodu. Wybieraj rośliny o różnym terminie kwitnienia, aby cieszyć się feerią barw przez cały sezon. Piwonie, lilie, mieczyki i dalie - to tylko część z wyjątkowych odmian dostępnych w ofercie.

Te piękne rośliny z powodzeniem wysadzisz również w donicach, które mogą stać się niepowtarzalną ozdobą balkonu lub tarasu. A Geolia to także nasiona traw, dzięki którym zasiejesz, zregenerujesz lub przyspieszysz wzrost trawnika.

Uprawa i ochrona roślin

Eksperci marki Geolia wiedzą, jak ważne w pielęgnacji roślin jest podłoże. Specjalne mieszanki ziem dłużej utrzymują wilgoć i sprzyjają ukorzenianiu. A kora sosnowa lub zrębki wstrzymują rozwój chwastów, tworząc warstwę izolacji.

Każdy z produktów został stworzony z dbałością o środowisko, również ekologiczne nawozy, które zatroszczą się o siłę i zdrowy wzrost kwiatów, warzyw oraz owoców. Z tak wielu opcji bez problemu wybierzesz preparaty odpowiednie do typu uprawy i gatunku roślin.

Leroy Merlin - Geolia - niezbędna w Twoim ogrodzie

Poznaj produkty firmy Geolia

Cebulki kwiatowe

Zobacz

Trawa

Zobacz

Węże, złączki, zraszacze

Zobacz

Nawadnianie kropelkowe

Zobacz

Automatyka do nawadniania

Zobacz

Narzędzia ogrodnicze

Zobacz

Uprawa roślin

Zobacz

Porządki w ogrodzie

Zobacz