Menu
Produkty

Ścisk automatyczny do desek podłogowych 450 mm 6985000 Wolfcraft

Ścisk automatyczny do desek podłogowych 450 mm 6985000 Wolfcraft
Ścisk automatyczny do desek podłogowych 450 mm 6985000 Wolfcraft
Ścisk automatyczny do desek podłogowych 450 mm 6985000 Wolfcraft
Rozstaw (w cm)45
AutomatycznyTak
Moc ściskania (w kg)120
Materiał wykonaniaStal
Zalety produktuDzięki praktycznemu ściskowi montażowemu do budowy tarasów możemy sprawnie i dokładnie rozmieścić i wyrównać deski tarasowe o szerokości do 20 cm przed ich przykręceniem. W połączeniu z adapterami dystansującymi (nr art. 6986000) gwarantuje równomierne i estetyczne ułożenie desek. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt 2-komponentowy umożliwia korzystanie ze ścisku montażowego bez wysiłku tylko jedną ręką. W komplecie 2 dodatkowe szczęki mocujące umożliwiające wykorzystanie ścisku montażowego również jako ścisku jednoręcznego. Dzięki temu po montażu tarasu możemy go również wykorzystać do realizacji innych projektów. Zakres zacisku 450 mm i siła zacisku 120 kg – do dokładnego rozmieszczania i mocowania desek podczas przykręcania.
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Opcja wysyłki niedostępna

Opis

Ścisk automatyczny do desek podłogowych 450 mm 6985000 Wolfcraft jest praktycznym narzędziem, które ułatwia ich montaż. Jego główną funkcją jest precyzyjne ustawienie deski do momentu, w którym zostanie ona przymocowana wkrętami. Dzięki niemu dokładne i równe rozmieszczenie elementów nie stanowi żadnego problemu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że maksymalna szerokość pojedynczej deski, której instalację można wykonać przy pomocy oferowanego przez nas narzędzia, nie może przekraczać 20 cm. Jeśli chodzi o siłę ściskającą, to wynosi ona aż 120 kg. Nie jest to jednak wyłączna zaleta oferowanego przez nas produktu. Cechuje się on również ogromną trwałością, która wynika przede wszystkim z zastosowania do produkcji ścisku wysokogatunkowej stali oraz ergonomicznym, dwukomponentowym uchwytem. Jego odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że narzędzi można obsługiwać jedną ręką.

Rozstaw (w cm)
45
Automatyczny
Tak
Moc ściskania (w kg)
120
Materiał wykonania
Stal
Zalety produktu
Dzięki praktycznemu ściskowi montażowemu do budowy tarasów możemy sprawnie i dokładnie rozmieścić i wyrównać deski tarasowe o szerokości do 20 cm przed ich przykręceniem. W połączeniu z adapterami dystansującymi (nr art. 6986000) gwarantuje równomierne i estetyczne ułożenie desek. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt 2-komponentowy umożliwia korzystanie ze ścisku montażowego bez wysiłku tylko jedną ręką. W komplecie 2 dodatkowe szczęki mocujące umożliwiające wykorzystanie ścisku montażowego również jako ścisku jednoręcznego. Dzięki temu po montażu tarasu możemy go również wykorzystać do realizacji innych projektów. Zakres zacisku 450 mm i siła zacisku 120 kg – do dokładnego rozmieszczania i mocowania desek podczas przykręcania.
149 zł/ szt.
cena z VAT
Wybierz swój sklep, aby zobaczyć możliwości odbioru produktu w sklepie.

Nie zapomnij o

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.