W osiągnięciu większej funkcjonalności w łazience pomagają właściwie dobrane meble łazienkowe. Dzięki nim odpowiednio poukładasz i schowasz niezbędne przedmioty. Urządzając łazienkę, możesz zdecydować się na zakup mebli łazienkowych w zestawie lub samodzielnie skompletować poszczególne elementy. W naszych sklepach dostępnych jest wiele szafek podumywalkowych czy lustrzanych. Dodatkowo aranżację przestrzeni ułatwią słupki i półsłupki łazienkowe, które zmieszczą wiele przedmiotów, porządkując przestrzeń. Szeroki wybór luster i akcesoriów do łazienki zaspokoi potrzeby każdego klienta. Rodzicom z pewnością przydadzą się stopnie i taborety dla dzieci, a osobom niepełnosprawnym i starszym – odpowiednie uchwyty i siedziska do wanien lub pryszniców.

Zestawy i elementy mebli łazienkowych – kupuj seriami lub postaw na indywidualny styl!

Projektując przestrzeń łazienki, pomyśl, jakiego rodzaju mebli potrzebujesz. W wyborze z pomocą przychodzą serie mebli łazienkowych, dopasowanych pod względem funkcjonalności, stylu i kolorystyki. Meble dostępne w zestawach tworzone są przez projektantów znających aktualne trendy. Dobierając odpowiednią serię, możesz wybierać pojedyncze elementy lub kompletować zestawy. W naszych sklepach dostępne są takie typy produktów jak:

 • słupki,
 • półsłupki łazienkowe,
 • szafki lustrzane, lustra,
 • szafki pod umywalki,
 • blaty do szafek łazienkowych,
 • wsporniki do blatów.

Możesz wybrać serię z szafką pod umywalkę wiszącą lub stojącą. Modele wiszące są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Do wyboru są kolory: biały, szary, czarny, niebieski, fioletowy, czerwony, żółty, jasnego drewna i ciemnego drewna. Stojące wersje szafek pod umywalkę dostępne są w kolorach: białym, szarym, czarnym oraz odcieniach jasnego i ciemnego drewna. Wiele spośród zestawów mebli łazienkowych jest dostępnych w różnych kolorach (np. seria Corin w kolorze białym lub orzechowym).

Aranżując przestrzeń w łazience, musisz określić, jakich modułów meblowych potrzebujesz. Jeżeli dysponujesz małą powierzchnią, skup się na funkcjonalności. Większe łazienki przysparzają mniej trudności w projektowaniu. Dobierając odpowiednie meble łazienkowe, możesz w prosty sposób zorganizować przestrzeń i jednocześnie nadać jej oryginalnego stylu. Dzięki dobrze dopasowanym meblom możesz sprawić, że nawet najmniejsza łazienka stanie się funkcjonalna i dobrze zorganizowana.

 • Szafki pod umywalki – dobre rozwiązanie dla osób, które dysponują niewielką przestrzenią. Przed zakupem zastanów się, czy potrzebujesz szafki stojącej, czy wiszącej. Modele różnią się sposobem montażu oraz kilkoma ważnymi parametrami, które mogą zadecydować o wyborze konkretnego modelu. Te parametry to: szerokość, głębokość i wysokość szafki łazienkowej oraz szerokość i głębokość umywalki.
 • Szafki łazienkowe zarówno wiszące, jak i stojące możesz kupić w szerokiej gamie kolorystycznej: białe, szare, czarne, jasne lub ciemne drewno oraz tafla lustrzana. Co więcej, aby zapobiec głośnemu trzaskaniu, możesz wybrać szafkę z funkcją cichego domyku.
 • Słupki i półsłupki łazienkowe sprawdzą się w każdej łazience – zarówno w mniejszej, jak i większej. Meble tego typu są doskonałym rozwiązaniem do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów i akcesoriów łazienkowych. Wybierając słupek lub półsłupek, zwróć uwagę na typ produktu, szerokość, głębokość i wysokość szafki oraz gamę kolorystyczną, w której jest dostępny.
 • Szafki lustrzane są idealnym rozwiązaniem do łazienek, w których jest ograniczona przestrzeń. Dzięki lustrzanym frontom szafka zyskuje zupełnie nową funkcjonalność. Kupując szafkę z lustrem, zwróć uwagę na jej wymiary oraz dodatkowe funkcje, takie jak dodatkowe oświetlenie.
 • Blaty do szafek łazienkowych umożliwiają personalizację mebli łazienkowych. Przygotowując się do zakupu blatu, pamiętaj o doborze wsporników, które zwiększą jego wytrzymałość. Oferujemy blaty w szerokiej gamie kolorystycznej, w naszych sklepach dostępne są blaty o różnych wymiarach. Ich szerokość waha się w przedziale od 50 cm do 140 cm. Wysokość sięga od 2,2 cm do 3 cm, a głębokość mieści się w granicach od 46 cm do 49 cm. Grubość materiału, z którego wykonany jest blat łazienkowy, mieści się w przedziale od 22 cm do 30 mm.
 • Fronty i korpusy Remix Sensea charakteryzują się praktycznym designem i oryginalną kolorystyką. W naszej ofercie dostępne są meble łazienkowe w designerskich wzorach z serii Remix Sensea. Łącząc ze sobą elementy frontów i korpusów Remix Sensea, możesz tworzyć unikatowe zestawy. Wśród frontów dostępne są drzwiczki do poszczególnych modeli korpusów oraz szuflady na prowadnicach. Fronty możesz nabyć w kolorach: białym, szarym lub w wersji z taflą lustrzaną. Korpusy zostały podzielone na poszczególne grupy: słupki, półsłupki oraz szafki pod umywalkę. Korpusy Remix Sensea są niezwykle pakowne, a przy tym nie zajmują dużo przestrzeni. Występują w kolorach: białym, szarym, czarnym oraz jasnego drewna.
 • Lustra i akcesoria łazienkowe odgrywają ważną rolę w każdej łazience. Poza funkcją użytkową pełnią funkcję dekoracyjną – optycznie powiększają pomieszczenie. W naszych sklepach dostępne są różne rodzaje luster. Możesz wybierać spośród produktów, które mają obramowania lub elementy graficzne. W ofercie znajdują się także lustra gładkie i matowe. Oferujemy lustra kwadratowe, owalne, ośmiokątne, prostokątne, sześciokątne lub w kształcie łuku. Decydując się na zakup lustra, zwróć uwagę na jego szerokość – do wyboru są modele o szerokości od 10 cm do 81 cm i większej. Wiele spośród nowoczesnych luster ma oświetlenie w zestawie. Niektóre lustra możesz przykleić bezpośrednio do ściany, inne wymagają montażu na specjalnych uchwytach.
 • Stopnie i taborety dla dzieci to produkty, które z pewnością przydadzą się opiekunom. W naszej ofercie znajdziesz taborety jedno- lub dwustopniowe, które pomogą dziecku w sięgnięciu do umywalki. Dzięki tego typu akcesoriom dzieci mogą swobodnie uczyć się samodzielnego mycia zębów. Stopnie i taborety wykonane są z tworzywa sztucznego i mają antypoślizgowe stopki, które zwiększają bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dostępne są w różnych kolorach, z ciekawymi grafikami.

Produkty dla niepełnosprawnych – siedziska i uchwyty, które ułatwią zachowanie higieny i zapewnią bezpieczeństwo

Siedziska wannowe lub prysznicowe oraz uchwyty stanowią doskonałe rozwiązanie nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale również starszych lub schorowanych. W naszych sklepach dostępnych jest wiele rodzajów produktów ułatwiających korzystanie ze sprzętów łazienkowych.

 • Siedziska do wanny lub prysznica z pewnością przydadzą się osobom niepełnosprawnym oraz tym, które mają m.in. problemy z kręgosłupem. W ofercie znajdziesz taborety wykonane z tworzywa sztucznego, które występują w dwóch wersjach – jako taboret do postawienia w kabinie prysznicowej czy wannie lub jako składane siedzisko, które możesz przymocować do ściany. Oba produkty mają taki sam udźwig – do 120 kg. Posiadamy także taborety wykonane z aluminium. Ich główną zaletą jest możliwość regulacji wysokości siedziska. Wyposażone są w nakładki antypoślizgowe, które zwiększają bezpieczeństwo podczas użytkowania. Poza wersją klasyczną dostępny jest taboret z oparciem. Możliwość korzystania z oparcia zwiększa komfort użytkowania, zwłaszcza w przypadku osób niepełnosprawnych lub starszych. Siedziska prysznicowe i wannowe występują zazwyczaj w wersji z mocowaniem do ściany. Siedzisko wannowe jest łatwe w montażu, a siedziska prysznicowe są zazwyczaj przykręcane do ściany. Siedziska dostępne w naszej ofercie mają kształt prostokąta lub kwadratu. Wykonane są z tworzywa sztucznego lub stali. Część modeli ma wysuwane nóżki, które zwiększają stabilność i bezpieczeństwo korzystającej z siedziska osoby. Inne mają funkcję wolnego opadania, tym samym eliminując trzaskanie przy składaniu.
 • Uchwyty dla niepełnosprawnych pomagają w korzystaniu z prysznica czy toalety, zapewniając przy tym bezpieczeństwo. Dzięki nim osoby niepełnosprawne lub starsze mogą swobodnie poruszać się w łazience. Uchwyty charakteryzują się ergonomiczną i stabilną konstrukcją. W naszych sklepach dostępne są uchwyty w różnych kształtach. Modele proste lub w kształcie podkowy znajdą zastosowanie w każdej łazience, zarówno pod prysznicem, jak i przy WC. Taki rodzaj poręczy możesz także zamontować w wannie. Wersje kątowe lub w kształcie litery L to akcesoria przeznaczone do kabin prysznicowych. Pomagają osobom niepełnosprawnym i starszym pewnie stanąć w śliskiej kabinie. Niektóre uchwyty mają również specjalne miejsce na ręcznik. Uchwyty z wbudowaną mydelniczką dobrze sprawdzają się w kabinach prysznicowych. Uchwyt podtrzymujący to produkt zapewniający stabilne podparcie osobom starszym i niepełnosprawnym. W naszych sklepach znajdziesz także belki podnoszone wspierające wykonane z tworzywa antypoślizgowego, które montowane na uchwytach zapobiegają ześlizgiwaniu się dłoni z poręczy. Montaż uchwytów polega na przykręceniu ich do ściany. Niezwykle istotna jest także wysokość, na jakiej będzie znajdowała się poręcz. W przypadku każdego rodzaju uchwytów musisz pamiętać o wymaganiach osoby niepełnosprawnej lub starszej. Dlatego zamocuj uchwyt tak, aby osoba, która ma z niego korzystać, mogła bez problemu złapać za poręcz i pewnie ją chwycić. Modele dostępne w naszej ofercie wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne na zniszczenia. Produkty są dostępne w kolorze białym lub chromowane, w różnych rozstawach i długościach.