Menu
Produkty

Tynk mozaikowy BM 547 15 kg Expert Line

Tynk mozaikowy BM 547 15 kg Expert Line
Tynk mozaikowy BM 547 15 kg Expert Line
Nazwa produktu (co to jest)Tynk
SkładNa bazie żywicy akrylowej i naturalnego lub barwionego kruszywa.
Waga (w kg)15
Zastosowanie produktuDo wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarsckich na podłożach betonowych , tynkach gipsowych, cementowych i cementowo wapiennych , płytach gipsowo - kartonowych a także na warstwie zbrojnej systemów dociepleń. Możę być stosowany na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń . Polecany na ściany wewnętrzne bydynków narażone na wycieranie np: w holach, korytarzach , klatkach schodowych a także sciany zewnętrzne ulegajace szybkiemu zabrudzeniu : cokoły, podmurówki, oscieżnice drzwi i okień.
Sposób i częstotliwość stosowaniaPodłoże powinno być stabilne, równe, nośne, suche, wolne od substancji zmniejszających przyczepność (pyły, tłuszcze, bitumy)
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Na zamówienie

Opis

Tynk mozaikowy Expert Line 547 jest produkowany na bazie żywicy akrylowej i naturalnego lub barwionego kruszywa. Przeznaczony jest do wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarskich na podłożach betonowych, tynkach gipsowych, cementowych i cementowo-wapiennych, płytach gipsowo-kartonowych i gipsowo-włóknowych, a także na warstwie zbrojnej systemów dociepleń. Może być stosowany na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Tynk mozaikowy polecany jest na ściany wewnętrzne budynków narażone na wycieranie np. w holach, korytarzach, klatkach schodowych a także ściany zewnętrzne ulegające szybkiemu zabrudzeniu: cokoły, podmurówki, ościeżnice drzwi i okien.

Nazwa produktu (co to jest)
Tynk
Skład
Na bazie żywicy akrylowej i naturalnego lub barwionego kruszywa.
Waga (w kg)
15
Zastosowanie produktu
Do wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarsckich na podłożach betonowych , tynkach gipsowych, cementowych i cementowo wapiennych , płytach gipsowo - kartonowych a także na warstwie zbrojnej systemów dociepleń. Możę być stosowany na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń . Polecany na ściany wewnętrzne bydynków narażone na wycieranie np: w holach, korytarzach , klatkach schodowych a także sciany zewnętrzne ulegajace szybkiemu zabrudzeniu : cokoły, podmurówki, oscieżnice drzwi i okień.
Sposób i częstotliwość stosowania
Podłoże powinno być stabilne, równe, nośne, suche, wolne od substancji zmniejszających przyczepność (pyły, tłuszcze, bitumy)
108,90 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Wybierz inne opakowanie

1515108,90 zł / szt.

Wybierz inny kolor tynku

108,90 zł / szt.

Nie zapomnij o

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.