Menu
Produkty

Tynk mineralny cienkowarstwowy biały baranek POZTYNK-SZ BR 062 25 kg Kreisel

Tynk mineralny cienkowarstwowy biały baranek POZTYNK-SZ BR 062 25 kg Kreisel
Nazwa produktu (co to jest)Tynk
SkładCement portlandzki, kruszywo fakturujące, wypełniacze mineralne, wapno hydratyzowane, pigmenty
Waga (w kg)25
Zastosowanie produktuWewnętrzny / zewnętrzny
Sposób i częstotliwość stosowaniaTynk należy wsypywać stopniowo do pojemnika zawierającego 7 l czystej, chłodnej wody, mieszając ręcznie lub mechanicznie za pomocą wolnoobrotowego mieszadła, aż do uzyskania jednorodnej, pozbawionej grudek masy. Odstawić na czas dojrzewania wynoszący 5 minut i ponownie dokładnie wymieszać. Stwardniałej zaprawy nie mieszać z wodą, ani ze świeżym materiałem. Tynk nałożyć na podłoże pacą ze stali nierdzewnej na grubość ziarna, następnie nadmiar ściągnąć tą samą pacą. Ostateczne zacieranie wykonać pacą z tworzywa sztucznego. W przypadku nakładania mechanicznego nakładać na przygotowane wcześniej podłoże agregatem lub pistoletem do uzyskania odpowiedniego pokrycia masą tynkarską. Sposób nakładania (pasami lub ruchami kolistymi) uzależniony jest od rodzaju agregatu. W czasie prowadzenia prac i wysychania chronić przed mrozem, opadami, zbyt wysoką temperaturą i silnym wiatrem.
Odbiór w sklepie
Odbiór w sklepie - wybierz sklep
Wysyłka
Wysyłka 24h

Opis

Mineralny tynk cienkowarstwowy, do wykonywania dekoracyjnych, cienkowarstwowych wypraw tynkarskich. Przeznaczony do ociepleń na styropianie i wełnie mineralnej. Paroprzepuszczalny, odporny na UV, wodę i mróz

Nazwa produktu (co to jest)
Tynk
Skład
Cement portlandzki, kruszywo fakturujące, wypełniacze mineralne, wapno hydratyzowane, pigmenty
Waga (w kg)
25
Zastosowanie produktu
Wewnętrzny / zewnętrzny
Sposób i częstotliwość stosowania
Tynk należy wsypywać stopniowo do pojemnika zawierającego 7 l czystej, chłodnej wody, mieszając ręcznie lub mechanicznie za pomocą wolnoobrotowego mieszadła, aż do uzyskania jednorodnej, pozbawionej grudek masy. Odstawić na czas dojrzewania wynoszący 5 minut i ponownie dokładnie wymieszać. Stwardniałej zaprawy nie mieszać z wodą, ani ze świeżym materiałem. Tynk nałożyć na podłoże pacą ze stali nierdzewnej na grubość ziarna, następnie nadmiar ściągnąć tą samą pacą. Ostateczne zacieranie wykonać pacą z tworzywa sztucznego. W przypadku nakładania mechanicznego nakładać na przygotowane wcześniej podłoże agregatem lub pistoletem do uzyskania odpowiedniego pokrycia masą tynkarską. Sposób nakładania (pasami lub ruchami kolistymi) uzależniony jest od rodzaju agregatu. W czasie prowadzenia prac i wysychania chronić przed mrozem, opadami, zbyt wysoką temperaturą i silnym wiatrem.
39,99 zł/ szt.
cena z VAT
Sprawdź ofertę rat 0%

Skorzystaj z szerokiego pakietu naszych usług

Jeśli chodzi o usługi, odpowiedź zawsze brzmi TAK! Sprawdź jakie usługi wykonają dla Ciebie nasi najlepsi specjaliści.

Zainspiruj się naszymi wnętrzami

Poznaj miejsce pełne najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Znajdziesz tu inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród. Daj się zainspirować.

Szukasz praktycznych wskazówek?

Znamy odpowiedź na Twoje pytania! Zobacz skuteczne porady, które przygotowaliśmy z ekspertami Leroy Merlin.